• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena být tebou,tak bych určo do Prahy šla,ved kdypak zase by ste nekam takhle vyšli,že?proč nevyužít příležitost a babička,at malýho pohlídá,ono není jenom babička,aby rozmazlovala a přišla na chvilku na navštevu,ale i od toho,že musí občas pohlídat a to ne jenom pres den...u nás je to bohužel naprd,moje máma by tak ráda hlídala,no hold je moc daleko a tchýne?to ani sem neskoušela,aby sme ji na noc malou dali,ona má plno aktivit a furt samé dovče,proste si užívá duchod a když přijde k nám na návštevu, tak na pul hodky,aby se pofotila s malou a ukázala kámoškám,jaká je "supr babča"...no coment.....pohlídá, jen když potřebuju jet tedka v tehu bud na ultrazvuk,nebo na zubárnu,jinak ji to ani nenapadne....no smutné....
4. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já hraju závodně volejbal,takže 2x týdně mám tréninky a přes sezonu (od října do března) každý víkend zápas... no vidíš,jak to zvládlas :slight_smile: já ještě jezdím na kole,teď už aj s Fifů za zádama :grinning:

@micka1 no právě si říkám,že to asi moc prožívám,nebo nevím,prostě je to poprvé,tak z toho mám takovou hrůzu :pensive: ale zas myslím,že je potřeba sa aj odreagovat a na chvilku spočnout od dětí,ať člověk nabere energii...

@tasmailla1 no právě, že jsme fakt večer spolu 2 roky nikde nebyli,a myslím,že sa pak zas dlouho nedostanem,pak jestli pozdějc bude třeba další prcek :confused: no jo,ty máš blbé,že máš mamku tak daleko,to je škoda... já tchýni prcka na noc taky nesvěřím,aspoň zatím ne,až bude větší,tak snad,zatím jí moc nedůvěřuju,takže je to komplikované :unamused:
ale přes den hlídání mám skoro vždycky,když potřebuju,eště hlídává aj můj taťka, moji 2 bráši,takže to si nestěžuju, je o Filípka bitka :grinning: zatím jediný vnuk z naší strany,takže je vzácný :slight_smile:
4. čer 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena zvládla a kupodivu jsme druhý den i v pohodě fungovala a jediný co mě bolelo byl kousek nad kolenem :grinning: manžel mi říkal, že mě ráno sesune z postele, když nebudu moct vstát, ale takovou radost jsem mu neudělala :grinning: dnes mě čeká posilovna :sweat_smile: jo a jak se ti jezdí s malým, já si chci právě zprovoznit kolo a koupit nějákou sedačku pro malou, ale manžel mě furt straší, že se vymelu i s malou, jak mi tam nebude v klidu sedět :sweat_smile: upřímně z toho mám taky obavu :sweat_smile:
4. čer 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsem z toho taky měla strach,že se s ním vymelu,ale je to o zvyku,prostě s ním jezdím pomalej,opatrnějc,dáváš víc pozor na rovnováhu,když sebou mele,ale je to v pohodě :wink: já jsem kupovala už vloni,to řval jak tur,když jsem mu dávala přilbu,letos už ví,že přilbu mět prostě mosí,tak už mně vždycky "říká", že přilbu na hlavu :slight_smile:
a mu se to líbí jezdit na kole,sleduje okolí,je nadšený... určitě letos vezmem kola i na dovču,ať jenom netrajdáme pěšky,ale aj kolem :wink:
4. čer 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena super, dám si do kupy kolo a koupím nějákou použitou sedačku a zkusíme to, jo a přilbu musím malé koupit novou, tu co měla Míša je KO, smetl jí kluk na chodníku, ona šla pěšky, kolo měl manžel a jel kluk na kole a smetl jí, skočila pod kolem a přilba bylo hodně KO :angry:
4. čer 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se chystáme zprovoznit kolo. S Míšou jsem jezdila už vloni, ale bohužel jsem si přejela v garáži kolo tak musím pořídit nové. ještě že jsem měla sundanou Mišinu sedačku. :slight_smile: Honzík už jezdí sám tak plánujeme výlet na kolách. Míša je na přilbu zvyklá. Musím mít přilbu i na odrážedle. Jezdí z kopečka jako ďas a snaží se dohnat HOnzíka a neustále se honí. :grinning:
12. čer 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla:slight_smile:) jdu pročítat alespoň něco, co je tu nového.
Chtěla jsem se zeptat, jak je to s mluvením u vašich miláčků? Protože Davídek prostě nemluví.....má svoje zvuky, který mu stačí. Jediný co řekne je táta, máma a konec. Matýsek je "ťa", Maruška "ma", babi "ba". jinak občas udělá zvuky zvířat a to je tak nějak všechno.
doktorka říká, že je to prý v pořádku. Vím, že srovnávat se nemá, ale nedá mi to - Matýsek v tomhle věku už mluvil. Davídkovi to takhle zatím stačí, ale nevím, jeslti s ním někam nevyrazit......
12. čer 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahoj Leni, Pepča taky nic. Má svý zvuky, jak píšek. Autobus je bu, bagr a traktor je ba, komín guli guli, napít je bllll a pak říká táta, děda, teta, Ají to je náš pes Kája. A jinak nic.Já už si taky říkám, jestli je to normální. ale snad se nám kluci rozmluví. Musíme asi počkat. Hlavně, že aspon ty zvuky maj:DDD
13. čer 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - tak zvuky mají podobný:slight_smile:) "ba" - je u nás taky bagr. Jinak zkracuje snad všechno - babi je ba, Pája je Pa, Máťa je ťa......no říkám si, aspoň něco. Jinak si mele to svoje, takže rozhodně nemlčí, ale už bych taky ráda slyšela něco delšího, než ňami ňami (dudlík)......:slight_smile:
14. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
@msevy Cérky, buďte v klidu, u nás je to to samé v bledě modrém :slight_smile: Pár slov: máma, táta,děda,babí,strýc,teta,tam,tady, ka (=auto), ba (= balón), a v poslední době hodně oblíbené: kde je? a to spojuje jako: kde je máma, kde je táta atd... jo a eště říká knda - není to to sprosté slovo,ale bunda :grinning: takže tak...

mě by zase zajímalo jak jsou na tom vaši prcci s plenkama??já ho zkouším bez, teď jak je pěkně tak asi týden,ale nějak ho to nebere,venku se mně ještě nevyčural,a to zkoušíme furt,ale jak mu ho chytnu,tak nenenene a prostě zadělám gatě a on se počurá do nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já nevím,jak na to... já vím,že každý má svůj čas,ale teď přes to léto sa mně to zdá ideální odnaučovat...
17. čer 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak knda je nejlepší:DDDDDDDDDDD plínky taky boj. to je vždycky období, kdy si říká na kadění a pak období jako ted, kdy na mě z vysoka:DDDD takže nic. ale taky ted plánuju v létě, bez plíny a zkoušet to. jo a chci koupit to prkýnko, páč on chce chodit na velkej záchod:slight_smile: jináč má ted opravdu vzdorovité období, kdy mi dělá samý lumpárny, ještě se tomu neuvěřitelně řehtá a mně chytá amok, co on dokáže vybordelit, to je masakr. a čím si mám léčit nervy?:slight_smile:)))
17. čer 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj, to já taky. a dudánka má taky pořád? Pepča ho má jen na spaní a asi ho bude mít napořád nebo co. já s ním prostš v ničem ted nehnu. cokoliv chci aby bylo, tak není. on si prostě s ničím nedá říct :unamused:
17. čer 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
joooooooooooo,plínky...taky zkouším Kačku doma bez,ale zatím občůrává,co jde a do nočníku nic.ALe včera přiběhla a udělal do něj bobek,tak třeba to začíná chápat.Jinak je taky hrozně umíněná a vše je nee.Už mi i lehla v obchodě na zem,když něco chtěla.Je s ní fakt zábava.A dudlíka má pořád taky,jen na spaní.Nejdřív bych zkusila plíny,pak dudlík,aby toho neměla moc najednou
18. čer 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@leia1 no to su ráda,že v tom nejsu sama :slight_smile: já doufám, že to brzo pochopí, protože zatím teda taky občůrává vesele vše kolem...
dudel má taky na spaní,to zatím nehrotím,napřed ty plenky no :wink:
18. čer 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tím zlobením - občas si říkám - proč, panebože proč já.....ale pak si uvědomím, co by za to jiný dali....a jsem klidnější:slight_smile:
Dáda má svoji hlavu, když si něco umane, tak s ní nikdo nehne. Něco mu zakážu, hodí ramenem a stejně si to udělá po svým..... a to jsem si říkala, že Matýsek je 100% beran (taky je v něm narozenej), ale Lev, ten to přebil.....
Tak začínám zjišťovat, jak se choval jeho tatínek, když jsou narozený ve stejný den, abych se měla na co těšit :grinning:
Tatínek měl plínky do 3 let, tak já doufám, že v tomhle ho trumfneme - tedy v tom lepším :slight_smile:)
18. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky MORAVA, omlouvám se, úplně jsem zazdila nějak dopídit se konkrétnějších plánů na sraz. Co když plácnu třeba termín 17. 7. 13 což je středa..? co vy na to? jinak tento návrh platí pro všechny, jen kvůli dojezdu jsem oslovila jen moravandy!!!
20. čer 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak.. dnešní den patří našemu oslavenci. neskutečné se stalo skutečností a 2.narozeniny jsou tu. Večer jsem Jindru uspávala-šla jsem mu dát poslední pusu jakože miminku a že zítra už bude velký kluk... řekla jsem mu, že má narozeniny a popovídala mu co a jak bylo. Objímal mě, nechtěl mě pustit, měl tulivou náladu a já byla naměkko jak tvaroh :slight_smile:
21. čer 2013 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky tak u nás to začíná být s nočníkem lepší. když je nahatá tak se vyčůra do nočníku, ale když má kraťase tak se počůrá do nich. Takže doma chodí nahatá. :slight_smile: Honzík byl teď marod. Přes měsíc jsme bojovali s kašlem a noc se nedělo. Jelikož jedeme přístí týden na dovču tak mu dr dala ATB. Teď v ty vedra jsem ho doma neudržela a zdrhnul mě do bazénu. Naštěstí atb dobráni v ponděli a od uterý řádí oba dva v bazénu. Ani je nemůžu dostat ven. :slight_smile:

Jinak sraz je mě jedno který den. Honzík bude celá prázdniny doma tak ho vemu sebou. Klidně toho 17.7. :grinning:
21. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 u nás taky tak..jak je nahatá,zadaří se častěji.Dneska se Kačka do nočníku vyčůrala i vykakala,což je teda mega úspěch..:slight_smile:
21. čer 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já zrovna středy a pátky nemožu, jsem to měla napsat hned, že :cry:
22. čer 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena pché, však o nic nejde, tak můžu napsat 18.7. třeba?? :dizzy_face: to jsem jen tak střelila :wink:
22. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás úspěch Miša je dnes doma celý den bez plenky a zatím se nepočůrala. Krásně si stáhne tepláčky a jde na hrneček pak to musím jít vylít a ona spláchne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Když byla dopoledne s manžílkem venku měla plenku.
24. čer 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 gratuluju!Asi je něco ve vzduchu,Kačka taky zvládla většinu dne bez plínky a krásně si říkala o nočník
25. čer 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky gratulujeme....snad už to bude jenom a jenom lepší :grinning: :grinning:
25. čer 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee :slight_smile: to su ráda :slight_smile: 18.7. bych předběžně mohla, týden předtím (11.7.) budem slavit prďolkovi narozky :wink:

a jinak už dopředu (a některým - @druidee už zpětně) chcu popřát vašim děťátkom všecko nejlepší k narozeninám, mám pocit, že žiju v nějakém zrychleném času - nedávno jsme rodili a teď máme doma 2-leté miláčky :dizzy_face: takže všecko nej!!
25. čer 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@petrunka01 šikulky :slight_smile: Filípek jak kdy, nejlepší je to venku,doma sa víc počurává :frowning2:
25. čer 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Davídek má nové slovo : "ne" a je to hodně oblíbené :slight_smile:))
jinak včera si sám došel několikrát na nočník, vyčural se, tak jsem měla radost:slight_smile:)) už chápe, co po něm chci. Teda nějaký den ano, ale to musí mít nočník v dohledu, jindy se zase počurá i na podlahu a nočník má vedle sebe.........taky jak se mu zrovna chce :slight_smile: zkusila jsem ho budit i v noci na čurání, tak jak jsem to dělala s Máťou a většinou úspěšně, ale Davídek se akorát vzteká a odmítá vůbec na nočníku v noci sedět. Asi je to ještě brzy....tak to nebudu hrotit.

Jinak jsem se chtěla zeptat, co jste dali ke druhým narozeninám? Tedy - maminky kluků :slight_smile: fakt nevím, hodně toho má po Matýskovi....
27. čer 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem hezký den
zdravíme vás ze Slovenska. :slight_smile: Tak nám začala dovča. Já s dětma a s našima pěkně termály a manžílek Italie dolomity. Já si prostě od těch dětí neodpočinu a neodpočinu :grinning: :grinning: :grinning: možná snad až v srpnu kdy si je vezmou naši na celý týden.
Jinak Míša se stále snaží s nočníkem bojovat. Nejhorší je když jedeme autem a ona má plínku a vola že mám zastavit protože chce čůrat. Ve středu jsem jeli z města a musela jsem tak zastavovat 3x a to máme domů 12km. :wink: z toho se teda 2x vyčůrala.

Přejem dětem krásné narozeniny. :astonished:

@msevy já mám sice prvního kluka, ale i tak jsme se nemohli dohodnout co Míši koupíme. Nakonec to vyhrál zahradní domeček. Jinak všechno máme právě po Honzíkovi. Kočárky má dva a vůbec ji neberou a panenky taky ne. :frowning2:
30. čer 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1Děkuju:slight_smile: zahradní domeček mají u babičky a dědy, doma mají na zahradě dřevěný hrad s klouzačkou....tak já fakt nevím. miluje bagry, takže asi něco z toho - myslela jsem něco na baterie - jezdící. Ale bagr se asi nevyrábí. Ještě mám měsíc čas, tak snad něco vymyslím. Mají toho hodně a to přitom nejsme rodiče, co by jim kupovali hromady dárků. K Vánocům dostanou 3 a víc ne (tedy od nás - babička s dědou samozřejmě vždycky pravidla poruší....). Ach jo
30. čer 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Honzík má bagr na dálkové ovládní jezdí, otáči se a bagruje, ale je to spíše pro ty starší děti. Ve dvou letech dostal barg na písek od Leny takový ten co si na něj sedne a udrží 50 kg. Ještě máme popeláře ty velké a te´d by chtěl hasičské auto tak od |Leny to teda stříká a taky takové to velké. :slight_smile:

tak dovča už se nám chýlí ke konci. Moc jsem teda od dětí neodpočinul páč Míša chce jenom maminku, ale když mě nevidí a neslyší tak je jí jedno s kým. je. Manžílek si užívá v Dolomitech s partou tak si pak bude užívat dětí a já relaxovat. :grinning: :grinning: :grinning: nemyslím to nijak špatně. Sama jsem manžílka poslala na hory. My si užívámekoupání a vím že jeho by to moc nebavilo. Je prostě na hory. mě je to vcelku jedno jestli vodda nebo hory. :slight_smile:
4. črc 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek