• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak holky u nás nočník taky zatím nic moc,když ji tam posadím,tak se vyčurá,ale to ji posazuju po pul hodinke a mnohdy i mezi tím má mokrou plínku a já bych tak strašne chtela,aby si začla říkat sama,nebo sundala tepláky a šla sama na nočník,ale to ne...jinak taky všem detičkám přejeme pekný druhý narozeniny,my je budeme slavit 13.7.,ted v týdnu ješte musím nakoupit vše potřebné na oslavu a ješte objednat dort a pak 15.7. jedeme na 14 dní na slovač a já už se nemužu dočkat,až se o ní bude starat i nekdo jiný,než já,potřebuju si už tak odpočinout.....
6. črc 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@slena @ssimmikk @lukava holky tak co toho 18, 7. třeba?
7. črc 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jsem pro čt 18.7 :slight_smile: by měl narozeninový výlet :slight_smile: jak časově? bychom vyrazili klidně ráno, vstává tak 6.30, na Samotu na oběd, po O asi dom, by usnul v autě
@slena @ssimmikk

jinak přejeme všem červencátkům krásné druhé narozky!
@tasmailla1 u nás nočník také nic moc pokroky, hlásí jen, že potřebuje přebalit, zatím ne, že se mu chce, užijte si Slovensko a trochu si snad odpočineš, jestli je babička babičkovací, naše fungují jen návštěvně, ale alespoň tak :sweat_smile:
8. črc 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem pro. jestli vám děti usnou po obědě v kočárku tak bych navrhla procházku v parku zámek buchlovice. :slight_smile:
@tasmailla1 užiji si to :slight_smile:
8. črc 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je holky jedno, vcelku v kolik, akorát ted nevstáváme brzy, ale po 9hod. :grinning: po obědě už mi Verča nespí....ale teda být někde přes poledne pokud bude parno, to nevím, nevím :confused:
8. črc 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@lukava
@druidee
@ssimmikk
@tasmailla1
já 18.7. možu,akorát nevím,jestli sa shodnem časově :confused: Fiťa mně v kočárku neusne,takže nějak tak,aby spal v autě - buď na cestě tam (to bysme vyrazili po obědě), nebo už na zpáteční,ale to bysme museli jet hned ráno, teď většinou vstává kolem 7:30 - 8. hod...
jinak přes den je Fifa bez plen, po necelých dvou týdnech se naučil čurat i venku ve stoje :slight_smile: huráá, ale sám si nezavolá,mosím ho pravidelně dávat...
8. črc 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena mně je to vcelku ejdno, ale ráno po mně nechtějte, abych vstávala :grinning: my nejsme schopní jít ani na odběry co jsou do 11hod. :grinning:
8. črc 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava no moje máma je uplne babička v tom pravým slova smyslu,síce bude chodit do púráce,ale už se na malou moc teší,zato chýne by trošku potřebovala zaškolit....príjde na návštevu tak na pul hodky a konec,i když síce občas přijde malou pohlídat,ale sama od sebe ji to nikdy nenapadne....si říkám,že doufám,že ju tak často už nebudu volat,občas mám pocit,že jí to obtežuje,i kdž nic neřekne a popravde,já sem radší,když je s mojí mámou,než s tchýní,mojí máme v tomhle fakt věřím....
@micka1 jee dekuju moc,už se teším....)
8. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Šárince taky přejeme všecko nejlepší :wink: já jedu pro dort ve středu večer, ve čtvrtek má Fifa narozky a možná, že taky vyrazíme na Slovensko - na prodloužený víkend :slight_smile: no pořádně si odpočiň a načerpaj síly, budeš je potřebovat :sunglasses:
8. črc 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@lukava
@druidee
@ssimmikk
časově to bude asi složitější, honzin spí po obědě, kočár už nepoužíváme, spí jedině v autě nebo doma v posteli, mohla bych vyjet po obědě, ale jen pokud nebude pařák, by se mi zase zapotil a opupínkoval

Filípek je šikula :slight_smile: jak často ho dáváš na nočník?
8. črc 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena viz výše :wink:
8. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava klima to jistí :wink:
8. črc 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě je to úplně jedno v kolik to bude. Míša mě usne i v kočárku. :slight_smile: už ho sice moc nepouživáme, ale co jsem jezdili každou neděli na hasičké závody tak musel spát v kočárku. Teď na dvoči tak v něm spala abych nemusela chodit z koupaliště na chatu. :slight_smile:
8. črc 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek je šikovný :slight_smile: Míša je dnes celý den bez plenky a sama si řekla. Tak snad už to bude ok. Včera se nám 2x počůrala v koupelně.
8. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@micka1
@lukava
@slena holky, v tomto se přizpůsobím. loupežníci vstávají v cca 7h a starší chodí spát po obědě, nejpozději v půl 3 (ale je schopný spát 2h i dýl) a když je zábava, tak vůbec v kočáru neusne :sweat_smile: druhošek spí tak průběžně. ale počítám, že dřív jak na 10.hodinu bych asi stejně nedojela s naším vypravováním :wink: .

Také všem červencovým pokladům přeji jen to nejlepší a krásné oslavy druhých narozeninek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@micka1 děkujeme za pochvalu :slight_smile: eště to není úplně ono,ale snad časem to vychytáme úplně... přes den mu plenku nedám,ale on si sám nezavolá,teoreticky ví,jak má volat,ale stejně nevolá :unamused: takže ho posazuju (doma) na hrnec co hoďku zhruba,spíš i co třičtvrtěhodinu, venku konečně pochopil,že po něm chcu,ať čurá ve stoje u stromečku... ale prvních cca 12 dnů venku čurat vůbec nechtěl,ani nečural,ale sotva jsem natáhla gatě,tak se počural, pak to pochopil a někdy jde i sám ke stromu a tam čeká,až si ho všimnu :sunglasses: a dám ho čurat,sám jaksi néééé, takže tak...
@druidee
@ssimmikk no asi bych to spíš viděla na to odpoledne, že bysme vyjeli po obědě,ať prcci spí v autě na cestě tam... mně Fiťa v kočárku nespí tak od roka,protože to byla už pak kovbojka,chět po něm,ať si tam lehne,když venku je tolik zajímavostí,takže už spí jenom doma,popř. v autě,když někam jedem
9. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně nespí malá už vůbec přes den, takže je mi to vcelku jedno :slight_smile:
9. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@ssimmikk
@micka1
@lukava
@tasmailla1 vidím, že se řeší nočníky. u nás už nějakou dobu chodí na nočník a od pátka čůrá ve stoje jak velký chlap :grinning: ale stále nehody-hlavně v zápalu hry. pleny dávám už jen na noc, takže přes den vytírám a hlídám a pořád se ho ptám. snad to bude mít efekt a bude brzy přes den úplně na nočníku... ale kakání, to zatím do nočníku nehrozí :sweat_smile:
Nevím, co je, poslední dobou má "hubu pořád do křiva" tzn pořád protivný, pusenu nakřiví a méééčí jak protivná koza, jestli fakt stoličky či co..
28. črc 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,sem tu jenom naskok....miminko se nám už narodilo,síce moc brzo,ale máme na svete malého chlapečka Patrika,narodil sa v 27 tt a to na Slovensku,takže moje dovolená dopadla takhle...malý je na novorozenecký jipce v Nových Zámcích a doufám,že ho vypiplaj,je krásný a moc maličký.....každý víkend za ním jezdíme autem dovézt mléčko a plenky,zatím vše je ok,maličký je bojovníček,tak držte nám palce,aby to zvládnul a bol zdravučký,jinak na Slovensku budu asi do října,do jeho termínu porodu a pak si pujdu k nemu lehnout a vše se kolem nej naučit,ako se o neho starat a tak....
7. srp 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Marti, přeju drobkovi i Tobě hodně sil,to zvládnete!!
8. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No,to teda byla "dovolená"...copak se stalo,že tak pospíchal?Myslím na vás,držte se.Věřím,že všechno bude v pořádku-
8. srp 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - držte se všichni, malýmu posíláme hodně sil a energie - zvládne to! :wink:
10. srp 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, už skoro měsíc je Dáda ve dne bez plínky a poslední týden si začal i sám říkat. Občas učůrne, ale nepočůrá se naplno. Na spaní mu plínku dávám,ale většinou je po probuzení suchá - hlavně tedy po poledním spaní. V noci se ještě občas do ní počůrá. Týden spinká v dětském pokoji ve velké posteli, tak je frajer:slight_smile: Akorát teď poslední 3 dny měli oba kluci vysoké horečky (až 40...), tak jsem lítala od jednoho k druhému, vypadám jak zombie po probděných nocích.....takže Dáda spal občas u nás v posteli a Matýska hlídal manžel. Naštěstí to vypadá, že je vyhráno, dneska první den jsou bez teplot
10. srp 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 Patričkovi držíme palce je to bojovníček. Držte se všichni :slight_smile:
10. srp 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj síly budemee určite potťebovat... :wink:
@petrunka01 taky si porad rikam,ze to byla dovolena,ale hold uz s tim nic neudelame...zacala me odtekat predcasne plodova voda a to uz bohuzel nejde zastavit....
@msevy
@micka1 dekujeme moc holky,jj je to velky bojovniček.....

Jinak dneska slavime 3 tydny a malej má už 1230 g a to pred 14 dni,kdyz me propoušteli ze spitalu mel jen 900 g.....
12. srp 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 Jak se daří,co malý bojovníček,je zase o kus větší?
A co vy,holky,jak se máte?
24. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak podávám správy o Patričkovi,váží 1760 g,merí 39 cm,hezky papká,je ješte v inkubátoru,ale snižujou mu kyslík,aby mohl jet brzo z neho ven,tak doufám,že to všechno zvládne,je to malej bojovníček...tak nám držte palce.....
28. srp 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tasmailla1 držím moc!
28. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat jak jsou na tom vaše děti s dudlíkama. Míša stále vyžaduje dudlík na spaní. Jinak jsem ho nepoužívali. Druhý den usíná bez něho,ale je to takový menší boj. :frowning2:
9. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Kačka má dudlík stále na spaní.Chtěla jsem jí ho vzít,ale zase je nemocná,tak až jí bude dobře.Vždycky ho má jen na usnutí,pak ho dám na stranu.Bude to ale taky boj,až jí ho vezmu
9. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek