• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky.Včera jsem Kačce dudlík ustřihla,ona řekla,že je fuj a hodila do koše.Zatím usíná celkem v pohodě...
11. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že u nás byl týdení boj s usínáním. Míša usínala tak hodinu s řevem v noci se budila až 5krát. V sobotu jsem myslela že ji ten dudlík vrazím zpět. Po tom týdnu už byla úplně totálně nevyspana a naštavaná při každém brečení. :confounded:
Včera se dívali s Honzíkem chvilku na pohádku a pak jsem vypnula televizi a chvilku s něma seděla v pokojíku a vyprávěla pohádku. Pak jsem odešla a Míša za chvilku usnula a spala celou noc. Tak doufám že už jsem to prolomili a bude klid. :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak snad už bude klid.Kačka usíná asi tak stejně,musím být u ní.Občas si vzpomene,ale naštěstí nebrečí.Te´d ještě to samostatný usínání..
18. zář 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
tak Honzík je ve školce a Míša brečí že ji ve školce nechtějí. :slight_smile: To jsem zvědavá co bude dělat až bude muset chodit do školky každý den. Jinak jsem to bez dudlíku zvládli ještě odstranit plenku na noc a jsem za vodou. S tou plenkou to bude docela problém. Míša přes noc pije čaj a nemůžeme ji to odnaučit.
Jinak je u nás vše přistarém. Pomalu nakupuji dárky na vánoce a sháníme patrovou postel do pokojíku. Manžílek měl spásný nápad ukázat dětem hasičskou patrovou postel tak nic jiného nechtějí.
7. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 ahoj, a co máš vymyšlený za dárky pro deti?já jen žeby si hodila nejakou inspiraci,protože já teda vubec nevím,co koupit,Šárce mám knížky a chci tu tabuli,co se na ní kreslí křídou i fixou....

Jinak ahoj holky,dneska sem byla s malým na rehábce,tedka spíše sme pořád u nejakého doktora,ale to k tomu patří,jen aby malej byl zdravej,tak hezky cvičíme vojtovku.....a co se týče papání,malý se me pořád nechce prisát a i když odstríkavam,už toho mlíčka není moc,jen tak 200 ml za den,takže to pokryje jeho dve dávky,jinak dostáva umelý mlíko....no hold,asi to brzo pujde do kytek,ale co už,nic se nedá delat...
21. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak hlavně,že je malý zdravý,jste šikulky,jak to pěkně zvládáte! třeba se ještě přisaje,zkoušej...
@micka1 já na Vánoce zatím promýšlím,co koupit a nejspíš přikoupím lego duplo,malý dostal k narozkám a hodně si s tím hraje, pak nějaké "drobnosti" k tomu nejspíš...
21. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 malý je šikovný a hezky to zvládáte :slight_smile:
@slena tak pro oba dva mám Pafíkův šikula je to tablet který kecá česky, pak jsem objednala ty svitící želvy, pro Míšu mám toho skákacího koníka, hliníkovou koloběžku, chystám se ještě koupit lego zvířátka, knížku a dál uvidím co mě napadne. Pro Honzíka potřebujeme lyže, přilbu, pak jsem mu koupila kouzelnickou sadu a mikinu cars,jinak chce lego, knížku, a uvídím co si ještě vybere. Pro Míšu je to horší páč má hromadu věci po Honzovi. Nejhorší je že mamka i tchýně mě řekli že mám něco koupit i pro ně aby nemuseli nic vymýšlet. :frowning2:
21. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena skoušet to skouším pořád,ale mám pocit,že už si pekne zvykl na lahvičku a jak sem psala,že už moc toho mlíčka nemám,tak i kdyby se prisál,tak určo pozdejc,když už nebudu mít mlíko,..ale no nic,hlavní že je zdravý....
@micka1 dekujeme moc,malý je šikovný....:slight_smile:
21. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den všem vidím že tu není žádná aktivita. Všichno běhají a shání dárky pro ty naše dětičky :grinning:
U nás dopis Ježíškovi už napsaný a při otázce kde má ježíšek vzít tolik peněz na ty dárky co si Honzík i Míša navymýšleli tak mě Honzík řekl že mu to trošku usnadníme a přridáme mu tam i penízky. Tak jsem musela vytáhnou s peněženky stovku a dát ji do dopisu pro Ježíška. :slight_smile:
Letos jsem fak dobrá. Dárky pro děti už mám všechny a dokonce i zabaleny. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Honzík k narozkám a Míša ke svátku dostali hasičskou postel tak Honzík přetal chodit spávat za náma do ložnice. Přijdou až ráno i s Míšou :slight_smile:
Teď byli oba dva marod, ale už to máme za sebou tak snad vydrží celou zimu v pohodě.
25. lis 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem,
tak jsem dostali jeden opožděný dárek od Ježíška. :slight_smile: v srpnu nás bude o jednoho víc :grinning: Po roce snažení nám to vyšlo. Věděli jsem to těsně před vánocemi, ale měla jsem hematom a nevědili jsem jak to všechno dopadne. V pátek jsem byla u dr tak naštěstí je všem ok. Srdíčko krásně bije a hematom se vstřebal. Je to prostě bojovníček a své místo si vybojoval. Honzík je nadšený a Míša ta ještě nevím. :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@micka1 jůůůůůjůůůůůůjůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mooooooc gratuluju!!!!!a řeknu ti "tajemství" - nás bude o jednoho víc v květnu :wink:
6. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@slena tak to velká gratulace i tobě :astonished:
7. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1
@slena :grinning::astonished: tož teda... gratulace!!!! zrovna na vás dvě dnes myslím, jestli se vám nechce s dětma do zoo Lešná u Zlína a ... vy těhulíte :astonished: :dizzy_face: . no to je paráda :grinning: moc gratuluji a přeji moc zdravíčka všem!!
11. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee ještě jednou díky :slight_smile: a kdy bys tak mohla?
11. led 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena teď mi došlo, že příští týden jen čtvrtek a pátek mám volný, jinak nabito. pak ten další týden asi kdykoliv :wink:
11. led 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já to mám teď nějaké nabité :unamused: čtvrtky ani pátky nemůžu určitě...
počkám,co @micka1 a uvidíme...
11. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee
@slena holky mě je to jedno. Já se přozpůsopůsobím. :slight_smile:
11. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 ok, zkusíme teda něco ten příští týden? co středa? jen nevím, jestli nebude moc velký mráz, k nám už to valí...
@slena
15. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@micka1 cérky, my to asi necháme až na jaro tu zoo, furt tak nějak na střídačku oba soplíme,tak nevím,co se z toho vyklube...a v kose by mě to asi ani tak nebavilo tam chodit...
16. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena
@druidee od včerejška jsem na tom stejně. Míša pokašlává, soplí a stěžuje si že ju bolí ucho. Tak jsem zvědavá co z toho budu. Musím jít dát do kupy páč příští týden v sobotu jedeme do Karlovic. Honzík ten je ok, ale Míša ta teda tuto zimu je hrozná. Už aby mrzlo a budeme mít klid. Takže za nás až později. :frowning2:
16. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena
@micka1 jasná věc, holky, hlavně ať jste fit vy a děti zdravé, tady už jde taky mráz a od včera kluci pčikají... zoo nám nezruší, tak je to v klidu:slight_smile: opatrujte se, těhulky.
16. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@micka1 jiank mám hroznou radost, náš malej už docela mluví, hurá. takže dialog a konverzace. jsem šťastná jak blecha. poslední hláška (tu teda chytil ode mě) je "bože, bože....":sweat_smile: u nás je to prostě pokrok, vím, že ostatní prckové už dávno hezky mluví... :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee gratuluju k mluvení :slight_smile: u nás to nenízas tak dávno, Filípek postupně přidával slovíčka a od listopadu začal nějaké opakovat, od prosince opakoval všecko :slight_smile: a teď mele a mele a mele celý den :grinning: je ukecaný až hrůza :grinning: ale aspoň se člověk jakž takž domluví, to mám radost :slight_smile: a je to sranda :dizzy_face:
21. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se chci zeptat holky, jak to máte s odpoledním spaním prcků? Filípek dělá čím dál větší fóry,ale spánek odpo dle mě ještě potřebuje,jenže strašně dlouho usíná a večer pak taky :angry:
21. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena je to fakt hnedle lepší, jak je to už opravdu komunikace dialogem, že? u nás taky tu papulu nezavře co je den dlouhý. a taky mě nikdo nevaroval, že před populárním obdobím "proč" je období "co se staloooo?" a furt... :grinning:
u nás spaní bez problému naštěstí-po obědě a večer občas teda lumpačí, ale nic hrozného :wink: ťuk ťuk, ať to tak zůstane.
21. led 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@druidee co já bych dala za to aby Míša ještě nemluvila. :slight_smile: Jak ráno otevře pusu tak mele až do večera. Mluví teda hezky, ale občas už mě bolí hlava. Už jsem ji říkala že má na chvilku zavřít pusu tak mě odpověděla že nemůže protože pusa je na mluvení. Jinak spaní po obědě už jsem vzdala. Před vánocemi jsem ji uspávala skoro hodinu a nic. Teď po obědě nespí a večer usínátak v půl9. :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee jj my spolu kecáme furt :slight_smile: případně něco mele furt Filípek, papulka moja malá :dizzy_face:
u nás frčí období "co to je maminko?" ptá se milionkrát za den na vše kolem :sunglasses: a taky když nevěřícně kroutím hlavou, nad tím, čeho všeho je schopný,tak se zeptá: "copak je maminko?" :grinning:

@micka1 :grinning: pusa je na mluvení, to je dobré :grinning: Fiťa taky nezavře pusu celý den, potí čím dál lepší hlášky :slight_smile:
22. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky všem tak včerejší UTZ v I.trimestu dopadnul dobře. Ještě dnes uvidím jak krev, ale dr říkal že UTZ je přímo ukázkový. :slight_smile: Honzík se v klidu díval jak dr všechno jmenuje co vidíme a tak konec prohlásil že chce ještě vědět jestli je to kluk nebo holka. Dr se jenom usmál a než se stačil mrknout tak se mrňousek otočil a ukázel zadek. :grinning: Tak musí počkat až do 20tt.
11. únor 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, nevím po jak dlouhé době se tady ukazuji, ale koukám, že jsme na tom všechny asi stejně, když se tady dívám na datumy kdo kdy tady napsal. Hned na začátek bych chtěla pogratulovat všem těhulkám co čekají druhé mimi. Moc Vám to holky přeju hlavně na sebe dávejte pozor a ať se miminka narodí zdravá a krásná :slight_smile: . Nevím co je s Martinou? Od té doby co se jí narodil prcek, tak atdy asi nebyla. Nevím jak se jí vede.
U nás je to tak, že od té doby co jsme se přestěhovali, nemám na to tady čas. Kolem domu je stále práce však to znáte, navíc zahrada a budujeme. Malá je bez plinek sláva ... už jsem si myslela, že s nimi půjde do 1 třídy :grinning: . Nevím jak to máte vy, ale já jsem z ní někdy na nervy. Na to jak byla hodná jako mimino, teď mi to vrací asi všemi deseti. neposlouchá, je umíněná, dělá mi naschvály a libuje si v tom když mě vytočí .... atd. Někdy je zlatá, ale to jsou jen světlé vyjímky. Nejhodnější je večer jak jde spát a ráno v posteli jak se ještě tulíme jinak masakr .... a co vy a Vaše ratolesti? Je to podobné a nebo raubíře máme jen my? Kecá tak, že mi z ní jde někdy hlava kolem .... už má pěknou slovní zásobu a je z ní pěkný mudrlant. Jinak já jsem se rozhodla a v prosinci jsem šla konečně s tou kýlou na operaci, tak ťuk ťuk snad dobrý .... Tak se mějte všechny moc krásně a napiště jak se vede vám ..... pa M.
7. bře 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky tak vidím že jsi taky stále v jednom kole. U nás jediné nové je to že mě manžel překecal čekáme třetí dítě. Jak to tak vypadá tak to bude holka. Manžel už kupuje tank a chatu někde u rybníka. :grinning: Honzík ten půjde v září do první třídy a Míšu už se těší do školky. Poukud tohle mimčo bude tak jako Míša tak to asi nedám :grinning: :grinning: :grinning: Míša dost divoká, umíněná a šíleně ukecená. Na všechno má hned odpověď. Včera jsem ji řekla že už by mohla být chvilku v klidu tak mě odpověděla že nemůže protože pusa je na mluvení. :slight_smile: Jinak tank kupuje místo flinty a chatu aby měl od nás klid. :slight_smile: Tak jenom tak v rychlosti jak to u nás vypadá. :grinning:
24. bře 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek