Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
Strana
z667
Dolů
PředchozíStrana
z667
Další
tasmailla1
3. dub 2014
Ahoj holky,tak jakpak se vede?už sem tady pekne dlouho nebyla,máme se dobre,malý nám delá radost a i dle doktoru to všechno dohání,pretáčí se,papá hezky příkrmy,presnidávky,ovoce a kaše...ale tedka malá ani nevím odkud ,tak pritáhla neštovice,no poteš košte,tak snad to dáme....11.4 sou u nás po meste zápisi do školek,tak už tedka sem zvedavá,či malou prijmou,potřebuje to jako sul,tak doufám,že to klapne.....
micka1
9. kvě 2014
Tak hlásím že dnešním dnem to má 100 dní do porodu. Ježiš to tak rychle letí. 😃 😃 😃
ined77
12. kvě 2014
Dobrý den maminky 🙂,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Couvade syndrom http://www.modrykonik.cz/couvade-syndrom/.
Jedná se v podstatě o těhotenské příznaky, postihující nastávající tatínky.
Zažily jste něco podobného u svých mužů? Jakými příznaky trpěli a kdy se vše dostalo opět do normálu?
Vaše zkušenosti, rady a tipy jistě ocení i ostatní těhulky, které třeba právě zrovna teď jednoho takového "těhotného" tatínka mají doma 🙂 .
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat 🙂.
Krásný den všem.

Denisa

@pepsilight @kristynkamazlik @msevy @danissa @leia1 ... a další 🙂 .
pepsilight
13. kvě 2014
Ahojik cekame ted druhy mimco a zatim jsem nepostrehla ze by byl tatinek tehu u prvniho to bylo jasne tatinkovske tehu 🙂))
micka1
15. črc 2014
tak dnešním dnem to mám za 31 a bude nás víc. Už aby to bylo. Ty zdravotní problém co mám teď mě hodně ubíjí jak psychicky tak fyzicky. 😞
micka1
2. srp 2014
Tak hlásím že Martinka už je na světě. Narodila se 27.7.2014 ve 23.23 míry 3200g a 47cm. 🙂 Porod probíhal celkem rychle. ráno odtok plodové vody tak si mě nechali v porodnici a čekali kdy se to rozjede. Celý den se nic moc nedělo tak jsem se domluvili že ráno bude vyvolávačka a ejhle přehnala se bouřka a najednou to šlo samoo. Kontrakce od 21.00 mírné kolem 22 začali zesilovat a ve 23.23 byl Martinka na světe. 😃 Narodila sice o malinko dřív, ale je v pořádku. Narodila se 36+5
leia1
11. srp 2014
@micka1 gratuluji moc, já chci takyyyyyy🙂
micka1
12. srp 2014
@leia1 neboj už se ti to krátí. 🙂 Na jednu stranu jsem ráda že se narodila dřív. Měla jsem termín až tento pátek. To by měla tak 4 kg. 😃
slena
5. zář 2014
@micka1 moooc gratuluju a přeju hodně zdravíčka 😉
micka1
5. zář 2014
@slena děkuji
tak to naše zlatíčko má už 57 cm a 4390 g tak si to pěkně dohnala. 😃
micka1
22. zář 2014
Holky tak jak se daří dětem ve školce???? u nás velmi dobrý. Míša se s náma ráno ani nerozloučí a letí do třídy. Ranní vstávání taky ok ještě popohání Honzíka že si pohnout aby mohli jít. Honzíkovi se v 1. třídě taky daří zatím dobře. 😃 😃 😃
Strana
z667
PředchozíStrana
z667
Další