• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,tak jakpak se vede?už sem tady pekne dlouho nebyla,máme se dobre,malý nám delá radost a i dle doktoru to všechno dohání,pretáčí se,papá hezky příkrmy,presnidávky,ovoce a kaše...ale tedka malá ani nevím odkud ,tak pritáhla neštovice,no poteš košte,tak snad to dáme....11.4 sou u nás po meste zápisi do školek,tak už tedka sem zvedavá,či malou prijmou,potřebuje to jako sul,tak doufám,že to klapne.....
3. dub 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že dnešním dnem to má 100 dní do porodu. Ježiš to tak rychle letí. :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky :slight_smile:,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Couvade syndrom http://www.modrykonik.cz/couvade-syndrom/.
Jedná se v podstatě o těhotenské příznaky, postihující nastávající tatínky.
Zažily jste něco podobného u svých mužů? Jakými příznaky trpěli a kdy se vše dostalo opět do normálu?
Vaše zkušenosti, rady a tipy jistě ocení i ostatní těhulky, které třeba právě zrovna teď jednoho takového "těhotného" tatínka mají doma :slight_smile: .
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat :slight_smile:.
Krásný den všem.

Denisa

@pepsilight @kristynkamazlik @msevy @danissa @leia1 ... a další :slight_smile: .
12. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik cekame ted druhy mimco a zatim jsem nepostrehla ze by byl tatinek tehu u prvniho to bylo jasne tatinkovske tehu :slight_smile:))
13. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dnešním dnem to mám za 31 a bude nás víc. Už aby to bylo. Ty zdravotní problém co mám teď mě hodně ubíjí jak psychicky tak fyzicky. :frowning2:
15. črc 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že Martinka už je na světě. Narodila se 27.7.2014 ve 23.23 míry 3200g a 47cm. :slight_smile: Porod probíhal celkem rychle. ráno odtok plodové vody tak si mě nechali v porodnici a čekali kdy se to rozjede. Celý den se nic moc nedělo tak jsem se domluvili že ráno bude vyvolávačka a ejhle přehnala se bouřka a najednou to šlo samoo. Kontrakce od 21.00 mírné kolem 22 začali zesilovat a ve 23.23 byl Martinka na světe. :grinning: Narodila sice o malinko dřív, ale je v pořádku. Narodila se 36+5
2. srp 2014 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@micka1 gratuluji moc, já chci takyyyyyy:slight_smile:
11. srp 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leia1 neboj už se ti to krátí. :slight_smile: Na jednu stranu jsem ráda že se narodila dřív. Měla jsem termín až tento pátek. To by měla tak 4 kg. :grinning:
12. srp 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 moooc gratuluju a přeju hodně zdravíčka :wink:
5. zář 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena děkuji
tak to naše zlatíčko má už 57 cm a 4390 g tak si to pěkně dohnala. :grinning:
5. zář 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jak se daří dětem ve školce???? u nás velmi dobrý. Míša se s náma ráno ani nerozloučí a letí do třídy. Ranní vstávání taky ok ještě popohání Honzíka že si pohnout aby mohli jít. Honzíkovi se v 1. třídě taky daří zatím dobře. :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2014 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek