• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
mějte se holky jdu taky omrknout jestli už oběd dorazil....
11. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 dekuji za privitani jinak mam radost ze budem rodit stejne to je dobry :slight_smile: a kde budes rodit aby sme se tam nepotkali :grinning:
11. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky nevím odkud jsi ale já budu rodit v Ostravě:slight_smile:
11. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky dekuju moc za privitani tak jak je uz postihla nakupni horecka ??? :wink:
11. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj uz je to fajnovy uz si clovek uziva ale byli to nervy .... musim priznat , Jinak me postihla a dost ja nevim jak ani proc ale mam vsechno nakoupeny :grinning: a co ty jak jse na tom??
11. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahojky dekuji se mas uz mas tehu obleceni jen ja na sebe nic nepotrebuju pac stale dopnu svoje kalhoty a brisko skoro nikde takovej malej melounek a nic .. Pohyby taky nemame a tak se tesime a cekame a cekame tak snad uz prijdou :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahojky dekuji za privitanou jj rosteme ale jeste si zapneme svoje katata :frowning2: jsem malinka a hubena tak to moc neni videt ... taky si myslim ze nam nereknou co to je nam miminka asi protestujou ci co ale myslim si ze pod srcem nesu chlapecka nebo si to tolik preju ?? :grinning:
11. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 skoda ja jsem z prahy ale byla by to nahoda jako blazen a co uz mas nakoupeno ??? :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak já myslím, že pak už je to díťátko stejně dost velký, aby spalo ve svojí velké postýlce. A co se týče objednávání z netu, já to řeším tak, že se v tom obchodě pak snažím objednat co nejvíc věcí, ale i kdybych objednala dvě hračky lamaze za 250 a připočetla osmdesát korun poštovný, tak mě to nevyjde ani na šest stovek a v obchodě za ně dám minimálně osm a spíš tisíc, teda podle toho co jsem koukala u nás. Taky v obchodě plno věcí neseženeš, nebo ti to dá hrozného lítání. Jinak já vždycky když něco sháním, tak to hodím na heureku a je to pohodička :wink: těstovinky už se pečou, zítra to bude chtít nějakou flákotu masa. Ale já jsem zítra vlastně v práci :slight_smile: no to jsem zvědavá kdo bude vařit :grinning:
11. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já zas tak hubená nejsem :slight_smile: ale bříško mám pořád skoro stejný, jen večer se vždycky trochu nafoukne, jinak taky zapnu svoje kaťata, jen u některých je mi nepříjemný, že jsou těsnější, tak mám už jen dva favority :grinning: ale kamarádka byla taky malinká a hubená a přibrala 25kg :grinning: ale malýmu jsou tři měsíce a už to má dole. Uvidíš, určitě to bude štěstí, ať to bude chlapeček, nebo holčička :wink:
11. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Taky vše nakupuju na netu... nemusím nikam jezdit a trávit čas po městě lítáním. Navíc mi to dovezou až domů. A v neposlední řadě je to levnější. Žejo :grinning:
11. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj mas pravdu taky se mi to smrsklo do dva favority pac do rour se nevejdu a jsou tolik tesny jeste nez jsem otehotnela ... toho ze bych pribrala se nebojim uz to na sobe pozoruju jdu na nakup a najednou cejti jak mi kyne zadek a fakt ze jo byl to zadek vsechno se mi nalejva dolu bude me aspon za co chytnout :grinning: :grinning: no at je to co je to hlavne at jsme zdravi ted nam brali krev na dawnuv syndrom tak mam trochu nerviky ale snad nam to vyjde dobre
11. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo, je to nesmírně pohodlný :slight_smile: hlavně Náchod není zas až tak velké město, aby tady člověk sehnal všechno co by chtěl. Uděláme jeden výlet směr Polsko a jeden směr Praha, protože potřebuju do Ikei a do HMka a zbytek jistí internet :wink:
11. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Taky sin plánuji příští týden Ikea, ale do Ostravy. Vemu po cestě manžela z práce a pojedem. Jinak bych jela na Brno . Nevím proč je ta Ikea jen na tak málo místech :angry:
11. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight žádný nervy, nestojí to za to, hlavně co já vím tyhle krevní testy jsou spolehlivý asi na 64% takže jsem jim ani nevěnovala zvláštní pozornost, pořád moc nechápu proč se dělají... takže i kdyby nevyšly jak by měly, tak žádnej stres, většinou to nic neznamená, ono prý stačí když se špatně vypočítá termín a už je to špatně. Prostě budeme mít všechny zdravé děti! :wink: Mě teď Ondřej pořád mačká základu :grinning: tak mi asi roste taky :grinning:
11. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je to protivný no, my to máme přes 150km do Prahy a to je nejblíž, jen bych chtěla aby si vzal Ondra dovču, protože posledně jsme tam byli o víkendu a to už nechci absolvovat :angry: hrůůůza. Já si na internetu vybrala co chci, sepsala a pak už to jen naházím do koše, okouknu jesti ještě něco navíc neuvidím a pofrčíme :grinning:
11. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Z toho si nic nedělej , taky tloustnu dole přes zadek , kýty a pak přes prsa :grinning: břuch se nepočítá , tam se musí :wink: A jinak chodím už v těhu oblečení od 2 měsíce... nechci se stískat přes břuch .... teď když tak nad tím přemýšlím... už bych se tam nevašla ani přes zadek :grinning:
11. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha to jsem nedvedela ze jen na 64 % myslela jsem si ze jsou v tomhle zdravotnictvi aspon kvalitni tak to jsem rada diky . jinak se vzdycky zapomenu zeptat jaky testy me jeste cekaj doktor mi totiz sam od sebe taky nic nerekne tak nic nevim nevis ??? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak já to mám buď na Ostravu a Brno stejně daleko cca 90 km .... chtělo by to tady někde blíž ... aspoň Olomouc a nebo Zlín. Já už mám všechno nakoupeno ... tedy aspoň si myslím.... kupovala jsem každý měsíc něco aby to nebyla taková šupa. Teď už jen ta ikea chci tam tu komodu a ještě když už tam budeme tak dětskou židličku mají jí v akci a pak se mi tam líbí ta stojanová lampa taky v akci. Snad tam víc neutratíme .... ty výlety jsou drahý :grinning:
11. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta krev se hlídá asi spíš proto, aby kdyby tam náhodou něco v pořádku nebylo, tak aby poslali na genetiku, třebas i zbytečně, ale tam už se to prozkoumá určitě spolehlivěji :slight_smile: a na ultrazvuku se pozná hrozně moc. no já taky nic moc nevím, doktor ten mi jen řekne, sestřička vám nabere krev :grinning: tak se furt ptám a hledám a čtu, jsem děsná. Teď by měl být ale klídek, po těhle testech. My jdem teď až na velký ultrazvuk 2.3.
11. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je des ale vsechno to pretrpime s laskou pro nase maly doufam ze nam to vrati mrnousove :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz 2 mesicu ??? tak to u me nebylo jak jinak videt a tolik si preju brisko ale zatim je to takovy to malinky samozrejme se netesim na to veliky pac s tim se blizi porod no ja se strachuju a strachuju je to pro me neznami tak se uvidi :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo, přesně drahý výlety :slight_smile: právě chci taky komodu a lampu a nějaký maličkosti jsem tam pak vybrala, spíš doplňky. My všechno zdaleka nemáme, pořád čekám, že nám povědí co čekáme :grinning: ale taky se snažím vždycky něco koupit, protože ono kupovat to pak najednou, to je šílenství.
11. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dneska se nam vsem vsechno taji des a hruza na velkej ultrazvuk se jeste musim objednat muj doktor rikal ze se dela az od 20 tydne tak cekame a cekame jsem zvedava co mi reknou :slight_smile: a jak to tam vypada,
11. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight počkej břuch nám naroste všem a pak budeme nadávat :grinning:
11. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight mě dělá ultrazvuk při každé návštěvě, má ho v ordinaci, takže ani na velký nemusím do nemocnice, takže si mě už objednal, to my budeme vlastně 19+5 až půjdeme no. Určitě to tam vypadá dobře :slight_smile: můj doktor opravdu šetří informacema, to je samá srandička, ale pak to tak zakecáme, že jsem mu říkala, že mám problémy se zácpou a on, že už něco napíšeme, že to je opravdu dlouhý interval :grinning: no a zapoměli jsme na to oba, hlavně že jsem si nesla obrázky mrňouse :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo tak to fajn :slight_smile: jsi me pobavila ... jsi dobra ze si na ty problemy vzpomenes ale ja kdyz tam jdu tak si v hlave prichystam na co se chci zeptat a pak si vylezu na kozu ma malej ultrazvuk najde mi malyho a ja nic nevim jen se kocham a kocham obcas s tim ultrzvukem bojuju pac to tam nepoznavam a zeptam se na neco ?? ne !! pak doma lituju musim si to napsat :grinning:
11. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight na tohle se nedalo zapomenout :grinning: ale jinak to že jsem unavená jak blázen, že bych jen spala, že sem tam zvracím :grinning: a bolej mě nohy jak čert... na to si nikdy nevzpomenu
11. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Normálně , já co byla na ultrazvuku v tom 13t nebo jak se bylo na té 1 genetice. Tak si lehneš a normálně Tě vyšetří po břichu . Vyšetření trvalo cca 10 min , ptala jsem se paní doktorky a povídala , že příště v tom 20t to bude to samé. Jen se chci zeptat jestli je tam vidět něco mezi nožkama. Jinak by si ty vyšetření měla mít napsané v těhu průkazce. Ty si na té 1 genetice nebyla?
11. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka na zácpu je na předpis magnosolv beru ho taky a je to bezva. Je v tom hořčík.
11. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi dovezli i zbytek blbinek co jsem si objednala a dali mi grátis i ponožečky jako dárek :grinning: se ten prcek ale má :grinning:
11. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek