• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka tý jo, to se dycky těšíš na poštu, viď? :slight_smile: No příště na to už nechci zapomenout, je to protivný neskutečně...
11. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 mě se libí všechny ty tuniky jsou moc pěkné. :slight_smile:

Některé ty postýlky jsou fakt šílené ceny. Já jsem měla v ložnici obyčejnou s Ikeii ta vyšla i s matrací na 1000,- a v obýváku jsem měli tu cestovní. jakmile se začal Honzík přetáčet a zajímalo ho vše okolo něj tak stejně většinu času strávil na zemi. Měla jsem poskládané to pěnové puzzle a tam byl. Naskládala jsem kolem něj hračky a to byl nejspokojenější. Měla jsem koupenou i větší ohrádku, ale vůbec jsme ji nevyužili. Místo Honzíka tam byli plyšáky. Jinak postýlce spával do 2,5 let. Přebalovák to jsem měla komodu a na to udělanou desku. Komodu teď používáme a desku musíme pohledat kde se schovala. :grinning:
11. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj mi povídej o zácpě... trpím tím od dětsví a v těhu se to o 100% zhoršilo... teď po tom magnosolvu je to v poho ... jo na poštu se těším.... až se s tím pomazlím chi chi :grinning:
11. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to by byla paráda kdyby Ikea byla ve Zlíně. To máme kousek to by se nakupovalo. Já jezdím do Brna tam to máme aspoň o trochu blíž. Většinou se tam stavuji když jedu s Honzíkem do Brna do nemocnice na nějakou kontrolu.
11. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj bylo by to fajn tady něco . Taky bych tam chodila na jídlo mají tam dobré a pokud máš kartu ikea tak to máš ještě se slevou :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš výhodu ... už si zajetá matka :grinning: horší to bude se mnou .... stará prvorodička :grinning: to bude maso. Čím je člověk starší, tím je to horší a víc se bojí.
11. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj chapu naprosto ... kdyby nam ty problemy vyjmenooval tak hned vime co ??? njn asi to taky patri k tehulkovani zapometlivost co se da delat :slight_smile: :slight_smile:

@hradilenka jj ted jsem stuvala prukajdu a je to tam napsany byla .... vyslo nam vse ok jenom proste zapominam co bylo a bude des jinak diky ze jsi mi to prropomela :slight_smile:
11. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka co je Honzíkovi že s ním musíš na KO až do Brna? Jsem tady týden i s cestou tak nevím. Holky možná jo. Jestli nechceš tak nemusíš odpovídat.
11. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Nemáš zač , taky zapomínám a jsem taky děsně unavená, bolí mě celý tělo a hlavně v zádech to je maso největší... když vstávám z postele tak jsem jak stoletá stařena.... a když u doktora z kozy, tak to samé :grinning:
11. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jsme na tom podobně, vždycky jsem s tím měla problémy, ale teď je to už kolikrát k nesnesení, tak příště mi ho doufám napíše. Prosím tě, já myslím že je jedno kolik je prvorodičce, pořád je to prvorodička, má prd zkušenosti a ze všeho je vyvalená, já mám ještě šílenej strach, že to s tím mrnětem nebudu umět.
11. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Nápodobně.... navíc si myslím, že holka která má 18 nevidí tolik ty rizika jako já. Myslím, že se něco může stát , tam upadnout to spolknout atd ..... to bude škola života co?
11. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jezdíme na kardiologii a na ortopedii. když měl týden tak dr zjitila že má tachykardii. Tak jsem skončili na JIPce v dětské fakultní a navíc se narodil s vrozenou vadou nohy. V Hradištu zrovna v tu dobu mu měli nohu sádrovat, ale tím že jsem byli v Brně tak by se to posunulo tak jsem si domluvila tam a tak tam jezdíme :slight_smile: . Naštěstí už se to spravilo a tak jezdíme jednou za rok na kardiologii a každého půl roku na ortopedii. K tomu každého půl roku do Hradiště na dětsku kardiologii.
11. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 A jak je na tom zdravotně? Daří se mu už lépe? Co to srdíčko? Od známých byla malá na operaci se srdíčkem v Motole, hned jak byla malinkatá. Měla v srdíčku díru. A co ta nožka? Na to se na ultrazvuku nepřišlo? Já se jako malá narodila s vykloubenýma nohama a dodnes to pociťuji, Mám problémy s kyčly a před 8 lety se k tomu přidala ještě kolena degenerace kloubů. Tak nemůžu moc dlouhé špacíry a stání na jednom místě. Ráda jsem lyžovala, nemůžu . To je na naštvání. :unamused: Tak nevím jestli se i dneska rodí děti s vykloubenýma nožkama nevíš?
11. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je pravda, že tak trochu podle zkušenosti mi vždycky mladší maminy přišli míň vystresovaný, míň úzkostlivý, ale to je spíš o povaze. No škola života to bude určitě :slight_smile: ale myslím, že to bude zpětně nejkrásnější období v životě.
11. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si našťavila pro sebe a pro prcka džusík. V hypce měli včera levný pomeranče, tak jsem to smíchala s jablky a mrkvičkou na barvičku a očička :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka srdíčko už je úplně zdravé, ale KO budou pořád a noha s tou byl v roce na operaci ta je taky dobrá jenom má trošku vybočený palec. KO má každých 7 měsiců. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 To jsem ráda, že je v poho :wink:
11. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě taky tak občas ty maminy připadali. Já jsem asi pravý opak. Ne že bych se za začátku nebála, ale když se Honzík narodil s vadou nohy tak jsem z toho byla v šoku. Když mu dávali sádru tak jsem to obrečela, ale když jsem viděla jiné děti co s náma byli v nemocnici tak jsem stala nějaká taková imunní vůči Honzíkovým nemocem a že jsem jich do jednoho roku měli a času stráveného v nemocnici. Začala jsem to brát všechno tak nějak sportovně a myslím že mě to dost pomohlo. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj tak to chapu a to jsme v jeste v malym tejdnu nedovedu si predstavit ze za par mesicu to bude lepsi jelikoz je to moje prvni miminko tak fakt ne uz ted jsem neohebna a ufunena desny !! :wink:
11. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 každá máma musí být vyděšená, když se miminko nenarodí zdravé, ale důležité je, aby se uzdravilo a pravda je, že mu určitě pomůže, když cítí, že maminka to zvládá, samozřejmě v rámci možností, oni ty slzy k uzdravení nepomůžou, ale nemoce jsou jiná věc, člověk si asi zvykne, ale je to stres pro každou mámu a zvlášť, když ty děti ještě nemluví, neřeknou co je trápí. Hlavně že Honzík je už v pořádku :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka co mě dalo pořádně zabrat tak byl rozvod, protože se to na Honzíkovi dost podepsalo. Začal se počurávat a v noci se budil i 8 za noc a s nikým nechtěl být. to jsem teda nestala strašně špatně, ale musela jsem se vzchopit a kvůli Honzíkovi fungovat. Museli jsme navštívit psycholožku která poradila co máme dělat s Honzíkem. Teď už je to v pohodě. Myslím že čas to všechno zpravil a taky nový vztah který mám. Slyšela jsem takové názory že jsme nový vztah uspěchla. S Martinem jsem se potkali když exmanžel s nám už půl roky nebyl a rozvodvé řízení probíhalo. Teď jsme spolu rok a 4 měsíce a já vůbec nic čeho nelituji. Mimčo jsem chtěli oba a Honzík je v pohodě a Martinovi začal říkat sám od sebe tati. Se svým tátou se vídá v týdnu a jednou za 14 dnů sobotu.
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight taky jsi ufuněná? Já jsem z toho byla uplně hotová, vyběhnu schody, nebo ujdu pár kroků a hrozně se zadýchávám, ale prý máme prostě větší spotřebu kyslíku, jen si neumím představit, jak budu fungovat na konci těhu :grinning:
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase si myslím, že my starší už jsme takové vybouřené a líp snášíme to, že lecos ze začátku musíme obětovat. Člověk je pořád s dítětem, nevyspí se cítí se nedocenění atd, co jsem pozorovala u kamarádek tak ty mladší to nesou hůř. Já si myslím, že je jedině dobře, že já sama počkala až do 27 na první dítě. Určitě mám větší nadhled a ujasnění priority ale to je u každého jiné a někdo je pro rodičovství předurčen :wink:
11. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
občas vidím takové hysterické matky, že bych je profackovala :angry: mladé i staré takže o věku to není
11. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 krásné věci z toho bazárku. já piju vitakávu nebo caro.
Jdu si vás dočíst holky, než tu usnu po obědě :wink:
11. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já bych tohle vůbec neřešila, znám spoustu lidí, kteří spolu byli deset let, vzali se a do roka se rozvedli, pak taky vztahy, které trvaly pár měsíců a jsou spolu už třicet let a fungují dál, jasně že to někomu nevydrží, ale do toho nikdo nevleze, to se nedá brát nějak paušálně, každý vztah je jiný a nikdo z nás do budoucnosti nevidí, důležité je, že jste šťastní a spokojení.
11. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky povíme si to až po porodu a nějakém tom měsíci :grinning: jak jsme na tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka mě se zase docela líbí myšlenka, že po čtyřicítce budu mít děti odrostlé a budeme si to užívat, vidím to na Ondrových rodičích, oba jsou ještě "mladí" oba kluky mají "z krku" a mají pohodu, o nic se už nemusí starat, jedou si na dovolenou kdy mají chuť a tak podobně. Já jsem nikdy neplánovala děti dlouho, ikdyž jsem chtěla ještě dva roky počkat než dodělám školu, ale kvůli dvěma letem svět bořit nebudu. Já měla strach, že ve třiceti už na to nebudu mít ... "sílu" že budu nervózní a protivná, ale to každý cítí jinak. Hlavně vím prd, jak to budu po porodu :slight_smile: Ježkovi voči, trouba, musím juknout na korpus. :fearful:
11. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holky jdu s tou naší psí slečnou na procházku .... teda počasí nic moc .... zase příjdeme domů a bude jak malý hovádko :unamused: Tak pa a pěkný víkend všem ! :wink:
11. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka a hlavně já měla největší strach, že to pak třeba nepůjde... toho jsem se děsila nejvíc.
11. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no každej to má jinak, jás i zase říkala, že dokud nemám děti můžu cestovat a prostě se zbalit a dělat cokoliv protože jsem bez závazků. Projela jsem skoro celý svět, vyzkoušela a užila si skoro všechno co jsem chtěla. většina věcí by s dětma šla špatně a v 45 letech už by jsem se cítila na hostely a cesty stopem po ukrajině stará :grinning: :grinning:
Je pravda, že jsem asi teď opatrnější.
11. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek