• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojky holky,
tak dneska jsem byla na kontrole a prďolka je cca 4cm "velký"..a už bylo na utz vidět, jak je to človíček a ne jen nějaký "flíček"..prostě krásný... :dizzy_face: ..jsme v pořádku, takže jsem ráda, až na to moje nachcípání..dobrý.. :sweat_smile:
21. pro 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty určitě bude vše ok. :wink:
nám na dnešní kontrole mimčo už mávalo :dizzy_face: :dizzy_face: má skoro 5 cm prostě piškotek
21. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak hlásím že screening dopadl dobře je negativní a mě spadl kámen ze srdce nemohla jsem na dnešek ani nervozitou pořádně spát.
Prcek se tam pěkně mrskal jen fotečky nemám moc pěkné dr. to pěkně odfláknul to focení ale na příště mu to řeknu že chci pořádnou fotku když si za to platím 100,-
dálší kontrola mě čeká 18.1 to jdu na dálší UTZ a zároven i kontrolu k mému gyndaři a nějak po 10.1 mám dojet na odběr krve co je k triple testum z toho jsem teda odvařená že to u nás ještě dělají ale snad výsledky budou v pohodě.
toho 18.1 se zkusím zeptat na pohlaví dnes ten dr. co dělal UTZ byl takovej docela protivnej tak jsem se nedovážila ptát zda tam něco vidí nebo ještě ne.
Jo a 30.12 frčím do porodnice kde chci rodit abych se včas zaregistrovala :wink:
21. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkab.:Co ti řekl doktor k těm triple testům? Taky spočívají jenom v krvi a ult jako NT?
22. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla poprvé u mého gynekologa. Mimča mají cca 3cm (9+4; 9+3). Jedno mi i mávalo :slight_smile:. Dostala jsem těhotenskou průkazku a udělal mi všechny možné vyšetření. Špinění je prý normální a břicho mě bolí od velikých vaječníků.
Problém jsem měla jen při odběru krve. Žíla na jedné ruce zkolabovala a na druhé po zkumavce také začala stávkovat (kvůli pobytu v nemocnici a kapačkám). Sestra nemohla odebrat vše, co potřebovala. Příští týden mám jít na další odběry do nemocnice :frowning2:.

@ myschka taky doufám. Děkuju.

@ lenkab. gratuluju!

@ veve21 to je pěkné, snad Tě nachlazení brzy přejde.
22. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 triple testy jsou odběr krve a někde to spojují s utz někde jen hodnotí ty výsledky krve , ale triple testy jako takové jsou jen odběry krve kde se posuzují hodnoty určitých tří věcí
22. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tý jo to tu flákám jdu vás dočíst
22. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak koukám že jste tu měli nervíky z kontrol a špinění, ufff jsem ráda že to u všech dopadlo na 1*, já teda nešpiním jen mám hnusnej výtok od začátku a občas mě ještě píchá v podbříšku, nevolnosti a únava přetrvávají :frowning2: někdy je to horší jindy lepší, ale moc se těším na vánoce až jim to všem oznámíme :slight_smile:
Vítám i novou těhulku Bo, myslím že ve 13tt už je to paráda ne? neboj se, určitě už máte to zlé vybráno
a u nás se platí za skrínink 1500 !!!! ale i tak stopro jdu
22. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přeju vám krásné Vánoce s miminky v bříšku, ať jsou na vás hodná a moc tam nezlobí :wink: Já už mám konečně obrázek, tak se na něj pořád dívám a těším se, až se poprvé uvidíme :wink:
23. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Dnes naposledy v práci a potom až po novém roce :slight_smile: jupííí. Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky a hlavně hodně štěstí do nového roku at to všechny zvládnem v pohodě a mimča jsou zdravá.
23. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překrásné vánoce všem, hlavně pohodové těhulkování a v červenci krásná zdravá miminka :slight_smile: moc si to užijte :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce !!!
24. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdavím vás po dlouhý době. Zatím je všechno v pořádku občas mě pobolívá v podbříšku ale je to spíš bolest jako když by se mi to tam mělo rozthnout. Na kontrolu jdu 4.ledna doufám že mi dá už průkazku.
27. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsem skončila na neschopence 17.12. jsem začala krvácet.... ,ale vše už je ok... čisto :slight_smile: .... 3.1. jdu na kontrolu.
28. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon:slight_smile: 17.12. byl úklep...bylo to včera 27.12. v nemocnici říkali, že je to prý asi prasklá cévka 3.1. jdu na kontrolu... zatím 3x2 ascorutiny.... ale už žádná krev... jen špinění.....:slight_smile:
28. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bo Ahoj, hlavně, že je vše v pořádku. Držím palce!

Já jsem byla na kontrole dneska - mimča rostou :slight_smile:. Trošku se mi zlepšila krev, tak už si nemusím píchat injekce, ale břicho (vaječníky) mě prý bude bolet ještě asi 3 měsíce.
29. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči :slight_smile: snad jste měli krásné vánoce :slight_smile:
i já byla na pohotovosti se špiněním :frowning2: 23.12. to začlo tak jsem 25 se strachem jela, ale vše je ok, vypadá to že to byla sraženina - hematom, ale teď už je vše ok, a snad bude i když klidový režim mám mít furt a žádný sexík :zipper_mouth: na kontrolu jdu až 10
29. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak koukám, že jste si "užily" výjezdy do nemocnic...no, ale naštěstí je vše v pořádku..tak na sebe dávejte pozor!! :wink:
U nás vše při starém, akorát ty nevolnosti mi dávaj zabrat...a čekám, kdy to ustane... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..my jdeme na kontrolu 13., tak se těším na prďolku...to je vždycky tak nekonečný, ty kontroly, co? :sweat_smile: ..jo a kdy se vlastně bere krev na tripple testy??už si to zase nějak nepamatuji. :sweat_smile:
No nic, tak já mažu, dobrou... :dizzy_face:
29. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy:o), tak se k vám přidávám.
Dneska mi pan doktor potvrdil termín očekávaného porodu.
Nestihla bych vše pročíst, tak jen ve zkratce můj průběh:ranní nevolnosti jsem měla do min.týdne nonstop. Ale už to ustálo a spíš je mi zle ojediněle.Jsem v 10+1 (pokud mi to někdo umí vysvětlit budu ráda)-tak že předpokládám, že jsem v 10-11 týdnu. Je to hrozný, vůbec těm termínům nerozumím :sweat_smile:
Tak se mějte hezky a budu se těšit na případné rady a sdílení stejného :wink:
30. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj budoucí maminy hlásím se k vám jestli můžu. 4ekáme dvojčátka 13 července a moc se těšíme.6 ledna jedem do Budějek na NT tak se těšíme až naše bobíky pořádně uvidíme. :slight_smile: Jinak všem přeju jen to dobré at mimísci rostou tak jak mají :slight_smile:
30. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky :slight_smile: Já mám předpokládaný termín 31.7., tak se k vám s dovolením přidávám :sweat_smile: Jsem tu úplně nová, ale snad se rychle zorientuju :dizzy_face:
2. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíííha tolik novým maminek po novém roce :slight_smile:)))
vítejte
@barbucha81
@kocina7
@miska85
to je bezva se že se přidáte a páni další dvojčátka to je super :slight_smile:
2. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbucha81 10+1 znamená že jsi těhotná 10týdnů a 1 den, tudíž jsi v 11 týdnu těhotenství :slight_smile: až budeš 10+6 budeš mít ukončený 11 týden a začneš 12ctý :slight_smile: je to srozumitelné???

@veve21 kontroly po měsíci je masakr tý jo, hlavně do tý doby než se cítí pohyby, já jsem tak bezradná když mě třeba bolí břuch a nevím co to je, ale snad je vše ok, musí. Na jednu stranu jsem ráda za tu pohotovost :zipper_mouth: páč jsem viděla alespoň prdíska a už i se srdíčkem :slight_smile:
na triply se chodí myslím v 16tt

Holky už přemýšlíte nad jmény? u nás je to katastrofa :zipper_mouth:
2. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
oopět nový maminky..ty bláho, nějak se nám to tu plní, coo?..koukám, plodný období...to je dobře... :grinning:

@zup ti povím, to je vždydky doba... :sweat_smile: ..ale už se to krátí a 13. mám za chvilku..a přesně jak píšeš..taky jsem nervní z toho, jak mě třeba někdy pobolívá břicho, nebo jsem docela špinila...prostě úplně jiný, než u prvního těhu, tam jsem o těhu pomalu nevěděla...ale určitě je všechno v pořádku...no a ještě ty tripply a budu spokojená...bojim se jich, protože jsem od začátku těhu byla dvakrát nemocná a vždycky takový chřipajzny, jaký jsem nikdy neměla, takže takovej blbej pocit..ale snad bude všechno ok... :wink:
A jména..no, holčička je u nás asi jasná...Terezka...už první dítko měla být Terezka, ale vycházel mi termín pomalu na svátek Terezky, takže jsem nechtěla, aby měla svátek i narozky stejně..no a kluk...tak to je ještě ve hvězdách... :grinning:
2. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 ahojky :slight_smile:
tý jo taky jsi špinila ju? koukám že ta druhá těhu jsou podivná, včetně těch nevolností, to jsem u malé neznala takové stavy. Triply určitě dopadnou dobře, já na ně nepůjdu když jdu na NT. A Terezka je krásná taky jsem jí chtěla ale MM vymyslí na každé jméno nějakou přezdívku to je děs
2. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj budoucí maminky, tak se taky hlásím ke společnému termínu červenec 2011.
Pro druhočekatelky: i mé druhé těhu je fakt jiné než první. docela často mě pobolívá břicho a těžko se mi dýchá, ale už se to lepšííííí :wink:
2. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zup:děkuji, jo jo,je to i pro blondýnu jako jsem já: srozumitelné:o)))
Jinak my už máme jména jasná,ale to jste si asi přečetly ve statusu.Kdo ne, tak Lejla nebo Nikolas.
Rodina je z těch jmen na větvy, ale myslím, že jde ozvyk.
Terezka je krásné jméno, mělo být původně....
A jak to máte s prací?Já bych chtěla být v práci co nejdéle.Nemám ji fyzicky namahavou, tak snad to půjde.
3. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysurka ahojda vítám tě :slight_smile:
si vás budu holky plést máte podobný svatební fotky :grinning:
@barbucha81 jj jména překrásná ale u nás by neprošla :zipper_mouth:, MM je spíš na tu klasiku :frowning2: neprošel mi ani Tobiáš, Tadeáš, Šimon a spol :frowning2: ato ani nemluvím o Rozárce, Emilce (Emílii), Vanesce takže smolík no, u nás to zatím vypadá na Davida toho jsme měli i u NIkolky a holčička asi Anetka, ale třeba to ještě změníme
U Nikči jsem chodila do práce do konce, dělala jsem asistentku ředitele tak se to dalo,akorád asi 2 týdny před odchodem na MD jsem šla na neschopenku, páč už mi to tam lezlo krkem, teď mám práci na 24 hod a v ní zůstat musím :grinning:DD
3. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@zup Davídek i Anetka jsou pěkný jména...mě se taky moc líbí Šimon..tak ještě uvidíme.. :wink: nejhorší je, když začneš každý jméno srovnávat s nějakým člověkem, co to jméno má, coo?..taky to tak máte???.. :grinning:

@mysurka taktéž tě vítám.. :dizzy_face: ..je fakt zvláštní,jak je každý těhu jiný, co? :wink: ..jsem zvědavá na pohlaví, jestli bude jiný, a pak i na porod, jestli bude jinej a tak...prej druhej bývá lepší...tak uvidíme.. :grinning:

@barbucha81 ..jména moc pěkný..ale my jsme na klasiku a hlavně máme takový typický český příjmení, takže by se to asi ani moc nehodilo.,, :grinning: ...no a já konkrétně byla v práci do 7.měsíce...byly vedra a v práci žádná klimatizace a hlavně, měla jsem práci, že jsem byla i v terénu a to už nebylo nic moc...pořád jsem potřebovala čůrat a to bylo nepříjemný.. :sweat_smile: ..ale jinak jsem chtěla taky být v práci, co nejdýl..doma bych se asi unudila... :grinning: ..no a jsem na tom stejně, jako zup...teď jsem doma na mateřský... :wink:
3. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda, tady se rozrostlo přes ty svátky :wink: chci se vás zeptat, co zkoumá ten tripl test?a kdy se na něj chodí? to mi asi beztak řekne doktorka, že jo :slight_smile: můžu vám říct, že už mám břicho a docela velký :grinning: to teda nevím, jak to bude pokračovat :astonished: a jak se jinak všechny máte v novém roce? :slight_smile:
3. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek