• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no taky si to neumim predstavit ja to treba rozdejchavam i 5 min asi je to tim ze mame o 20% vetsi srdce nez normalne ale da to zabrat nebo kdyz vstanu cerno motani hlavy sednuti a rozkoukani teprv pak muzu neco jit delat desny :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a bude hůř :grinning: budem se v horku kulit a otékat :grinning:
11. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no na to se tesim ze vseho nejvic az budu kulata mam to vymysleny sednu doma na zidly otevrenu okno a budu pit ledovej caj jasna paka protoze me asi nebude chcit pritel pustit abych nedke nerodila jako bych ho slysela
11. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka fakt je, že stopem po ukrajině bych se nevydala ani dnes ani ve čtyřiceti :slight_smile: jak říkám, to je každého věc, ale je fajn dnes jít s týchní a mamkou na kafe a nemuset jim pomáhat vstávat ze židle. Já jsem vcelku spokojená se svým životem, to by asi měl být každý a pak není co řešit :wink:
11. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to zadejchávání mě děsí přesně kvůli tomu, že minimálně deset kilo ještě přiberu a ty vedra... :grinning: pak půjdu půl hodinu do druhýho patra :grinning:
11. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka přesně tak jsem také přemýšlela :slight_smile: , splnit si po čem srdce touží-pocestovat si a pak se usadit. také jsem se bála, že bych stále měla potom pocit nespokojenosti, že jsem si to nesplnila...
Letos jsme chtěli na Island na 3týdny (já bych raději 3měsíce :grinning: ) jako svatební cestu po maiinkaté obyč svatbě, ale miminko to zrežírovalo po svém :slight_smile: tak snad za pár let..

Mě už začíná pěkně "zavazet" bříško-při oblékání ponožek, obouvání- to ňák nejde :grinning: občas, když se zapomenu a svižněji se skrčím, mě to odpruží zpět :grinning: :grinning: a můj se mi včera smál, že už se mu při usínání neschoulím do náruče do klubíčka :grinning: :grinning: a též funim jak žlababa :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@myschka ono je asi těžko říct kdy mít dítě. Já jsem chtěla dítě brzy, ale bohužel exmanžel nechtěl. Tak jsi si ani moc neužila cestování páč nikam nechtěl chodit a ani jezdit. Já "blbá" jsem si s ním začala v 16. Když už jsem dítě chtěli tak nám to nešlo a museli jsem na jezdit na kliniku umělého oplodnění a Honzíka mám z inseminace. Exmanžel neunestl bohužel starost o malého tak si našel milenku. Když za mnou Martin přišel s tím že bychom si mohli pořídit dítě tak váhala jestli to není moc brzo, ale při predstavě že bych musela zase na kliniku tak jsme do toho praštili a vyšlo nám do třech měsíců. :slight_smile: . to co jsem s exmanželem neprožila za 15 let tak s Martinem jsem stihla za rok.
Mám ve svém okolí i zkušenost s mladou maminkou. Byla to žena mého bratránka teď její 26 let. Dítě měla ve 20. Když malý ¨odrostl tak ho nechávala prarodičům a začala si užívat života. Bratránek byl doma a ona neustále jezdila na kafíčka atd. Je fakt že večer byla pokaždé doma. Malého vodila babička do školky i ze školky a jeho matka ho viděla až večer. Věděla že je o něho postarané tak se nestarala ona. Velice jsem se bavili a já ji dost často malého hlídala. Ona se mě odměnila tak že mi svedla manžela a je mu imponovalo že o něho má zájem holka o 9 let mladší. On teď hlídá jejího kluka a ona si opět užívá kafíček.
11. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Internetové nakupování-díky za to! :slight_smile: Ušetřila jsem spoustu spoustu penízků a lítání a objevila spoustu nových věcí, na které člověk v obchodech nepříjde. Dnes mi dorazily další věcičky z bazárku a v naprosto stopro stavu za třetinu ceny jedné hračky jsem dostala 3.paráda. Nakonec jsme náš kočárek našli za skvělou cenu rok jetý, nemůžu se dočkat až se na něj pojedeme podívat.
@pepsilight jj, u mě tedy nákupní horečka stále probíhá :grinning: mám jen oblečení a hračky a deky,osušky,prostěradlo atd...spousta ještě zbývá! :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jeeee my mame vytah ale u rodicu neni a taky druhy patro nevim jak se tam pak dostanu s kocarkem vazi 14 kilo nicmene se ted musim zastavit c kazdym mezipatre a odpocivat uz asi nic nenadelam ... rikam si ze v lete nikam chodit nebudu budu u otevrenyho okna s pitim a koukat ven protoze vyjdes ven a muzes se jit sprchovat v podstate muzes na prochazky ale to neudejchas na koupak asi ne pac jim seberes vsechnu vodu na dovolenou kam?? setri se penizky na maly chata neni co se da jeste delat ??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj tak to je fajn u me se uz dokupuje vsechno mame tak jsme radi a bez stresu :grinning:
11. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jdu nakupovat dneska vari pritel mame s malym chut uz od vcerejska na peceny kure s bramborem tu kuzicku krupavou s tim sosikem nemuzu se dockat na tu mastnotu az budem papat pardon jestli nahanim chute ale moc se tesim jeste se ozvu jaky to bylo tak se mejte papapa :grinning:
11. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky,vy ste toho opravdu zas popsali......to se me zavírají oči jen si Vás dočíst.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vím,že v léte bude pořádnej pařák,ale já se na to staršne teším a nemužu se dočkat a až to tady bude,tak zas budu pekelne nadávat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nákupní horečka u mne je na 100 %,za měsíc nebo dva pojedeme už do tých věčších investic jako je kočárek,nebo postýlka,peřinky a povlečení....zatím schánim jenom oblečení......ale si myslím,že jsem nastartovaná docela dobre,už mám slušnou zásobu...jen aby to pak unosilo...se bojím,že do léta bude dítko na věci potřebovat věčší komodu než já s manžou dohromady... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hrozné,ale človek si to neodpustí a radší nakupuje pro mimi než na sebe....
11. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já práve si neumím představit objednávat z netu,pač já rada behám po meste,aspon na chvíli človek vytáhne paty z domu,když je na neschopence,tak me to chybí...takže zatím to jde,ale asi tak za 2-3 mesíce taky na to náladu nebudu mít,pač s břichem běhat po měste už asi nebude to pravé ořechové....Takže pokud to jde,tak jedu....
11. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se vám omlouvám že jsem se tak rozpsala, ale mám dnes nějaký splín a asi jsem se potřebovala vypsat. Exmanža mě po ránu naštval tak jsem toho všeho plná. :frowning2:
11. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to se neomlouvej, od toho to tady je, aby člověk vysypal hlavu, ne? :wink: já díky bohu žádnou takovou mladou maminku, jakou popisuješ neznám, to je teda silná povaha. Kamarádka se mi teď svěřila, že poznala úžasnýho chlapa, ale má doma tříletou holčičku, nějak mě to hrozně naštvalo, ta představa, že za tři roky by mi Ondra brázdil seznamky a naháněl holky je příšerná.

No já jdu nějak dodělat dortík, mám želatinu v plátcích a nikdy jsem s ní nedělala, jenže se mi nechce běžet do obchodu pro tu sypkou, tak snad to nějak vyjde :grinning:
11. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Vítám :slight_smile:
@tasmailla1, @zlatunka84 já mám kalhoty z HM a musela jsem si je zkracovat :slight_smile:

Já 3 týdny nic nemám a pak mám jednoho doktora za druhým. Dneska jsem dostala tabletky - magnézium a vápník. Jinak je vše v pořádku.
Dokonce mi i naměřili normální tlak - ne nízký. A taky jsem je ukecala, aby mi prodloužili vycházky. Já tedy skoro nikam nechodí, ale našla jsem kurz pro dvojčata v Praze.
Chtěla bych tam chodit, ale kvůli neschopence jsem nemohla. A čekat až budu na mateřský se mi nechtělo - nevím, jak na tom budu s pohyby pak.....
11. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty dekuji za privitani jak jsi ukecala vychazky ja mam dvoje po dvou hodinach a des a hruza nuda a nuda tak prozrad prosim ??? :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty a cenove za kolik jsou kalhoty z HM?
11. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ty jo,to ti nezávidím takhle vycházky,to by jsem se asi zvencla...mne to dal hned od začátku vycházky od 8:00 do 18:00 a ani se me na to neptal.....hodne závisí od gyndaře....
11. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Já mám teď vycházky od 9h do 21:30h. Napsala tam poznámku kvůli těho kurzu. Předtím jsem měla od 8h. do 19h.
@tasmailla1 myslím, že stáli asi 800. Kupovala jsem je před 2 měsíci. :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty aspon je vše ok...to je dobře...no já ale tgaky 4 týdny nic a tedka v pondelí gynda poradna a v uterý ultrazvuk.....
11. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty stejne si mela dobře vycházky a tedka je máš ješte líp,to ty kurzy jsou večer?to jsou jako těhu cvičení,ne?
11. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 trvají měsíc a jsou 1x týdně, takže vlastně 4 přednášky. Jsou od 6h na 2-3h, ale pak musím jet ještě domů.....PRvní je o těhotenství s dvojčaty, porodu a péči o novorozence, další je Co dělat, když se miminka narodí předčasně, další je o kojení dvojčat a o výživě matky v těhotenství a při kojení, o výživě dětí a o přechodu z kojení na příkrm.
http://www.dvojcata.cz/pravidelne_prednasky_pro_tehotne
Jedna známá na nich byla a moc si je chválila.
Cvičit bohužel nemůžu. :frowning2:
Nevím, co s neschopenkou v dubnu. Mám zaplacený relaxační víkend v jednom lázeňském hotýlku. Kupovali jsme to v září a měli tam oslavit kamarádky a manžela narozky. Musím se příště zeptat doktora.
11. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no pokud by ti to dr schválil jet do lázní,tak to jde udelat,ale už nevím jak...kámoška takhle byla přes PN na Slovensku....a hlavne pokud ti to i povolí,to jsou tam nejaký cviky,nebo jenom masáže a zak relaxovat...to si myslím,že to nemusí být špatne....
11. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 me rekl ze je to tak dany proc to mam takhle kratky ??? jsi na nemocensky a prej PREJ maj bejt 2x 2 hod tak ja nevim se ho zeptam co a jak proc ??? chci veeeeeeeeeen :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jak jsi to zaridila ??
11. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Mě ty vycházky napsal už doktor, co mě pouštěl z nemocnice (je fakt, že se předtím o mě rok staral).
11. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no práve proto si myslím,že to záleží,jak kterej doktor ti dá vycházky.....pokud ti to řekl takhle,tak asi ti to nezmení....tyhle vycházky 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne maj obyčejně nemocný na PN,ale tehu tam to každý lékař dá,jak uváží...třeba kámoška to má od 8 do 20 hodin....a proč si šla na PN?mela si nejaké komplikace?nebo práce byla náročná?
11. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no asi v 11ydnu jsem zacla krvacet tak musela jit okamzite a ted uz je to v poho mame se dobre a asi uz mi je neda a sam mi rekl at si chodim ven jak chci ze tehotny nekontrolujou ale ja mam strach co kdyz jo ?? proc mi je nechce dat boze :frowning2: budu se ptat kazdou kontrolu a otravovat :grinning:
11. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to se mas trochu zavidim budu trucovat u doktora at mi je daaa :grinning:
11. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek