• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak sem právě dodělala dort a mám toho plný brejle, ještě potřebuju povlíknout a vyluxovat, mám nohy jak z olova, vůbec nevím proč. Šla bych si dát vanu a zalíst do postele :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já bychs si až tak jistá nebyla,že nekontrolujou.....třeba kámošku takhle kontrolovali a riskovat,že přijedu o peníze,bych nechtela...spíš mu to řekni na kontrole...či by ti nedal celodenní vycházky,že opravdu to nekteré tehule maj...a hlavne ,když tedka nešpiníš,tak by ti je mohl prodloužit...
11. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já delala dneska bebe řezy a nevydržela jsem to a už jsem si z nich musela dát,i když čokláda navrchu ješte moc stuhlá není.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uklid nech na zejtra,vždyt je zejtra taky den....a zalez si do postele..dnes dávaj slunce,seno,jahody..tak se budu dívat...
11. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já musím vydržet, je pro Ondřeje :grinning: ale taky doufám, že ho nesní celý sám :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak to se snad s tebou hezky rozdělí.......za tú pracu ti to stojí aspon ho ochutnat.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 si to taky myslim zeptam se doktora jak to s nima je. rozhodne ja neriskovat nehodla tohodle se bojim ale nasstvalo me ze me necha jen se dvouma vychazkama :angry: :angry:
11. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já mám taky strach nekde být dlouho,ale na konci března jedem k rodine do Liberce v pátek a chceme tam přespat,tak doufám,že nejakej zvěd nepřijede si me proklepnout,či jsem doma.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no myslim ze ne ap roc by meli ja to nechapu kontrolovat tehotny je nesmysl naprostej bych to zkusila tehotenstvi neni nemoc njn ale jsme v cechach :grinning: jinak uz mas hotovy pripravy nebo jsi poverciva???? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla na neschopence i s Aduš a kontrolovali mě 3x!!!
11. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prospala jsem celé odpoledne jak špalek, teď si dávám do nosu ovocný salát a mám hroznou radost, že jsem našla na netu povlečení, co jsem chtěla. juhů :slight_smile:
vidím téma vycházky/kontroly...jdu si dočíst vaše postřehy, celou dobu mi totiž vrtá hlavou, zda jsou schopní přijít i o víkendu...
11. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @tasmailla1 @werty ahoj holky, já dostala také jen 2x 2hodiny denně, když jsem chtěla změnu, tak prý to nejde, že je to dané zákonem. přestoupila jsem teď zase pod jiného mudr na to rizikové odd, tak ho chci také zkusit, zda s tím něco neudělá.
@pepsilight jj, je to na prd a to jsem v prvním trimestru vždy jednu procházku denně prospala, jak mi bylo zle...a pak člověk trčí doma :unamused:
11. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jsou schopní přijít i o víkendu?
a je to tak, žeoni prý vždy nechávají ve schránce vzkaz, že nezastihli.. takže člověk může hned letět k doktorovi pro potvrzko, že tam byl...?
11. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přišli pokaždé v týdnu, jednou dokonce v době vycházek a ještě mi řekla, že bych nemusela být doma :rolling_eyes: jsem nechápala proč teda otravuje :angry: poprvé mi volal dr. že na mě kontrola příjde :grinning: tak jsem je čekala a naposledy jsem v létě vegetila na zahradě a pán se divil jakto, že nejsem v posteli když jsem nemocná :confused: jsem mu říkala, že jsem těhu a proč chodí?? a on prej neví s čím jsem doma jen má zkontrolovat, že dodržuju vycházky.
@druidee
11. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je fajn mít známého zubaře nebo tak, že když příjdou hned mastit pro razítko a volat
11. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: to echo od doktora je super :slight_smile: . kamarádce jednou také přišli v době vycházek a taky s takovým tonem jak píšeš, ale ona byla po nějaké operaci.
11. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no každopádně byli všichni dost nepříjemný :unamused: a pak jednou přišla kontrola na Míru. Ta zazvonila, já otevřela a ona bez pozdravu, představení spustila jestli je doma, tak jsem jí řekla, že jí do toho nic není a teprve pak vytáhla průkáz. No paní na ránu :angry: On doma byl a ona se začla cpát do bytu, já jí stála v cestě a ona mě div neodstrčila :astonished: ale byla jsem drsnější prostě zůstala na chodbě, Míra jí dal občanku a táhla.
11. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je hrozné chování :rolling_eyes: ale tipické na tyhle pracovnice. osobně nemám dobrou zkušenost ani s pracovnicema v kancelářích na sociálce. jsou paranoidní a nepříjemné, jakoby šlo o jejich penízky.. pfuj baby :unamused: nevím, co to je, že je to takový malý fenomén, že jsou všechny jak kyselý kaktus.. profesionální deformace asi :grinning:
ps. nebo chtěj dokázat, že z nich nikdo neudělá blbce (jak se asi i dost lidí pokouší, že) co já vím :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...
@pepsilight no přípravy:už mám nejaký dupajdy,bodíčka.tepláčky,domáci oblečení,kabátek,brindáky...a pak hřeben,nužky,dudlíky....no zatím jenom kupuju věci...pak na věčší investice jako je kočár,nebo postýlka chceme počkat ješte tak 2 měsíce.....tedka me to příde brzo...ale pokukuju po tom i po povlečení pokukuju....
12. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooo.tak to bych nechtela zažít kontrolu.....ale ty baby dostanou impulz z práce,že se maj na náas podívat,ne?Nebo jim to někdo jiný určuje,že koho maj proklepnout?Tak doufám,že když z pátka na sobotu budeme spát u rodiny,že vtedy ich to nenapadne přijít na "návštěvu"....Stejne oni chodej asi jenom v ty pracovní dny a v pátek by si mohli dát klid......
12. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám že jste tady řešily kontroly. Mě dr. říkala,že chodí i na těhotný,ale já neznám žádnou těhu v okolí,na kterou by fakt přišli. Já mám vycházky od 8 do 12 a odpoledne od 14 do 18 hod,takže prakticky celý den. Ale riskuju to,často spím u ségry,nebo někam prostě potřebujeme jet a tak. Takže uvidíme.
Jinak včera jsem byla hotová a už kluky asi nemůžu tahat,hrozně mě potom bolelo břicho a píchalo v zádech,tak to nebudu moc pokoušet. Přeci jen už se 9 a 8 kg pěkně pronese... Ale je to s nima sranda,už se těším na svoje.
Dneska je manžel celý den v Praze,tak tady vegetím zase sama. Zítra bych jela ráda do kina,dávají tu kreslenou pohádku Na vlásku,tak bych to chtěla vidět. Když jsme chtěli jít vždycky na něco kresleného,tak jsme se báli,abysme tam nebyli za blbce mezi dětma,ale spíš mi vždycky přijde,že je tam dětí minimum a dospělí se tam smějou jak praštěný :grinning: Tak takovej relax.

K obědu si udělám zapékaného pangase se smetanou,kukuřicí,mrkvičkou a bramborovou kaší,dostala jsem na to včera hroznou chuť,už to tady voní... Akorát neumím vařit pro dva,tak to vipadá,že budeme dojídat ještě v pondělí :slight_smile:
12. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá s měkkým i,jsem prostě talent :grinning:
12. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem krásnou sobotu
12. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám že se tady vaří , já dělám zase karboše a k tomu zemáček + tatarka :grinning: :grinning: , zítra mám v plánu výpečky zelí knedlík. Manžel začal dělat ten pokojíček, včera jsme z tama vynesli všechny krámy a dneska se do toho pustil ... tedy až před chvílí byli jsme ještě ve městě. Asi se to o víkendu nestihne všechno. Dává tam ještě jakýsi termo nátěr proti zimě a vlhkosti na venkovní stěnu. Ten se musí nanášet min 2x a chce to, aby to to schlo mezi sebou 4 až 8 hod.... No tak to vidím, že se začne malovat až po víkendu. Zítra se musí nalepit ještě na tu jednu stěnu tapeta a to musí taky schnout než se na to dá malba. Tak nějak to nevychází podle plánu. Byt bude asi rozbombardovaný až do dalšího víkendu, protože můj musí být dlouho v práci a to už pak doma nic neudělá. Max. večeřku sní a chrrr chrrr :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka proto jsem ráda,že manžel má známého malíře. Všechno čistě a hlavně rychle. Platíme si jen barvu,takže super. U nás se v 8 začalo a večer bylo sucho a dávali jsme koberec. Sam bychom to dělali ještě teď :slight_smile:
12. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Můj si raději dělá všechno sám .... navíc ho to baví :sweat_smile:
12. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem u nás tak krásně svítí sluníčko že i nálada je hned lepší. :slight_smile: Dnes jdeme s Martinem za kulturou. Napřed jdeme do divadla a pak na ples. Už se těším :slight_smile: Dopoledne jsem byli s mamku nakoupit tak jsem neodolala a koupila jedno tričko ve žluté barvě. Jestli tak budu pokračovat to všechny ty věci ani to mimčo neuností.
12. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj mas pravdu v prvnim trimestru jsem to mela podobny a ted kdyz je krasne tek nikam nemuzu a co v lete ??

@tasmailla1 to je fajn je dobry mit aspon neco a jsi v klidu co ??? hele prvni 3 tydny je to od zamestnavatele a pak uz ne je to od statu a chodej celej tyden az do 22:00 je to mazec

@misi.21 ahojky tak na vlasku jsem byla v 3D a nic moc aspon podle me ale asi to bylo tim ze vedle me nekdo usnul byl to muj pritel tak jsem se chvili pochichtavala a pak premejslela proc jme teda vyhodily prachy jinak na vlasku je uz na netu treba na kinotip.cz

@hradilenka tak koukam ze dneska varis to co budu mit zitra ale ja to mam s kasi. kasi muzu furt i samotnou jsem hrozna ale mam to od mala. jinak chvala ze jste se pustili do pokojiku to jsme se dneska taky rozhodli delat a rano vstanem a pritel 39 horecku tak beham prasky nakup vareni des :grinning:
12. únor 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady dnes také od ráná svítí a svítí, tak jsme dopoledne vyrazili obhlédnout "naši" novou lednici, tak ji za týden dovezou (páč ten příští máme spoustu jiných starostí a ježdění) a odpolední vycházku jsme ztrávili v lese a na procházce. Oběd vařil přítel, takže já si užívám pohodičky. Mám chuť jít zítra na bazén, aspoň půl hodinky jen se smočit a uvolnit záda..
@micka1 divadlo a ples zní báječně, tak přeji krásný večer :slight_smile:
@hradilenka no tyjo, u vás se už maluje, to jste rychlíci :slight_smile:
@pepsilight takže oni chodí až do 22.hodiny?? tomu říkám buzerace.. snad se mi ve středu podaří přesvědčit doktora o změně těch vycházek..
12. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady svítilo až do teď a já zjistila,že ta barva kterou jsme vymalovali pokojíček je fakt ostrá na oči. Nevím jestli to bude pro miminko dobrý,snad se to nebudeme muset předělávat... Je to hodně jasné i tak,ale když svítí tak je to fakt mazec. Ach jo...Ale zase si říkám když se dá nábytek a nalepíme větší nálepky,že by se to mohlo rozrazit.
12. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight tomu taky říkám buzerace,že chodej do 22 hodiny...já bych jim už po 2O hodine neotebřela a ne že čekat na ne do 22 hodine,to taky se mužu vyhovorit,že už jsem spala...
@druidee no já dnes taky nic nedelám,na obede sme byly zvaný ke tchýni,takže jsem nevařila a po obede procházka v lese se psem a manželem a pka jsem vytuhla na 2 hodky...až me to je blbý se takhle poflakovat,ale dnes to teda bodlo....bylo krásne a nic nedelat,to se jentak často nestává...no a zítra už zas budu vařit...ale to nevadí....
@micka1 jeee tak si hezky kulturu užijte a pekný večer přeju.....
@hradilenka to jo,to ste rychlíci,ale aspon to už budete mít brzo a hezky udelaný.....
12. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek