• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 ono se to starí,až to budete mít plne zařízený a pak barva po určité době trošku vybledne...A jakou teda máte barvu?zelenou?
12. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 chtela jsem napsat že ono se to stratí...ach ty písmenká,když to človek chce rychle napsat....
12. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 máme zelenožlutou. Za denního světla je zelená a když se třeba svítí,tak je nažloutlá... Nám se právě moc líbí,tak to snad bude dobrý. Aby kvůli mě pak dítě nenosilo brýle.
12. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no já si myslím,že to díte až tak nepozná a bude to dobrý ...a jakou kombinaci nábytku chcete?bílou nebo svetle hnedou,nebo tmavou?
12. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee tak to ti preju novou lednicku bych si taky prala ale zrovna nejsou korunky :frowning2: . jj chodi jsou to hajzlove proc otravuji meli by na urade napsat ze jsme tehotny nemocny nejsme nepotrebujeme kontrolu prote ja to nechapu
12. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pesilight ono se říká,že tehotenství není nemoc,ale proč potom sme na neschopence?Jasne jen tak pro nic za nic nejsme doma....meli sme nejaké problémy,tak sme na rizikovým...tak oni to tak asi berou,když sme na rizikovým,tak máme doma sedet a čučet,ale až bude hezky,tak to bude opruz.... :confounded: :confounded: :confounded:
12. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 bude k tomu světlé dřevo,bříza. Docela mě mrzí,že jsme nešli do bílé,ale už je něco koupené dlouho a to jsme ještě nevěděli,jak se tam vymaluje... Příští týden objednávám Púa na zeď,tak se těším až to nalepíme...
12. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: tak jaká holky? Co jste dneska dělaly? Já si teď udělala ananas, pomeranč a kiwi a ještě si do toho asi hodím vanilkovou zmrzlinu :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ale tak svetlý dřevo je taky hezký....já taky budu chtít svetlý dřevo,i když bílá je taky hezká,ale postýlku taky nechci bílou,nýbrž svetlý drěvo.....a odkud si pua objednáš?
12. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím , že všichni jsou v čudu , tak jdu taky :grinning:
12. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no dnes jsem nedelala absolutne nic,na obed sme byly zvaný ke tchýni,takže obed bez práce,odpolko prochajda po lesu a pak dáchanec a edka koukám na tellku,jsem po večeři,byly párky...ale zítra zas opet človek bude vařit...ale dneska me to bodlo,že jsem nemusela nic delat.....jenom odpočívat.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 taky myslim urcite az tam das nabytek ty nalepky tak to bude jiny ver mi my mame doma vymalovano fakt svetle zlutou taky ze zacatku bila do oci ale pak se tam dal nabytek a uplne to vybledllo a obzvlast po case to bylo taky jiny nemej strach

@tasmailla1 no jasne prej se na to muzes vymluvit ze jsi spala ale mam tohle vsechno z doslechu fakt nevim jestli je to pravda....
12. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no nene tak ted se mi sebehli vsechny chute ja jsem po salatku a pekne nacpana.. hlavne celej den beham kolem myho pritele je fakt nemocnej ....znas to....tak peru varim zehlim umejvam nadobi proste litacka ale da se trochu ufunena ale dobry ... :grinning: :grinning:
12. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ještě budu hledat,protože to co se mi lbí stojí 1300 a to se mi zdá dost. Ale zase si říkám,že to tam pár let bude,tak uvidíme,jestli seženu levněji.
12. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,přeju peknou nedeli,i když u nás se to venku pěkne mračí..... :cry: :cry: :cry:
@misi.21 pak udelej fotky pokojíčku a hod je sem....určo to bude nádherný a budem jen tiše mimču závidet.....
13. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight a copak je příteloj,copak má chlapskou nemoc rýmičku??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to když je muj nachcípanej,tak to je hotový peklo,je ze všeho zničenej,potřebuje skoro 24 hodinovou péči.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo,to se musíš pak hezky o nej postarat.....
13. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky, tady je ale hnusně :unamused: zima a sněží a to jsem zrovna včera ukazovala mamce, že mi kvetou sněženky :confused:
13. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka tak doufám,že ten sníh od vás nedorazí k nám...pač venku je zima.....sneženky,jejejda chudáci,ale zas jim to nevadí,když trošku nasneží.....
13. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Až bude hotovo,tak se určitě pochlubím :grinning: Tady je taky zima,chjo. Za chvilku jedeme vyzvednout pizzy a valíme k ségře na oběd,který dovezeme :grinning: Taky to tak budu dělat,přijeďte na oběd a cestou kupte pizzu :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tady ráno svítilo sluníčko ... tak nestrašte se sněhem :angry:
13. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 hmmm segra to má dobře vymyšlený...to me nikdy takhle nenapadlo...já dnes delám španelské ptáčky,ale ne z dovozu....ale pravé domáce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 njn ale asi je mu fakt zle k ty ryme se pridala horecka nebo jestli si ji vsugeroval nevim :grinning: :grinning: :grinning: starat sem se musela i tak slavili sme jeho narozeniny a v posteli ale myslim ze se vydarili :grinning: s tou peci mas naprostou pravdu kdyz jsem byla v pokoji umiral a ale kdyz ne tak cetoval na fb chodil kourit jak si ty chlapy vymyslej desny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka u nas to samy hnusne snezi ani se mi nikam nechce ale musime uz konecne odvezt kocarek k nasim a sme zvany na obed takze se dneska veknu nevyhnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: njn a to jsem mela radost jak je tam krasne a ze by to mohlo vydrzet a nic :frowning2:
13. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem
tak divadlo teda nic moc. O přestávce jsem odešli. :frowning2:
Ples byl super dojeli jsme ve 4 ráno. :slight_smile: V 8 už jsem byla vzhůru tak jsem zvědavá kdy na mě dolehne krize. :grinning:
13. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chystám se do bazénu. Váhám, jestli je to opravdu tak riskantní na ty infekce..??? chcem tam jen na půl hoďky do rekreačního bazénku (do studeného plavečáku mě teď nikdo nedostane, brrrrr)... myslím, že to risknu.. Jinak tady svítí sluníčko celý den, uklízela jsem a zjistila jsem, že jsem pěkně dlouho neutírala prach...
Jinak jsem poslední dny najednou bez chuti, nebo mi nic nechutná či chutná úplně jinak, ble.
Krásnou neděli všem :slight_smile:
13. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mno, tak jsem doma. Moje drahá polovička dala najevo, že se mu naprosto nechce, ale že se obětuje, tak jsem se zase blokla já, že s obětním beránkem teda plavat nejdu :frowning2: :unamused:
13. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ahojky :slight_smile: no já se příští týden chystám do olomouce do aquaparku taky to risknu doktor sice nedoporučuje ale čvachtat se tam extra dlouho nebudu zaplavu si a pak do páry pokud to snesu to uvidím aby mi tam nebylo blbě ....já nevím ještě to promyslím ale spousta holek chodí i na plavání pro těhu tak zkusím...:slight_smile:
13. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 já původně také chtěla těhu plavání, ale kvůli těm vycházkám jsem to nakonec vzdala. pak jsem slyšela právě, že se nedoporučuje veřejný bazén atd atd... tak snad se příště nenafouknu jako dnes a plavání si užiju :grinning: užij si aquapark :wink: :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
... a dítě se mi opět rozhodlo udělat z bříška šišku - líbí se mu narvat se v pravo a udělat mi tam pořádnou bouli a ještě se tam natáhnout či zapříčit... snad je to normální...
13. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jak se máte v neděli?
@druidee je to normální a já ti to normálně závidím já zatím pohyby nic moc jestli to je vůbec mimi a ne větry :zipper_mouth:
13. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky plavání v těhu je fantastické, všechno vás přestane bolet pokud vás teda něco bolí, jakože mě záda brutálně
já už jsem přihlášená na kurz plavání pro těhulky ale berou až od 20tt, tak budu čekat až se mi ozvou že mají místečko :slight_smile: c hodila jsem i s Niky a bylo to skvělý půl hod cvíčo půl se povídalo a hodinu cvičilo ve vodě no paráda
13. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek