• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup díky za uklidnění :slight_smile: no tady svítilo sluníčko, ale dnes jsem všěchno nějak zazdila... krom úklidu :slight_smile:
13. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já teda chodila v létě i normoš na koupaliště :zipper_mouth: (Niky je zářijová) a nic sem nikde nechytla, víc riskantní než nějaká infekce (což si myslím že je fakt minimální pokud na to netrpíte) je že vás někdo kopne ve vodě do břicha na to jsem si dávala extra pozor, jinak super žádný problémy jsem neměla
13. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tady dnes nesvítilo :frowning2: a mě se tááááák nic nechtělo tak jsem jen uvařila a upekla a odpo celý proflákala :zipper_mouth: teda byla jsem s malou asi hodinu venku jinak fakt nic :zipper_mouth:
13. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky , švagrová mi říkala, že existuje nějaký gel, kterým se natřeš zespod před plaváním a je proti infekci. Tak se zkus zeptat doktora, bude vědět jaký to je :wink: Já mám plavání zakázané :unamused:
13. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky chtěla plavat ale nesmím :frowning2: ale jinak si myslím,že to není tak hrozný .
13. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se taky pridavam ke kladnym odpovedim plavani je fajn bajecne si odpocines a ty zada ti pak dekuji dlouho potom chodim plavat a moc si to uzivam pripadas si takkkkkk lehkaaa je to fajn.... jinak s temi verejnymi bazeny nevim kam jinam bych se chodila koupat ale nechodim tam kde je to podezrele a nebo tomu tam neverim radsi si priplatim a pak sem spokojena.. uvidis podle sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a jak to ze nesmis ??? vdyt to tolik pomaha ??? teda pokud se muzu zeptat
13. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight protože mám zkrácený čípek, tedy přesněji už je fuč úplně a otvírám se tak je větší riziko infekce.
13. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na plavání doktorů radši neptám (ani na domácí intimity :sweat_smile: ) jinak se obávám, že mi zakážou i tohle...když jako klidový režim a do schodů ne atd atd :grinning: :grinning:
Tak jsme se přecpali domácím fast foodem a asi stejně půjdu udělat zmrzlinovo-ovocný pohár jako včera, mňam!
13. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky neptala ale i tak jsem dostala jasné instrukce :grinning: jen si říkám, že v prvním těhu to bylo to samé a Aduš ve finále vydržela 14 dní přes termín :sweat_smile: nechci riskovat ale stejně nedodržuji klidový režim na 100%, s prckem doma to ani nejde a hlavně bych se zbláznila
13. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to chapu radsi neriskovat tak se to holt bez plavani prezije hlavni ze prcek u tebe plave a ma se cile k svetu nebo ne ?? :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jasný :wink: teď to ještě není tak hrozný ale v létě budu trpět, jsem kachna a z bazenu jsem třeba půl dne nevylezla :grinning: a hlavně jsme chtěli k moři a to asi taky padne i když kvůli Adušce bych se jela i bez koupání.
13. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je pravda s tím gelem, měla jsem od Hádka myslím intinsam nebo intimis tak nějak se to jmenovalo, masírovala jsem si s tím hráz a používala to i před tím koupalištěm :slight_smile: úplně jsem na to zapomněla, ale na těhu plavko jsme chodili do bazénu do hotelu tak tam jsem to nepoužívala
13. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co holky jak je po víkendu? já spala skoro celý víkend:slight_smile: zítra mám prohlídku a normální ultrazvuk tak jsem zvědavá:slight_smile: přeji všem krásné pondělní ráno a krásného Valentýna jestli to slavíte:slight_smile:)))
14. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jak jste se měli?
mě bolí od včera břicho, je to takový... nevím, jako kdybych měla hrozně namožený svaly a trochu se mi motá hlava, jsem taková přepadlá, jestli to do zítra nepřejde, tak se stavím u doktora. Dnes jdu do práce, tak snad to tam přežiju.
@zlatunka84 tak držím palečky, ať je všechno v pořádku a je tam mrňous hezky vidět, dej vědět :wink:
14. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás je pěkně hnusně,zima a něco padá.. :unamused: Včera jsme od ségry přijeli až večer a manžel si pěkně vyhrál se synovečkem. Doma mi říkal,jak to bylo krásný,jak ho choval :slight_smile: Dneska začínám velký úklid,všechno z pracovny máme pořát nastěhováno v ložnici,tak se do toho pustím,bych nevěřila,kolik toho bylo v tak malé místnosti. A těch papírů na přebrání. Internetový bankovnictví je super,ale ty složenky se doma fakt rychle hromadí. Tak jdu na to,ať toho dneska stihnu co nejvíc. Nestává se často,že by se mi chtělo uklízet :grinning:
14. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky přeji dobré ráno. Kdo ještě nemá ponožky a punčocháčky, tak je dnes akce na dětské v Lidlu. Byla jsem se tam mrknout a cosi jsem pokoupila. Mají tam i bryndáky a krémy, oleje atd. Však jestli má nějaká zájem mrkněte se na lidl na netu.
14. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...dnes byla poradna...byla jsem u jinýho doktora,pač ten muj má dovolenou...a tenhle náhradnej doktor byl tak trošku skúpy na slovo...se ho ptám,kdy mám přijít příšte na kontrolu a on no já nevím,asi tak za 3 nebo 4 týdny a že se mám spíš domluvit se sestrou...a pak jsem se ho ptala na lístek na peníze,že jsem byla zvyklá,že me ho muj dr dával dřív a on na mne,že jenom zastupuje a že se pak mám domluvím s mojím dr.....no na zabití doktor...spíš jsem mela nutkání mu říct,co potom tady delá,když nic neví.....ale jinak kontrola dopadla ok...malý nebo malá je ok...bije srdíčko a placenta je pořád nízko...takže pořád platí sex neeee...už me to nebaví,moc čekat,ale riskovat to nebudu... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a zítra nás čeká velkej UZ,už se teším,snad se tam dovím víc info,než dnes......
14. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak zase po dlouhý době se objevuju, já vím, jsem hrozná...zanedbávám to tu...a samozřejmě tím pádem tady přicházím o nové a nové informace...
Jo a jinak, byla jsem v pátek v poradně a mimísek se má čile k světu..a vypadá to, že Nikolka bude mít sestřičku...takže další baba.. :grinning: :grinning: :grinning:
A co ostatní, už víte pohlaví???

14. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..tééda, to potěší, coo?když je tam dr., co vlastně vůbec nevím, co a jak...snad se na velkým utz dozvíš víc... :slight_smile: ..joo a co to znamená, že máš nízko placentu?něco tě bolí, nebo tak něco??..mě dr taky něco říkal, už minule o placentě a teď taky, ale říkal, že to je ještě v normě...ale sex nám nezakázal, tak snad dobrý... :sweat_smile:
14. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahoj, s tím sexem si nic nedělej. Hlavně, aby mimča byli v pořádku. Já mám zakázaný sex od listopadu. Dřív jsem se pokaždé ptala, zda ten zákaz ještě platí a ted mi to doktor vždycky řekne i sám. :slight_smile: No, nevím co si o mě myslím.....Docela mě to štve a hlavně manžela, ale co se dá dělat. Riskovat rozhodně nechci.
14. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Já mám zakázaný sex od začátku těhu t.j. od října :grinning: tak si z toho holky nic nedělejte .... :grinning: Měla jsem taky problémy s placentou.
14. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve.21 no mne říkal,že když je nízko placenta,že je vysoký riziko krvácení,takže spíš mám dodržovat klidový režím a žádnej sex...takže tedka už 4 týdny nic nebylo a další 3 týdny do další kontroly nic ani nebude...manža se s tím nejak smířil...ale je to dost dlouhá doba...nebaví me čekat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 On známé manžel říkal ... jsou i jiné " otvory " :grinning:
14. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ale to platí asi víc pro ně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no jasne...hlavne at jsou mimča zdraví,takže to taky nebudu riskovat a hold manža chudák si bude muset pomoct asi sám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne...ale přeci díte jsem nechtela jenom já,ale i manža,tak at tedka taky neco vydrží.....neco za neco,jak se řekne..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem a hezký den. My jsem od včerejška u tchánů tak jsem opečovávaná. Dnes už musíme domů.
S tím sexem to je blbé. Mě sice dr nezakázal , ale mimi to asi hodně vadí. Páč pokaždé se teda pěkně ozve že mám pocit že mě břicho rozkopne a už se mě stalo že mě břicho na chvilku zvtrdlo. Dr jsem to říkala, ale zatím zákaz nemáme. :grinning:
14. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky mi po sexu tvrdne břicho :unamused: můj doktor vtipkoval, že prej to chce míň vášně, že to dělá orgasmus :grinning: :grinning: :grinning: jsem mu říkala, že proto to dělám :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak jsme se zasmáli on říkal, že tím mimčo neohrozím, že tvrdnutí bříška je normální pokud to není příliš často během dne, že se cvičí děloha. nezakázal mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se nacpala segedýnem a teď tu funím, Aduška spí po obídku tak je klídeček.
14. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo já jsem se napráskala obědem a ted si jdu na chvíli dáchnout,nejak me ten dnešek zmohl.....Ale zas tvrdnutí břicha není až tak dobrá věc,tedka,ne?Myslím,aby pak človek opravdu předčasne neporodil.Oni pak na to dávaj Magnesium,ne?..no mne netvrdne nic,pohyby nikde....ale bruch roste.....Aspon neco..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen aby to nerostlo spíš po jídle,v poslední dobe jsem jak utržená ze řetězu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek