• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka to chapu ale co je to pak za dovcu bez vody neni moznost ze se zlepsi ????
@zlatunka84 preju hedne stesticka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@tasmailla1 juuu dobrej doktor na moji povahu uz by to mel na hlave ja to davam znat hodne dobre kdyz se mi neco nelibi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: boze dnesni zdravotnictvi co ??? :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si dnes chrněla do 11, protože od půl 4 do 7 mimi plavalo tam a zpět a pořád dokola, že mě to vzbudilo (i teda jeden blbej sen). Přítel dnes příjde z práce až večer, tak jsem mu slíbila, že se pokusím udělat koblížky.. Je tu pěkně hnusně, ale musím na poštu a další obchůzky.
@hradilenka o Lidlu se také chystám-na ty punčošky. hodně jsem se nasmála té poznámce o otvorech :grinning: :grinning:
@tasmailla1 magnesium se může brát i preventivně-aspoň mi to říkala moje mudr, tak každý den vypiju jeden šumivý. no to je doktor k nezaplacení teda-takhle fungoval můj první :unamused:
14. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky !!! No jo otvory :grinning: potvory :grinning: ... jinak magnésko piju taky každý den magnosolv je to dobré i na zácpu.
Všechny tady píšete jak se nadlábnete jak máte hlad a co by jste všechno nesnědly a já nemám vůbec pocit hladu spíš se do toho musím nutit. A v těhu toho sním míň jak normálně.... myslím porci jídla.
Jo v lidlu jsem si koupila ještě jablíčka mají tam dobré červené ... tedy u nás, nevím jak kde jinde.
14. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké budete používat plíny? Normální bavlněné a nebo jednorázovky? :confused:
14. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já chci zkusit látkovat, dneska jsou ty látkovky opravdu luxusní žádné žehlení plen :wink: uvidíme jestli vydržím. S Aduš jsem používala jednorázovky a žádnej problém nebyl, teda po vyzkoušení pač něco člověku vyhovuje a něco nee
14. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: no, lékařská rada nad zlato :grinning: za chvíli padám vyvenčit se, když mám od 2 do 4 povolenku :grinning: snad na mě v Lidlu něco zbylo.. (minule jsem tam náhodou slyšela, jak se tam důchodci poprali-jak z filmu... :grinning:) Jinak také už dávno sním tak poloviční porci a dost (a za 10minut ale pokračuji) poslední dny si ale také vše nutím, nemám na nic chuť a nic mi nechutná.
My pojedeme na látkových plenách-dnes mi přišly další z bazárku a už mám komplet výbavu,pak dodám do fotoblogu.Rozhoduješ se, nebo jen tak průzkum? :slight_smile: jedna holčina tady poblíž má e-shop a plánuje udělat "přednášku" o plenkování ..ale kdy, to nevím. :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka také doufám, že budu statečná a vydžím látkovat-i když já už opravdu musím i kdybych nevím co, stálo topřeci jen nějaký ten větší penízek :grinning:
14. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já dělám jen průzkum.... asi budou jednorázovky. Švagrová je používala od narození až doteď a je spokojená. Nevím nikdy jsem to nepočítala.... má to někdo propočítané ... kolik vyjde spotřeba plen látkových a kolik jednorázovek na den ? A jak je to finančně? Za jednorázovky jsem teď dávala v akci 2,60 Kč/ks
14. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Kolik Tě vyšla sada plen a kalhotek? A kolik čeho máš? Jo když tak pošli link kde nakupuješ na bazaru ... nebo tady na koníkovi?
14. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Kolik si měla spotřebu jednorázovek v průměru na den a jaké si používala?
14. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ještě dotaz kupujete ty polohovací válečky? Má někdo zkušenost?
14. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: na den a kus se to tak nedá spočítat.. ale celkově existuje spousta propočtů, za celé plenkovací období, kdy se na látkových oproti jednorázovým ušetří xx tisíc korun a v podstatě látkovky vydrží i na dalšího a dalšího potomka - tzn co se týče investice, tak ta je jednorázová a se vrátí a pak třeba ještě na bazárku poslat dál a pár penízek příjde zpět :slight_smile: ale jasné, třeba moje švagrová také jede spokojeně na jednorázovkách :slight_smile: a látkovky mi vrátila :grinning: pro nás to bylo i z ekolog.hlediska jasná volba (myslím že voda z praní je menší hřích než plnit popelnice :wink: ) a s látkovými lze dělat pěknou parádu také :slight_smile: ok, spočítám a napíši..ale ono je mnoho variant, jak si tu výbavičku zařídit.pošlu i pár odkazů večer:slight_smile:
holky mizím, krásné odpoledne všem :slight_smile:
polohovací válečky zkusím nahradit polštářkama:slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee oki večer pa pa
14. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka válečky jsem měka s Aduš a nevyužila jsem je vůbec. No plen jsme ze začátku potřebovali asi 10 denně někdy víc někdy míň čím byla starší tím to bylo lepší. Já přebalovala hodně, Aduš měla kojenecký atopák a nechtěla jsem aby se oprudila.
Látkovky se určitě vyplatí jen ta počáteční investice je nepříjemná ale kdyby si člověk spočíta kolik dá za jednorázovky tak je ta suma větší. My kupovali měsíčně 2-3 balení plen takže cca 1000,- měsíčně
14. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka No uvidíme :confused:
14. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já jedu do jednorázovek...
14. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight no já to beru tak,že to není muj doktor,tenhle jenom zaskakoval,a doufám,že už ho neuvidím a že až to na mě v červenci přijede,tak nebude mít službu.....když me nezná,tak je jasný,že odpovedi na otázky jsou takový strohý,ale aspon trošku snažit se mohl,já bych mu z nosu neukousla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ja budu mit jednorazovky ale na tom budou latkovy kvuli kyclim doufam ze se maly nezapari co myslite????
14. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jasne tak si myslim hlavne kdyz zaskakoval tak tam musel mit tvoji kartu trochu si v ni pocist mohl :wink: ale mas pravdu jen zaskakoval tak co ...
14. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight ty jo dobrá otázka,zrovna tedka sme se o tom s mamčou bavili a ona že prej budu potřebovat i látkový na kýčle,tak to bych taky chtela poradit,jak to pak provést.....když moje máma mě měla,tak používala jenom látkové,tak to je jasné,ale tedka se dávaj látkové na jednorázovky?
14. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když už se pak takhle děti "naširoko" balej,jak dlouho se to delá?Tak do pul roka,nebo i dýl?
14. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a copak vzít do porodnice?jednorázovky,nebo i látkové?
14. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Do porodnice chtějí převážně jednorázovky + tak 10ks normálních
14. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ja nevim mama to delala taky ... tak to udelame stejne akorat tam dame jednorazovky kazdopadne se ma balit do pul roka prej :slight_smile: u me v porodnici dostanu prej jen latkovy pry jen kus za kus tak na to jim prdim vsechno si beru sebou ono je lepsi kdyz mas vsechno svoje je neotravujes aaspon se na tebe pak budou smat na vyprani budu davat pak priteli
14. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight dneska ti řeknou po kontrole kyčlí jestli je třeba balit naširoko, Adu byla v pořádku a dávala jsem jen jednorázovky :wink:
14. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ja jsem koukala jak jsou malinky ty pliny jsou fakt malickaty a prijde mi ze ty kycle to ani neudrzi mama mi tvrdila ze maj mit miminka nozicky do O ze je to pro ne lepsi tak nevim :slight_smile:
14. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no nevim Aduš má nožičky rovný a nikdy jsme široko nebalili já jsem trochu opatrná když radí starší, když jsem já byla mimino sladil se sunar medem a zahuštoval se drcenýma piškotama :grinning: :grinning: pokud vím na na červnovkách 2007 na široko balila snad jedna mamina a zbytek normálně jednorázovky a žádná óčka tam nemáme :wink:
14. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka mě v podstatě řekl to samé. U Honzíka mě taky tak tvrdlo břicho pak jsem od 7 měsíce brala magnézium. :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: magnézko jsem taky pila od páteho měsíce. Jsem jím byla tak nacpaná, že jsem rodila až 14 dní po termínu :grinning:
14. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě to magnézko na porod nemělo vliv. Honzík se narodil o 3 týdny dřív. :slight_smile:
14. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek