• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka tak to je dobra zprava pro me kdyz budem zdravoucky normalne na siroko balit nebudu diky za radu :slight_smile: je to zbytecny jak vidim :slight_smile:
14. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight vidím , že to holky už vyřešily za mě ... vím že se kdysi balilo naširoko... ale to si myslím jen u dětí co měly problémy s nožkama. Zeptám se na to švagrové jak je to teď. Měla by to vědět, když dělá u toho :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téma plenky
já jsem používala jednorázovky celou dobu. Většinou jsem kupovala pampersky když byli ve slevě jinak jsem kupovala zelené tesco. S těma jsem byla spokojená. Měli jsem i hugies ale po těch se Honzík osypal na zádech.
14. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zeptej se a dej vedet :slight_smile: prosim

14. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tesco jsem taky měla ráda ale jinak jsme to měli naopak :grinning: Huggiesky super a po pamperskách opruzeniny do živého masa :rolling_eyes: chce to vyzkoušet
14. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj to je jako s krémy.... kdysi mi bývalý koupil Garnier a já se po něm osypala.... pak to byl jen krém na ruce a nohy .... na pusu jen nivea a nebo loreal :grinning: :grinning: :grinning: To je to samé s těma plinkama :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka určitě, já třeba byla úplně v extázi z toho jak voněl synovec po johnsnu, švagrová si ho chválila tak jsem ho měla nakoupenej i pro Aduš, tu jsem prvně natřela olejíčkem a ona se chudinka opupínkovala, že byla červená jak rak tak jsem to všechno vyhodila a časem jsem zjistila, že jediné co můžem je Hipp a teď co je větší tak nivea
14. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj až se uvidíme zeptám se jí ... musím počkat až bude mít volno ve špitále a přijede sem na návštěvu je 100km daleko :wink: Taky se jí chi zeptat jestli se rodí ještě děti s vykloubenýma nožkama. Já byla jedním z těch dětí před XX lety :grinning: a následky mám dodnes :frowning2:
14. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @hradilenka když potřebuje mimi široké balení, většinou vás dětský doktor pošle na kontrolu ještě k fyzioterapeutovi, jestli se nemýlím. ony existují i spec. ortopedické kalhotky na to (myslím, že jsem je zahlédla zde, např. ty "morávkovo ortoped.kalhotky) nebo každá mamča má po ruce 10 čtvercových látkových plenek, kterýma to jde raz dva zabalit naširoko :slight_smile: ale to mám postřehy jen tak z povídání kamarádek již maminek :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps.na to široké balení není myšleno všech 10plen :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka kosmetika to jsme měli taky tak. Jonhnes se osypal tak jsem používali Hipp, Nivea, Budchen a teď většinou kosmetiku DM. Je to potřeba opravdu vyzkoušet. Každé dítě je jiné. :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tohle řeší ortopedie. Při UTZ kyčlý dr řekne jestli je potřeba široké balení nebo ne.
14. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ... aha, takže i to cvičení kyčliček je na ortopedii, že? tak to se musím poptat, proč šla kámoška s malou i d fyzioterapeutce..
14. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee cvičení by mělo probíhat u fyzioterapeutky. UTZ kyčlí jedno dělají hned v porodnici a druhé asi tak mě 3 měsicich. Při těchto kontrolách dr zkontroluje jestli kyčle jsou umístěně tak jak mají být v jamkách. Pokud nesedí tak jak mají tak se doporučejí právě to široké balení nebo další terapie.
14. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aspoň tak to bylo před 3 lety u nás v porodnici.
14. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no viditeto holky jeste ze vas mam ja bych balila na siroko preventivne a pro kdyz bude zdravoucky ze jo ?? :slight_smile: tak to jsem rada ze jsem se zase necemu priucila
14. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak máme podezření na Downův syndrom 1:110 ... debilní testy
15. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Jestli jsou to tripl testy, tak to hlavně prosím neber vážně. Určitě se nakonec ukáže, že jsou špatné. Vím, že to rozhodí....Držím palce, aby vše bylo v pořádku. Rozhodující je, že Ti NT vyšel dobře!
Švagrové vyšly všechny hodnoty při triplu špatně, a pak se ukázalo, že byl špatný ten test.
15. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty já prostě nemůžu pochopit proč se stále tenhle test dělá, všechny informace mám, vím, že je nespolehlivý, že to může ovlivnit spousta věcí, ale stejně tu bulím jak želva, byly to tripl testy, dvěhodnoty ze tří máme špatné, posílalo se to tam dvakrát, pokaždé se stejným výsledkem, hned zítra jsem měla jet do Hradce na plodovou vodu, ale nechci, jelikož s mým doktorem nebyla moc domluva a já ani nějak neměla sílu se s ním dohadovat, tak pak asi jen zavolám sestře, že tam nejedu. Trochu jsem pátrala a na příští týden mě objednali k prof. Eliášovi do Pardubic, kde mě aspoň po telefonu trochu uklidnili, prý je to opravdu kapacita, má hodně podrobný ultrazvuk a celé to ještě přepočítá a možná, že odběr plodové vody nebude vůbec potřeba. Tady by se se mnou opravdu nikdo nebavil, tohle mě rozčiluje, nikdo se s vámi nechce bavit, nikdo vám nic neřekne, když se na něco zeptáte, ještě to vypadá že obtěžujete a že jsem ignoranti. Ach jo...
15. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka přesně tak. Vím že je to nepřesné,ale děsit by nás teda nemuseli. Taky mám strach co nám řeknou,já jdu ale až za tři týdny. Snad to mbudete mít v pořádku a takový doktory patří nakopat někam...
15. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 když si vezmu že riziko potratu je při odběru plodové vody 1:100 a riziko toho, že miminko je postižené 1:110 ... tak prostě já nějak nemůžu ani pochopit, že teda tak strašně chtějí, abych šla na odběr, abychom prý měli jistotu... doktor mi řekl, že nějaký ultrazvuk už prostě nic víc neukáže, což prý není vůbec pravda, že tenhle ultrazvuk je hodně kvalitní a buď vysoké riziko potvrdí nebo ho sníží, samozřejmě, že ho nevyloučí, ale... známá na tom právě byla podobně jako já, ta měla teda riziko downa 1:170 taky ji hnali na plodovku a na tomhle ultrazvuku snížili riziko na 1:470 a holčička se narodila naprosto zdravá, vyšetření se platí, ale to je mi úplně jedno. Nevím proč se trochu víc nepropagují kvalitní neinvazivní vyšetření, pak už se každý pár může rozhodnout co dál, ale tady cpou na amniocentezu opravdu každého.
15. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já totiž ani dřív nevěděla,že můžeš tu plodovku odmítnout. Myslela jsem že když tě tam dr pošle,tak prostě musíš jít. A já myslím,že na to dost hřeší a že málokdo ví,jaké je tam riziko a tak... :unamused:
15. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 asi máš pravdu, mě taky přišlo, že to bere jako hotovou věc, mě se chtělo celou dobu v ordinaci samozřejmě brečet, tak jsem akorát zatlačovala slzy a neměla sílu se o něčem dohadovat, uvidíme co bude pak, teď pročítám všechno možný, snažím se trochu uklidnit
15. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
tak ti přeju pevné nervy, ale třeba je to opravdu jen chyba testu. mně třeba doktorka na triple vůbec neposlala, že stačí ultrazvuk.určitě to všechno dobře dopadne, uvidíš :wink: hlavně se uklidni, aby to miminko necítilo a dej si něco dobrého na zub :wink:
15. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem:slight_smile: já už vím co budu mít:slight_smile:)))) ale nejdříve to musím říct příteli a pak vám to holky napíšu jinak kontrola ok jsem spokojená :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 děkuju, snad bude všechno v pořádku, cítím, jak mě tam kopká a nějak nevěřím tomu, že není zdravé. Jdu se pustit do bombošky na nervy od taťky našeho, dokud ještě nemáme cukrovku :slight_smile: hlavně klid.
15. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka drž se ....moc ti držím palečkyat vše dobře dopadne ....určitě to bude ok!!!
@zlatunka84 tak veliká gratulace :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Máš pravdu na tripl by vůbec neměli posílat. Mě na ně taky doktor vůbec neposlal, říkal, že nás nebude stresovat....Byla jsem navíc minulý týden na ultrazvuku v nemocnici a tam toho vidí strašně moc. Neboj, třeba bude stačit jen ultrazvuk a tam Ti řeknou, že je vše v pořádku. Držím palce.
15. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek