• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
příště ten první a jedině a pouze ten první, na tohle už nejdu, uvidíme co se ukáže, ale mám pocit, že je to falešnej poplach.
15. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Všude je to jiný , mi doktorka o té možnosti řekla, věděla že to vemu. A cena není podstatná v těchto případech. U nás to stojí o 400 víc. Ale jak říkám mi je to jedno chci být v obraze. Na tom by se šetřit nemělo. :wink:
15. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je supr přístup, asi máš supr doktorku :slight_smile: . já toho svého doktora dávno vyměnila :slight_smile: kdybych to neudělala, s velkou pravděpodobností tady nechatuju :frowning2: !!! já za ten screening nic neplatila, byla jsem ve fakultce v OL. kamarádka taky-šla do zlína do nemocnice aby neplatila i přesto, že jí doktor doporučil nějakoku soukromou ordinaci, kde by platila za to 1.500,- a on jí za to teď dělá dusno (neudělal kamarádovi kšeft,hm-sprosté)ale to je jiný příběh :wink: :grinning:
15. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, až si dojím tohle dílo, budu koblížky raději kupovat :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to je jasny kolika lidem to tak vyslo a podivej se jak maj krasny deti ja na ty testy jeste cekam jsemzvedava co mi vyjde kdyztak napisu to samy ale jinak myslim ze budes moudrejsi po ty plodovce ta je snad kvalitnejsi nez tohle to ne?
15. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight nechci jít na plodovku, pokud to nebude potřeba, riziko potratu máme ještě o kapku vyšší než riziko toho že je mrňous vůbec nějak postiženej. Takže jsem objednaná na podrobnej genetickej ultrazvuk a tam se uvidí snad víc.
15. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka určitě je to falešnej poplach. Závidím vám pohyby holky,já akorát občas cítím takový tlak na jedné,pak na druhé straně,tak nevím jestli se tam protahuje či co. Furt mu říkám ať si kopne,že na to čekám a prdí na mě. :slight_smile:

@hradilenka u nás je to levnější asi pro to,že se čeká dlouho na výsledky. Byla jsem na odběrech,za 14dní na utz a pak se to posílalo někam pryč a tam to ještě vyhodnocovali dohromady,takže to trvalo fakt dlouho. V tom Brně třeba to udělají najednou a ještě tentýž den volají výsledky přímo tobě,já musela čekat na poradnu,až mi to řekne dr. Stojí to tam myslím 1500,jenže já nevěděla jak bude a jestli nám nebude stávkovat auto,sráč nám nestartuje věčně,když je zima.
15. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přesně tak, za tu jistotu to prostě stojí, pokud člověk neumírá hlady, tak to prostě zaplatí, omezit se dají jiné věci, ale na tohle. Hrozně mi vadí, že mi o tom doktor nic neřekl, nechci zase měnit gynekologa, ale člověk aby měl opravdu vystudovanou medicínu.
15. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha a to bude kdy jestli se muzu zeptat jestli ten ultrazvuk je mnohem lepsi nez tamty testy proc ne jinak s tou plovodkou jasne taky bych nesla to chapu
15. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee na tohle je dobrá,ale já bych zase třeba byla ráda,kdyby se mnou výsledky trochu rozebrala,abych vůbec věděla co. Ale to je fuk,za pár měsíců už mě zase uvidí jenom na půlročních kontrolách. Ale jinak bych ji neměnila,chodím tam asi od 16,jinam jsem nikdy nechodila,tak to asi nebyl tak špatný výběr,když jsem ještě nezdrhla :grinning:
15. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já z toho byla taková vyjukaná, přišlo mi to opravdu hrozně brzo, ale mamina to s bráchou měla taky tak, tak snad jsme v normě :grinning: se mnou ne, já prý byla neskutečně líná, až jsem ji dohnala na pohotovost, protože necítila vůbec nic :grinning: ale je to krásný, jen si myslím, že budeme za měsíc dva hekat, že už to kopání není teda zrovna příjemný :grinning: Tak nám holky přišel kolotoč, tak jdu mrňouskovi pustit, co mu bude hrát až bude na světě.
15. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Jaký si objdenávala? Já už ho mám doma.... ale ne složený ... zatím není ani ta postýlka složená... včera se vytapetovala ta jedna stěna dneska se bude přetírat barvou a až zítra pokládat koberec... už se těším až tam budu mít složšnou tu skříň ... budu mít místo kam dávat věci pro prcka. Teď to mám všude možně, jen ne na jednom místě :grinning:
15. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u nás je to tak , že Ti vemou v tu správnou dobu krev a pošlou jí do laborky a pak jdeš za cca 3 týdny na sono a tam Ti řekne jak to vypadá. Posledně byla sestřička a paní doktorka moc fajn :wink:
15. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 moje úplně první mudr. byla také supr, ale stěhovala jsem se a tenhle mameluk se mnou taky neprobral nic-ani by mi neřekl, že jsou např.už výsledky krve, nebo i ty výsledky screeningu-vždy jsem to z něj musela tahat, a toho bylo víc a když je člověk prvorodička a vše je nové, tak je to o ničem všeho se dopídit na internetu a chystat si na doktora otázky... teď mám supr doktorku a vlastně mě hned převelela na to rizikové do Olomouce :slight_smile: a už jsem v pohodě a né nervózní,jako z toho doktora :wink:
15. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady posílám link , mají tam o tom nějaký pokec kdyby jste si chtěly počíst a být chytřejší.
http://www.prediko.cz/?art=92&m_id=&p_id=
15. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si vždycky připadám jak debil,když se jí začnu na něco ptát. Kolkrát už se mi zdá i naštvaná,já se jí ani zase tak moc nedivím,když to celý den vysvětluje dokola těhulím,ale holt já taky potřebuju nějaký informace. Ale na jednu stranu už se fakt těším a ž porodím a nebudu tam muset lézt tak často,ale na druhou se mi bude stýskat po tom rostoucím bříšku a po UTZ:slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo, to znám, také jsem si tam u něj tak připadala, ale on byl i totálně arogantní a jednal se mnou jak s imbecilem... později jsem zjistila, že hodně pacientek od něj odešlo.. jasně, říkají vše stále dokola, ale to je v hodně profesích-taky jsem nebyla na recepci protivná, když jsem to tisící ubytovávala hosty a po milionté vysvětlovala stále ty samé dotazy atd :grinning:
15. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco pro zajímavost http://www.oggroup.cz/stranka-prenatalni-diagnostika-41 jdu zmizet na chvilku ven.
15. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ps. ještě, že nejsi u Zezuly, ten mě rodil :grinning: :grinning: nějak jsem si teď na něj vzpoměla. jinak mě tu krev brali přímo u toho ultrazvuku. je to všude jinak. :slight_smile: do Zlína jsem také měla jezdit,ale nakonec mě nechali v té OL.
15. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, to je to NTčko.
15. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chodila jsem k Žurkovi a odešla od něj..... Zezulu znám jen z doslechu ....
15. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka zlato držím moc a moc palečky. :astonished:

@druidee stačí když k dětskému dr zavoláš a popotáš jestli berou ové pacienty. Já jsem se ptala minulý týden když jsem byla s malým na kontrole. :slight_smile: S těma testema ve zlíně je to tak. Mě dr poslala právě na soukromou kliniku a platila jsem těch 1500,- když jsem se dovzěděla že v baťovce to dělají grátis tak jsem myslela že mě polejou. :frowning2: Když jsem platila nakonec jsme rádi že jsme to udělali.
15. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka v BpH snad ani jiní nejsou, nebo?
micka1 no ta kamarádka šla do baťovky místo do soukromé-kam ji doporučili,právě aby neplatila..a její gyndař se na ní pak naštval :grinning:
15. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teď tam prý místo Žurka nastupuje nějaký mladý a Žurek dělá jen na 1/2 úvazek asi už jde do důchodu... se nedivím má myslím 72 let
15. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, aspoň tak. já byla původně v Holešově-byla jsem tam na sš.
15. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tam je prý dobrý Burián
15. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem dnes objednala křesílko fisher price, cojsem chtěla.z bazárku,použité jen půl roku, tak se těším, až příjde. za zbylé penízky si koupím (mimču koupím) tu antikolikovou láhev, co se mi tak líbí :grinning:
co chůvičky? už to řešíte? u nás se asi rýsuje nějaká od p.aventu, ta digitální...
15. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ok, díky. už jsem zaúkolovala přítele, ať se poptá po dobrém dětském doktoru u kolegů, co mají miminka :slight_smile: jak jsem přistěhovalec, tak mám prd přehled :grinning:
15. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já chci asi láhve co mám na blogu a chůvičky tam mám taky, ty jsou už koupené.
15. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka proštuduju, co tam máš:slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek