• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no pokud nejsou 1OO%,tak jsou na prd a nemel by se človek podle nich řídit.....
15. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jenom zbytečne plašej a strašej maminku s tak blbejma testama
15. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no me když delali NT zltrazvuk,tak taky snad pul hodinky,možná i víc po mne jezdila dr sondou a všechno pečlive kontrolovala....me se pak strašne už chtelo čurat.... :grinning:
15. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koupat se klidně můžeš jestli nejsi zastáncem vařící vody :wink: a to já nejsem a teplá voňavá koupel je uvolňující, doporučená i v těhotenství. Ovšem koupání s přítelem už možné není, protože to je hroznej teplomil a do jeho vody já bych ani malíček nestrčila a on v té mojí zase mrzne :grinning: tak se spolu koupeme tak, že ten druhej sedí na zemi v koupelně a žvaníme :slight_smile:

http://www.bejbyno.com/zbozi/3781/Chipolino-kolotoc-nad-postylku-KYTKA.htm už jsem ho našla, tak tenhle máme, akorát jelikož už nad jednou postýlkou visel a to bez poznamenání, tak my ho máme za necelé 200 i s poštovným :slight_smile:
15. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jako podle mě je duležitejší ultrazvuk než zastaralé triply testy......a když ti NT vyšlo 1,9,tak by to mělo být v pořádku...pak napiš jak do dopadlo,budu na tebe myslet pak ve středu....
15. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj je moc hezký .... s tím koupáním mi to říkala švagrová co dělá porodní babku ... tak se sprchuji. :wink:
15. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jeee ten kolotoč je hezunkej,kde si ho splašila?
15. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dopadla takto
AFP 1,14 MoM
uE3 0,63 MoM
hCG 2,20 MoM

risk MD 1:880
risk NTD 1:3900
Riziko M.Down očekávané vzhledem k věku matky je (1 z 15000)
15. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už jsem zapomněla kde to bylo, mám to nadruhým počítači, jsou to nějaký krevní testy nevím na co. a k tomu ten ultrazvuk, je to prý teď nejlepší postup, ale jelikož ho pojišťovna nehradí, tak se ani nenabízí a 100% nejsou žádné testy, žádné kromě plodové vody nevyloučí riziko downova syndromu, to by na ni pak teda musela každá ženská, aby měla jistotu ani tady to nemusí být 100% ikdyž je to nepravděpodobný. Je to prý nejlepší genetik v Čechách, chci jen vědět co nám poví, ráda bych znala jeho názor, pokud riziko sníží na nějakých třeba 1:400 což on znovu všechno propočítá a stává se to velmi často, tak pak je pro mě plodová voda mnohem větší riziko a rozhodně na ni nepůjdu.
15. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak určitě tím nic nezkazíš, ale já bych padla kdybych nemohla do vany, neskutečně mě bolí záda a je to fajnová úleva, jen v bazénu do vířivky nelezu, tam mi ta voda už příjde dost horká.
@tasmailla1 díky, budem to potřebovat :slight_smile: snad to dopadne dobře. No tady na bazárku, hned jsem po něm čapla, paní ho prodávala za 100kc
15. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka kámoška mela uplne tohle to samý co ty...NT screening nemela,pač ji doktor o tom nic neřekl a ona nevedela,že neco takového existuje...pak mela triply,ty dopadli blbe...pak šla na plodovku a tu neodmítla,k potratu nedošlo a z plodovky všechno bylo ok a porodila zdravou holčičku a malá ji roste jak z vody a všechno je ok....
15. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Mě taky bolí moc záda ... už tak od začátku 3 měsíce .... je to děsný :unamused:
15. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka prý ty hodnoty o sobě samy nic neznamenají, jeprávě důležitý ten propočet co udělá počítač... tak nevím :unamused: hlavní je že to riziko máte nízký a můžete být v pohodě.
15. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no povím ti, že se kolikrát nemůžu zvednout z postele, jak když mi tam nesedí klouby :grinning: je to děsný, nejhorší, když dlouho stojím, nebo nesedím rovně, pak se vůbec neohnu musím to rozhýbat, jinak bych se sama ani neoblékla. trochu se bojím,abych s tím pak neměla problémy u porodu. Jé a tak neplánuješ rodit se švagrovou, když je porodní bába?
15. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jak já jsem od začátku nechtela kolotoč,tak jsem zmenila názor a nejakej si koupím,segra delá v Pompu,atk si u nej nejakej vyberu...už jsem koukala,no stojej kolem 7OO ty,co se me líbej,plyšová zvířatka chci a ne ty z umelý hmoty.....tak doufám,že me dá nejakou rodinnou slevu,když jsem její segra...a dá me i slevu na tigríka od lamaze...jsem si ho zamilovala....na kočárek bude hezkej...
15. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak mě těší že je to tak :slight_smile: ono 1:100 není zas takové riziko, ale proč ho mám podstupovat, když riziko toho, že miminko není v pořádku je prakticky stejné jen o něco nižší.Já věřím tomu, že to bude v pořádku a na tripl testy už nikdy nejdu.
15. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Nápodobně s těmi zády.... na gyndě nemůžu slízt ani z kozy :grinning: :grinning: :grinning: Ne nechci tam rodit , protože mě dlouhodobě sledují na Vsetíně. Jsem tam pod primářem. Navíc švagrová je 100km daleko , nevím jestli bych to tam pak stihla :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Bude to OK už na to nemysli !!!
15. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka správne uvažuješ.....no možní i takhle uvažuje i muj gyndař,když tyhle testy už nedelá a zbytečne nevyvoláva paniku.....
15. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéé, to je bezva, určitě tam bude mít nějakou slevu, kdy jindy to využít než teď :slight_smile: já vybrala lamaze tu světlušku a právě přemýšlím co ještě, ještě bych chtěla jednu hračku, tak buď kostku, nebo právě toho tygříka, nebo zoubek se prý dětem moc líbí, tak to ještě rozmyslím. Ty umělohmotný se mi právě taky nelíbili a já jsem hlavně chtěla, aby byl barevný, takový ty... krásný bleděmodro béžový :grinning: se mi sice líbí, ale pro to díťátko to musí být naprosto nezajímavý a k rozvoji to taky nijak nepřispěje, tak jsem ráda, že jsem tenhle objevila. Ondra ze mě má srandu, jaká jsem obchodnice :grinning: já seženu všechno za půlku a v super stavu :grinning:
15. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo táák, no tak to je jasný, ale sem tam nějaká rychlá rada se hodí, viď? :slight_smile: tak to jsem ráda, že nejsem jediná, o prý se celé těhotenství mírně roztahuje pánev a i ten nějakej pidi mini kousíček je pak prý schopný nadělat takovou paseku, že je to prý normální, tak nepředpokládám že to přejde, jen jsem si včera při stírání říkala, že asi budu potřebovat mop :grinning: já nejradši zakleknu a vezmu to hadrem, mám pocit, že je to jako víc pořádně :grinning: ale asi končím a přesměrovávám se na všechno u čeho se nemusím ohýbat.
15. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka snažím se snažím, jsem už docela v pohodě, ale šrotuje mi to v hlavě pořád, vždycky někde na něco přijdu a přijde vlna hledání na netu.
15. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no proste máš štestí na takovýhle nákupy po netu.....no mne to mmoc nebaví koukat takhle pořád po nete,co kde to maj levnejší....ale pokud je to takhle,za super cenu,tak tos mela dobrej kup.... :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @dpetulinka díky bohu,že zatím me záda netrápej a doufám,že ani nebudou,i když ve vysokým stádiu tehotenství určo budu taky brečet při každým pohybu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zrovna jsem si včera říkala,že bych si dala nejakou dobrou masáž....
15. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 když něco hledám, tak to hodím na heureku a hned vím, kde je to levnější, ale tohle byla náhoda, ani jsem ho neplánovala kupovat, ale jukla jsem tady na ten bazárek a byl tam, za tu cenu jsem říkala, že ikdyby se nám nakonec nelíbíl a pořizovali jsme jinej :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 právě jsem nedávno narazila na masáže pro těhule a řeknu vám... asi to nebude nepříjemný :grinning: je to protivný ty záda, teď jsem ještě pohyblivá, ale děsejmě chvíle kdy budu mít dvacet kilo navrch a chytne mě to, to bude veselý a právě při tom porodu si říkám, že by to nebylo uplně praktický :grinning:
15. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka kdyby se nelíbil miminku,tak by ste ho pak použili vy nad vaší postel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já už mám 4 kg nahoru...nejak to skáče pekne nahoru...me by jen zajímalo,jak mamina tehu leží u tý masáže?asi na břichu težko,tak to budou masáže spíš bříška nebo nohou a mamina leží na zádech ne?
15. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je supr, že na ko vše v pohodě! :slight_smile: teda, tvoje nervy bych chtěla mít-odolat a nenechat si říct pohlaví :grinning: my dnes promlouvali k miminku, ať se nám zítra hezky na utz ukáže, že se na to těšíme a jsme hrozně zvědaví :grinning:

Já se přiznám, že do vany lezu celé těhotenství-občas mi to ulevilo,hlavně v prvním trimu, když jsem měla šílené nevolnosti...@hradilenka
15. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty jo dobrá rada nad zlato,díky,tedka jsem byla na ty heurece a je to super,když porovnáva ceny,kde to je levnejší...o tomhle jsem nemela ani tušení,že je to takhle.....
15. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek