• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 u masáží zad maminka sedí-opřená lokty o opěradlo židle třeba :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já jsem to málem nevydržela a chtela jsem mu pak říct,že to cchci vědet...ale zas jsem si pak řekla,už to nebude překvapení a my s manžou chceme mít překvápko a stejne nenechala bych si to pak pro sebe a mela bych nucení to říct i manžoj,i když to nechce vedet,určo bych se nejak překecla..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tys byla na takový masáži?a kdypak jedeš k tomu kadeřníkoj?
15. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 anoo, přesně tak maminka u masáže sedí :slight_smile: ikdyž já bych ještě klidně mohla ležet na břiše :grinning: já se ještě nedostala na svou váhu, ze tří kil co jsem shodila jsem zatím přibrala dvě, tak uvidíme, ale teď to prý půjde nahoru samo :grinning: tak to jsem ráda, že jsem pomohla, já heureku miluju, je to super. Jen chce přesně zadat co potřebuješ. No jasně, kdyžtak bude viset u nás :grinning:
15. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a ani jsi to třeba nepoznala nebo nevytušila, když jsi mimi viděla? :slight_smile: no já jsem zvědavá a nervózní ze zítřka... :grinning:
15. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, heureka je super, také často využívám :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 klobouk dolů, jsi frajerka, já bych byla úplně hotová, ale je mi taky jasný, že bych to hned vykvandala, hlavně objevující se množství růžových nebo modrých věcí by asi nakonec mluvilo za mě :grinning:
15. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 zatím nebyla, ale u nás je dělají, tak to tam i psali a i na netu to psali (rozebírali, že v prvním trimestru si málokterý masér vezme na triko masáž atd a že né všechny esence jsou v těhu vhodné atd-tak jsem odložila všechny své masážní oleje doma :frowning2: ) ale mám vizitku, sic si stále říkám, že zatím to se zády jde-jen nárazově mi to střílí do nohy.
kadeřnice ve čtvrtek, huáááá :grinning:
15. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už se fakt zvedám jo a jdu do tý vany :grinning:
15. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee závidím kadeřnici :slight_smile: a přesně, oni to i u nás píšou v té nabídce, dělá to dokonce porodní asistentka, co na to má nějaký kurz a jak říkáš, ne všechny esence jsou vhodné. Může to být příjemný, přemýšlím, že po těch všech stresech za posledních 14dní bych si to i zasloužila
15. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jen si dopřej relax. až se miminka narodí, bude se všechno obskakování a ňuňu a rozmazlování točit už jen okolo nich... :wink: :grinning: taky si říkám, že pokud to bude nezbytné, zajdu na tu masáž-jinak můj miláček mi každý večer škrabká záda a dříve i trochu masíroval-teď si ale netroufneme,je to risk v těhu.. :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Já už mop mám asi tak 8 let :grinning: Vileda to jistí :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já jsem asi uplný analfabet,ale já to na ty fotke nebo na ultrazvuku nepoznám,co to je....já jsem ráda,když rozeznám ruku od nohy.... :grinning: :grinning: :grinning: A co nám dal fotečku,tak tam to mimi má tak hezky šikovne nožky u sebe....takže to nejde poznat a přesne jak píše @dpetulinka určo by me taky prozradili barvičky věcí,co by jsem nakoupila,to by manžoj určo svitlo,co to bude,či kluk nebo holka....
15. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @dpetulinka a kolik ta masáž asi stojí?taky závidím kadeřníka
15. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to už teď fakt nevím, tu cenu masáže tady.. tak pojďte taky ke kadeřnici-já celý život nechodila, vlasy do půl zad a od doby, co jsem to ostříhala, tak 2x do roka s tím něco dělám... :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky sem škrabkána, ale už musím víc přemlouvat, protože já chci pořád, ale mě se škrábat nikdy moc nechce :grinning:
@hradilenka já dřív taky stírala mopem, ale pak jsem nějak okoukala od babičky ten klek :grinning: a měla jsem pocit, že je to pořádně a hned, ale teď už to nepůjde. No jo, bude to chtít modernizaci :grinning:
15. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Pořádně je to i mopem ... je otázka jakým ale .... s těmi špagáty asi ne :unamused: ale jak říkám vileda je vileda :wink: nedám na to dopustit ... já klekat nemůžu mám v háji kolena :grinning: :grinning: :grinning: tak doma nemusím ani klečet když sem tam zlobím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já si tedka vyskakovat moc nemužu,jsem uplne švorc,ješte me nepřišli prachy od socialky,tak jsem uplne odkázaná na manžu....tá neschopenka je fakt na prd,sociálka si se vším dává načas.....hlavne že človek má trvalé příkazy,ale na učte uplne nula.....ale manža me pekne zásobuje aspon tam nemám tu velkou nulu.....
15. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty si přesne jak já,já taky nesnáším škrabkat,ale od manžu to očekávam,i když tedka se mu už moc nechce a ješte ho k tomu skolila slabší chripečka.....
15. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to jsi na tom jak já... dvakrát do roka a teď už se dva měsíce přemlouvám, protože jsem byla naposledy v srpnu :grinning:
@hradilenka no to je jasný, chce to pořádnej, proto ten starej ani nevytahuju :grinning: já musím udělat další seznam, co potřebuju do nového bytu :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 no tak ti povím, že v ceníku jsem to nenašla :grinning: tak asi podle toho jak ji je člověk sympatickej :grinning:
15. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky,ale asi na me nemáte s tou kadeřnicí,já byla naposledy srpen 2OO9 před svadbou,odvtedy už neee a potřebuju to jak sůl...opravdu ty konečky už jsou fakt zničený...... :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 o jéje, chřipečka no to je u nás vždycky konec světa :grinning:
15. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: tak ty seš borec no taky jsem to nechala jednou takhle ladem, ale pak mi ostříhala půl hlavy, že to mám prej zničený :grinning:
15. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @tasmailla1 já takhle vloni na jaře jednou zesvětlila doma vlasy-zářila jsem jako kuře-žluté jak něco a můj na to: vždyď jsou velikonoce!... :grinning: tak jsem to druhý den stáhla nějakým odbarvovačem, už to nebylo tak šíleně žluté, ale zářilo to jako slunce, já zoufalá a můj: vždyď Ti pořád říkám, že jsi moje sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: nakonec mě zpátky do lidské podoby dostala kadeřnice melírem :grinning: od té doby toneriskuji doma.
15. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no opravdu to je u nás konec sveta chripečka a rýmička... manža už se léčí,aktivne pije i Paralen hotdrink a brzo si musel lehnout,že se musí pořádne vyhřát...a to jsem si musela rejpnout a říct mu "vždyt nejseš takovej lazar."...
No a s tou kadeřnicí počítám,že me pak ostřihá pulku hlavy.stejne mám je dlouhe skoro po zadek a chci to skrátiti na mikádo nebo na podkovu,takže bude mít z čeho stříhat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už mizím tak pa zítra :wink:
15. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já když shodila hřívu tak prvně supr, úleva, změna a po čase když jsem pak viděla jiné holky s dlouhými vlasy, tak mě to občas hodně mrzelo..
15. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tos me připomnela léta na střední a první pokusy s odbarvováním vlasu...taky doma jsem si dala peroxidd a to pak málem ty vlasy neunesli,myslela jsem,že snad o ne i přijedu a aby toho nebylo málo,pak na ty žlutý vlasy jsem si dala hnedou barvu,takže nakonec jsem byla černovláska...no opravdu hardcor..... :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka dobrou, taky už to balím, ať zítra nezaspím. mějte se holky :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek