• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no, taky pěkná zkušenost :grinning: tak pa, hezký večer :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to me bude taky mrzet,že má nekdo delší vlasy,ale potřebuju už zmenu a i když to nepujde do podkovy,tak aspon po plece bych si je nechala.....
15. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Honzík už je vyspaný a sleduje pohádku, abych ho udržela ještě chvilku v posteli.
16. únor 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,mě se zase zdálo o dětech. Tentokrát jsem měla krásný dvojčátka a od narození spinkali a objímali se,no krása. :slight_smile: Chtěla jsem s nima jít ven a vzbudila jsem se. Jednou už jsem rodila,pak jsem měla obříka,pak jsem dala dítě v létě do fusaku a málem ho uvařila ,teď dvojky,no,jsem zvědavá co příště...

Dneska musím letět konečně do té knihovny a skáknu rovnou ke kadeřnici,doufám,že tam tentokrát bude... A taky do DM aby mi posílali kuponky na mimi... Mají zdražit plíny,tak se to hodí. Ale teda vůbec se mi nechce,je tady hnusně,tak doufám že mě zase nepřemůže lenost :grinning:
16. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jdu jen nakouknout dlouho jsem nebyla tak nejsem v obraze :zipper_mouth:
za chvilku se balíme ajedeme s malou na výlet vláčkem k ségře :slight_smile:
16. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahojky no mě se taky dělají bublinky jak si lehnu večer a dám ruku na bříško plave mi tam jak rybička:slight_smile: že bych dostala kopačku to asi taky ještě ne bud v klidu :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata všímáte v kolik hodin píšu první příspěvek v 9:04 hihi už ne v 6,23 apod. takže jsem krásně odpočinutá a vyspaná a tzn.že i miminko tak přítel měl velkou radost koupila jsem bodyčko a tepláčky pyžamko to je asi a bryndáčky maminčin miláček a náš mazlíček moc se mu to líbilo akorát to nesmím nikomu říct prej rodinku ještě necháme v nevědomosti....takže to nemůžu napsat ani tady ...:( ale to je fuk hnedka jak budu mít svolení napíšu :slight_smile:

jinak jsem se chtěla zeptat jestli máte některá nízký hemoglobin a co na to brát nebo nevím sestřička mi říkala že vitamíny ale spíše bych to chtěla nějak nahradit v jídle nevím
16. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ahoj tak Tobě se zdají takové věci....? :grinning: Mi se zase dneska zdálo, že jsem jela na velký ultrazvuk a že mi tam nechtěli říct co to bude....prý ať si počkám do porodu, tak jsem byla pěkně v tom snu vzteklá :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Malá ta se bude mít, taky jsem jako dítě měla ráda vláčky .... :grinning: :grinning: :grinning: teď jedině auto :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Ahojky , tak nepovíš jo :angry: :grinning: .... přítel měl velkou radost, protože si to tak přál a nebo mu to bylo jedno a byl šťastný za každou variantu? :sweat_smile:
Pokud to chceš nahradit jídlem , tak musíš hodně zeleniny a hovězího masa. Jinak Ti musí patáky předepsat doktor. Ty nebereš žádné vitamíny v těhu? Já beru femibion. A Jinak na železo aktiferrin. Mám s tím problémy stále.
16. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka protože si to přál a já jsem si to přála taky ale oba bychom byli štastní za obě možnosti opravdu:slight_smile:

no papám omegu a kyselinu listovou to je vše...:slight_smile: já to říkám furt doma že musím hodně papat steaky hihi
16. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj nejvíc je v zelenině ale... ale svíčková taky není špatná :grinning: Já raději ty vitamíny jím, je tam denní dávka všeho co by si měla dostat a navíc já nejím ryby a je tam jod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha tak to ryby jím ale možná přidám na zelenině teda té jím méně no...děkuji za radu :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka krásný kolotoč, kde jsi ho našla :slight_smile:

Já jsem se tedy taky už rozkupovala - až hrůza. Vždycky jsem narazila na nějakou super akci nebo aukci a neodolala. :slight_smile:
Už máme kočárek - byl to model r. 2010 EasyWalker poslední kus, korbičky limetkové a tmavě modrý sporťák + UV filtry a moskytiery k tomu. Normálně spojí přes 30tisíc a já ho splašila za 12400 (na účtence je napsáno sleva 20 560). No, nekupte to? :slight_smile: Já jsem ho tedy neviděla. Manžel ho hned vezl k rodičům do sklepa.
Taky jsem koupila na bazaru dvojčátek dvě polohovací lehátka - moc se mi líbily a stály obě 800.
Dneska mi dorazily videochůvičky, které jsme vydražili. Už vidím dneska manžela, jak si hraje na mimi a snaží se vysílat z dětského pokoje :slight_smile:.
Včera jsem si objednala kojící polštář - ale ten dorazí asi za 10dní. Nemají ty povlaky, které chci.
Na mojí omluvu - blíží se mi narozky, tak se vymlouvám na to......
To nakupování na netu je mor......člověk, jak je doma a nudí se.....
16. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Ty brďo ... tak to si kočárek nakoupila moc levně paráda :wink: Nakupovat se už musí .... za chvíli jdem na to :grinning: To uteče jak voda že? Já už dokoupím jen nějaké drobnosti a je to. Už i tak je utraceného až až :grinning:
16. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Já měla právě špatný pocit, že jsem začala moc brzy. Chtěla jsem až po 20tt. Nějak mi to vždycky nedalo. Stejně toho ještě fůra chybí..... Možná se o víkendu koukneme do Ikei - plánuje jen koukat - chtěla bych přeměřit nějaký nábytek....
16. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@werty ty jo tomu říkám výhodnej kup...to si dobře splašila.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Taky mám ikea v plánu ... už tam mám vybráno, jen tam zajet. Je to malinko z ruky. :wink:
16. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky jaká ?
16. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty to nic,nám taky ješte toho fůra chybí a človek se nestačí divit,jak to rychle všechno utíká.....
16. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale dobře,zachvíli si dám obídek a pádim k obvodákoj pro razítko,doufám,že me nebude nikam honit po vyšetření.....
16. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo od pondelí jsem každý den po doktorech,v pondelí a uterý gynda a dnes obvodák...to zas na dlouhu dobu mám vybráno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když na gyndu človek jede s radostí.....a nemúže se dočkat,až uvidí mimíska na obrazovce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě čeká příští týden kolečko , na kontrolu do špitálu, pak na velký ultrazvu, odběry krve na štítnou a další týden kontrola štítné a další den zubař :grinning: na toho se těším nejméně :frowning2: už jste byly holky u zubáka?
16. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty to jsem ráda, že se ti líbí, no hrozná náhoda tady na bazárku ho paní prodávala za 100 :slight_smile: Jé, tak ke kočárku gratuluju, to je úžasný. To je dobře, že nakupuješ, je to lepší takhle postupně a aspoň si můžeš počkat na nějakou pěknou aukci, nebo hezký kousek z bazárku :wink:

holky to chce něco za odměnu po tom lítání po doktorech :slight_smile: taky se pořád chystáme do Ikei, ale přesně je to z ruky, to už si musím přesně rozmyslet co chci a tak pojedeme radši až po výplatě, abych se mohla rozšoupnout :grinning:
16. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky to máš pekne našvihané...jo byla jsem už u zubáka a další me čeká v kvetnu....
16. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no my máme taky našlápnuto na ikeu...ale až budou penízky...tak možná v březnu....
16. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude luft v peněžence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 no to bude luft :grinning: :grinning: :grinning: snad to peněženka snese :grinning:
16. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek