• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka co peneženka tá to sníst musí,ale chudáci peníze,když se tak hezky rychle rozkutálej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka lepší by byla bezedná peněženka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vybalila tu postýlku co mi přišla v pátek a zjistila jsem , že jí sama nesložím :grinning: :grinning: :grinning: Je tam jakýchsi serepetiček, že nevím kde co příjde .... :grinning: :grinning: :grinning: aspoň má z krabice schovku kočka :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem došla domů a teda na to že tady je jen -2,tak jsem nějaká vymrzlá. Mažu si udělat čajík.
jéé,já chci taky postýlku,ale musím vydržet do půlky března na ten veletrh do Brna a uvidí se,jestli tam něco pořídíme. Vezmeme to rovnou i do Ikei,ale tam spíš jen mrknu a koupím nšjaké blbosti a hlavně se tam nadlábnu masových kuliček,mňam :slight_smile:
Co kuchtíte? Já jdu udělat zapečený brambory,koupila jsem uzený,když je po té výplatě :grinning:
16. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to je teda dobrý kup :slight_smile:
my čekáme na kočárek až do Brna na ten veletrh. Jinak jsem byla v Tescu a kupila dvě bodýčka a měli ve slevě ubrousky pampers. Měli je v balení po dvou tak jedny vyšli na 24,50 tak jsem si nakoupila 3 baliky.
16. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 dobrá cena :wink:
16. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, bude to kluk :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 gratuluju ke chlapečkovi! Co jméno? Už máte?
16. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Jůů Ty se máš už to víš :wink: Gratuluji :wink:
16. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty bude to pepa, po manželovi, a doufám, že to tam paní doktorka viděla správně :wink:
16. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky hlasim se pozde pardon ale kdybyste to videli co jsem vcera musela absolvovat hruza des :slight_smile: :slight_smile: tak si predstavte mela jsem spicha s kamoskou a najednou desna chut na mekac ale hrozna objednam si hromadu jidla a pak se divim ze jsem to snedla kecame kecame a cumime po obchodech vlezu jen do dvou na kukacku musim si koupit uz kalhoty si rikam tak vlezu do prvniho HM koukam po kalhotech a ty ceny co ???? snad upadli nebo se zdrazilo proce nemuzou dat kalhoty ktery budu nosit tak 6 mesicu cca dat za 1500 kc desny a tak dobre rikam si koukam na detsky a mmikinka pro malyho 500 co??? fakticky je to mozny ?? nebo jsem zatim nakupovala nak levne ? tak vlezu do toho druhyho NEXT koukam se je tam jen detske tak vidim nadherny laclace pro malyho fakt pekny 700 kc tak smutne odchazim nechapu proc je to tak na ty maly drahy kdyz to budou mit jen par mesicu... no holky tak jsem se sla uklidnit vafli mela jsem na ni chut uz tak dlouho a ta byla se slehackou to pravou ne sprejovou domaci vanilkovou cerstvejma velkejma jahodama a jahodou polevou fakt luxus nemuzu si to vynachvalit aspon tu vaflifakt dobrej den :slight_smile:

@leia1 jeee gratuluju ke chlapeckovi se mas ze uz to viss :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak asi ja nevim ale jsem citila pochyby mozna je to vsugerovany ale posudte sedim v klidu ctu si neco na netu mam opreny nohy a najednou kop je to mozny zadny motyl ani ryba ?? nebyli to streva :grinning: :grinning: ale za ten vecer tak 3x to je blbost ne ??? poradte prosim
16. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi se jedem kouknout na byt se tesim jak bude vypadat drzte nam palecky at uz nam to vyjde protoze na to co jsme se byli koukat tak to bylo drahy a osklivi tak snad uz pak napisu jaky to bylo drzte se paaaa
16. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Mám na drátě švagrovou ... doširoka se balit dítě nemusí pokud není k tomu důvod v porodnici se nohy hned kontrolují... prý se jinak mimino v tom jen paří . Slíbila jsem odpověď tady jí máš :wink:
16. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo moc dekuji jsi hodna ze jsi si vzpomela moc dekuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky prave sem se vratila z toho bytu na co jsem se byla koukat takova nadhera ale neni vytah a kocatkarna dolu to schodech tak nevim jak ten kocar utahnu vazi 14 kg ale ten byt berem mam radost ze jsme konecne vybrali... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight kup si kočár s taškou vloženou a máš to bez větších problémů :wink: Jak velký byt berete?
16. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jee gratulace ke klučíkovi....
16. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,no tak dnes jsem byla u obvodáka na preventivce a jelikož nemám žádne problémy,ani otoky,srdce v pořádku a tlak taky ok,tak me v ordinaci zdržel jenom 5 minut,ani na EKG me neposílal,jsem myslela,že to delaj vždy,ale asi ne...a mám razítko v prukazce....takže další doktori budou až v kvetnu..ale gynda teda každej mesíc.....
16. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já chodím na gyndu co 14 dní :confused:
16. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka proč tak často?já jednou za 4 týdny....
16. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Před těhotenstvím jsem byla na 2 operacích , tak mě musí hlídat
16. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ja uz ten kocar mam .. jakou tasku myslis jsem to nak nepochopila... no mame 2KK uplne nam to staci na ten zacatek si myslim.a budem se stehovat asi v pulce brezna tak se tesim ne na to stehovani ale konecne ve svym ...jinak ja taky chodim na kontroly jednou za 14 dni proste me chce videt doktor casteji a ani mi to nevadi vidim prcka castejc..kazdoopadne k tem prohlidkam taky jsem tam byla a dali mi jen razitko nic zadna kontrola ani u ekg ani na plicni natoz obvodak a to jsem si rikala aspon ten obvodak ne ten se me zeptal jestli neco mam a dal mi razitko skoda jen ze to nejde u zubare :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted tam pujdu 22.2 se mi nechce
16. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Kráása :slight_smile: Veliká gratulace :grinning:
@pepsilight gratuluju k bytečku, my taky dnes vybrali, tak mám taky radost, už aby jsme byli přestěhovaný.
@tasmailla1 mě to teprve čeká, tka jsem zvědavá, sestřička říkala, ať jdu až z jara. Já na gyndu chodila taky každých 14 dní a ani nevím proč, teď prvně jsem měla jít po měsíci, ale zase se to zkomplikovalo.
@hradilenka s čím jsi byla na operaci?
16. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Jako že nemáš pevnou korbičku....ale máš tam takovou tašku vemeš jí a jdeš. Nemusíš tahat celý kočár
16. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka měla jsem myomy na děloze tak mi je dávali pryč
16. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a jaký máte 2+kk? My se dnes byli na jedno koukat, byly to bezvadnej byt, skvělý místo, nebyl to panelák, ale v prvním patře, takže asi čtyři schůdky, paráda, ale byla to jen kuchyń koupelna a jedna místnost, to by bylo šílený, Ondra by se vůbec nevyspal kdyby malej brečel a člověk by tam neměl soukrmí, tak jsme nakonec vzali panelákový 2+1 a jsem ráda. Sice mi bude chybět aspoň ta terasa co tam byla k užívání, ale zase jsou to dvě místnosti, nebudeme muset mít obývák s ložnicí dohromady, tak mimísek nebude muset usínat při televizi a tak podobně.
16. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to jo, tak hlavně že jsou fuč a už je tam jen drobek :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik to u Vás letí za nájem? Myslím jen nájem ne inkaso
16. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka 2+kk 3000 2+1 4000-4500 je to jak co no... sháněli jsme něco levnějšího, ale nakonec to prostě nemělo cenu, chtělo to nějaký soukromí a pohodlí.
16. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek