• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no já jsem lékaře chtela mít co nejdřív za sebou,at pak nebehám s velkým břichem a utahaná....i když me je jasne,že v kvetnu to bude pořádný břuch a když si představím sedet v křesle u zubáka,spíš u nej ležet a břicho me bude pekne tlačit,tak už ted se na to musím psychicky připravovat....jeee holky vám začína další krásna etapa života,nejenom miminko,ale i stehování a zařizování vlastního bydlení...
16. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nějaký levný ne? U nás 2+1 7500,-Kč
16. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka myslíš podnájem?
16. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jeee to je fajn je krasnej ale neni vytah nevim jak kocarek unesu 14 kg ufff tak to se mas 2+1 to jsme nesehnali ale moc se mi libilo ze tam je obyvak a kuchyn dohro ze budu moc varit a cumet na telku pak zasednu a jim parada a pak az se narodi malej tak je tam dlouha chodba ze ho nebudem rusit pri spinkani trskanim nadobi a televizi
tak to mam radost jak nam to krasne vyslo

@hradilenka jooo tak to nemam mam trojkombinaci a nemam tohle to ale mam tam uchyt na strisce treba to unesu fakt nevim jak to vyresit ono je hodne maminek co nemaj vytah a taky to dali tak proc ne ja ze jo
16. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to ani nevím ,ale tady v hradci je podnájem drahý....a tak nemám ani tušení,když my platíme hypotéku...
16. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u nas stoji 8900 a levnejsi nesezenem njn praha uz aby byli korunky a ja z prahy vypadla
16. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 njn taky se tesim ale to stehovani radsi 3x vyhoret sse rika nevim jak to zabalit a pak vybalit jeeeeeee jinak uz pak ve vlastnim jen a jen nase tak na to se tesim ten klidddddddddddddd
16. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight prágl to je jasný :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale nechapu co na tom je to ze je na mape napsano hlavni mesto tak proto vdyt uz brno je na tom stejne a ma to levnejsi fakt se tesim az nasporime vezmeme hyposku a supky z prahy nebo aspon na samy okraj prahy
16. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no ono to vyjde skoro nastejno ten podnájem a hypotéka,tak radši človek bude vrážet peníze do hypošky,než do podnájmu,kdy to není byt v osobním vlastnictví....
16. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nevím :slight_smile: to je cena bez inkasa. Jsem ráda, protože na to ještě máme :grinning: jinak bychom museli zůstat u rodičů než začneme stavět
16. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj to mas pravdu ale jeste se u nas neco plati a pak se vezme hyposka a huraa do svyho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no mě přišlo že 2+1 je hrozně málo, našli jsme snad jen tenhle, jinak byli kolikrát dražší než 3+1
@tasmailla1 přesně tak, vyjde to na stejno, kdyby nám teď dali hypotéku, tak do podnájmu ani nepůjdeme.
16. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aproč si myslíš,že by vám tu hypošku nedali?
16. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jenom ceny včetne inkasa co jsou tady v hradci ...1+1 6OOO,2+1 kolem 1OOOO..3+1 kolem 12OOO
16. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem studentka a Ondra má smlouvu na dobu určitou, hlavně teď už není ani čas na to aby se to vyřizovalo, já vím, jaký s tím měli lidi okolo mě problémy
16. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak to jo,když přítel má na dobu určitou,to je fakt bblbý,copak mu to nechtej dát na neurčitou,nebo je v práci krátce?
16. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale stejne si jednou tu hypošku asi vezmete,až budete stavět,ne?
16. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je v téhle práci krátce musí ještě počkat, hlavně má teď na papíře málo a zbytek dostává na ruku, je to takový naprd. No, to určitě jo, ale chceme teď co nejvíc dávat na stavební spoření a tak za dva roky bychom chtěli začít
16. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem nějaká šíleně unavená. Honzík byl brzo vyspaný a já nemohla v noci nějak spat. :frowning2: Jenom doufám že dnes půjde Honzík spát brzo a já taky zalehnu. Martin jde na noční tak mám celou postel pro sebe a samotné se mě špatně spí.
Holky gratuluji k bytečkům. U nás nevím jak je to přesně s nájmy, ale exmanžel platí za 2+1 i s inkasem 7700,- Aspoň tak to měl v nájemní smlouvě kterou jsem viděla na sociálce. Když vidím ty ceny tak jsem docela ráda že bydlíme s našima v domě. Ještě nás čeká menší přestavba a pak budeme mít celé patro pro sebe. Takže budeme mít 4+1 a naši v přízemí 2+1. Občas mě naši štvou, ale i tak se to s nimi bydlet dá. :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já to dnes nedám a přečtu si vás zítra. Jen nahlásím, že dnešní ultrazvuk dopadl na výbornou :slight_smile: , mimčo nám ukázalo vše-i jak do mě umí bušit :grinning: orgány má naprosto v pořádku, i ledvinky má krásně čisté... no krása. Vtipálek po tatínkovi-jak přišlo na větu " uděláte nám fotečku?" tak najednou se tam zkroutil a nešel normálně vyfotit asi 3minuty.. no a na otázku co to bude, si mrně, prosím, šuplo pupečník mezi nohy, a "neukážu" tak se paní dr.snažila a verdikt "vypadá to na holčičku" a po dvou minutách na nás mimísek vybalil pytlík s pindíkem. takže nosím pod srdcem krásného zdravého kloučka :slight_smile: poté hodinová genetická konzultace a pak v poradně za doktora někdo zaskakoval, tak to bylo naprosto bez přínosu.. no comment. krásný večer, ahoj zítra..
16. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no to je i u nas ale u nas je jina cenova relace ale mas pravdu ze to kolikrat bylo drazsi nez 3+1 ale to se tam nedalo bydlet sice to bylo levny ale pro bezdaky za penize a to nekecam sem koukala co ty lidi nabizej k bydlini a za jakou cenu to nepochopis.. jinak jak pises s tim ze budete stavet tak za 2 roky mame to stejne ted na to nejsou penizky a asi by nam hyposku ani nedali :slight_smile:
@micka1 to je fajn ze to mate takhle zarizeny proc ne kdyz to mate oddelene tak nejsem proti bydlet s rodici :slight_smile:
@druidee no teeeeeeeeeeda velika gratulace to je krasny taky se tesim k doktorovi co to bude pokud nam to ukaze to je fajn :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee velká gratulace k chlapečkovi

16. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
vy teda jedete, prolítla jsem poslední stránku

@druidee - moooc gratuluju ke zdravýmu klukovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....jeee @druidee veliká gratulace......ke klučíkovi.....to je supr.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee moc moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
@pepsilight my jsme se ani na žádná 3+1 koukat nebyli, většinou podle fotek bylo v hrozným stavu přesně jak říkáš a pro nás prostě zbytečně velký
17. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ranko :slight_smile: jak jste se vyspali všichni? :slight_smile:
17. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,koukám že řešíte byty. Docela závidím,já bych se stěhovala klidně zase,já se v tom vyžívám,ale tady jsme spokojení. Máme teda byt v OV,ale když jsme hledali,tak jsme koukali po 2+1 a nakonec se nám ozval chlap,že má menší 3+1,tak jsme to hned brali. Je tady menší dětský pokoj,ale v baráku mají běžně dvě děti a krásně se tam vejdou. Jsem ráda,že se bude mít každý kam zavřít. A nnavíc jsem 5 min.od náměstí,kde je vše co potřebuji a na školu a školku vidím z okna. Tady nás ale stál 1 550 000 před 2,5 roky. Je to menší město,25 000ob.,tak jsou tady ceny podstatně nižší než u vás...
17. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@druidee gratuluju ke zdravému chlapečkovi :slight_smile:
17. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek