• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 u nás ty ceny jsou podobné, právě by jsme byli nejradši kdybychom sehnali družstevní byt na odkup, ale to se hned samozřejmě nabízí nájemníkům a tak se k tomu člověk jen tak nedostane. Hlavně že teď bude kde bydlet :slight_smile: už se hrozně těším snad i na to stěhování.
17. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale pak to zařizování,to bude ješte věčší radost....udelat si to tam hezky a podle svých představ....
17. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no my sme kupovali byt,v kterým manža žil od svýho narození,ale v podnájmu...až po 25 letech jim to dali na odkoupení...sme si mysleli,že když tam tak dlouho žil,že to bude levnejší a vono prdlajs...sme zadlužení pekne do duchodu.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo, jen by to chtělo nějakou finanční injekci :D
17. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také přeji dobré ráno. Jak jste se vyspinkaly? :sweat_smile:
17. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ale zase už cpete peníze do vašeho, to je taky výhoda
17. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo vyhrát v sportce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no přesne,už je to naše,tak si mužem delat co chcem a jak chcem a ne se nekoho ptát,či si mužem neco v bytečku předelat...
17. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale jo ušlo to......jsme mela nejakej divokej sen a klasika ráno se vzbudím a už nevím,co se me to zdálo.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee blahopřeji k chlapečkovi:slight_smile:
17. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dneska vaříte? Já oběd ošidím, udělám jen brambory na cibulce s mlíkem :grinning: :grinning: :grinning: ale zase chci upíct bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať je doma něco sladkého na zub :wink:
17. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee gratuluji, já už to taky chci na sto pro vědět :sunglasses:
17. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na pár dní s malou u mamky tak si užívám servis :grinning: prohrabávala jsem starý fotky a skenovala něco do počítače,holky to si člověk připadá tak starej :grinning: :grinning:
A dneska jsem si vzpomněla na hroznou věc z těhotenství :grinning: ráno se mě paní v obchodě ptala kdy už to bude? tak říkám v létě a ona si mě tak přeměřila pohledem a prej: já myslela, že každým dnem :rolling_eyes: :rolling_eyes: už se těším na léto jak mi kolem termínu bude každý den chodit x sms a lidi mě budou otravovat jestli už :sweat_smile: :grinning: Jako břicho tak velký nemám ale mám těhotenský kbátek a on je tak střiženej, že to vypadá, že je to břicho větší.
17. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee také se přidávám ke gratulacím, to je super, že to bude chlapeček. a jméno už máte vybraný?
jináč k těm nájmům, my bydlíme kvůli práci v Praze a je to tu s těma penězma šílený. Bydlíme v 2kk, reknonstruovaným a platíme skoro 13000 bez poplatků. ale je to v centru, abysme právě nemuseli jezdit přes celou prahu do práce. tak se strašně těším, až se jednou vrátíme na jih a budeme žít jako všichni normální lidi, za málo a dobře :slight_smile:
jo a ještě bych potřebovala pomoc, pomalu přemýšlím nad tou výbavičkou a zjišťuju, že sice přibližně vím, jaké oblečení, ale nevím kolik čeho a hlavně, jaké velikosti. abych neměla jenom ty nejmenší a pak shcáněla větší. Jak to mám nakupovat, do třech měsíců? nebo do půl roka? nemáte nějaká seznam, že byste ho sem linkli nebo vložili? já se teda ztrácím :confused:

17. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Posílám dva odkazy: http://www.kocarky-lvicek.cz/Vybavicka-pro-miminko/; http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vybava.html
Dávám to tak nějak dohromady do excelu. Ještě to dávám dohromady s nějakým návrhem od jedné holčiny od dvojčátek. Dávám si tam odkazy a ceny, co se mi líbí. :slight_smile: Ale ještě to nevypadá moc dobře....
17. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty díky moc, již si to ukládám do záložek :wink:
17. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka už si pochutnávam na smažených žampionech,bramborách,zeleninovej oblohe a tatarka.....tomu říkám kalorická bomba.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ... ty jo taky bych si dala ....
17. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nějak jim to tady hapruje
17. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulenky, než si vás půjdu pročítat-abych o nic důležitého nepřišla :grinning: :wink: -tak vám chci moc poděkovat za všechny gratulace. Je to Jindříšek a první 2minuty nás nechal vydusit, že je holčička (u té si nejsem jista jménem) a hlavně jsme tušili ještě předtím, než jsem byla těhu, že to bude kluk... :slight_smile:
Akorát mě dnes je hoodně zle, u kadeřnice jsem se asi 6x málem složila, prostě změna počasí a nízký tlak, na který moje tělo není zvyklé, takže mám zmelírovanou půlku hlavy (naštěstí začala od spoda nahoru a né třeba zleva do prava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) naštěstí paní naprosto báječná, tak mě melírovala a já hlavu v dlaních, abych se nesložila úplně. pokračování za týden. no trapas jako prase :confused: , ale kdo to mohl čekat...že na mě půjdou zase mdloby v sedě a to ještě víc než kdy před tím. zpět pro mě musel přijet přítel. jdu čítat... :wink:
Jo a modrý koník dnes pěkně kulhá.... že?
17. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo opravdu jim to tady hapruje...od 12 hodin jsem se vubec nemohla přihlásit ,až konečne tedka.....
17. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo tomu říkám pešek,jak dlouho jsi se těšila ke kadeřnici a když tam konečne jdeš,tak ti je blbě....no aspon pokračování bude příšte.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo,když budeš mít kluka už mužeš nakupovat hadříky pro kluka a ne neutrál...Jméno Jindříšek?po přítelovi?nebo jen tak,že se vám to jsméno líbí???u nás od rána je teda taky hnusne,sice neprší,ale asi je nízkej tlak...ale naštestí me není blbě...aspon netrpím závratemi...jinak by bylo asi brzo po mne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jé, no jo, co se stalo s první ranní vlaštovkou? :grinning: ahá, tak Ty nás budeš natahovat jak kšandy... a já tu hledám a hledám, kde jsi psala, co to čekáte... no nenajdu :wink: :grinning: ok, rozumím. až budeš chtít, pochlub se. hlavně, že je miminko i Ty v pohodě - jako u všech maminek :wink:
@werty jů, no skvělý nákup toho kočárku! supr! máš pravdu-nakupovat přes internet je mor (hlavně, když je člověk doma a nudí se-přesně i můj případ) ale popravdě, mě osobně to ušetřilo nejen teď při nakupování výbavičky už nemálo tisíc korun... :slight_smile:
Takže Ikea v ČR bude za chvíli v obležení těhulek :grinning: :grinning: :grinning: my Ikeu atakujeme 3.3. v Brně :slight_smile:
@hradilenka zubař? zatínám zuby a tuhne mi sanice při tom slově :grinning: ale budu se muset přemoci.. jinak k doktoru až zase 2.3. já si ty doktorský kolotoče odběhala už v prvním trimestru..
17. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já jsem se jí pořád omlouvala, že nechápu, co blbnu :grinning: :grinning: ale byla skvělá. Jméno není po taťkovi - Honza, ani po nikom z rodiny-chtěli jsme se tomu vyhnout. A hodí se k příjmení, jedno z mála jmen, na kterém jsme se shodli :grinning: taky se teď nedává-což se líbí mě :grinning:
mno, mě se dnes motá hlava i když ležím, ale to je prý v těhu taky občas normoš. naměřila jsem si nízký tlak,tak to víc neřeším-i když kadeřnice je přímo naproti mé gynekoložce :slight_smile: tady počasí také nic moc...
17. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no me se motala hlava jenom ze začátku těhu a tedka už je to v pořádku,díky bohu,pač bych si tehotenství nemohla užívat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukkám,že máš všechno duležité po ruce,kadeřnice a gynekoložka u sebe,to je fajn.... :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a už sis objednala ty samolepky na zed z jajaapaja?
17. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj, moc moc blahopřeji!! taky klouček :slight_smile:
tak mi to smazalo celý odstavec odpovědí, no, modrý kůň mě dneska fakt štve :unamused:
@pepsilight ahoj, to jsou normoš ceny. já pořídila těhu kalhoty za 800 a tepláky 600 vše z CA a jak jsem asi zmlsaná cenami z bazárku, tak taky valím bulvy na ceny v obchodech-miminkovské drahé jak dospělácké...páč to lidi "potřebují" a dítěti dopřejí...myslím, že to byl první kopaneček :slight_smile: supr! náš mrňousek taky přešel z motýlků rovnou do fotbalu a ťukané :grinning:
@hradilenka také jezdím co 2týdny na kontrolu, jen ať si nás hlídaj :wink:

@micka1 ahoj, u nás v Tescu teď slevy oblečků nemaj, ale sleduji to-líbí se mi tam moc :grinning: co jsem tam našla a jinde marně hledala je HIPP natal-granulovaný nápoj na podporu kojení. jinde ho vůbec nemaj a na netu okolo stovky-tady za 85,- (na léto supr-žádné vaření kojícího čaje, ale hned hotový chladný nápoj :slight_smile: )

17. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, ještě tam chybí cukrárna :grinning: :grinning: samolepky ještě ne, počkám, až příjde povlečení postýlky domů-s kačenkama a k tomu to doladíme.. :slight_smile:
(mám totiž nějaké medvídkové trauma-všude jsou...povlečení,plíny,všude a moc!! tak jsem zakázala vstup medvídkům:grinning::grinning: do našeho bytu:grinning:)
17. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a z jakej internetovej adres nakupuješ?aby to moc nebylo drahý...třeba jsem koukala na povlečení do postýlky...ale příde me ,že jsou drahý,ale třeba taky koukám do drahejch obchodu....
17. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek