• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee anebo žirafky anebo čápy....ovečky...
17. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jaký si kupovala rozměry povlečení?12Ox9O nebo 135x1OO?
17. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: žirafly jsou super, myslím, že je čas žirafek-jsou teď strašně oblíbené :slight_smile: no, já projíždím (když nemám co dělat) bazar tady na koníku, nebo mmb hlavně. a to oblečko na laclik.cz - tam jsou i mantinely,povlečení občas atd a nový dětský outlett. jinak tipy a novinky se dívám třeba na malvik.cz, detsky raj.cz atd,podle toho, co zrovna hledám a pak to srovnávám na heuréce nebo hledám nabídky z bazárku.nebo naopak, když mě něco osloví na bazárku, najdu si origoš cenu a porovnávám... samozřejmě nenakupuju bezhlavě. nebo teď jsem ušetřila na knihách na knihcentrum.cz - oproti kamennému obchodu jsem ušetřila na těch knihách co mám ve fotoblogu okolo pětikila.
17. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 120x90 ale tohle jsem neřešila. stejně ta deka půjde na maloška na půlku :slight_smile: a na léto stačí něco teňounkého :slight_smile:
17. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dík za typy...no mne se práve strašne líbej ty žírafky....
17. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, původně jsem je také chtěla, nakonec zvítězily kačenky :slight_smile:
17. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky jsem si ten čaj kupovala, ale u mě neměl žádný smysl. Neměla jsem žádné mléko tak jsme jeli z porodnice s nutrilonem. Když se mě podařilo odsát za celý den 80ml mléka tak to bylo moc. Malý to vyžahnul na jednou. Tak jsem zvědavá jak to bude teď. :wink:

Tak jsem si minulý týden udělala radost a objednali si z mmb od jedné paní 3/4 kalhoty. Paní byla tak hodná že mě k tomu poslala tričko na bříše z ťapka a nápis " nešahat kopu" to tričko je úžasné. Paní mě udělala velkou radost. :slight_smile: To jsem říkala že žádné oblečení si kupovat nebudu. :grinning:
17. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jé, no to je krásný dáreček navíc! mě také vždycky potěší a překvapí, když k bazárkovému nákupu dostanu něco navíc-ponožtičky,nebo hračku,vkládací pleny,svrchňáčky... nebo naposled 3zavazovací plátěné košilky na novoška a pletenou soupravičku (to jsem hleděláááá) :grinning:
17. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak mením názor....už jsem si objednaala z netu povlečení...žlutý dráček a zelený medvídci za dobrou cenu,jen ted čekat,až to přijede za 1-2 týdny.,... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nikde není napsáno,že ješte nebudu potřebovat i ty žirafky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky .... Ty budeš něco pít na podporu kojení? :confused: Z toho jsem paf....

@tasmailla1 Co je drahý povleční? Napiš cenu pro každýho je drahý něco jiného Navíc záleží kolik je tam kusů a čeho.

@pepsilight Já si jedny těhu kalhoty na zimu koupila za 400,- ve Valmezu a jinak rifle musím koupit za kolik mají , každý střih mi totiž nesedí. Ty jsem myslím koupila za 1300,- Jinak tepláky kupuju u ťamana :grinning: Mají je kolem 200 a dobrej matroš :wink:
17. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na véču dělala obložené topinky :grinning:
17. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no čéče už nevím,kolik stálo to povlečení,co jsem koukala pred nejakou dobou,ale bylo jenom 2-dílný a me přišlo drahý,myslím že stálo kolem 4OO i víc..a tedka jsem si objednala a jedno stálo 29O.....jako nejsme v takový sitauci,abych si vybírala mezi drahýma věcma a hlavne když vím,že jedno povlečení je málo...vybrala jsem bez mantinelu,pač si ho koupím oddelene a v nejaký neutrální barvě ,at se me hodí ke všemu....
17. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka topinky...taky dobrá volba...to jsem už dávno nemela... :grinning: :grinning: :grinning: nedelej chute..... :grinning:
17. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se pochlub-obrázek nebo fotoblog! :slight_smile: nojo a za kolik? nové nebo bazárek?
@hradilenka nojo, ráda bych kojila a aspoň je to nápoj, co můžu pít v době kojení bez toho aniž bych musela přemýšlet, zda to můžu nebo né...aby mimčo nechytlo prdíky atd, stejně jak je to s jídlem u kojících :slight_smile:
jé, to máš fajn. mě vietnamci nenapadli...ale ty tepláky z CA, sic drahé jak cip, tak naprosto luxusní a kolena se zatím vůbec nevyvalují atd-dobrá investice.
17. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou oni...
17. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo koukám jak jsou rozmazaný,ale na eurokosik.cz jsou krásný...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jo každý kupuje co může a za co může ... taky na něčem " šetřím " a na něčem zase ne ... hlavně když se mi to moc líbí ,.... tak jsem zblblá hned :grinning: :grinning: :grinning: Já koupila 14 dílnou sadu za 2410,- Ještě mi ale nedošla... paní psala , že zítra posílá :slight_smile: Tak jsem zvědavá jak to bude vypadat v reálu .... :confused:

@hradilenka jj prdíky ... když na to trpí matka :grinning: :grinning: :grinning: ... tak to bude i mé mimi :unamused:
já co mám ty ťamanos tak taky zatím bez vytlačených kolen ....možná to bude tím , že neklečím.... tedy spíš si ani nekleknu :grinning: :grinning: :grinning: bych se už nezvedla :unamused:
17. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo hezký ... jakou barvu si brala? Žlutou?
17. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jaký barvy si kupovala?no tomu už říkám pořádná souprava...mne se ze začátku líbili nebesa,ale tedka bych do nich nešla...přestalo se me to líbit....a do naší malý ložničky by se to už nevešlo.....jasne taky na nečem pořádne pak človek neušetří..hlavne pak plíny človek bude muset kupovat pořád a za cenu,za kterou se budou prodávat...ale je fakt,že akce na pleny jsou pomalu každej týden.....tak se neco možná i ušetří.... :grinning: :grinning: :grinning: ale předci jedna souprava je málo a pak budeš ješte neco kupovat ,ne?
17. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mám je obě...tá žlutá jsou dráčci a zelená jsou medvídky...takže mám obe...ale ješte si pak budu určo objednávat ješte jednu...žirafky....no ale ješte nevím....
17. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé, to jsou ti dráčci-jakoby dinosauříci, žejo, ty se mi také strašně líbili!!!supr,krásné :slight_smile:
@hradilenka to myslíš tu sadu tommee tippee? taky na to čekám nedočkavě-tu maiinkou sadu. jinak právě šetřím na tu antikolikovou S láhev od Difraxu a láhem Moma-taková koule-no, hold hleďavé, nové... :slight_smile:
já na nákupy u vietnamců naprosto zanevřela po tom, co začaly outlety a výprodeje v normoš-hlavně v tom Německu-za stejnou cenu co u vietnamců,koupím v oblíbeném Promodu kalhoty supr kvality. nám totiž jednou paní prof. řekla, že vzhledem, že se to dováží přes moře z dálky, tak je to napuštěno chemikáliemi proti plísni a škůdcům, které se nevyperou ani po deseti praních ven.... a potrpím si na bavlnu... ale co se týče prodavačů a jejich ochoty, tak vyčnívají nad protivnými českými prodavačkami!!!!! :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo jsou to dráčci jako dinosauříci...já se na ne tak teším,až bude v nich mimi spát......to bude radosti...jen aby se mimískovi v nich hezky spinkalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a už máš postýlku?
17. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já koupila tuhle sadu a objednala k tomu ještě dvoudílnou ... a třetí sadu do rezervy mám ještě po sobě jak jsem byla dítě .... :grinning: :grinning: :grinning: to jen kdyby byl blicí den :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ne myslela jsem sadu don postýlky... :wink:
17. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeeee ta je hezká,taková nežná,romantická......a to máš z bazárku?joj to máš dobrý neco i po sobe mít,naše máma všechno vyhodila,ani postýlku nenechala,,to jsem mohla bejt tedka bez práce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a blicí dny?to já s tím počítám,že ze začátku to bude snad pořád...tak to jistí podložka a plínka pod mimi.......a tu dvojdílnou soupravu máš jaké barvy?
17. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 postýlku ještě ne, ale chceme naprosto obyčejnou, hranatou, přírodní barvu, raději z tvrdého dřeva. uvidíme, na co natrefíme. no, jsem ulítlá na oranžovou, kačenky jsou do oranžova a druhý mantinel, co se mi líbí je sytě oranžový...ke kačenkám jsou nebesa, z těch chci udělat kapsář.je to 4d sada za 299,- z bazárku..
@hradilenka jo ahá :grinning: soupravička moc krásná
17. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já chci taky klasiku postýlku...nejakou borovici ,světlý dřevo,jednoduchou,pač povlečení a výzdoba v postýlce bude dominantní.....no já jsem práve chtela žlutou a zelenou,pač je to i pro kluka i holku a budeme mít ložnici zelenou,tak at to ladí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Té samé barvy aby se mi to hodilo k těm zbylým doplňkům... a není z bazaru ,ale nová .... holky včera jsme s Jirkou složily tu postýlku a dneska jsem si tam dala i ten kolotoč.... jsem prdlá že? :grinning: :grinning: :grinning: Jirka ještě dolepí lišty kolem koberce a jdeme skládat skříň :grinning: :grinning: :grinning: hurá .... konečně nebude doma binec :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni holky, vy to máte promyšlené a krásně nakoupeno. Já jsem se tento týden dost mírnila :slight_smile: a příští mám domluvený nějaký návštěvy, tak asi nebudu stíhat.
17. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek