• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 jj, také myslím, že hlavní optika padne na soupravičku v postýlce a u nás by nějaká zdobená postýlka zanikla :slight_smile: já chtěla béžovou-něco jak má @hradilenka, ale můj nechce. příjde vám, holky, tohle moc holčičí???? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41611324&tab=3 - když tam dám zelené, přírodní nebo modrunké prostěradlo...???
17. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky budete kupovat nějaku letní zavinovačku do sedačky? A vůbec přemýšlely jste o tom v čem povezete mimi domů? Myslím oblečení. Bude teplo.... tedy snad :grinning:
17. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jé, já už bych si taky chtěla okoukávat a zdobit postýlku... zatím si tu prohlížím chrastítka a plíny :grinning: no, asi udělám hromádku na chladné a hromádku na horké počasí-z čeho mimi povezeme domů, přítel přiveze stejně obě, jak ho znám...:slight_smile:
17. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Já si myslím , že oranžová je i pro kluky :grinning:
17. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak koukám,že už celej pokojíček máte pomalu hotovej,že?to snad budeš první v tyhle skupine,co bude mít hootovo a připraveno na mimino.... :slight_smile: Ješte ti neco schází,co potřebuješ dokoupit,nebo už máš opravdu všechno?
17. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka asi letní zavinku kupovat nebudu,myslím si,že je to škoda...spíš tu zimní pak koupíme...pokud bude chladnejší léto,tak mimi bude mít svetírek nebo mikinku...a z porodnice pujde oblečené mimi podle počasí....ale mám dupky a svetírek a body....
17. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no, ten náš klučík se bude muset smířit, že na kočárku má fialkové vzorky a vzor jakoby kytkovaný, což hodně navádí do holčičky, ale mě to naprosto nevadí a neřešíme to :grinning: :grinning: stejně bysme původní koupili asi v červené :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee to muže být i pro kluka....
17. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a když nebude zimní zavinovačka,tak kombinézka to jistí....stejne už v zime bude mimi věčší,tak by to mohlo zvládnout....
17. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee kytičky to je hezký a fialková barvička nemá chybu.....hold musí se s tím smířit,nic jinýho mu nezustáva.....
17. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 holky a lahvičky atd kupujete nové nebo použité? tohle já bych ráda nové...
17. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty no človek musí nakupovat postupne,a nezahálet....jinak by ho z toho trefil infarkt.....stejne už mám pocit,že už do toho človek vrazil nemalý peníz a to ješte nemám kočárek a postýlku a autosedačku...a copak potom ty,když čekáš dvojčátka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: třeba kámoška chce nakupovat až ě mesíce před porodem,ale pro mne by to bylo už pozde,proto jsem začala pomalu už od prosince.....ale jenom zatím hadříky a neco do koupela.....a tedka i povlečení....
17. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no já práve nevím,či mám lahvičky kupovat,když nevím,či budu kojit nebo ne....když budu kojit,tak my budou naprd....i když jsem už po nich koukala,ale jsou taky podle měsíce dítete....to bych možná řešila až po porodu..anebo si koupím jednu na skoušku,co kdyby to nešlo už v porodnici,tam by me asi težko dali nejakou jejich.....a taky nevím,či si mám kouipit odsávačku mléka?
17. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee a když tak kupovala bych je nové a ne použité
17. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 s tím máš pravdu, tak už mám předvybráno :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
anebo co říkáte na sterilizátor lahviček do mikrovlnky a odsávačku na hleny?mne moc nepřijde hygienická ta odsávačka do vysavače....ale nevím,či si mám zakoupit odsávačku na hleny....a když ne sterilizátor do mikrovlnky,tak budete kupovat nejakej jinej,nebo budete sterilizovat jenom vo vode a v hrnci 5-1O minut a pak to necháte okapat?
17. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Máš podobné otázky jako já :slight_smile:. Chtělo by to nějakou zkušenou matku. :grinning: Chystám se koupit odsávačku hlen, zbytek nevím.
Já pořád koukám po bazárcích, ale narazit na něco pro páreček není taková sranda....no nemusí mít všechn o stejný. Manžel mi minulý týden říkal, že jim taky musíme koupit něco nového.... :wink:
17. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 odsávačka na vysavač je určitě nejlepší vynález poslední doby :grinning: milionkrát jsem už opěvovala výrobce.
Holky lahvičky a sterilizátor bych nechala podle toho jestli budete kojit. Většina z nás bude určo kojit a není problém to dokoupit. Já třeba měla lahvičku na čaj a do roka jsem jinou nepotřebovala.
17. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty přesne chce to nejkou skušenou maminu,která nás do toho zasvetí a řekne nám,co budeme potřebovat,nebo to bude zbytečné....no jo,neco nového jim je potřeba koupit,ale to využiješ jenom k doktorce a na návštevy,jinak doma je jedno,co budou mít na sebe a na to je bazárek dobrej....Ale jako je to určite fuška nakupovat pro dve deti.....a jak si psala o kočárku pro dvojčata,to už máš koupené aj autosedačky:?to máš kombinovanej,nebo jenom hlubokej kočárek?
17. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
odsávačku určitě pořídím zase, s Aduš jsem to podcenila a musel mi jí koupit Míra protože jsem jí potřebovala už v porodnici.
17. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka to jsem si myslela,že bych lahvičky řešila až po porodu,ale co když nebudu kojit,to dopředu nemužu vedet,tak budu muset dávat umelý mlíko už v porodnici...a tam vyžadujou moje lahvičky?nebo by me dali nejakou jejich?to radši když tak bych chtela svoji....
17. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka a stejne díteti nebude chybet čaj,když bude pít jenom mlíko,to prední je na žízen a to zadní na hlad...takže snad do pul roka se detem nemá dát pít čaj,ne?
17. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka takže říkáš odsávašku na hlen a mlíko určite koupit,jo?
17. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hele ty tři dny v porodnici se čeká jestli se rozkojíš a mimčo přikrmujou když je nejhůř. Z lahvičky ti ho stejně v porodnici nebudou krmit, u nás jedine ze stříkačky. Když budeš doma mít jednu aventku tak ze začátku v pohodě vystačíš a dokoupíš časem.
17. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka říkáš,že aventky jsou nejlepší?
17. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hele Aduš se narodila v taky v červenci, byla strašná horka a visela na prsu snad celý den, na kontrole mi doktorka říkala, že v těhle horkách a když Aduš tak hezky přibírala abych dávala čajík. Aduš ho moc nevypila ale je fakt, že pořád nekňourala a moje prsa se stihla vzpamatovat. No odsávačku na vysavač určitě pořídit i když možná až dýl, letňátka snad nebudou marodit hned v létě i když ty tři stovky nejsou tak velká investice a odsávačku bych koupila aspoň obyč a pak by si viděla jestli jí užiješ :wink:
@myschka oni ty lahvičky jsou rozdeleny podle mesícu,tak kterou bych mela koupit,tu do 3 mesícu?
@tasmailla1 no já měla aventku pač je taková zprofanovaná ale když se Aduš učila na flašku tak jí nechtěla a měli jsme Tommi tippee a to jsou teda podle mě nej láhve
17. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to je taky různý, některý děti jsou líné a potřebují větší otvor a nechtějí z těch nejmenších dudlíků tahat, to musíš zkusit. Vzala bych tu pro nejmenší a pak dokoupila popřípadě jen větší savičku
17. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka jo moc díky za info,už jsem si to musela zapsat do seznamu,pač bych na to pak zapomnela.....já práve myslela,že tak malé deti nesmej pít čajík,že až pozdejc,ale pokud bude horko,at není mimísek dehydratovanej,tak jednu lahvičku si pořídím.....
17. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek