• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka a tys sterilizovala pak lahvičky normálne v horký vode a v hrnci?
17. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dělají čajíky s fenyklem už od 14 dní věku, nebo můžeš dávat kojeneckou vodu.
17. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a ty tommi typpee se daj kde sehnat,normálne v tescu?nebo v jiným krámku?
17. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a jak to je s těmi savičkami na lahvičky? příjde mi to hrozně složité-materiály, měsíce, tvary...tolik variant...?
17. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tu svou jednu lahvičku jsem vyvařovala jen v hrnci v roce když Aduš přešla na sunar jsem koupila sterilizátor do mikrovlnky a pak už jsem to flákala a jen umyla a přelila a vypláchla vařící vodou z rychlovarné konvice :sweat_smile:
17. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no tak já pak na ten sterilizátor prdím,budu to normálne vyvařovat jenom v horký vode,jak to delávali naše mámy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v lepším obchodě pro děti je určitě seženeš nebo na netu :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39817830&tab=1

@druidee není to tak hrozný, když si vybereš značku která ti bude vyhovovat tak jen koukneš jak to číslujou. V zásadě je to jen o dirkách v dudlíku.
17. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Kočárek mám sporťák s korbičkama. Autosedačky nemám zatím. Chtěla jsem isofix a autosedačky, co jsou na kočár. Musím přikoupit držák za 2tis., autosedačky a na isofix se asi nakonec vykašlu. Je to děsně drahé a po pár měsících potřebuje nové......
17. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka díky za info. Z tý ženský si nic nedělej.Já jsem byla u kamarádky a byla tam nějaká těhulka s o trošku menším bříškem než já. Ptala jsem se jí, jestli to čeká v létě - prý ne, ale za 14 dní. :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to máš to samé i u dudlíku,taky nevím dopředu,co bude mimiskovi vyhovovat.....
17. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jasný :wink: Pro Adu jsem měla asi deset dudlíků :grinning: všichni mi je nosili jako dárky :wink: nakonec si Aduš vybrala MAM dudlíky a u těch jsme vydrželi. každé mimčo je jiné a některé ani dudlík nechtějí, Adu by taky nejradši dudala moje prso a jí sloužila jako živý dudlík :rolling_eyes: pak přijela mamka a když viděla mé zoufalství tak jí narvala dudlík, sice ho nechtěla ale mamka byla vytrvalejší :grinning:
17. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
fakt děsně drbete,jen jsem letmo prolítla:slight_smile:
Já koukám,jak všechny nakupujute.Já to zatím flákám,čekám na velký UTZ ve 20.týdnu a pak už opravdu začnu.Ale i tak jsem získala přebalovák od švagrovky a kočár od kamarádky.Postýlku,povlečení máme po Šímovi,dokonce budeme mít od švagrovky i novu matraci do postýlky,takže další věc odpadá.Věcičky jsem ještě neprojížděla,ale doufám,že to bude stačit,případně koupím pár kousků pro holčičky:slight_smile:Mám snad výhodu v tom,že Šíma je v červnu,tak by i mimču mohly být ty samý věci v tom samém období.Teda,pokud nebude obr nebo naopak drobeček:slight_smile:.Je fakt,že ty velký věci většinou máme,tak jsem zatím celkem v klidu.Pomalu koukáme po akcích na plíny,že možná na jaře začnem dělat zásobu,ať je to postupně.A kdo máte možnost,myslím,že se vyplatí zaregistrovat se do DM drogerie do Babybonus.3vagrová to měla a pořád jí chodily slevové kupony na plíny,vlhčené ubrousky..fakt se to vyplatilo.Já se ještě nezaregistrovala,zatím jsem jen jako normál zákazník,ale mám to v plánu.Stačí to po netu a pak jen poštou poslat okopírovanou těhu průkazku.
17. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jj DMko je super, nám chodí kupónky pořád ale mimčo určitě přihlásím, ubrousky z DM ka jsou super
17. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty co je isofix?
17. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče vyvařování..vyvařovali jsme jen ve vodě v hrnci,a to jsem dokrmovala z flašky.Prostě si myslím,že to stačí,nejde zase,aby dítě žilo ve sterilním prostředí.Neměla jsem ani odsávačku na mlíko-pokud bylo potřeba,šlo to rukou a na hlen taky ne,protože Šíma byl fakt zdravý dítě a rýmu nemíval,nebo jen úplně vodovou,co tekla sama.Ale tu asi koupím,ona se hodí.Lahve jsme měli celkem obyč,záleží spíš na savičce,než na lahvi.A čajík jsem vařila fenyklový,ale nepil to,přeci jen mu na žízeň stačilo mlíko ode mě,pak se napucnul z lahve.A to byl koncem června a bylo fakt velký vedro
17. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 a dá se zaregistrovat i přímo v DM,nebo jenom přes net?@myschka a tady jsem taky na pochybách,taky ubrousky nebo plíny nám nemusej vyhovovat všechny..tak asi taky budem skoušet,jaké budou pro nás nej....a co říkaš na dudlíky NUK?
17. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a věci do porodnice teď neřeším,ono se něco najde.Šímu jsme cestou z porodnice trochu uvařili,bylo fakt vero a já ho na radu sestřičky ještě zabalila do deky.Takže spíš míň,než víc,pokud bude horko..děti se snadno přehřejou.
17. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka to ani nechci aby díte žilo v sterilite,to by pak nemelo žádný ochranný látky a imunitu a každá nemoc by byla pro nej strašná....
17. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslím,že se dá zaregistrovat i přímo v DM,mají tam teď ty terminály a určitě ti pomůžou..
pokud jde o NUK(jestli se můžu vyjádřit já:slight_smile:),Šíma přijal pouze dudlík NUK a pouze silikonový,byl holt vybíravej :grinning:
@petrunka01 také se na to DM chystám. ale po netu mi to nešlo-nebralo to kód kartičky, musím tam někdy zajít. :slight_smile:
@tasmailla1 každej si musí vyzkoušet sám, proto asi nemá cenu dělat zásoby jen jedné značky. Nuk dudlíky nám nevyhovovali pač když si ho tam Aduš cpala sama tak občas obráceně, u Mam dudlíku je to jedno ale ty Nuky jsou tvarované
17. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně,myslím,že to někdy dneska lidi přehánějí a obchodníci toho využívají a pak se nestačíš divit,co všechno "potřebuješ",aby tvoje dítě vůbec přežilo:slight_smile:
17. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 no já koupila od NUK a uvidím,že či mu bud evyhovovat nebo budu kupovat pak nejakej jinej....kámoška me říkala,co rodila před 3 lety,že prej v porodnici nemaj sestry rádi,když deti maj dudlíky,nevíš proč?
17. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 a když bych se zaregistrovala v DM,tak mám nárok na akce čeho?plíny,nebo i neco jinýho?pokud je to výhodne a vyplatí se to,tak do toho pujdu...
17. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 opravdu ještě nemám vše, ale už jen asi drobnosti. Láhve,termoobaly na láhve, odsávačky, dětskou sadu manikůry a hřebínek, ohřívač lahví, koš na plinky, ještě musím dokoupi nějaké oblečky páč chci aspoň jedny nové :grinning: Nevím co ještě jo a chybí nám autosedačka, máme jí vybranou ,ale kupujem jí až tak 2 měsíce před.
17. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no,já měla dudlík už v porodnici a nikdo nic neříkal.Mám za to,že je to každýho věc,jstli dudlík použije nebo ne.Já si ho budu brát znovu už do porodky a uvidím,jestli bude vzat na milost:slight_smile:
17. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no,můžeš se zaregistrovat prostě jako ty a máš pak slevy na všechno možný,ale mají přímo i program Babybonus a to ti pak chodí jen kupony s potřebami na dítko-plíny,ubrousky,příkrmy,dětská kosmetika a kolikrát jsou to slevy na půlku ceny ..
17. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vhradilenka no to už ti moc nechybí a budeš mít všechno.... :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka no pro me by bylo asi lepší ten babybobus,když zaregistruju malé......
17. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek