• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 když se v DM přímo stavíš,určitě ti poradí..aspoň u nás jsou ty prodavačky fakt ochotné
17. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Plzni se taky netvářili na dudlík, já ho teda neměla pač nám i tak dělalo kojení problémy tak jsem to nechtěla pokoušet ale mamince vedle to sestra rozmlouvala
17. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska nakoupila ponožtičky :grinning: pět páru pidi ponožek za 19kč v akci tak jsem hamounila :grinning:
17. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,u nás asi taky nebyly sestry z dudlíku na větvi,ale nepamatuju si,že by mi něco říkaly.Spíš se tak trochu blbě tvářily,ale bylo mi to jedno..
17. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no,ponožtičky asi taky budu potřebovat,Šimonek jich moc neměl,bylo to léto fakt teplo a on je horkokrevnej,tak si je stejně pořád sundaval:slight_smile:
17. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ale prd .... beztak jsem na něco podstatného zapoměla :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka to se tam stavím,pač si myslím,že je to super....
17. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to kdes koupila ty ponožky za tuhle cenu?
17. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no já mám zatím jenom 2 páry ponožtiček.....
17. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to chce seznam a pak jenom odškrtávat.....a já taky pak určo na neco zapomenu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď bylo v TV že tento typ kočárku je špatný .... tak holky nekupovat ! Implast Bolder SD Canu Ecoline
17. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Seznam nemám ... neškrtám.... když tak se vymluvím na toho němce :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj koukala jsem a to jsem si říkala, že je docela pěkneja ne úplně levnej
17. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj proto nechi poláka ... a vím proč asi :grinning:
17. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jů, no už jsi vážně dobře vybavená na miminko :slight_smile: už i pokojíček téměř hotový... hezké
@myschka supr kauf ty ponožtičky
17. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já bych se taky bála a většinou se mi teda ani žádnej polskej nelíbil ale tenhle docela jo. Jenže to máš i Tako o tom taky každou chvilku mluví skrz ftaláty atd a kdo nechce nebo nemůže za kočár dát balík je hold koupí.
17. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj ponožtičky mě potěšili, je to z obchůdku s dětskýma věcma tady u mamky. U kasy ležely v košíčku tak jsem vzala všechny :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky bych je brala všechny :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte některá doma stetoskop a posloucháte prcka?? Nebo jste dali prachy za angel sounds? Mě se do toho tolik dát nechce a tím stetoskopem to prý jde taky slyšet. A stojí pár kaček,asi 200.
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 stetoskop mám ale slyšet to není, nepořizovali jsme ho teda skrz poslouchání miminka ale napadlo mě to vyzkoušet :grinning: Angel sound jsem taky okukovala ale zdá se mi to zbytečné
17. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasně že povím hned jak to půjde....a máš pravdu hlavně at jsme všechny a a miminka v pohodě:slight_smile:
17. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já stetoskop doma mám, ale jenom kvůli tomu že jsme museli Honzíkovi měřit tep. Věnovala mě ho moje obvodní dr. :slight_smile:
Holky máte vybráno pěkné povlečení.
Já mám flašky Avent a nakoupím jenom nové dudlíky. Do půl roku jsem je vyvařovala 3* za týden normálně v hrnci. Po půl roce jsem je oplachovala vaříci vodou z konvice. Kojeneckou vodu jsem nikdy nepřevařovala. Od narození jsme používali nutrilon a fenyklový čaj. Malý trpěl na prdíky. Tak jsem měli tzv. 3 měsíční koliku.
17. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ke všemu dnes, celý den jsem jak z vaty, že sotva na záchod dolezu, tak ještě střevní nevolnosti :frowning2: . ještě, že mám doma takové zlato-přišel z práce v 7 a slyším, že u tv zpráv žehlí místo mě.. moje kamarádka má muže, který doma neudělá nic (např.nádobí,nebo tak) s argumentem "že mu potom narostou prsa" a když vidím ten můj poklad, jak se snaží a stará, až je mi k vzteku a breku, že je mi tak pod psa a dělá to on...
17. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a nechceš ho pujčit,pač muj manža tohle nedelá,ani nádobí,ani žehlení,nic.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A za baákem máme takovou menší zahradu,kde v lete pestujeme zeleninu a to už manža říkal,jka ji budeme mít krásne vyplenou,že na to budu mít tedka furu času...a já mu na to,ty si myslíš,že s břichem to bude jednoduché?co když budu unavená...ten muj si to tehotenství trošku představuje tak jednoduše.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka ty si nekojila,že si dávala Nutrilon?
17. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 fenyklový čaj je na prdíky?
17. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ee, nepůjčím, jsem lakomá :grinning: :grinning: ten můj plánuje, že až bude jednou zahrada s domečkem, že bude skleník a políčko-tak jsem mu jasně řekla, že ať si tam pěstuje co chce, že mu fandim... :grinning: mě zahrada-záhonky atd nikdy nebavila, práce okolo stromů ano, ale jinak jsem nekompromisní.
Fenykl je na prdíky, ano. I pro dospěláky :grinning: já ho dávala stařičké paní o kt.jsem pečovala a piju ho také, chutná :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my se o tu zahrádku staráme už 3 roky....ale to jsem chodila do práce,ale čas sa vždy našel....no baví me to,ale je rozdíl,nekdy víc,nekdy mín a už vidím jak po 6 mesíci tam behám jak mladá srna a makám....to radši budu delat pomalu a častejc pak budu oddechovat....budu na to mít nárok... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspon se na neco muže človek vymluvit....
17. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, všeho s mírou :grinning: ale je to supr-mít kde spočinout v klidu a soukromí s kočárkem a pak pro děti na hraní a běhání.. to se máš :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 měla jsem strašně málo mléka tak jsem přikrmovala už v porodnici. Tak nám dětská dr doporučila nutrilon. Zkoušela jsem snad všechna mléka která jsou na trhu, ale nutrilon šel Honzíkovi nejlíp. Fenyklový čaj je opravdu na prdíky. Pro ty co kojí tak se doporučuje vypít za den aspoň hrnek fenyklové čaje.
17. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek