• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj holky..dneska jsem si byla pro průkazku a na odběrech krve.Podle MS bych měla mít termín 19.7.,ale spíš myslím,že to bude o něco dýl,protože podle UTZ je mimčo mladší.Na větší UTZ do nemocnice půjdu za 14 dní,tak jsem moc zvědavá.Snad bude všechno v pořádku a budu mít i fotku.Dneska jsem byla u kamarádky,co má dvouměsíční miminko,tak jsem se pokochala.Přijde mi neuvěřitelný,že byl náš Šimonek taky tak malej,teď už je to tak velkej kluk:slight_smile:
6. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84
@bobo1
vítejte těhulky :slight_smile:

@petrunka01 letí to šíleně co? mě přijde že je to nedávno co byla NIky mimi a už je to slečinka tý jo , škoda že to tak letí a z druhým to bude jistě ještě rychlejší :frowning2:
6. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsem po kontrole a můžu Vám slavnostně oznámit, že je mimi v pořádku, měří 4,44 cm a 28.7.2011 mi byl sdělen termín porodu. Bylo to úžasný "ho" zase vidět, od minule tolik vyrostl a změnil se, byla jsem úplně dojatá. :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2011 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme si byli na pár dní zalyžovat tady kousek od Ústí (máme tam pokoj na jedný chatě, tak toho využíváme), já tedy nelyžovala, bylo mi zase zle, takže jsme spíš chodili na procházky, abych se vydejchala na čerstvým vzduchu..no a malou jsme poprvé dali na lyže a moc se jí to líbilo a i jí to šlo, takže jsme z toho moc překvapený.. :dizzy_face:

@petrunka01 ..koukám, že máš Šimonka..to jméno se mi moc líbí...můžu se zeptat, jak mu říkáte..třeba zdrobněliny a tak.. :wink:

@zup ..tý jo, už fotky, joo?..no hele, já ještě mezi tím mojim špekem nepoznám těhu špíček...je fakt, že večer joo...to už je břuch, jako bych měla jít rodit za měsíc... :grinning: ..ale to se fáákt nebudu fotit... :sweat_smile: ...jsem normálně naštvaná, když se podívám na fotky Nikči, když jsem byla v tomhle týdnu, co jsem, tak nebylo ještě dlooouho nic poznat...až v pátým měsíci se pomalu začalo rýsovat břicho...ale teď to bude trochu dřív..to je jasný... :sweat_smile: :confused:

@irina84 ..gratuluji k dobrým výsledkům...je fakt, že to vždycky tak dojímá, když vidíme ty naše prdelky, jak se tam už pohybujou a tak..jéé, já jdu teď ve čtvrtek, tak se taky těším... :dizzy_face:

Jo a ohledně kočárků...já si nechávám po Nikče - Casualplay S4, byla jsem s ním spokojená...
A jak to utíká...to je šílený...vždyť nedávno se nám Nikolka narodila a ona už to začíná bejt taková velká holka...chjoo, to tak letí... :confounded:
7. led 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no,říkáme mu různě a často to nemá se jménem nic společnýho:slight_smile:.Ale jinak Šimonku,Šimísku.Šimajzlíku :grinning:
8. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu taky k vám :slight_smile: jsem teď 15tt a termín mám 1.7 cejtíte už některá pohyby,nebo zdělily už někomu z vás pohlaví??
8. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :dizzy_face:

jsme teď vůbec nestíhala koníkovat a tady tolik nových těhulek a nových stránek :astonished: :grinning:

já byla 3.1. na krvi u mojí dr. a v pondělí jdu na NT - na projasnění šíje a dozvím se výsledky. Už abych to věděla... Jinak jsme zatím taky nepřibrala nic (mám 2 kg dole, jenže od Marťase mi ještě dalších 10 zbývá abych byla na váze, s kterou jsem začínala minule :pensive: :frowning2:) a věci mi taky zatím všechny jsou - a jelikož mám jít 5. února na ples, tak bych potřebovala, aby mi to břicho začalo růst až pak, jinak nezapnu kalhoty a nevim, v čem půjdu :sweat_smile:

ad jména - to u nás bude asi boj, minule jsme vůbec neměli na kluka a vymysleli jsem ho asi 8 hodin před porodem ...navíc už byl manža trochu lízlej, tak měl řešící náladu...holku jsem chtěla minule Terezku, teď jsme k tomu přidali ještě Zuzku nebo Lucku...tak uvidim.

ad výbava - naštěstí taky nic kupovat nebudu - já minule taky moc nenakupovala, páč jsme spoustu zdědili po švagrové. Vydupala jsem si jen kočárek (mám Inglesinu magnum a byla jsem moc spokojená) a dřevěnou postýlku (mohla jsme zdědit kovovou ještě po manžovi, ale tu jsem prstě odmítla, mi přišla jak nemocniční :sweat_smile:)

ad porodnice - u nás se naštěstí taky nemusí registrovat...a minule jsme ani u nás nerodila, jelikož Martínek se narodil, když jsme byli na pařbě u švagra v Šumperku, bylo to sice týden před termínem, ale mně vůbec nic nebylo a byla jsem přesvědčená, že budu přenášet :grinning: - večer začaly kontrakce a v noci - teda k ránu, se Martínek narodil... :sweat_smile: :dizzy_face: . Ale dilema mít budu - nevím, jestli rodit u nás v Ústí nebo jet raději do Rychnova ... vdálenost není o moc větší...Ústí je sice moderní, nové, ale je to velovýrobna a aby mi vedle na sále rodil někdo další a na moje křeslo se cpala další rodička...to v Rychnově to sice není tak moderní, ale zase je to tam prý klidnější...a švagr už byl vtipnej a prý na kdy má zase domluvit grilovačku a rezervovat mi místo v Šumperku...

se omlouvám za román, hold koníkovský absťák...tak se musím vyžvanit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambolinkaa -pohyby zatím necítím, Marťu jsem cítila až na začátku dubna a terminově byl asi o 3 týdny mladší...takže v březnu..druhorodičky prý cítí dřív, ale to bude mít prďola těžký se proboxovat přes moje špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
a na pohlaví je čas do toho UTZ ve 20. do té doby je to prý hrozně loterie...ale já to vědět určitě nechci, až u porodu :grinning:
8. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ..děkuji...je to vážně pěkný jméno, jsem o něm čím dál víc přesvědčená, ještě ale vědět, co to vlastně bude... :grinning:

@bambolinkaa ..ahojky, vítám tě tu... :slight_smile: ..pohyby ještě žádný necítím...u Nikči jsem je začala cítit někdy kolem 19tt..myslela jsem tedy původně, že budu muset na záchod, že se mi něco děje v žaludku a ono se to pak ještě opakovalo a pak pravidelně...nejčastěji, když jsem seděla v kanceláři u počítače... :grinning: ..no a pohlaví, to si taky myslím, že až tak během 18tt a dál to bude vidět...uvidíme...ale samozřejmě už bych to chtěla vědět okamžitě... :grinning:

@peta3 ..ty bláho, takže ty jsi měla první porod takhle mimo domov, jo? :grinning: :grinning: ...tak to je paráda... :grinning: ...no a u nás v porodnici je to taky jak na běžicím páse (jako u vás v Ústí)...máme ji tu jako krajsou nemocnici, takže sem vozí všechny akutní případy z kraje, takže pak v podstatě na ústecký rodičky pomalu neni místo...třeba, když jsem rodila Nikču, tak byl zrovna stopstav a prostě nebrali žádný rodičky...jedna známá rodila stejnej den, jako já a když přijela na příjem, tak jí prohlídli a řekli, že to ještě neni k porodu, takže ať jedou do okolních měst (Liťák, Děčín, Teplice), takže s kontrakcema se otočili na podpatku a jeli do jiný porodnice...mě naštěstí dali na rizikový den před porodem, takže už mě museli odrodit u nás... :sweat_smile:
Jo a určitě testy dopadnou na výbornou... :dizzy_face:
8. led 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky mohla bych se k vám přidat??? Termín mám 8.7.2011. Jinak jsem od Uherského Hradiště. První dítě mám syna, který se jmenuje Honzík a jsou mu 3 roky. Jsem rozvedená ale žiji s přítelem. Je mě 33 let. Tak to jenom tak trochu něco málo o mě.
9. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín 6.7.2011 :slight_smile:
9. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 mockrát děkuju!!!!
9. led 2011 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Petulo odkud jsi??????? že píšeš že nevíš zda rodit v Ústí nebo v RK??? já jsem z Kostelce to je asi 10 km od RK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tý jo to bychom se mohli někdy vidět :grinning:
já teda rodila v Ústí je mnohem modernější útulnější než RK tam je to staré nehezké no prostě jsme viděli obě porodky a byla to jasná volba i když jsme nakonec těch překrásných sálů v Ústí nevyužili neboť jsem rodila císařem, ale jinak tam bylo vše naprosto super a pojedu tam i teď znova :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambolinkaa
@micka1
@cincinnati
ahojky vítám vás, omluvám se že se ve vás zatím nevyznám :zipper_mouth: možná až tu budem dýl a až budete mít fotku ,jinak teda zatím se mi to hodně plete :grinning:

add pohyby u NIky jsem je cítila taky až v 19tt takže dřív s nima nepočítám jsem špekounek :grinning: a pohlaví u nás říkají cca v 14 nebo v 16tt, ale nejlíp je to vidět na 3D na který s emoooooc těším ale budu ho asi vědět jen já, MM chce mít překvápko, jenže já to nevydržím tak si to nechám jen pro sebe :slight_smile:
zítra jdu na odběry a do poradny a doufám že dostanu průkajdu a fotku, už se na prdíska moooc těším :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 myslíš že Ústí je velkoplodírna? dyť je obyčejná městská porodnice ne? když jsem tam byla já, byla jsem dokonce sama na pokoji a sály tam mají krásné a 3 takže jako když bude někdo vedle v místnosti tak je to fuk ne? v RK je sál jak průchoďák, je to místnost do L, v jednom rohu je vířivka v druhém lehátko jako hekárna a na konci 2 porodní stoly mezi kterýma je jen nízká zíďka a takové ty přenosné plachty, takže když rodí 2 ženský najednou tak se nejen slyšíte úplně bravurně ale pamalu i vidíte :zipper_mouth:, kámoška tam onehdá rodila a jelikož jich rodilo 5 najednou čekala na chodbě páč jinde neměli místo a na těch stolech se to střídalo podle toho která byla víc připravená, no mazec, ale asi je to o štěstí jak to chytneš, já každopádně byla spokojená v Ústí tak tam pojedu zas, snad budu mít štěstí a zrovna bude v rození klid :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
vítám opět nový těhulky!! :dizzy_face: ..a jak už psala zup...tak už začínám mít taky problém s tím, kdo je kdo... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale coo, časem si zvyknem a už si vás budu pamatovat.. :wink:

No a jak se jinak máte?co nevolnosti?a kdypak jdete do poradny?já jdu ve čtvrtek a nemůžu se dočkat toho našeho skřítečka...
:wink:
10. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
také vítám nové těhulky.
Nelekněte se, konečně jsem si přidala fotku. :slight_smile:
Já s nevolnostmi pořád bojuju a slavím každý den, kdy nezvracím. Od včerejšího večera jsem měla děsnou migrénu, skoro vůbec jsem nespala. Po dlouhém přemýšlení jsem si vzala alespoň paralen. Dřív jsem měla migrénu asi 1x do roka. Teď už jsem měla 2. :frowning2: Dneska se musím dát nějak dohromady.
10. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání. U mě těhotenství probíhá v pohodě. Stejně tomu bylo u prvního. Nijak špatně mě nebývá a snáším to velmi dobře. :slight_smile: Na Honzíka jsme čekali s exmanželem asi tak 3 roky a pak jsem podstoupili ve Zlíně IUI. Druhé mimčo máme s přítelem po 3 měsících snažení. Myslím si že to bude opět kluk.
10. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já byla v poradně dnes :slight_smile: byla to krása vidět miminko :slight_smile: už táááák vyrostlo oproti té minulé tečce :grinning: škoda jen že to byla taková rychlost ten utz, ale za 2 týdny jdeme na NT utz i s MM tak si to užijeme ten trvá půl hod.
dostala jsem průkazku, a prenatal baby box :slight_smile: a taky desky na zprávy ve kterých už je i prohlášení na jméno a co sebou do porodky, no plná výbava a box mě dostal, u Nikči tam byl jen dudlík, knížka a spousta letáků a teď je tam lahvička od Nuku a Caro :slight_smile: + letáky a betynka, takže super
miminko nám pěkně vyrostlo dohnalo nějaký pár dní, takže dr. mi řekla že už + - odpovídá MS (je asi o 4 dny menší - bylo o 10) takže necháme termín dle MS 29.7. :slight_smile:
ale jako maso měla jsem přijít v 8 na odběry a vzali mě až v půl 9 a k dr. jsem se dostala kolem čtvrt na 10, bez jídla no paráda, ale stálo to za to, špinění prej nic neznamenalo že je to běžné a můžu fungovat normálně, takže ve čt vyrážím na těhu cvíčo :grinning:DDD
fotečku mám krásnou ale nefunguje mi scener takže jsem jí jen vyfotila foťákem a není tak ostrá
10. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@werty ..snad nás ty nevolnosti brzy opustí, protože to mám podobný...dnes to bylo lepší..ale pro změnu mě bolí hlava...jak píšeš...bolest hlavy je taky na palici.. :sweat_smile: ..můžu říct, že tohle jsem první těhu vůůbec neměla... :unamused:

@micka1 ..tak to bývá, kamarádka nemůže otěhotnět už několik let, i podstoupila umělé oplodnění a to jí zatím taky nevyšlo..a bavily jsme se o tom, že kdyby měla jinýho chlapa, tak by otěhotněla určitě hned...protože ona je naprosto zdravá...ale každopádně je super, že vám to s přítelem vyšlo takhle rychle! :dizzy_face:

@zup ..jéé, no tak to už je pěknej človíček..jen co je pravda.. :wink: ..tak to je paráda....jo a prenatal box jsem nedostala a zrovna jsem na to taky minule myslela...já jsem ani nedostala ten box v porodnici po porodu... :frowning2: ..nějak na mě prděj.. :angry: :sweat_smile:

Mě asi praskne hlava...vypínám počítač...
10. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla dnes na kontrole, jsem 15+6 a termín porodu mi změnili ze 7.7. na 3.7., ale to je jen orientační. S prvním dítětem mi termín taky upravili o týden a nakonec jsem porodila ještě o týden dřív než předpověděli :grinning: .
10. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jak se daří?? Mám za sebou druhou poradnu a prcek má už ruce, vyrostl od posledně....Pěkně sebou mlel, je to úžasné :slight_smile: Brzo mě čeká screening...jak to probíhá??
Jinak už hledám nějaký kočárek, možná je to brzo, ale máte nějaké zkušenosti s nějakými značkami - které jo, které ne?? Četla jsem, že dobrá značka kočárků je Firkon, jsou i cenově výhodné...Díky za radu a mějte se krásně :slight_smile:
11. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska85:Ahoj, já screening už absolvovala :slight_smile: někde ti odeberou krev dopředu (mě ji třeba brali dřív a rovnou na ultrazvuku z toho udělali výsledek) někde berou v den ult, ale zase výsledky jsou rychle - třeba hned následný den. To asi záleží na tom, kde ti ho budou dělat. Půjdeš na ultrazvuk a tam ti změří mimčo hlavně šíjové rozpětí a zkontrolují srdíčko a jestli je vyvinutý močový měchýř atd. (je toho dost) já na tom ultrazvuku byla asi 20 minut. Pak si doktorka dala všechny naměřené udaje do počítače a hned mi vyjela papír s výsledkem a včechno vysvětlila :wink:
11. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc dlouho jsem tu nebyla ale mám velká trápeníčka :frowning2:
30.12 jsem začala strašně proudem krvácet a tak mě manžel odvezl do porodnice kde si mě nechali až do 3.1 kdy mě pustily domů.
Nesmím vubec nic dělat a hlavně zvedat , mám klidový režim kdy mám převážně ležet ani sezení či chození není moc doporučeno :frowning2:
Zítra jedu na krev na odběry na triple testy tak snad budou dobré když mám ted v děloze hematom o velikosti 48mm který spustil právě to krvácení . Každopádně ten screening v 12tt mám v pohodě.
Miminko je bojovníček zatím to vše snáší se mnou tak doufám že vytrvá a dotáhneme to do zdárného finále.
Mějte se pěkně zastavím se zde zase, opatrujte bříška a mimísky :slight_smile:
11. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkab. držím pěstičky, aby všechno dopadlo dobře :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkab. držím palečky a věřím, že vše dobře dopadne!!!!!!! (((-:
12. led 2011 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 Super, díky moc :slight_smile: Pěkný den, M.
12. led 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenkab. Leni tobě to mimuško dává :frowning2:, na tohle těhu asi jen tak nezapomeneš :frowning2: snad to bude aspoň andílek když ti teď dává tak zabrat, je to ale velký bojovníček to jo. Držím pěstičky ať už je líp.

já byla na skríninku v pondělí, teda zatím jen na krvi a na ten utz jdu za 2 týdny a to budou i výsledky.
12. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkab. Držím palce, určitě to dobře dopadne. Budu na Tebe myslet!
12. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile:

@lenkab. - :frowning2: , ale miminko je bojovníček, tak to určitě zvládnete do konce :dizzy_face: , taky moc držím pěsti

@zup - já bydlím v Nekoři - což je kousek od Pastvinské přehrady. Na neluxus v porodnici jsem zvyklá ze Šumperka - 2 záchody a 2 sprchny na celé šestinedělí...žádné židle na pokoji, postele vysoké, že jsem měla co dělat, abych vylezla... v Ústí jsem teď slyšela o nějakcýh pochybeních...navíc když koukám na fotky a čtu datumy narození, tak tam těch miminek je spousta..ono je to asi fakt o štěstí, třeba když jsem rodila Martínka, tak jsem v Šumperku byla sama na sále - rodilo se tam před půlnocí a pak až já, ale ty další dny se šestinedělí hodně zaplnilo novýma maminkama ...v Ústí se miminko narodilo a minutu dřív než Martínek, takže tam bychom byly 2...ale já se tam nebyla ani před porodem juknout, MM se tam nějak na ty kruzy nechtělo a samotný se mi taky jet nechtělo, takže moc netušim, jak to tam vypadá...ráno jsem tam byla na pásech a zkoukly tu plodovku a pak jsem frčela směr Šumperk, takže nevim...no, mám na to zhruba 6 měsíců.. a třeba to zase vyřeší nějaký výlet někam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak NT dopadlo suprově, výsledky jsou OK, takže na triply nejdu...jen mimís nechtěl vůbec spolupracovat, taže mě dr. ultrazvukovl 2x - musel udělat pauza, já musela chodit po chodbě, aby se mimís šoupnul jinak a pak se to naštěstí podařilo :grinning: , tak jsem si dělala srandu, co to bude za lumpíka, když dělá naschváli už v břichu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... k mojí dr. na kontrolu jdu až 20.1. Jinak jsem taky zírala jak brouček vyrostl :dizzy_face: , už je to malej človíček :dizzy_face:

@zup - to máš nějakáho protekčního gyndaře, když už ti dává dárky - já dostala průkazku a v ní 2 reklamní letáky a to je vše...ani minule jsme žádný box nedosala :rolling_eyes: , až v porodnici, ale zase byly 2 :grinning:
12. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek