• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no veliký to není,v baráku žijeme 4 rodiny a každý máme malé políčko,je si kam sednout a grilovat...a hned máme balkon,takže pokud kočárek dám venku,tak přes balkon budu všechno slyšet....jako relax je to ok....
17. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 proč se musí pít počas kojení?to jako pro mámu,nebo tím,že kojí,tak to pusobí i na díte?A pije se to až vtedy,když jsou problémy,nebo i preventivne se muže....
17. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 pokud kojí tak to působí i na dítě. :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 může se i preventivně.
17. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen kdyby nebyl ten fenyklový čaj tak hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ho měla za trest :grinning: :grinning: zato caro jsem se naučila pít v těhu a už mi to zůstalo :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to máš supr :slight_smile: nu, co jsem postřehla od švagrové a kámošek, tak když člověk kojí, neměl by jíst nadýmavá a ostrá jídla-vše jde do mlíčka a mimču... jedna kámoška mohla jen corn flakes a dětskou kašičku, starší pečivo ty první týdny... jinak měla malá šílené koliky
17. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: mám to přesně naopak, caro se mi už znechutilo, piju vitakávu a fenykl mi vždy chutnal :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning:
aduš naštěstí na prdíky netrpěla, snažila jsem se hlídat aleprvní den v porodnici byla čočková polívka a knedlo zelo vepřo :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: vidím, že to v porodnici berou sportovně :grinning: mě moc nejede heřmánek, proto asi ten fenykl a čím jsem starší, tím víc trpím prdíky osobně :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to buď ráda že na to netrpěla. Honzík trpěl a to šíleně. Každý den od 20.00 až do 22.00 řval a řval. Nepomáhalo vůbec nic ani čaj ani matičky a ani rektální trubička. a sabsimplex pomohl jenom občas. Ve 3 měsících jako když utne.
17. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jasne myslim ze nam to ted takle staci a pak hyposka a hura do vlastniho a chtela bych 4+1 :grinning: :grinning: :grinning:

@misi.21 tak to je pecka cena tady za tuhle cenu nic nekoupis a kdyz jo tak 1+1 nebo 1kk v hroznym stavu :frowning2: :frowning2:
17. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tyyyyyyyy jo babovku udelam zitra prima napad diky :wink: :wink: :wink:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska dobrej den stavam pravidelne ve tri rano pak v pet v sedm pravidelne se budim a ty sny desny pak zjistim ze je jedna odpolednestava se vam to casto ze se budite ??? vylitnu z postele a volam na pritele ze musime k zubari pac jsme predvecer musili na pohotovost s jeho zubem boze musela to byt bolest umirala jsem za nej v cekarne :frowning2: :frowning2: pak musim do obchodu pro objednanej kolotoc je kraaaaasnej uz tady hral malymu na spinkani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pak rychle do novyho bytu sepsat smlouvu a na jidlo malej mel hladik a chut na pizzu tak jsme se napapali a koukam na hodinky ctvrt na 10 dneska to strasne uteklo a jeste nez jsem vas docetla :slight_smile: :slight_smile: tak to byl den :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tedy miluju zahrádku. Po práci jsem to brala jako relax. Máme sice jen 350m2, ale i tak je to super.
Já už chci jaro! Dneska je ošklivo. Jinak jsem včera objednala v bazárku ještě 2autozavinovačky, tak pomalu začínám nakupovat i hadříky. :slight_smile:
18. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem :slight_smile:
@tasmailla1 jen se vrátím k tomu DMku, když se registruješ v obchodě, tak ti hned dají kuponky a už můžeš nakupovat, jsou tam ty nejmenší plenky, ubrousky, olejíčky na strie, vložky do podprsenky, jednorázové kalhotky, takové ty věci, co člověk nakupuje ještě před porodem a až se nám to narodí, tak prý máme přijít nahlásit a dostaneme další kupony :slight_smile: vezmi si sebou těhu.průkazku, někde ji chtějí vidět.
18. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadla jedna věc - někdo si stěžoval na zácpu - http://www.probio-pearls.cz/pearls/. Já jsem snědla 30 kapslí a trávení se mi dost zlepšilo. Je to docela drahé, ale pokud mi to pomůže.....Je taky super, že jsou to takové malé kuličky, které se dobře polykají (mívám teď s většími léky trošku problém). :slight_smile:
18. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já se dneska tak blbě vyspala. Vzbudila jsem se v jednu a zase min. dvě hodiny jsem čučela. Nevěděla jsem jak si lehnout,protože mě bolelo břicho.
Dneska jedeme podepsat smlouvu na hypotéku,tak konečně bude v dohledné době to auto :slight_smile: Mě už se pěkně blbě vystupuje,jak mě bolí ty záda,tak se těším na něco vyššího. A to začínám pátý měsíc,v devátým bych to asi nedala.

Do DM se taky musím stavit,dělala jsem to včera přes net,jenže chtějí kopii průkajdy a to se mi tam posílat nechce,takhle jim ji jenom ukážu. A už podle ní začnu nakupovat,ale vůbec nevím,do jeké kosmetiky mám jít,abych něco nenakoupila a miminko se pak třeba neosypalo...
18. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :sweat_smile:
18. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, vyjímečně jsem už hodinu mezi bdělými :slight_smile: doufám, že u vás není taky tak hnusně, jako tady.. Jinak všem na hypošky a bytečky pfuj pfuj ať se daří, také bych ráda do svého :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps. holky, taky vás bolí bříško třeba při vstávání-zvedání se z postele? jakože to namáhá břišáky a bříšku se to nelíbí?
18. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já jsem tady jenom na skok...jedu uklízet...už je potřeba...tak se zatím mejte...pak vás přijedu dočíst.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee me břicho nebolí...
18. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já mám s tím břichem problémy od začátku. Dr mi říkala,že když je to s pohybem,tak je to normální. Mě to vždycky tak jako stáhlo pravou stranu. Teď už to dělá míň,ale zase mě bolí skoro celý den,když stojím,chodím... Mě vždycky říká,že pokud to nejsou pravidelné ostré křeče,tak je to normální,jak se to celé roztahuje a zvětšuje...
18. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm mě břicho občas zabolí třeba když se rychle ohnu nebo si sednu na bobek, takové dloubnutí jinak teda ´tuk ťuk dobrý :wink:
18. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky tady je pocukrováno .... :wink: ale taje to .... mě břiho nebolí jen šíleně ty záda :unamused:
@misi.21 jj,jak píšeš, je to hodně nepříjemné-jak se to roztahuje, taky jsem to měla dlouho, teď už chvíli ne. teď mi to přešlo spíše do stavu, kdy z postele lezu jak polámaný mraveneček, že nemůžu použít břišáky, že to přes to bříško už nejde, nebo to vadí-bolí.taky se mi pak začne ozývat mrňousek a bránit si svůj prostor :slight_smile:
@hradilenka u nás hlásím mlhu, že by se dala krájet (taková vošklivá, našedlá)
18. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jinak je Ti už líp po včerejšku? :confused:
18. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky bohu ano, aspoň zatím se cítím už zase fit, mimísko je také živější a vesele do mě pumelcuje. děkuju za optání :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Jsem zvědavá jestli se Ti povede vyklopit chi chi :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek