• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee NZ .... já zatím nic necítím.... myslela jsem si že jsou to pohyby před 10 dny ... říkala jsem to přimáři jestli je možné , že jsem je cítila a teď dlouho nic a on na to všechno je možné .... :grinning: Mám asi hodné dítě .... asi bude po nás obou .... když leží tak spinká a nezlobí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mě doktorka říkala,že se toho už asi nezbavím,že to někdo má až do porodu. To pak bude úleva,až mě za třičtvrtě roku nebude nic bolet :slight_smile: Jinak mě to břicho každý měsíc začne bolet jinak,na jiném místě,jiná bolest. Nějak už jsem si zvykla...
18. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to mě mrzí, já měla 2 takové dvou-tří týdenní fáze a myslím, že příjde další-až bříško zase poroste..vydržet se to dá,ale je to nepříjemné. pomáhal mi na to strečink-postě se do výšky protahovat, všelijak se zakroutit jak při břišním tanci.. prostě uvolnit "podvozek" :grinning: úleva aspoň na minutku..
@hradilenka na druhou stranu, popravdě,můžeš být ráda, už jsem díky řádění našeho malého aktivisty probdila několik nocí-včera také do dvou do rána.jindy od 4 od rána.. a to jsem v pátém měsíci a bojím, co bude za měsíc,dva... máme aktivní dítě, už to, že se ozval již ve 14+3tt.... :grinning:
18. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chi chi ... jen aby si mu pak stačila až bude na světě :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky všem přeji krásný den....napadlo mě koupila nebo budete si kupovat takové ty knížečky jak prospívá naše miminko i s fotkama a tak víte co myslím ja viděla v tescu za 499kč ale fakt bichle ale nešlo do toho nakouknout tak jsem nevěděla jestli by se mi to líbilo....dejte když tak nějaké tipy
18. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ...už jsem zahlédla taková "vodítka" na děti.... :grinning: :grinning: :grinning: (ňáký vylepšovák z émeriky a já na vše émerické jsem álergická... :grinning: )
18. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahojky, já bych určitě ráda něco takového-myslím, že tady ve fotoblogu nějakou knížečku doporučovali, takovou do zelena obal, že je nejlehčí dělaná obsahem... musela bych to dohledat... bylo to snad přímo od avent nebo tak..?naživo jsem ji neviděla,ale chválily to tu maminky dost...
18. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj. Já se na ně taky dívala,ale nakonec si asi koupí nějaké pěkné velké fotoalbum,viděla jsem jedno za 500 a bylo tam vždy pod fotkou hodně místa na popisky... Tak si to takhle budu dělat sama.
18. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Co řešíte ? Fotoalba? Já si to dělám elektronicky a příjde mi pak celá knížka ....
18. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takový menší dotaz .... myslíte si , že v létě hodí slevu na zimní fusaky? :grinning:
18. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dotaz má někdo zkušenosti s dětskou stoličkou z ikea? Když tam pojedeme , tak nevím jestli jí vzít a nebo ne :confused: Myslím tuhle
18. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka myslíš stejně jako lyže vs.plavky? :grinning: hm, to nevím, spíše nee... myslím, že max.doprodeje starších kolekcí atd :slight_smile: elektronicky mě to také napadlo, ale bojím, že co nezapíši na papír, za chvíli nebudu vědět-nějaké pokroky dítěte atd...
18. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee 3ak psát si to můžeš a pak to jen vložíš k fotce ... vlastně popisky si můžeš dělat i u fotek v PC a pak je jen vkládat .... my tak máme moc alb z dovolených a tak. No a ten výprodej jsem myslela jako u lyží máš recht :grinning: Líbí se mi jeden ale zatím není potřeba, tak jsem si myslela, že třeba v tom červenci bude o 400 kilča levnější :grinning:
18. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala od kamarádky k Vánocům tuhle knihu http://www.smartpress.cz/titulnistranka/tvuj-fotodenicek.html. Připadá mi super. Asi budu muset pořídit i druhou. :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jé, aha, to je asi ta co tady chválily maminky...
@zlatunka84 mrkni na odkaz od werty, mám pocit, že je to ta vychvalovaná :grinning:
@hradilenka ale jo, možná najdeš levnější. zkus to projet mmb nebo heurékou, já ten svůj mohla mít o pětikilo levněji z mmb,ale můj mě ještě zabrzdil, tak jsme to prošvihli... který máš vyhlídnutý? s tou ikea židlí nevím.
18. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jé, to je super, děkuji za radu, uvidím co mi napíše doktor. Jinak s léky mám taky problémy... nejhorší je jód, to se pokaždý dávím a polikám ho na třikrát.
18. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já si chci pak koupit ty otisky na nožičku a ručičku ... :dizzy_face:
18. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dneska vaříte holky? Já asi udělám sladký šišky a zítra řízek a v neděli ještě nevím :grinning:
18. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, ty baby arty jsou krásné :slight_smile: u nás budou brambory,zelenou cibulku nahoru a uzené maso, co zbylo od čočky :grinning:
18. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tenhle fotodeníček je moc krásný, my jsme dostali k Vánocům tenhle http://knihy.cpress.cz/Vychova/Book.asp?Action=TPageBig&ID=3907 moc se mi nelíbí ten přebal, ale vevnitř je hrozně hezky udělaný. Ale myslím, že není poslední, kamarádka se nám chystá koupit ještě jeden, takže to vůbec kupovat nebudu. Pak si udělám jen vlastní fotoalbum s obrázkama a popiskama, chtěla bych abych si tam ti fotky mohla dát jak se mi líbí, takže na takový ty černý růžky a do toho budeme malovat a tak podobně :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes dělám kyselo, ale nevím co k tomu, jestli bude kyselo moc kyselý, tak asi jedině bramboráky, co jsou moc bramborový :grinning: :grinning: :grinning: jenže se mi s nima nechce hňácat, tak bych to viděla na rizoto
18. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky, dnes začínáme 19tý týden, TP 22.7., můžu se přidat? :wink: Jen tedy jedete šíleným tempem, tak nevím, jestli vás budu stíhat :confused: :grinning:
18. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka No ahoj, že už tu dávno nejsi? :wink: :grinning: nojo, je tu správná těhulkovská drbárnička o všem možném :grinning: teď nevím, zda to máš ve fotoblogu či ne-už víte, co to bude?? a barvu Spirita?
18. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka Ahojky ... vítám Tě tady .... já si myslím , že na tempo si zvykneš .... zas to není tak hrozné :grinning:
18. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka ahoj..jasně,že se přidej,ale fakt se to nedá stíhat,jak se tu krafe:slight_smile:..to máš stejný datum porodu jako já.Já zatím moc pohyby necítím (jestli to,co cítím občas jsou vůbec pohyby),zatím jen lehké,občasné oťukávání.Ale zrovna před chvílí si myslím,že to bylo určitě mimčo,protože to bylo úplně jiný,než střeva:slight_smile:
18. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to teda nevím,co je tu k smíchu:slight_smile:
18. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slyšely jste o té novince o tom porodním gelu? Bude si ho nějaká z Vás kupovat?
18. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ty střeva :sweat_smile: ...
18. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek