• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 já stíhám :grinning: :grinning: :grinning: to víš, já mám klidový režim-ležet doma, tak je tohle můj způsob, jak se dostat mezi lidi a pokecat :grinning: je tu fajn, ale v práci či mezi lidma doopravdy by to bylo také jiné :wink: mít doma dítko, jako hodně maminek tady, tak mě tu vidíte tak 2x týdně :grinning: jinak blahopřeji ke kopanečkům-tedy kopalo nebo jen tak zatlačilo? :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no,to jsem si mohla myslet :grinning: :grinning: :grinning:
nevím,o jakém gelu píšeš...
18. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já stíhám jak kdy..u nás ani tak nejde o dítko,to je ve školce,ale manžel mě moc k PC nepustí,spíš tu sedí on:slight_smile:..většinou cítím spíš tlaky v břiše,asi jak se vrtí,ale teď to bylo jako kopaneček-prostě mi něco vystřelilo zevnitř do břicha:slight_smile:
18. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty otisky dostala ségra k vánocům. Malýmu je teď 10 měsíců a min týden mu to dělali a byla to docela sranda,jak mi to vyprávěla. Nožička v pohodě,ale na ručičku museli být 4 :grinning: On do toho chtěl pořát drápat nechtíkama a když ho nenechali,tak chtěl zdrhnout,tak jeden ho musel zabavit(děda na nej dělal blbosti),jeden ho musel držet,protože chtěl jít pryč(babička),jeden držel natažený prstíky(táta) a máma se pokoušela otisknout. Kdyby tam bylo dalších 5 lidí,tak věřím,že by se taky zapojili :slight_smile: Ale nakonec to zvládli a je to krásný. Je to takový veliký v dřevěným rámečku,uprostřed fotka a ze stran otisky...
18. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee NO já koukám, koho tady nevidím :grinning: Na prvním screeningu nám doktorka říkala, že myslí že je tam pinďa, ale že to není jistý. Další UTZ máme 28.2. a screening 7.3., tak tam už nám to snad řeknou jistě :wink:
Barvu Spirita zatím nevím, budeme ho objednávat asi až v dubnu, sporťák bych chtěla hnědý, korbičku uvidíme, asi podle pohlaví... :wink:
@hradilenka se tu bavíte co kdo vaříte, to je vás většina na PN?? Já vařím podle toho, kam se mi chce z kaclu doběhnout :grinning:
@petrunka01 Já mám pohyby od 16+3, zatím je to takový šťouchání a teď je už dva dny mrně nějaký línější nebo blbě natočený, tak je to míň. ALe je to super :slight_smile:
Vy koukám taky skoro žádná zatím nevíte, co to bude :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka to vypadá hezky,ani ta cena není špatná. Ona to má spíš jako obraz,v jednom rámečku jenom na pověšení... Ale na tohle už mám i místo na poličce :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj moc se mi to líbí , taková hezká vzpomínka :sweat_smile:
18. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee joo děkuji mrknu na to :slight_smile: já moc fantazie nemám tak bych ocenila něco pěkně vymyšleného a vybaveného at jenom dopisuju :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka jj skoro všechny na PN .. jj to jsou ty otisky ,,, prodává se toho moře, jen každý malinko jiný
18. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se valit osprchova a umýt hlavu,já než to zase vysuším tak je večer. Ale v pondělí jdu konečně k té kadeřnici,nastala u mě doba zkracování,ale bude se mi stýskat po dlouhých vláskách :unamused: Jenže už mě nebaví mít po celém bytě vlasy.
Ve dvě jedem,tak ať to stihnu,nevíte jestli je v Hradci Makro??
18. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka NO tak to si jako pracující neškrtám, vám sem občas jen tak vpadnu nebo poprosím o radu :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka neznám, zajímavé, jen jak vidím ten porod, tak se mi dole všechno sevře :grinning: :grinning: :grinning: jak přesně to působí?usnadňuje průchod?
holky jdu vařit.k masu udělám ještě naši specialitku-volská oka s tvarůžkem nahoře-mňamka :slight_smile: a přišlo mi povlečko z bazárku :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 je tam makro. u hornbachu myslím.
18. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka jen přijď častěji :wink: já bych byla raději v prac.procesu než tu jen ležet :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Mělo by to působit lépe při vypuzení .... nebo jak to mám nazvat ... a většina mamin si to chválí , že je nemuseli nastřihávat. Jen to stojí 2500,- :unamused: Od mé doktorky s tím rodila její snacha a prý si to nemohla vynachválit .... tak nevím no. Tady s tím asi nikdo nemá zkušenosti co? Ono je to tady novinka ve Švýcarsku a německu se to používá už jakýsi ten rok.
18. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si to doma vůbec neumím představit, ale kdybych ležet musela, tak je jasný, že to dám, pro mrňouska všechno :slight_smile: I když zatím myslím, že nám nic nehrozí a že budu v práci snad až do porodu. HLavně abych měla na ty drahý povlečeníčka, že :grinning:
A ty to máš až do porodu?
18. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka velmi zajímavé-očividně osvědčené. ale vidím to prvně.
@mishka jj, jsem doma od půl prosince až do konce.mimísek je naprosto zdráv, ale já ne, ale jde to,pohoda. říkám si, chudák holky, co třeba musí celé měsíce ležet v nemo pod dozorem...
18. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka ps. také bych raději vydělávala penízky-o ty jde také a né že ne :grinning: :wink:
18. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No nevím jak to dopadne , jestli si tam před koncem nelehnu .... Tobě je co, že si na neschopce?
18. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jednoduše řečeno mám rodovou disfunkci ledvin, která se zatím nerozvinula,ale může to spustit cokoliv-např. těhu,porod atd...jakákoliv zátěž pro organismus. ledviny také na těhu změny reagují po svém-zvyšují extrémě tlak, vlastně pro moje ledviny je těhu kontraindikace... porod jedině císařem a údajně nějakou dobu před TP,ale to mi nikdo nevysvětlil,jelikož za doktora byl teď zástup,tak jen zběžná poradna..(chtěla jsem vědět jak moc dřív před termínem a co to určí-zda tlak či co)
18. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ježíš .... tak to je nepříjemné ... tak Ty musíš na císaře .... no uvidím jak dopadnu já ... posledně mi pan doktor řekl , že když se tak kouká , tak bych možná mohla rodit i normálně.... tak jsem na něj vykulila oči ... :confused: já myslela že normálně půjdu, ale po těch mých operacích to asi není jisté ... Já mám strach z toho epiduralu... kdybych šla rodit normálně tak asi bez něj.
18. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nojo, co se dá dělat, ale náš prďola je zdravý jak řípa dle všeho, tak je to v pohodě. No taky mám prdy z epiduralu-jak jsem viděla video, jak rýpou jehlou do páteře, bylo mi hůř než sledovat porod nebo císař :grinning: ale je to dobrá věc. akorát kamarádka měla při třetím porodu únik mozkomíšní tekutiny z toho vpichu, tak si užila příšerné bolesti a stavy...
18. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám strach , že se pohnu a pak nebudu chodit .... :unamused:
18. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Paní byla při epiduralu na operaci kolene a ochrnula jí druhá noha nervy jí asi nějak napíchly :unamused:
18. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nad tím nesmíme přemýšlet a strašit se :wink: já bych to stejně raději než celkovou anestezii...
18. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee švagrová mi to říká taky , že je to lepší ... ona to vidí jinka je to tam jak na běžícím páse :grinning: Já mám strach :angry: :grinning:
18. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tojo, pro ni je to "rutina" :slight_smile: koukám na novou haldu oblečení a všeho pro mimko, tak brzy začnu po částech prát.. totiž také nevím, zda si mě pak nezavolaj na lehárko na poslední měsíce.
18. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nestraš :grinning:
18. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek