• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka nojo, je to tak, na to jak mě mudři strašili co vše může přijít se máme s mimčem báječně :slight_smile: jéžiš to je hodin, za chvíli čekám návštěvu, tak valím ještě zlikvidovat nádobí..tak krásné odpoledne. jo a prý ráno bylo také bílo,ale je to už pryč :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to se uvidi dam vedet :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishka vitam te :slight_smile: :slight_smile:
@hradilenka slysela ale stoji nak pres litr nebo dvojku nejsem si jista ale je desne drahej a nechapu proc a treba ti ho ani nedaj
18. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahojky .... no jo ,ale pokud by to bylo o mnoho lepší tak asi do něj půjdu.
18. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak jo jen co kdyz budes mit cisare ??
18. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Tak ho zkusím prodat další matce v očekávání :grinning:
18. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to de ani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen ja jsem tak neduveriva co se tice takovejch veci co kdyz to nebude fungovat co kdyz je to klasickej gel a jen z nas tahaj prachy ?? nevim je to tim ze tady se krade casteji asi
18. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj tak u prvního dítka zkusím a uvidím
18. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne jsem zvedava jestli je tu naka mama ve starsim tydnu a ma ho tak at nam da vedet jsem zase zvedava jaky to bude kdyz to bude fungovat
18. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Tak si najdi maminy co rodí tento měsíc a zeptej se jich tam :wink:
18. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Já se na to zeptám primáře jaký s tím mají zkušenosti až půjdu za týden na kontrolu... on taky rodí , tak mi řekne tedy aspoň doufám. :grinning:
18. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to vypadá , že jsem na aukru sehnala ten fusak fakt o 400 levněji ... jen jestli mají mou barvu už jsem jim tam psala :grinning:
18. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je dobrej napad se zeptam a ty pak prosim sem dej vedet co ti rekl ja jdu v pondeli na gyndu treba uz ukaze co to bude a taky se ho zeptam jestli o tom neco nevi :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj to bude dobré vědět z více zdrojů :grinning:

@druidee Tak ten fusak sice mají ,ale jen jiné barvy :frowning2: chjo
18. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se k vám do skupiny - čekáme druhé mimčo, termín mám 22.7. Rodit budu v Podolí, je tu někdo se stejným termínem i porodnicí? Nestačila jsem se ještě prokousat vaší diskusí :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky mam ho 24 .7 a taky podoli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jééé, ahojky, ale my jsme si už psali na e-miminu:slight_smile:)) tam mám jenom jiné jméno Lenka 22 :grinning: No tak to je bomba :grinning: Tak snad se i v tom Podolí potkáme :slight_smile: Chodíš tam i na UZ?
18. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nene jeste mam svyho gyndu posle me tam asi v 36 nebo v kolikatym se tam jde :slight_smile: :slight_smile: jeee tak to je fajn ja jsem spis tady nez tam tady si s holkama pokecas tam mi to prijde jako ze si tam holky pisou a malo kdo jim odpovi
18. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - jo tak to jsem taky zjistila :slight_smile: Tady mám v jiné skupině známý z beremese, tak jsem tu taky zakotvila :slight_smile: už cítíš pohyby? Já jsem to zaregistrovala asi předevčírem - ale jinak než u prvního. Tam to bylo jako šimrání (motýlí křídla), teď je to takový jako ťukání :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahojky, myslíš Yal gel? jako místo klystýru?
18. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hradilenka - a jo, už jsem se mrkla na stránky - no vypadá to zajímavě. :slight_smile: Ale jestli to zabrání nastřihnutí......to nevím.
18. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, četla jsem vaší diskusi o epiduralu - DOPORUČUJU!!!! Strašně vám to uleví od bolestí, naberete sílu. Nemyslet na to, že se to nemusí povést a píchnou vedle. To se téměř nestává. Jenom si ho nesmíte vytrhnout nahoře - z hadičky, jako se to stalo mě :slight_smile: Vstávala jsem do sprchy, zapřela se a vytrhla si nahoře u krku tu hadičku, kudy to teče. Takže při porodu to už nefungovalo, ale ta hodina, kdy to zabíralo - byla super :grinning: Takže já jednoznačně doporučuju, budu ho chtít znovu. :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo ptala jsem se holek jestli je to mozny nevim cekam prvniho nevim co mam cekat motyl zadnej jen malynky kop a ticho nic a pak kop a nic dokonce je mozny ze jsem to citila pres ruku?? epidural moc si ho preju budu rvat at mi ho daj hned :grinning: :grinning: :grinning: doufam ze to pujde nechapu proc se ta krev nemuze brat driv
18. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky vítej :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím proč by to nešlo - jedině že by porod už byl tak rozběhnutej, že by ho Epidural mohl zastavit. To se pak nedává, musí se vystihnout správná doba. Musím končit, přeju všem krásný víkend.
18. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ne ten ne :grinning: Dianatal jsem myslela
18. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...zdravím nové těhule,koukám,že se nám to tady hezky rozrustá...to bude v červenci ale miminek... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já od rána už mám toho plné brejle,pořádnej úklid bytečku a odpolko ješte žehlení...to jsem si teda dala,.bolí mě celej člověk.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I chudáci kýčle se me ozvali...tak už dnes nebudu nic delat,jenom odpočívat,...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, vítej :slight_smile:
@hradilenka určo na fusáček narazíš do té doby. také se zimním asi počkám a zkusím vyčíhat dobrý kauf :slight_smile:
@tasmailla1 to jsi pilná včelka :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no me přijede taky brzo tedka kupovat fusak.....když další zima bude za dlouho.....
18. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek