• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 to máš pravdu. ale za sebe musím přiznat, že mám strašnou tendenci být připravená dopředu co nejvíc to jde... do toho patří i ty nákupy :grinning: :grinning: asi si tím mírním svůj mindrák z toho, že netuším co mě čeká po porodu a jak to zvládnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no čeče neco me o tom mluv...já už si říkám,či nezačnu pomalu kupovat veci číslo 74,pač 62 a 68 už mám skoro všechno,no krome mikinek a bund na podzim,to ješte nemám.....přesne jak říkáš,kdo ví,jak to po porodu bude a jak to budem zvládat.....pač určo nebudu moci chodit tak po nákupech jak tedka...s miminem a s kočárkem na MHD,se me moc nechce,to pak když budem jezdit na nákupy s manžou na aute,to jedine vtedy budu pokukovat i po věcičkách....já jsem moc ve velikostech 62 a 68 nekupovala,pač z toho rychle vyroste a na návštevy,nebo k doktorce mu to bude bohate stačit....tak me nejak zaujalo nakupování po nete,že jsem neodolala a dnes si ješte objednala peřinku,polštářek a 2x prosteradla.....a pro tenhle mesíc už končím...pač nevím,jak bych v tomhle tempu pokračovala...asi bych prohajdákala všechny peníze,co mám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: naprosto rozumím :grinning:
18. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Kdyby byl v dobré ceně a v barvě jakou chci tak to neřešííííím :grinning: :grinning: :grinning: Taky si kupuju oblečení v letním výprodeji a chodím v tom až další rok :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koukám máš to dobře zorganizované..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No to dá rozum... nebudu vyhazovat peníze ... raději si toho koupím víc a nebo mi zbyde na dovču :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nebo na žrádlo pro psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já jsem se už smířila s tím,že dovča nejbližších pár let nepřipadá v úvahu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možná až si budu užívat klidného důchodu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a žrádlo pro psa?neco mi o tom mluv,my taky kupujem granule,ale aspon ne každý tejden...máme od veterináře a vydržej tak 3 mesíce.....
18. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Co máte za mazlíka? Ta naše má granulky jen jako doplněk , jinak si žere masenko a samé laskominy :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka malýho knírače a jelikože mela pořád problémy s nadváhou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak musí jíst jenom granulky od veterináře a žádne jiné....ale občas dostane i lidské stravy,kkdyž sedí pod stolem a čeká,co z neho upadne.... :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím nové těhulky :slight_smile:
tak jsem četla diskuzi na téma epidural. Já jsem ho chtěla, ale než mě ho stačili píchnout tak byl malý na světě. Chtěla jsem ho až na poslední dobu porodní. Malý se narodil za 4 hodiny od prvních bolestí. Tak jenom doufám že tohle druhé bude taky tak rychlé. :grinning:
18. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky včera jsme dostali soupravičku na miminko 56 je tam kabátek ale zdá se mi to děsně malinké:slight_smile: dupačky a tričenko už ne tak ale ten kabátek je fakt mini ale asi miminko budu malinké sice jenom chvilku ale hodit se to asi bude:slight_smile:

jinak jak se bavíte o pejscích ta naše princezna má jenom granulky a jednou denně kapsičku od pedigrie ale je to takovýžrout že jí to musíme přesně dávkovat jinak by žrala až do padnutí kupujeme jí granulky 6kg a vydrží tak 2 měsíce asi ....a piškotky papá:slight_smile:

ježiši vy jste všechny tak popředu s tím scháněním výbyvičky a já mám jen pár hadříků plíny a kojící polštářek ...no jinak jsem koukala na kočárk a mám z toho zamotanou šišku vybrala jsem na stránkách chicca nebo jak se to píše trojkombinačku černošedou za 14990kč zdá se mi dobrý tak uvidím asi ten koupíme:slight_smile:

přeji všem krásný páteční večer:slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @tasmailla1 @zlatunka84 holky, já vám ty psí miláčky - budoucí miminkovské psí chůvičky docela fakt závidím... úplně hltám fotky, kdy se nad novorozeným miminkem sklání zvědavě nějaký pejsek a sedí a hlídá :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si před měsícem koupila MMB tuniku na ples. Když jsem si ji zkoušela když přišla tak byla skvělá, ale dnes když jsem ji zkoušela tak je mě přes prsa malá. :frowning2:
Tak se mě zvětšíli prsa že jsem z toho nešťastná. :confounded: Velké prsa a mléko nikde. :angry:
18. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 soupravičku muzeš využít,až pojedete z porodnice...mne taky takovou koupila máma,ale ješte jsem ji nevidela....počkej,vždyt zachvíli pojedeš na PN,tak budeš mít furu času si pořizovat výbavičku....ono,když je človek doma,tak má čas na tohle....no já třeba ješte vubec nemám plíny.....
18. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no či bude náš pejsek chuvička,to jsem zvedavá po porodu,jak se bude chovat vůči mimísku...
18. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já pořád říkam a bude hůř.....taky mám 2 trika věčší,abych se do nich vešla,ale ješte si pak musím dokoupit,pač bříško poroste ješte víc....
18. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 na mléko je ješte čas,spíš me zajímá,jak budu mít prsa po porodu,až budou nalita...co myslíte holky ,kdy je dobré kupovat kojící podprdu?Ješte před porodem,nebo po nem?já práve nevím,jak hodne se me prsa nalejou,ay mi pak podprda nebyla mala,kdybych ji koupila s předstihem už před porodem....
18. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 poslední týden mi začala prsa opět také růst-velmi viditelně, od prvního trimestru si daly pausu :grinning: . tak poprvé v životě nějaká prsa mám :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem na ně hrdá :grinning: :grinning: :grinning: no a dnes poprvé jsem objevila velké mokré fleky na triku, tak snad ty přípravy budou stát za to...
18. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem se pobavila,sme 3 holky na oddelení,které odešli ke konci roku z práce kvuli tehotenství a dnes me ješte kolegyne řekla,že nám otehotnela ješte naše pani doktorka z oddelka...no to je super...bacil tehotenství na našem oddelení se pořádne rozmáhá.....už se teším,až se narodej miminka a my budem chodit do kavárniček s detským koutkem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1 Ber to z jiného pohledu .... v létě na Tobě nechají chlapi oči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@tasmailla1 trička mám 3 ale tohle jsem měla do divadla a na ples tak jsem nadávala že nikam nejdu. Zítra máme jít na ples a příští týden taky. Společenské kalhoty mám ještě svoje, ale jinak už nosím těhu. :grinning: :grinning: Jestli to tak půjde dál tak se za chvilku nebudeme mít do čeho obléci. Na váze mám nahoru zatím 4 kila.
18. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to už nechávají oči i tak. Mám je větší i normálně na tož teď. :grinning:
@druidee to je ale normální,že tedka máš fleky,ne?to já ješte nic.....a dolufám,že ani nic nebude...až po porodu at to přijede....
@tasmailla1 ja se na to ptala v pondělí v obchodě, paní mi poradila že kojící nejlépe kupovat tak v osmém měsíci, že po porodu při kojení se nalijí ještě víc... chtěla jsem si totiž koupit pořádnou těhotenskou podprdu a zároveň teda i kojící a ona mi poradila takto... sama je těhotná a prý má prsa větší o 4 čísla, ale je to individuální
@tasmailla1 podprdu musíš mít už do porodnice
18. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem ji kupovala až po porodu a vůbec ji nevyužila. :frowning2: Mléko nikde :frowning2:
18. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 normální to určitě je, jen jsem si pořád říkala, co jsem za čuně, že jsem pořád od čehosi politá... a pak jsem přišla, že politá nejsem :grinning: :grinning:
@micka1 Teď to doženeš mamino :wink:
do porodnice jsem měla vypůjčenou
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek