• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 já mám taky nahoře 4 kila,dnes jsem se schválne odvážila a zatím se držím.....já se práve obávam,abych nenabrala nejakých 25 kg...to by bylo hruza.....a tak co si pak vemeš na ples?jeee to se máš,zase pujdete za kulturou..tiše závidím.... :grinning: :grinning: No já už si zvesela nosím tehu kalhoty,pač jsou moc příjemné a nemusím se upínat ve starých kalhotách,které jsou my už stejne velmi těsné.....ono to bříško už opravdu nejde nijak zamaskovat...je to už videt.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak s tím moc nepočítám ¨že bych to dohnala.
18. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste uvažovaly nad šátkem na nošení dětí, dnes jsem jej objednala přes kamaráda v Polsku, zjistila jsem, že je tam přesně o polovinu levnější... takže i kdyby s poštovným do ČR... vyplatí se v Polsku.. (asi stejně jak některé kočárky)
18. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mám jednu bílou tuniku a na ní jsou vespod fialové kvítečka. Už jsem ji měla minulý týden. teď jsem chtěla být za dáma. :grinning:
Nic holky dneska už to balím... mějte se pa pa
18. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee takže to nechám na 8 mesíc,nebo tesne pred porodem....i když bych už potřebovala věčší podprdu už tedka...... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dobrou noc.paaa
18. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes končím. Honzík je ještě vzhůru. navečer byl tak protivný a unavený že to v 17 zalomil a já jsem ho v 18 budila. Tak jdu ho nahnat do postele. chce spát se mnou v ložnici. Martin je na noční tak je volná postel.
pa pa a dobrou no a pěkný víkend. :slight_smile:
@tasmailla1 také bych už potřebovala větší. koupila jsem si sportovní, ale už se mi docela zařezává.. a od normálníc podprsenek můžou být strie-jak jsou menší a tlačí na kůži. doma to neřeším,ale chodit do práce, musela bych nějakou pořádnou koupit už teď..
18. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 dobrou....
18. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak dobrou noc, můj už tady taky "spí nahlas" :grinning:
18. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ze všech podprsenek co mám už jenom 2 mužu nosit...i když tá jedna me je už hodne malaá,tak ji nosím doma a tu druhou,když jedu k doktoroj,nebo nekam venku....
18. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kolik si budeš kojeneckých podprsenek kupovat?tak 2-3?
18. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kolik... aha, nad tím jsem nepřemýšlela.. počítám tak 2-kvůli praní a možná bílá a černá-uvidím na co narazím v nabídce a jak mi budou sedět. ono některá stojí 600 a některá 1400 :sweat_smile: a tak to taky budu rozmýšlet :grinning:
18. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no za 14OO bych teda nechtela,já ani normálne bych si takovou drahou nekoupila a už si rozmejšlela i nad kojící noční košili?no já bych si koupila asi 2-3 podprdy a jak píšeš bílou i černou...
18. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee stejne ty podprdy jsou jenom na určitou etapu života a doufám,že až přestanu kojit,že se me prsa dostanou do velikosti,kterou jsem mela pred porodem....ty jo,koukám,že už jsem nekde uplne jinde,vždyt ani nevím,či budu kojit,co když nebudu mít mlíko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem je ani nezkoušela za těch 1400 to asi právě také nedám a raději nějakou obyčejnou bezešvou a kojící jen jednu-"na venek" :grinning: ty kojící noční košile-já v tom nespím ani normálně v košili, páč se v tom vždycky zamotám, asi zůstanu domácky u volného trika, některé ty košile jsou krásné, ale taky zbytečně cenově navýšené.. to raději nějaké pořádné triko vhodné na kojení, ale na doma-na noc, to nemá cenu :slight_smile: co myslíš Ty? :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jak říkáš, je to jen na čas-max na rok ty podprdy. ale pokud je člověk často mezi lidmi, je to možná dobrá investice-cítit se pohodlně a tak.. také nevím, zda se rozkojím, doufám v to nejlepší :grinning: minimálně je dobré mít to předem promyšlené a vyhlídnuto co koupit :wink:
18. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já nejsem moc typ na noční košile...ne že bych se do nich zamotala,ale me je furt zima,tak skoro trištvrte roka nosím pyžama a jenom v léte mám noční košilu..tak nevím,či do toho jít nebo ne....a v porodnici stejne pak dají košile špitální...tak na co bych ji mela?to radší pyžamo,jsem nan zvyklá....
18. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no práve od toho je modrý koník,pač kdybych jsem se sem neregistrovala,tak nemám tolik poznatku co ted.... :grinning: :grinning: :grinning: je super,že tady radej i maminy,co už deti maj.....a ty vedí,o čem mluví...takže pro mne je tohle jen přínosem.....už mám jakou-takou představu co koupit,aby to pak nebylo zbytečný....
A taky doufám,že budu kojit.pač umelá výživa taky stojí nejaký peníze.....
18. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee se obávam,že po porodu až tak chodit mezi lidi nebudu,jen tak na procházky,ale jinak nevím,jak to potom bude....miminko me dá zabrat a to pořádne a celej svet se bude točit jenom kolem nej.....ale teším se na to....aj na ty probdelý noci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 souhlasím, zkušené maminky a jejich tipy a rady jsou pro nás, prvorodičky, k nezaplacení :grinning: :grinning: třeba jak s těma lahvičkama-já už automaticky, že budu nějakou potřebovat ať kojím nebo ne...páč třeba švagrová, ta jich dostala předem hromadu aniž by řešila kojení/nekojení-tak jsem to brala, že taky musím mít zásobu předem :grinning: :grinning: a koukám, že nemusím :grinning: jj, stojí to pořádný peníz ta mlíčka pro mimča... :frowning2:
18. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 také se strašně těším-ale chytlo mě to až nedávno, až maličký začal pořádně bušit. už jsem taková fakt těhule s hormonama naprogramovanýma na miminkování a že vše bude krásné. ze začátku jsem to tak vůbec neměla.
18. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ale já si jednu lahvičku určo koupím,jak psala myschka,že když bude pořádne teplo,že ji doktorka odporučila dát pít čajík nebo vodu,aby nebylo mimi dehydratované,tak jednu lahvičku si určite koupím.....
18. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já ješte pohyby necejtím,ale "těhu šílenství" me drží od doby,kdy jsem se překulila do 4 mesíce a začala jsem nakupovat hadříky a zajímat se o všechno,co se miminka týče....no ze začátku jsem na tohle vubec nepřemýšlela,pač když jsem špinila,tak nikde není vyhráno,že o to nepřijedu...ale snad už je vše ok a tak to bude až do porodu....
18. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už jednu malou dostala v tom balíčku od mudr. pro těhulky. no a s tou postýlkou je to dobrý postřeh :grinning: viz fotoblog. asi bych ji taky nechtěla doma s moc velkým předstihem. myslím, že pak před porodem pohled na nachystanou postýlku ještě umocňuje ty "dlouhé dny" před porodem :grinning:
18. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 rozumím. já právě o jedno mimi přišla a teď jsem se dlouho bála radovat, aby zas nepřišlo bolestivé zklamání...
18. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek