• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ty jo a čím sis to vysloužila,že si ji dostala od mudr?jak si tam psala,se na postýlku zeptáme skušených maminek....no doma bych ji třeba mohla mít,ale pořád zabalenou,až tesne před porodem bych ji načančala,at na ni pak nesedá prach,kdyby byla v předstihu poskládaná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to by, myslím, šlo-schovat demontovanou doma :grinning: já dostala nějaký pregnancy balíček na první poradně-časopis o těhotenství,lahvička a hipp kapesníčky pidi balení. někdo tam měl i třeba caro kafe,dudlik,vzorek krému na strie...je to různé. u vás to nedávají?
18. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jeee tys už jednou byla tehotná?to je mi líto,žes o to přišla,ale snad tedka už musí bejt všechno ok...moje kolegyne taky přišla o mimi a vím,jak to s ní zalomcovalo,nevím,jak bych se s tím smířila já,dlouze by me to trápilo a pak bych se bála,jak dlouho bych musela čekat na znovu otehotnení...a bylo to dávno,co si čekala?no ale to je takovej život.....s nikým se nemazlí.....ale budeme si věřit,že všechno bude,jak má být.... :wink: :wink: :wink:
18. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nene já nedostala nic,,anebo nevím,či to dávaj...ale já jsem nic nedostala....šetřej na nás.... :grinning:
18. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, cca 2 roky zpět. no, ty depky potom...mě to zlomilo hodně, bylo to jedno z nejhorších období, co jsem zažila. ale je to za mnou. teď je jiná doba... :wink: :grinning: a doktoři už si mě hlídaj :slight_smile: to je život, časem jsem to spolkla, ale trvalo to. teď to bude v pořádku, nic zlého si už nepřipouštím, ale ze začátku strach byl, to jo...
18. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ti fakt šetří, kde můžou... porodné nic, reklamní balíčky těhulkám nic, porodnice zavřou... do nedávna vše fungovalo docela normálně. co jsem těhotná a stát poprvé potřebuji-doktory, porodné tak najednou NIC... brečet nebo smát se tomu???? :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hlavne že je vše ok....a musí to takhle hezky zustat do porodu.....to i proto chodíš na kontroly každé 2 týdny?
18. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, proto. jelikož k mé anamnéze-máme v rodině špatné ledviny- je těhotenství bráno jako kontraindikace v podstatě, ale zas tak hrozné to také není, to je z hlediska nefrologie takto psané, ale jsou léky atd...
18. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já si už myslím,že porodnice nezavřou,lékaři přistoupili na dohodu s ministrem zdravotnictví,takže vyhružkama všechno dosáhli, co chteli....takže až takovej strach,že bych nemela kde odrodit,už nemám....jo jasne človek celej život vráží peníze na dane,na zdravotní,na sociální a pracuje jako normální človek a když on sám potřebuje pomoct,tak se stát na nej vyprdne....no jo,ale brečet fakt nebudu,jen me to pekne štve a mám takovej blbej pocit,že počkej třeba rok a porodní možná zas vrátej,ale nás se to už týkat nebude.....
18. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a bereš nejaké léky,nebo chodíš taky tak často do nefrologický poradny?delaj ti speciální nefrologický vyšetření?a máš jako afunkci nebo nedostatečnou funkci ledvin?
18. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 také myslím, že to časem vrátí... a to mě naštvou ještě víc, jestli to bude hned do roka nebo do dvou-né že bych to maminkám nepřála, ale z principu...
18. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kdyby to vrátili,tak by bylo spravedlivý,aby spětne vyplatili i ostatním maminám,co to nedostali....
18. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mám vrozenou polycistózu ledvin, ledviny mi fungují zatím zhruba jak mají, ale cokoliv může spustit počátek toho, že přestanou pracovat-právě třeba jako těhotenství atd. já dříve, pokud jsem k doktoru fakt nemusela, tak jsem nešla. ale s těhu je to jiné a ledviny mi právě zvyšují ten tlak-beru léky na vysoký tlak. zatím to, naštěstí, zůstává jen u vys.tlaku. minule to skončílo právě tím potratem a z 95% to bylo fakt v souvislosti s ledvinami (extra tlak, otoky atd atd)a né se známou statistikou 75% všech prvních těhotenství zkončí v prnvím trimestru. na nefrologii mi vzali jen krev, šťastní, že jsem se přehoupla do 4.měsíce a se slovy že další těhotenství je blbost jsme se prozatím rozloučili. ale pak teda řekla, že uvidíme, jak ledviny zvládnou tohle těhu a jak se bude vyvíjet (páč já mám vidinu aspoň dvou dětí :grinning: ) jinak kontrola každé 2 měsíce.
18. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ano, měli by to doplatit i zpětně, myslím, že takto i dopláceli rodičák či mateřskou, kterou snížili a pak vrátili zpět... asi vloni či kdy.
18. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to máš postižene takhle obe ledviny?jo je to nepříjemné.....a u toho prvního těhu nevedeli,že máš problémy s ledvinama?to je fakt vysoký tlak a otoky to je opravdu zátež na ledviny.....tak to se nedivím,že pojedeš pak na cisaře,pač polycystoza fakt není sranda.....a bereš léky i normálne,kdy si nebyla tehotná?nebo jenom tedk ati je dali?
18. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, obě a i játra :grinning: :grinning: nojo a kvůli nim musím na císař. ale to jsou maličkosti-hlavně že je prcek v naprosté pohodě :wink: já to předtím nijak moc neřešila, takže léky mi dali až v těhu-když to šlo zas extrémě nahoru.a zatím stále fungovaly jak mají-stíhaj.takže jsem nic nehrotila-říkám,když fakt nemusím, k doktoru nejdu :grinning:
pročpak Ty jsi doma? ani teď nevím...že pracuješ ve zdravotnictví?
18. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak jen nech makaj ledvinky jak maj...a mimiskovi se určo bude dařit i nadále dobře....no já jsem doma,pač bych v práci nemohla delat a stejne jsem ze začátku vyše mesíce špinila,brala léky a vyčkávalo se,ale překlepala jsem to,leky pomohli a tedka jsem v 5 mesíci,tak doufám,že až do porodu bude vše ok....takže od pulky listopadu jsem na PN a pracovala jsem na urologii....
18. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, jednou jsi se zmínila, že ledvináře-koliky znáš právě z urologie :slight_smile: to je fajn, že špinění zmizelo a je to v pohodě.. tak ať je to v pohodě i nadále :slight_smile: já jsem doma od půlky prosince.
já už se dnes rozloučím..dokud dítě spí a můžu v klídku usnout také :grinning: :grinning: :grinning: zítra úklidový den a plavčo - se máš, Ty už máš úklidovku za sebou :wink: :grinning: tak dobrou a zas příště :slight_smile:
18. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já už taky jdu,pomalu ale jiste tady zaspávam,tak se mej,doboru noc a nekdy příšte ,paaa
18. únor 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ps. to dítě čte myšlenky...do minuty už začalo dělat přemety a pumelce :sweat_smile: , papa
18. únor 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak nemůžu spát, už asi dvě hodiny mi tvrdne břicho, tak doufám, že to nic nebude, ráno jdu do práce.
@druidee teda jak to tak čtu... koukej na sebe dávat pozor :slight_smile:
tak jsem si vždycky říkala, jak je těhotenství nejkrásnější období v životě a jak přehoupnu třetí měsíc už se nebudu ničeho bát no a přehoupli jsme třetí měsíc a pořád se něco děje a já jsem vyděšená, jako blázen :grinning: aspoň že se mrňous vždycky ozve. Jdu zamlaskat na toho chrupku vedle mě a zkusit si ještě lehnout
19. únor 2011 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak pro příšte nic nepiš a jdi si rovnou lehnout..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka ty jo,tak brzo vzhuru,já se vtedy teprve obracela na druhej bok.... :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt,že je človek ze všeho vykulený,pač neví ,do čeho jde,ale koukej myslet pozitívne....... :wink: :wink:
19. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
včera bylo prima odpoledne.Synovec měl třetí narozeniny,tak jsme byli na oslavě.Bylo tam plno dětí a pěkně si hrály,my dospělí jsme si popovídali a nasmáli se..
A začínám si být docela jistá,že mě vážně oťukává mimčo:slight_smile:
19. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :wink:

@druidee podprda se dá sehnat i za míň dívala jsem se je to od 250 kč Záleží jak moc jí chceš sexy :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 to je super,že už cejtíš pohyby,já pořád nic...opravdu si začínám myslet.,že to naše díte bude peknej línej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka to myslíš podprdy z netu,.ne?nebo normálne v kráme?
19. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neboj..já si jsem docela jistá teď,jelikož trochu ťukalo,pak zase celý den nic nucítím a budu zase na nervy..taky není zrovna aktivní,ale už to asi fakt bude ono..
19. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já kojící podprdu měla jednu a hned jsem ji zničila.Nosila jsem pak bezešvé a úplně mi to stačilo
19. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 i v krámě .... dívala jsem se ve Zlíně na Čepkově ve speciálce a měli tam od 350 .... tady u nás v prádle za od 250,-
19. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele prosím te,jak si psala o fusaku na zimu,mám otázku...když je díte oblečené a dané do fusaku,nemusí mít zimní kombinezu,ne?že bud koupit zimní kombinezu nebo fusak,ale obojí najednou nejde dát,nebo jo?
19. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no,já na Šímu měla fusaka a kombinézu jsme kupovala až vlastně teď do školky.Ale i do fusaku musíš mimčo oblíknout-dát bundičku,teplý kalhoty.Ten fusak je navíc jako místo deky.
19. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek