Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
hradilenka
19. únor 2011
@tasmailla1 To se práš té pravé 😃 .... ale já si myslím , že je potřeba na zimu i kombinéza do fusaku ... si to představ sama na sobě, když si v zimě v bundě a je třeba - 10 C a stála by si na jednom místě taky Ti bude zima.... to dítě jen v kočáru leží , tak se nemůže zahřát pohybem. Myslím si, že musí být i fusak i kombinéza. To je můj názor ... třeba zkušená mamina řekne že ne.
tasmailla1
19. únor 2011
No jasne holky,že vím,že to mimino musím pořádne obléknout,jen me nešlo do kupy ho dát do kombinezy apka ješte do fusaku,nevím, či by se tam vešlo.....
tasmailla1
19. únor 2011
A když jakou velikost by ste kupovali fusaku?to jsou možná blbý otázky,ale sama si s tím neporadím....
hradilenka
19. únor 2011
Já chci tenhle .... dá se tam prodlužovat velikost http://www.bambinek.cz/fusaky-c11/fusak-emitex-... navíc se mi hodí k barvě kočárku 😃
tasmailla1
19. únor 2011
@hradilenka práve pred chvilkou jsem koukala na emitexy,maj hezký barvičky,ale ty ceny..... :-S :-S :-S :-S :-S A jakou máš barvičku kočárku?ty už máš kočárek?
tasmailla1
19. únor 2011
@hradilenka a koukala jsem,že maj i jarní/podzimní.budeš si je pořizovat?no me to príde už moc si kupovat takhle na přechodné období,to radši nejakou bundu a teplejší kalhoty....
hradilenka
19. únor 2011
@tasmailla1 Mám objednány mám ho na blogu červený 😃
hradilenka
19. únor 2011
@tasmailla1 Já koupím jen zimní fusak ... jinak to budu řešit teplým oblečením a dekou tu už mám taky koupenou v barvě kočárku 😃
tasmailla1
19. únor 2011
@hradielnka už jsem skoukla tvý fotky a kočárek je krásnej,to máš ale tu takovou tašku...a deka taky samozřejme červená,no pekne si to ladíš do červena..... 😃 😃 😃 a kolik stál ten kočárek a máš objednaný i sporták?
hradilenka
19. únor 2011
Kočárek je německé výroby Hartan.... hledali jsme vše co potřebujeme a jediný to splňuje. Je to kombinace jak kočár tak sporťák. A ano je to s tou vloženou taškou a je to proto , abych dítě pak v zimě nemusela vozit už ve sporťáku, protože by se mi s fusakem nevešlo do korbičky. Má velkou ložnou plochu , tak se tam mimčo vleze v poho. Co jsme se dívali na jiné kočárky aby splňoval naše požadavky, tak měl malou korbu a jak říkám dítě nechci v půl roce vozit ve sporťáku na sedáka. To je příliž brzy. Jo a dečku ladím taky ke kočárku jako všechno chi chi i ten fusak 😃 😃 😃 Tady vyjde draze kočárek , objednala jsem si ho přímo v Německu. Tady to vyjde kolem dvacky bez vajíčka ....
myschka
19. únor 2011
@hradilenka já teda i do fusaku cpala Aduš v kombinézce- sice tenčí fleesové ale přeci.

@tasmailla1 myslím, že fusaky se nečíšlujou 😉 já ho kupovala až v listopadu před zimou a emitex teda mohu doporučit, hřeje, hezky vypadá a když se ti nezdá ta cena tak se dají sehnat i na bazárku za polovic a pořád vypadají jak nový 😉
myschka
19. únor 2011
@hradilenka já na ten hartan taky koukala ale osobně se mi zdála ta vložná taška strašně úzká a na Aduš jsem měla hoco s vložnou taškou- téměř stejný kočárek a opravdu se mi tam Aduš brzy nevešla, na délku by se tam vešla ještě ve třech letech ale v zimě jsem jí tam ve fusaku nenarvala.
hradilenka
19. únor 2011
@myschka Já se bavila s maminama co ten hartan měly a byly s ním spokojené. Tak uvidím. Třeba to bude oki. Jinak švagrové taky měly s vloženou taškou a doporučily mi ho.
pepsilight
19. únor 2011
ahojky holky jak ste se vyspali?? ja konecne po tydnu bajecne protoze uz pritele nebolel zub jinak vcera opet na pohotovosti teda slyset jak tam muj mily rve bolesti a vy s tim nic nenadelate to je hrozny kazdopadne mu to pomohlo ale zubare se jeste nevyhnem musime tam v nedeli na kontrolu a pak zase v pondeli to je litacky kvuli jednomu zubu je to takovej parchantik... 🙂 🙂 a jak jsem slibila dala jsem foto na fotoblog at tady nekecam ze nic nemam 🙂 🙂
myschka
19. únor 2011
@hradilenka jasný, uvidíš. Já bych do ní znova nešla 😉 jen názor
hradilenka
19. únor 2011
@myschka Tak co by sis koupila za kočár aby Ti tam dítě vešlo i na zimu....?
hradilenka
19. únor 2011
@pepsilight Pěkné fotečky 😉 Už jsem koukala
pepsilight
19. únor 2011
@hradilenka jee diky jsem se s tim prdela vcera at tam taky neco mam 🙂 co dneska varis ja mela vcera kokosovou babovku a div jsem ji nesnedla sama mozna mam pocit ze jo 😃 😃 😃
druidee
19. únor 2011
@dpetulinka myslím, že největším rizikem byl ten můj první gyndař, co ho ty problémy z minula vůbec nezajímaly,ani že mi jde tlak nahoru a ani že lítám v práci 15h směny...z pohody ho nic nevyvedlo, blbečka :-S ale jak říkám, jsou na tom holky hůř.. kamarádka asi 5 nebo 7x ztratila, pak mimi i zemřelo, mají syna- je vymodlený a pokaaždé musela celou celičkou dobu ležet v klidu v nemocnici až do porodu... 😞 😃 😃 😃 mě někdy od mlaskání už bolí celá pusa-můj spí taky často nahlas 😃 😃 😃
@hradilenka i levněji? to musím pohledat. mě nejlevnější nabízeli za 600,- a z internetu kupovat nechci-max.po vyzkoušení v prodejně a na netu to samé levněji sehnat... ale bez vyzkoušení ee. 🙂
@tasmailla1 nojo, přišlo na něj nějaké aktivní období-v noci začal, od rána do mě buší co to dá 😃 😃 příště ani muk, fakt... 😃 😃 😃
Holky, přečtu si vás večer, teď jdeme koooonečně plavčit na půl hoďky. Těším se 🙂 krásný den. jo, tady padá sníh, brrrr.
hradilenka
19. únor 2011
@pepsilight A jak šla vyklopit? 😃 Já dneska budu dělat řízek kuřecí, brambůrek na cibulce a okurkový salát.... ale až za chvíli ještě nemáme s Jirkou hlad 😃 😃 😃
hradilenka
19. únor 2011
@druidee jj bez zkoušení ani prda 😃 Příjemnou plavbu 😃 😃 😃
pepsilight
19. únor 2011
@hradilenka jj dalo se to a to co ne jsem vyskrabala nejsem prvotridni kucharka vim to o sobe ale to co budes varit vypada tak dobreeee nejlepsi jidlo ale ja jsem kasova muzu bramborou kasi ke vsemu 😃 😃 😃 a rizek k tomu moje nejoblibenejsi jidlo 😉 😉
hradilenka
19. únor 2011
@pepsilight Manžela taky .... on kaši já ty brambory na cibulce 😃 😃 😃
pepsilight
19. únor 2011
@hradilenka jj je to nejlepsi jidlo!! 😃 😃 naprosto ho chapu
hradilenka
19. únor 2011
@pepsilight 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
19. únor 2011
Tak hlásim úspešne zvládnutej obed...ufff....byly plnené kotlety s hranolkem a zeleninovým salátek a v troube se peče boruvkový koláč s drobenkou,pač určo odpoledne budu zas slídit,co si vezmu pod zub..... 😃 😃 😃
hradilenka
19. únor 2011
pepsilight
19. únor 2011
@tasmailla1 proc me trapite takovy dobroty musim si jit neco udelat ale mam zatim snidani 🙂 🙂 🙂 ja hajam dlouho jsem desnej spac 🙂 🙂 tak tady mam cokoladovy croissanty
tasmailla1
19. únor 2011
@pesilight to já jsem šla spát nekdy pred pulnoci a v 8 už jsem byla vzhuru.....já teda nikdy jsem moc dlouho nespala.... 😃 😃 😃 tak si honem neco dobrýho udelej.... 😃 😃 😃 😃 ale já proste klasika když je odpoledne kolem 15 hodin,už koukám,co bych si dobrýho dala a věčšinou je to neco sladké.....
pepsilight
19. únor 2011
@tasmailla1 jj ale ja to mam vecer jedinee vecer to mam zravou vcera jsem mela kolinka s om. na paprice pak jsem si musela jeste dat instantni polivku proste chute pak dvakrat oriskovou zmrlinu haribo bonbony a pak jsem se valela v krecich a s tvrdosti bricha

Začni psát odpověď...

Odešli