• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 To se práš té pravé :grinning: .... ale já si myslím , že je potřeba na zimu i kombinéza do fusaku ... si to představ sama na sobě, když si v zimě v bundě a je třeba - 10 C a stála by si na jednom místě taky Ti bude zima.... to dítě jen v kočáru leží , tak se nemůže zahřát pohybem. Myslím si, že musí být i fusak i kombinéza. To je můj názor ... třeba zkušená mamina řekne že ne.
19. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne holky,že vím,že to mimino musím pořádne obléknout,jen me nešlo do kupy ho dát do kombinezy apka ješte do fusaku,nevím, či by se tam vešlo.....
19. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když jakou velikost by ste kupovali fusaku?to jsou možná blbý otázky,ale sama si s tím neporadím....
19. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci tenhle .... dá se tam prodlužovat velikost http://www.bambinek.cz/fusaky-c11/fusak-emitex-zimni-combi-cerny-cerveny-i164/ navíc se mi hodí k barvě kočárku :grinning:
19. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka práve pred chvilkou jsem koukala na emitexy,maj hezký barvičky,ale ty ceny..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: A jakou máš barvičku kočárku?ty už máš kočárek?
19. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a koukala jsem,že maj i jarní/podzimní.budeš si je pořizovat?no me to príde už moc si kupovat takhle na přechodné období,to radši nejakou bundu a teplejší kalhoty....
19. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Mám objednány mám ho na blogu červený :grinning:
19. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já koupím jen zimní fusak ... jinak to budu řešit teplým oblečením a dekou tu už mám taky koupenou v barvě kočárku :grinning:
19. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradielnka už jsem skoukla tvý fotky a kočárek je krásnej,to máš ale tu takovou tašku...a deka taky samozřejme červená,no pekne si to ladíš do červena..... :grinning: :grinning: :grinning: a kolik stál ten kočárek a máš objednaný i sporták?
19. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek je německé výroby Hartan.... hledali jsme vše co potřebujeme a jediný to splňuje. Je to kombinace jak kočár tak sporťák. A ano je to s tou vloženou taškou a je to proto , abych dítě pak v zimě nemusela vozit už ve sporťáku, protože by se mi s fusakem nevešlo do korbičky. Má velkou ložnou plochu , tak se tam mimčo vleze v poho. Co jsme se dívali na jiné kočárky aby splňoval naše požadavky, tak měl malou korbu a jak říkám dítě nechci v půl roce vozit ve sporťáku na sedáka. To je příliž brzy. Jo a dečku ladím taky ke kočárku jako všechno chi chi i ten fusak :grinning: :grinning: :grinning: Tady vyjde draze kočárek , objednala jsem si ho přímo v Německu. Tady to vyjde kolem dvacky bez vajíčka ....
19. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já teda i do fusaku cpala Aduš v kombinézce- sice tenčí fleesové ale přeci.

@tasmailla1 myslím, že fusaky se nečíšlujou :wink: já ho kupovala až v listopadu před zimou a emitex teda mohu doporučit, hřeje, hezky vypadá a když se ti nezdá ta cena tak se dají sehnat i na bazárku za polovic a pořád vypadají jak nový :wink:
19. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já na ten hartan taky koukala ale osobně se mi zdála ta vložná taška strašně úzká a na Aduš jsem měla hoco s vložnou taškou- téměř stejný kočárek a opravdu se mi tam Aduš brzy nevešla, na délku by se tam vešla ještě ve třech letech ale v zimě jsem jí tam ve fusaku nenarvala.
19. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já se bavila s maminama co ten hartan měly a byly s ním spokojené. Tak uvidím. Třeba to bude oki. Jinak švagrové taky měly s vloženou taškou a doporučily mi ho.
19. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak ste se vyspali?? ja konecne po tydnu bajecne protoze uz pritele nebolel zub jinak vcera opet na pohotovosti teda slyset jak tam muj mily rve bolesti a vy s tim nic nenadelate to je hrozny kazdopadne mu to pomohlo ale zubare se jeste nevyhnem musime tam v nedeli na kontrolu a pak zase v pondeli to je litacky kvuli jednomu zubu je to takovej parchantik... :slight_smile: :slight_smile: a jak jsem slibila dala jsem foto na fotoblog at tady nekecam ze nic nemam :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasný, uvidíš. Já bych do ní znova nešla :wink: jen názor
19. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak co by sis koupila za kočár aby Ti tam dítě vešlo i na zimu....?
19. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Pěkné fotečky :wink: Už jsem koukala
19. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jee diky jsem se s tim prdela vcera at tam taky neco mam :slight_smile: co dneska varis ja mela vcera kokosovou babovku a div jsem ji nesnedla sama mozna mam pocit ze jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka myslím, že největším rizikem byl ten můj první gyndař, co ho ty problémy z minula vůbec nezajímaly,ani že mi jde tlak nahoru a ani že lítám v práci 15h směny...z pohody ho nic nevyvedlo, blbečka :confounded: ale jak říkám, jsou na tom holky hůř.. kamarádka asi 5 nebo 7x ztratila, pak mimi i zemřelo, mají syna- je vymodlený a pokaaždé musela celou celičkou dobu ležet v klidu v nemocnici až do porodu... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: mě někdy od mlaskání už bolí celá pusa-můj spí taky často nahlas :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka i levněji? to musím pohledat. mě nejlevnější nabízeli za 600,- a z internetu kupovat nechci-max.po vyzkoušení v prodejně a na netu to samé levněji sehnat... ale bez vyzkoušení ee. :slight_smile:
@tasmailla1 nojo, přišlo na něj nějaké aktivní období-v noci začal, od rána do mě buší co to dá :grinning: :grinning: příště ani muk, fakt... :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, přečtu si vás večer, teď jdeme koooonečně plavčit na půl hoďky. Těším se :slight_smile: krásný den. jo, tady padá sníh, brrrr.
19. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight A jak šla vyklopit? :grinning: Já dneska budu dělat řízek kuřecí, brambůrek na cibulce a okurkový salát.... ale až za chvíli ještě nemáme s Jirkou hlad :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj bez zkoušení ani prda :grinning: Příjemnou plavbu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj dalo se to a to co ne jsem vyskrabala nejsem prvotridni kucharka vim to o sobe ale to co budes varit vypada tak dobreeee nejlepsi jidlo ale ja jsem kasova muzu bramborou kasi ke vsemu :grinning: :grinning: :grinning: a rizek k tomu moje nejoblibenejsi jidlo :wink: :wink:
19. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Manžela taky .... on kaši já ty brambory na cibulce :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj je to nejlepsi jidlo!! :grinning: :grinning: naprosto ho chapu
19. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásim úspešne zvládnutej obed...ufff....byly plnené kotlety s hranolkem a zeleninovým salátek a v troube se peče boruvkový koláč s drobenkou,pač určo odpoledne budu zas slídit,co si vezmu pod zub..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 proc me trapite takovy dobroty musim si jit neco udelat ale mam zatim snidani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja hajam dlouho jsem desnej spac :slight_smile: :slight_smile: tak tady mam cokoladovy croissanty
19. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight to já jsem šla spát nekdy pred pulnoci a v 8 už jsem byla vzhuru.....já teda nikdy jsem moc dlouho nespala.... :grinning: :grinning: :grinning: tak si honem neco dobrýho udelej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale já proste klasika když je odpoledne kolem 15 hodin,už koukám,co bych si dobrýho dala a věčšinou je to neco sladké.....
19. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj ale ja to mam vecer jedinee vecer to mam zravou vcera jsem mela kolinka s om. na paprice pak jsem si musela jeste dat instantni polivku proste chute pak dvakrat oriskovou zmrlinu haribo bonbony a pak jsem se valela v krecich a s tvrdosti bricha
19. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek