• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pesilight.....koukám,že taky máš dobrý chute....to já odpolko taky a kolem 2O hodin to je nejlepší čas si ješte neco zobnout..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se ani nedivím,žes mela křeče...naštestí já to nemám,ale klepu si.....
19. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @pesilight
Teda holky já koukám.... já se do jídla musím spíš nutit nemám na nic chuť
19. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš,prehoupli sme se do 2 trimestru,tak to s tema chutema pořádne začlo.....ale už jsem si říkala,že možná bych mela umírnit to sladké,pač nechci videt,jak na konci tehu budu vypadat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No spíš aby si něměla těhu cukrovku ....
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jsem mela taky do nedavna bylo to hrozny poschouchat kde mas brisko a pro jsi tak hubena a me se jist nechtelo a nechtelo a pak zvrat takze ti to za chvili prijde a budes si snami pssat co uz jsi vsechno snedla :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka upřímně je to těžký, prohlídla jsem všechny dostupný a chci casualplay i když taky není ideální. Já ti to určitě nechi vymlouvat jen jsem napsala svojí zkušenost i když jinak jsem byla spokojená. Asi je každé dítě jiné ale třeba Aduš jsem šoupla do sportáku hlavně protože byla mrzutá, že nevidí ven.
Schválně koukni http://www.modrykonik.cz/fotoblog/myschka/album/aduska-3-myschka/773228/ tady je Aduš měsíc, bylas sice velká ale je jasně vidět, že na dlouho ta taška není :wink:
19. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no uz si rikam nikdy vic ale vecr to prijde znova hrozny :slight_smile: :slight_smile: nemuzu si pomoct takovejch dobrot
19. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Mi bylo do vánoc tak zle , že jsem vegetila jen na jogurtu a ovoci.... maso jsem nemohla ani vidět a ani pečivo.... teď už mi zle není ,ale chutě nemám stejně... asi to mám stejný jak v normálním životě.... žravá nejsem.... ale vidět to není ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když vidím ty " anorektičky " kolik toho zládují a kolik já , tak bych musela být jen samá kůže ... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Na casualplay jsme se dívali taky a i na maxi cosi .... ale nesplňovalo to zase jiné požadavky a po pravdě ta boudička se mi jeví malá .... jo mrknu se na Aduš :wink:
19. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka těhu cukrovku si nepřipouštím....doufám,že ji nemám...pač dieta by me asi zabila....já a bez sladkýho?to nejak k sobe nejde.... :grinning:
19. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight .... @tasmailla1

Ahojte nové přítelkyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to prejd uvidis taky jsem si myslela ze ne ale preslo to z niceho nic ze dne na den uz jsem si rikala co jsem to za matku trapim svoje dite uz v rannym veku ale preslo ted mu davam jen to nejlepsi a malej si nestaci vybirat a pak trpim tema krecema
19. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Co si to měla předtím za kočár s tou taškou?
19. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se rika ze kdyz papas sladky bude to holcicka tak nevim
ja ho seru na kila treba se nam v pondeli ukaze na ultrazvuku a teorie se potvrdi :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no to si počkám až do porodu,co to bude...i když v práci me říkaj,že to bud kluk,tak nevím...v každem případe bude velký překvápko.....to já taky kašlu na kila,ale doufám,že po porodu pujdou hodne rychle dolu.....
19. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hoco big foot http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36257231&tab=3 a hoco je dceřiná společnost hartanu dřív to byla jedna značka proto jsem reagovala skrz tu tašku.
19. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky doufam ale jelikoz neni vytah tak pujdou dolu raz dva :slight_smile: :slight_smile: taky mi rikaj ze to bude kluk tak uz nevim co vic prat jasny je ze si preju hlavne zdravi ale ta zvedavost :wink: :wink:
19. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight u nás taky není výtah,ale to bydlíme v prvím patře... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už ste rozmejšleli nad jménama?no jo zvedavost,to je svinka,nenechá mámu klidnou..... :grinning:
19. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 uz je mame vybrany ale byl to boj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pesilight a jaké ste vybrali?No pokud to není tajný?
19. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka No vypadá podobně .... hele Ty mě hlodáš :grinning:
19. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ale já fakt nevím z čeho vybírat .... dívali jsme se snad na všechny :unamused:
19. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mame elisku a mateje a co vy ? :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight my matyáš a holku ješte nevíme,ale já bych chtela dominiku
19. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 proc ne dominiku znam jen jednu a je to bajecna holka a matyas je taky moc pekny jmeno :grinning: :grinning: :grinning: hezka volba
19. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: to nechci, já právě taky hrozně dlouho hledala a pořád si nejsem jistá, já měla tenhle po vesnici a jako druhý jsme měli quinny speddi a ten byl teda jako sporták božskej jenže korbička je malá :unamused: to samé x-lander a spol. ta casualplay je přece jen o malinko větší než quinny, no ještě koukám ale myslím, že nic lepšího nenajdu
19. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Nejhorší je to , že to stojí dost peněz ... a člověk nechce koupit " sračku ", ale aby to už za něco stálo :grinning:
19. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @tasmailla1

Hmm my jména ještě nemáme... zatím jsme nenatrefili na ty pravá .... :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na to prijdete me to z niceho nic trklo a chtela jsem to rict pritelovi a on sam prisel s tim jmenem co jsem chtela takze trefa jako blazen to prijde a jeste nas trumfnes :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek