• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To leda tak že bych dala Esmeraldu .... většího trumfa bych asi nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak se koukni na jmena troudl pomenka atd jsou tam jeste horsi :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přijedete na hezké jména....ale nenechávejte si to na uplne poslední chvíli.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: to bych pak mohla být třeba Pepina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a já teda jednu pepinu znám a to je teda hrozná holka.... :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nepletou si to a nevolají na ní Pipino? :grinning:
19. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nene nepletou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight založíme klub bramboro-kašových fanatiků?? :grinning: :grinning: také mám dny, kdy bych nemusela jíst nic jiného..mohu kdykoliv a do přecpání a ještě víc :grinning:
@tasmailla1 @hradilenka tak se teď smějte :grinning: :grinning: , já chtěla celé roky dceru Josefínku (Joža, Jožka, Fínka, ale Pepina bych nikdy neužila) taky Jasmína atd atd. Doma mi nic takového neprošlo... :grinning:
@hradilenka já z těch kočárů měla také pořádnou hlavu... mě to usnadnilo to, že jsem chtěla pouze od Teutonia :grinning: :grinning: jinak bych se z toho zvencla :grinning: ta vložná taška je supr praktisch, původně jsem také chtěla jen základní sporťák s vložnou taškou,nakonec vezmeme celou sadu i s malou korbičkou (na tuto zimu) a na další zimu, kdy bude mimi už veliké, tak bude fusak a nánožník.. díky bohu do výtahu se kočár vejde-už jsme to přeměřovali... souseda vidíváme, jak s kočárkem nastupuje do výtahu tak, že odmontuje jedno kolo, aby se vplížil ke kočáru :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak plavčo super, lidí jak sra..k s prominutím, mimískovi se líbilo-kopkal pořád :grinning: lidi se občas dívali na bříško, asi je to hodně legrační :grinning: :grinning: akorát bublinky mi moc neseděly a tělo si odvyklo od pohybu-nějak ve mě zarupalo při prvních tempech :grinning: :grinning:
Dnes mám teda chování "mentoska v cole" :angry: - znáte to, ne? co to umí... :grinning: bouchám kvůli každé každičcké blbince, chudák ten můj... zlatej.. :wink:
19. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já bych Pepinku brala :sweat_smile: Josefínka je krásný ale doma na mě koukali jako na blázna :grinning:
Já se cpu bramborovým salátem u maminky, zítra návrat domů :wink:
19. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já musela utéct k našim pač hrozilo, že Míru zabiju nebo mě opustí :sweat_smile: :grinning: :grinning: jsem nesnesitelná
19. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: ..já musela rázně a slušně říct, že potřebuji klid... on pochopil, a ve vlastním zájmu a tiché sebeobraně odešel, tak jsme si dali každý samotku-já v ložnici, on v obýváku, každý u své knihy a compu a teď už zase cvakáme do compu vedle sebe, ale pěním jak pivo pořád a nechápu proč... :grinning: :grinning: :grinning: bramborový salátek zní taky dost dobře... já dojedla jahody a hrozno, teď mám před sebou zákusky-u nás v kauflandu mají docela dost dobré :slight_smile: snad se pak zklidním...?????? :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepinka by se možná rodičum líbila,ale nevím co by na to řekli deti ve škole....dokážou pekne ublížit.... :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee ty liddi ti asi závideli bříško,když tak koukaali.... :grinning: :grinning:
@myschka mnam bramborový salát,ty jo naposledy byl na vánoce a tak dala bych si.... :grinning: :grinning:
no já zatím ok,manžu zatím nezábijím,pač náladu mám tedka docela vyrovnanou a stejne sme jak manželé po 25 letech manželství,on na počítači vedle v pokoji hrá hry a ja na notbuku v obyváku....ale nepohádali sme se... :grinning: :grinning: tohle je spíš u nás pořád..... :grinning: :grinning: :grinning: ale až bude venku hezky,tak to takhle nebude,budem chodit radši na procházky....
19. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
zdravím vás při sobotě. Tak se pomalu chystám na ples. Už se těším. :grinning:
Příspěvek na téma kombinéza a fusak. Honzík se narodil sice až v říjnu, ale dávala jsem mu zimní kombinézu a fusak. Nikdy se mě nestalo že by byl nějak spocený. Pod kombinézu měl bodýčko, tenkou mikinu a punčocháče. :slight_smile:
19. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahoj, jů opět za kultůrou? ty se máš! krásně se bavte! :wink: já se těším, že příští sobotu bude v místním muzeu velký masopust-že to projdeme, poslechnem lidovky,tanečky...můj se těší na to hodování :grinning:
@tasmailla1 tojo, už aby bylo hezky.. také se těším :slight_smile: můj už plánuje, jak bude drandit s kočárem po lese :grinning: :grinning: (takže ještě koupit pořádnou moskytiéru na kočár...)
19. únor 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky přeju hezkej večer....
19. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já taky se teším,že budu s kočárkem jezdit po lese,pač ho máme hnedka za barákem,to bude klidu a pohody..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 též ho máme za domem...jó, to bude klid...?? :grinning: :grinning: a hlavně, když pošlu tatínka s kočárkem samotné a doma si v klidu udělám, co je třeba :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee byste holky nevěřili jakej kravál dělají ptáci v lese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vždycky při procházkách nadávala :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Aduš od půl roka znakovala a ptáček byl první znak co znala :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo přesne poslat tatínka do lesa na procházku skočárkem,jsem zvedavá,jak se do toho aktivne pohrne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka no doufám,že mimino u ptačího spevu bude v klidu....no me osobne by spev ptáku určo uspával... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: Aduš ptáci vzbudili, cestou kolem rybníka usnula a v lese začli řvát a byla vzhůru :rolling_eyes:
19. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ptáčky ráda :grinning: I hovězí s rýží :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ten náš taťka se o to hlásí už teď a já ho stále nemůžu přesvědčit, že realita bude naprosto jiná :grinning: :grinning: jen ať si procházku užije-až se bude kvalem vracet s křičícím neutěšitelným kočárkem, bude po klidu u všech :grinning: :grinning: :grinning:
U ptačího řevu spát neumím-znám to z vesnice :grinning: co jsem ve městě, s romantickým nádechem ve vzpomínkách mi to schází :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka jů, to znakování mě docela zajímá, mohla bys hodit nějaký dobrý link či publikaci, prosím?
19. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi holky zase podařilo něco vydražit na aukru chi chi mám radost
19. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: mě se v noci zdálo o žlutém naštvaném papouškovi-že jsem při úklidu našla v kumbálku klec s ním, tak jsem ho oprášila a starala se o něj dál a on se na mě pořád čepýřil naštvaně ale rád... pohledám ve snáři...
Tyjo, já ještě žádnou aukci nedělala... a na aukru se mi moc nelíbí, nevím proč... i když je tak oblíbené u všech okolo:slight_smile: co se Ti povedlo za kauf? pochlub se:slight_smile:
19. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no pochlub se
@druidee já koupilaknížku a dvd baby signs a byla na ukázce v mateřském centru :slight_smile: osobně mě to nadchlo, založila jsem tu na koníku i diskusi :wink: určitě budem znakovat i s druhým mimčem
19. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ty máš tedy sny .... když věříš na snář , věříš i na to , že jméno je tvůj osud? Mám půjčenou knížku a dívím se do ní sem tam když mě napadne nějaké jméno... na mě a na Jirku to tedy sedí :grinning:
Já jsem na aukru zaregistrovaná už jakýsi pátek..... ale je pravdou , že jsou tam buď věci za hubičku a nebo zase dražší jako na netu nové.... to si chce pohlídat .... ale koupila jsem z tama už dost i prodala :sunglasses: Dneska jsem vydražila kožku tygříka na koberec za 58,-Kč :grinning: :grinning: :grinning: Když to bude ten pokoj safari tak se vším všudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek