• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mělník a okolí. Najde se tu budoucí maminka?

1. června 2014 
ahoj,najde se tu nějaká budoucí mamina z Mělníka nebo okolí? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nejsem sice prozatím od mělníka, ale budem bydlet v Tišicích a rodit v Neratovicích, tak to se sem hodím ne?
4. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...není tady někdo z Nové Vsi, Vetrus a okolí?
21. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z Neratovic
21. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já jsem z Kralup nad Vltavou.
14. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem z Horních Počapel. :wink:
16. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:58 • radus.b.
moskalka • 1d • Dnes v 09:53
Ahojky holky, mám devíti měsíční holčičku a hledáme si kamarády a kamarády z okolí na popovídání a procházky.Tak pište už se moc těším!!!!!!!!!
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já sem z Chorušic:slight_smile:
25. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach joo, tak koukám že sem nikdo moc nechodí :frowning2:
6. dub 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já sem se nedávno přistěhovala na Mělník.Mám skoro pětiměsíčního chlapečka.A ráda bych se vás zeptala maminky jak je to s plaváním kojenců tady v okolí.Vím že se dá chodit bud do Neratovic nebo na Mělník...Tak kdybyste napsaly pár svých názorů byla bych ráda...děkuju.
7. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kjajule, my jsem chtěli s malou taky začít chodit plavat na Mělník, ale kurz plavání začínal už v lednu, tak budeme chodit až od září. :slight_smile: JInak si myslim že plavání s prckama je fajn, jednak kvůli tomu že bude mít lepší koordinaci pohybů a že se naučí co má dělat když se ponoří pod vodu.
8. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem původně taky chtěla do bazénu na Mělník ale právě že on je přes léto zavřený protože funguje ten venkovní a já už se nemůžu dočkat aby sme si už zaplavaly...malej vodu zbožnuje..tak asi vyhraje ten v Neratovicích tam to jede nonstop celej rok...A nám bude 6 měsíců v květnu...Tak to risknu asi tam..
9. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my to těch pár měsíců vydržíme s kruhem a pak začneme.... Nám bude rok v červnu:slight_smile: hrozně to letí, Verča už mi běhá okolo nábytku a to v únoru jenom ležela a obracela se na bříško:slight_smile: Teď nestačím vymýšlet čím by se zabavila:slight_smile:Teď si oblíbila jízdu v autobuse tak jezdíme za Babičkou, je to taková malá cestovatelka....
9. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme zrovna období kdy se otáčí na bříško jako divej a nechce se mu ležet tak se pořád vzteká že chce vidět a sedět...ale já ho nechci posazovat moc brzo tak se vzteká jako das... :frowning2: ...já si říkám už aby uměl tohle...už aby uměl tamto...a pak taky ježiši to to letí kdyby radši neuměl nic :sweat_smile: a byl zase to pidi miminko... :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš ještě dobrý...počkej až bude lízt a sedět to se od něj pořádně nehneš :grinning: No verča se taky vzteká ale protože jí dám nachvíli do postýlky když potřebuju vařit nebo uklízet a většinou jí uklidní šmoulové a dětský písničky:slight_smile: ty má nejradši... a jak říkáš verča se taky vztekala, že chtěla sedět na šesti měsících tak jsme jí koupili polohovací sedátko od patronu a to je dobrý protože to dítě v tom je mírně zvednutý a vidí kam potřebuje. No a když jsem začala přikrmovat tak se jí v tom líp sedělo než v krmící židličce. Každý mimčo je šikovný na něco jinýho... doktor se mě pořád ptal proč se verís na šesti měsících neobrací a tím mě hrozně vystresoval. My jsme pořád cvičili a když se jí to povedlo tak jsme jí pochválilli mno a po vánocích už to šlo samo. A v půlce února už si sama sedla, začala lízt. Přišlo to všechno tak nějak najednou. :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehátko od patronu máme taky dostaly jsme ho k vánocům je super...ale taky v něm nevydrží celý den nejradší má momentálně hrací deku protože se tam muže převalovat jak chce...a hlavně kočár to je jeho ted když je hezky je tak pořád a hrozně rád...nemůžu si vynachválit polohování zádíček v hluboké korbě...je to fakt parada... :grinning:
11. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zž hrací deku uklidily, jinak verča si na to lehátko dneska vylezla sama :slight_smile: poprví:slight_smile: my máme kočár předělanej na spoťák, když jdeme na procházku tak ji ani nezajímá co se děje kolem, totiž zjistila že kočárek má kola a tak na ně pořád kouká :grinning: Chodíme ven po obědě, jsme venku někdy až do osmy a jídlo si bereme s sebou na zahradu. Bydlíme na vesnici a tak se tu nedá skoro nikam chodit, většinou chodime samy a už to začíná být nuda. Ale co si teda nemůžu stěžovat, že tu je hodně zvířat a tak se na ně chodíme koukat, za barákem jsou ovce a koně a za vesnicí jsou krávy. :wink:
12. dub 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Ahoj já se k Vám přidávám, jsem z Nové vsi u Neratovic a pracuji v Lužci nad Vltavou.
1. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to tu zase začíná žít, to je prima. Chita, je to Nová Ves kousek od Jiřic jo? koukám, že taky čekáš prosincové mimi, to bude v porodnicích plno :slight_smile: ale asi chodíš do jiného tématu pro těhotné než já..
1. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Ahoj, no já chodím do Vánoce 2010 a Nový rok 2011 . Jinak ano Nová Ves je kousek od Jiřic. No porodnice v prosinci budou praskat ve švech a k tomu prý každý rok touto dobou Neratovice malují. Tak jsem zvědavá, kde nakonec skončím.
1. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chita, fakt? letos měli malovat v březnu, tak že by tak často?
1. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova No mě to říkal, pediatr, že prý pravidelně malují v prosinci. Tak nevím. Po dlouhých úvahách a finanční sitauci asi zvolím zrekonstruovaný Mělník a děj se vůle boží.
2. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď akorát změnili majitele, tak asi vše bude jinak. a říkaly mi holky, že by jim to v prosinci neschlo :slight_smile: a ty už máš pediatra? a kde?
2. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova V neratovicích jsem si vybrala - MUDr. Pavel MATRAS. Moje tchýně, dělá dětskou sestru v Jičíně a tak mi bylo řečeno, že mám nejvyšší čas se jít zeptat, protože pak kolem 30 týdne už doktoři nechtějí brát. A asi na tom bude něco pravdy, protože doktor byl rád, že se hlásím tak brzo, že pak by mě už taky nevzal, že může vzít je 3 děti za měsíc a kdo dřív příjde, ten dřív mele.
2. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je náš pediatr :slight_smile: doufám, že vezme i naše druhé dítě. je docela v pohodě, takový pečlivý, děti pořádně prohlíží. možná je teď jiná situace s počtem dětí - já si ho našla měsíc před porodem.
2. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči, já jsem ze Želíz.
7. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a hlavně zdravím Lucku o) tak jak válčíš jako těhulka? Já už jsem se s dvojčátky zaběhla a tak se sem tam podívám na net. Podívala jsem se na Chitu do info a zjistila jsem, že máme dost společného :slight_smile:. Taky mám partnera o tři roky mladšího a tchýni v Jičíně :slight_smile:. To je fakt náhoda o).
8. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tifany1 Ahoj no to teda je. Jen já tu tchýni mám ve Staré Pace, ale Jičín je kousek :slight_smile: Lidi se víc orientují, když se řekne Jičín, než Paka.
14. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...koukám, že je tu i toto téma, tak se lehce přidám :grinning: Mimčo čekáme v březnu a jsem ze Všetat :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda, tuto to nejak stoji, petamm zdravim! ajja som z Kralup ale zatial tu byvam len 2 mesiace.
23. pro 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek