Mělník a okolí. Najde se tu budoucí maminka?

Ahoj,najde se tu nějaká budoucí mamina z Mělníka nebo okolí? 🙂 🙂 🙂
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
lucie.krajcarova
4. pro 2008
Ahoj, nejsem sice prozatím od mělníka, ale budem bydlet v Tišicích a rodit v Neratovicích, tak to se sem hodím ne?
karinm
21. led 2009
Ahoj...není tady někdo z Nové Vsi, Vetrus a okolí?
lenka1302
21. led 2009
Ahoj já jsem z Neratovic
petamm
14. únor 2009
ahoj,já jsem z Kralup nad Vltavou.
michalamm
16. únor 2009
ahoj já jsem z Horních Počapel. 😉
radus.b.
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
25. bře 2009
moskalka • 1d • Dnes v 09:53
Ahojky holky, mám devíti měsíční holčičku a hledáme si kamarády a kamarády z okolí na popovídání a procházky.Tak pište už se moc těším!!!!!!!!!
moskalka
25. bře 2009
Ahoj já sem z Chorušic🙂
moskalka
5. dub 2009
Ach joo, tak koukám že sem nikdo moc nechodí 😞
kjajule
7. dub 2009
Ahojky já sem se nedávno přistěhovala na Mělník.Mám skoro pětiměsíčního chlapečka.A ráda bych se vás zeptala maminky jak je to s plaváním kojenců tady v okolí.Vím že se dá chodit bud do Neratovic nebo na Mělník...Tak kdybyste napsaly pár svých názorů byla bych ráda...děkuju.
moskalka
8. dub 2009
ahojky kjajule, my jsem chtěli s malou taky začít chodit plavat na Mělník, ale kurz plavání začínal už v lednu, tak budeme chodit až od září. 🙂 JInak si myslim že plavání s prckama je fajn, jednak kvůli tomu že bude mít lepší koordinaci pohybů a že se naučí co má dělat když se ponoří pod vodu.
kjajule
9. dub 2009
Já jsem původně taky chtěla do bazénu na Mělník ale právě že on je přes léto zavřený protože funguje ten venkovní a já už se nemůžu dočkat aby sme si už zaplavaly...malej vodu zbožnuje..tak asi vyhraje ten v Neratovicích tam to jede nonstop celej rok...A nám bude 6 měsíců v květnu...Tak to risknu asi tam..
moskalka
9. dub 2009
No my to těch pár měsíců vydržíme s kruhem a pak začneme.... Nám bude rok v červnu🙂 hrozně to letí, Verča už mi běhá okolo nábytku a to v únoru jenom ležela a obracela se na bříško:-) Teď nestačím vymýšlet čím by se zabavila🙂Teď si oblíbila jízdu v autobuse tak jezdíme za Babičkou, je to taková malá cestovatelka....
kjajule
9. dub 2009
no my máme zrovna období kdy se otáčí na bříško jako divej a nechce se mu ležet tak se pořád vzteká že chce vidět a sedět...ale já ho nechci posazovat moc brzo tak se vzteká jako das... 😞 ...já si říkám už aby uměl tohle...už aby uměl tamto...a pak taky ježiši to to letí kdyby radši neuměl nic :-N a byl zase to pidi miminko... x-)
moskalka
10. dub 2009
No to máš ještě dobrý...počkej až bude lízt a sedět to se od něj pořádně nehneš 😃 No verča se taky vzteká ale protože jí dám nachvíli do postýlky když potřebuju vařit nebo uklízet a většinou jí uklidní šmoulové a dětský písničky🙂 ty má nejradši... a jak říkáš verča se taky vztekala, že chtěla sedět na šesti měsících tak jsme jí koupili polohovací sedátko od patronu a to je dobrý protože to dítě v tom je mírně zvednutý a vidí kam potřebuje. No a když jsem začala přikrmovat tak se jí v tom líp sedělo než v krmící židličce. Každý mimčo je šikovný na něco jinýho... doktor se mě pořád ptal proč se verís na šesti měsících neobrací a tím mě hrozně vystresoval. My jsme pořád cvičili a když se jí to povedlo tak jsme jí pochválilli mno a po vánocích už to šlo samo. A v půlce února už si sama sedla, začala lízt. Přišlo to všechno tak nějak najednou. 🙂
kjajule
11. dub 2009
lehátko od patronu máme taky dostaly jsme ho k vánocům je super...ale taky v něm nevydrží celý den nejradší má momentálně hrací deku protože se tam muže převalovat jak chce...a hlavně kočár to je jeho ted když je hezky je tak pořád a hrozně rád...nemůžu si vynachválit polohování zádíček v hluboké korbě...je to fakt parada... 😃
moskalka
11. dub 2009
My zž hrací deku uklidily, jinak verča si na to lehátko dneska vylezla sama 🙂 poprví🙂 my máme kočár předělanej na spoťák, když jdeme na procházku tak ji ani nezajímá co se děje kolem, totiž zjistila že kočárek má kola a tak na ně pořád kouká 😃 Chodíme ven po obědě, jsme venku někdy až do osmy a jídlo si bereme s sebou na zahradu. Bydlíme na vesnici a tak se tu nedá skoro nikam chodit, většinou chodime samy a už to začíná být nuda. Ale co si teda nemůžu stěžovat, že tu je hodně zvířat a tak se na ně chodíme koukat, za barákem jsou ovce a koně a za vesnicí jsou krávy. 😉
chita
1. črc 2010
@lucie.krajcarova Ahoj já se k Vám přidávám, jsem z Nové vsi u Neratovic a pracuji v Lužci nad Vltavou.
lucie.krajcarova
1. črc 2010
ahoj, tak to tu zase začíná žít, to je prima. Chita, je to Nová Ves kousek od Jiřic jo? koukám, že taky čekáš prosincové mimi, to bude v porodnicích plno 🙂 ale asi chodíš do jiného tématu pro těhotné než já..
chita
1. črc 2010
@lucie.krajcarova Ahoj, no já chodím do Vánoce 2010 a Nový rok 2011 . Jinak ano Nová Ves je kousek od Jiřic. No porodnice v prosinci budou praskat ve švech a k tomu prý každý rok touto dobou Neratovice malují. Tak jsem zvědavá, kde nakonec skončím.
lucie.krajcarova
1. črc 2010
chita, fakt? letos měli malovat v březnu, tak že by tak často?
chita
2. črc 2010
@lucie.krajcarova No mě to říkal, pediatr, že prý pravidelně malují v prosinci. Tak nevím. Po dlouhých úvahách a finanční sitauci asi zvolím zrekonstruovaný Mělník a děj se vůle boží.
lucie.krajcarova
2. črc 2010
no teď akorát změnili majitele, tak asi vše bude jinak. a říkaly mi holky, že by jim to v prosinci neschlo 🙂 a ty už máš pediatra? a kde?
chita
2. črc 2010
@lucie.krajcarova V neratovicích jsem si vybrala - MUDr. Pavel MATRAS. Moje tchýně, dělá dětskou sestru v Jičíně a tak mi bylo řečeno, že mám nejvyšší čas se jít zeptat, protože pak kolem 30 týdne už doktoři nechtějí brát. A asi na tom bude něco pravdy, protože doktor byl rád, že se hlásím tak brzo, že pak by mě už taky nevzal, že může vzít je 3 děti za měsíc a kdo dřív příjde, ten dřív mele.
lucie.krajcarova
2. črc 2010
jé to je náš pediatr 🙂 doufám, že vezme i naše druhé dítě. je docela v pohodě, takový pečlivý, děti pořádně prohlíží. možná je teď jiná situace s počtem dětí - já si ho našla měsíc před porodem.
ja_gud_ka
7. zář 2010
Ahoj mamči, já jsem ze Želíz.
tifany1
8. zář 2010
ahoj holky a hlavně zdravím Lucku o) tak jak válčíš jako těhulka? Já už jsem se s dvojčátky zaběhla a tak se sem tam podívám na net. Podívala jsem se na Chitu do info a zjistila jsem, že máme dost společného 🙂. Taky mám partnera o tři roky mladšího a tchýni v Jičíně 🙂. To je fakt náhoda o).
chita
14. zář 2010
@tifany1 Ahoj no to teda je. Jen já tu tchýni mám ve Staré Pace, ale Jičín je kousek 🙂 Lidi se víc orientují, když se řekne Jičín, než Paka.
hanyzka_zel
22. zář 2010
Ahoj holky...koukám, že je tu i toto téma, tak se lehce přidám 😃 Mimčo čekáme v březnu a jsem ze Všetat :-N
ciernavila
23. pro 2010
skoda, tuto to nejak stoji, petamm zdravim! ajja som z Kralup ale zatial tu byvam len 2 mesiace.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2