• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mělník a okolí. Najde se tu budoucí maminka?

1. června 2014 
ahoj, jsem z Horních Beřkovic, mám 2 dítka - 3 letého klučinu a roční holčičku. Jak jste s dětmi slavili vánoce?
30. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamm
@ciernavila

ahoj holky, byvame uz nejaky ten rocik v Kralupach, mam 1.rocnu dverku a som na materskej.
Pocasie sa nam konecne normalizuje a snad uz coskor bude aj slniecko a teplne dni, co tak sa stretnut na nejakej prechadzke?? Zuzka
10. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulik Ahoj Zuzka, tak to by bolo super...ja mam asi mesiac do porodu a je mi smutno ked si predstavim ze by som chodila na prechadzky len sama, stale tu nikoho nepoznam. Keby som aj predtym poznala urcite by som aj vypomohla aj so strazenim deti, to bolo vzdy moje naj hobby :slight_smile:)
14. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
no tak sa stretnime, teraz sice prsi a na buduci tyzden mi pridu rodicia...no a potom mas ty termin porodu,ale keby sme sa stihli stretnut od 4.aprila, tak som k dispozicii a tesiiiim sa :wink:
18. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som za, snad este nebudem 4. aprila rodit :grinning:, ja mam totiz termin 17.4 a par dni hore dolu, ktovie kedy to na mna pride...Uff dnes som bola od rana v Prahe dosla som vecer a mam pocit ze mi nohy odidu. Ale kratke vychadzky su podla mna v pohode aj s mojim bruskom. Akurat sme boli s muzom v stredu na seminari v Slanom a prave som si dnes dobalila kufrik do porodnice, takze uz sa nebojim ze ma to zastihne nepripravenu
18. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulik Ja som pocula ze ma cez vikend dokonca snezit...ah uz nech je koencne jar...:frowning2:
18. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám poslední příspěvek 18.března :frowning2: chodí sem někdo já jsem ze Mšena a mám pár dnů do termínu takže začínám mít strach ale to je asi normální :sweat_smile:
20. dub 2011 v 11:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werocka Ahoj, ja som zase cerstva mamina - od 12.4 :slight_smile: Neboj sa, zvladnes to, ja som mala 19 hodinovy porod, bez akychkolvek utlomovakov, ziadny epidural a dalo sa to zvladnut. Za to male stvorenie to stoji :slight_smile:) Drzim moc palce!
24. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciernavila Ahojky tak to gratuluju :slight_smile: 19 hodinový porod?teda!já furt doufám že to bude rychlé a že bude vše v pořádku mám den po termínu a jsem šíleně nervozní už aby to přišlo moc se na malou těšim :slight_smile: určitě to za ty mrnousky stojí :wink: a díky
25. dub 2011 ve 14:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werocka no ano, ale bolesti z toho boli len 11 hodin :slight_smile:.. ako miminko, uz je asi na svete ze?
16. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu pomalu 3 měsíce po porodu vubec jsem neměla čas s tou mojí žížalkou :grinning: tak porod jsem měla vyvolávaný a dvanácti hodinový :sweat_smile: ale jsem štastná že jsme obě zdraví jo a jsem maximálně spokojená s mělnickou porodnicí :slight_smile:
25. črc 2011 v 08:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werocka Tak to je dolezite, ze ste zdrave... prve tyzdne boli najhorsie, teraz uz vymyslam kadeco co neviem co s casom, mne maly strasne dobre spava v noci i cez den
29. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi prvními týdny souhlasim ale ted už je to celkem fajn taky mi spí krásně v noci akorát přez den se ji moc nechce :slight_smile:
15. srp 2011 v 10:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky ja jsem o liběchova z ješovic:slight_smile:.......nasal by se nejakka mamina na spolecny obcasny prochazky po mel niku?
12. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chodíte někdo se staršími dětmi plavat? Martinovi budou 4 roky. chtěla bych využít toho, že jsem doma na rizikovce, tak bych s ním mohla jet hned po školce. ale ztratila jsem kontakt, kde takové plavání je..
7. led 2013 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 je normalne na krytaku, ale nesla bych co slysim tak deti vecne nemocne :slight_smile:
5. bře 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 DĚTSKÝ PLAVECKÝ KLUB ŽABÁČEK VÁS ZVE NA PLAVÁNÍ KOJENCŮ,BATOLAT A DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU KDY? KAŽDOU SOBOTU A ÚTERÝ . PRO KOHO JE PLAVÁNÍ URČENO ? PRO VŠECHNY NADŠENÉ PLAVÁČKY OD 6 MĚS. DO 6 LET(DO 3 LET PLAVEME S RODIČI) KDE SE SEJDEME? NA KRYTÉM PLAVECKÉM BAZÉNĚ V MĚLNÍKU CO VZÍT PLAVÁČKOVI S SEBOU? MÝDLO,ŠAMPON,OSUŠKU,OLEJ ČI TĚLOVÉ MLÉKO,PLAVKY NEBO KOUPACÍ PLENY.KOUPACÍ PLENY JE MOŽNO ZAKOUPIT PŘÍMO NA BAZÉNĚ PŘED VYUČOVACÍ HODINOU, HUGGIES- 1 KUS 15 KČ. JAKÁ JE CENA??? 1000 KČ ZA 10 LEKCÍ(SOUČÁSTÍ KURZU JE ZÁZNAM NA DVD S VAŠIMI PLAVÁČKY) PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNOSTÍ NA- MARMULLE@SEZNAM.CZ (UVEĎTE VĚK PLAVÁČKA A JEHO ZKUŠENOSTI S VODOU-ZAČÁTEČNÍK-POKROČILÝ) TĚŠÍ SE NA VÁS VÁŠ INSTRUKTOR MÜLLER MARTIN- TEL. 731904144
5. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d děkuji, my to teď vzdali, protože byl malý nemocný..
5. bře 2013 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 hlavne, kdyz jste tehotna tak bych moc ten bazen neriskovala :slight_smile:
6. bře 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenulka20 ahoj,to bydlíš celkem kousek od nás.Bydlím za Sepapem
21. bře 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kamarádka mě požádala, abych sem dala odkaz na bazárek, co pořádají 14. 6. v Libíši: http://libisskybazarek.blogspot.cz/
1. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek