• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // :grinning: Kdopak je na tom podobně a přidá se??
2. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, tak jsme na to stejně. Ještě se z toho překvapení vzpamatovávám :slight_smile: Měla bych být 4+5. K doktorovi zatím nespěchám.
2. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Dnes jsem 31Dc a ms nikde. Bolí mě jen prsa, svědí břicho a pálí žáha .
Co vy a příznaky? :sweat_smile:
2. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě příznaky velice žádné, jen mírná bolest břicha. Ale test to potvrdil. No uvidíme, necháme tomu volný průběh :wink:
2. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
worea..... kolikátý jsi dnes den cyklu?
2. říj 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se mi poštěstilo. Jsem dnes 4+4 a doktorka mě objednala na 14.10. Kromě // a pozitivního rozboru krve nemám žádné příznaky:slight_smile:
2. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svanhild....... gratuluji. Já právě taky žádné příznaky dá se říci, jen prsa citlivá a často pálení žáhy.
Kolikátý jsi den cyklu?
2. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se k vám také přidávám,ve čtvrtek jsem našla na testíku //.Jinak moc příznaků zatím nemám,jen mě strašně bolejí prsa,mám je celá nalitá a píchá mě v podbříšku.Zítra si budu volat k doktorovi,aby si mě obědnal.Teď už jen doufáme,že vše bude v pořádku!! :wink:
2. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jen nakukuju. Já jsem // na testu a příznaky řešila přesně před rokem. Neuvěřitelně to uteklo.
Přeji Vám hodně štěstí a ať těch 9 měsíců co nejrychleji uteče :wink:
3. říj 2011 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj, já bych dnes měla být přesně 6tt. Příznaky by se nějaké našly, ale vzhledem k tomu, že mi to už párkrát nevyšlo, tak k doktorovi nespěchám a jen doufám, že vydrží :wink:
3. říj 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v kolikátých tt se chystáte k doktorům???
3. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli můžu taky se ráda přidám a snad i zůstanu ( jakože doufám, že vše bude v pořádku ) MS měla dojít dneska, ale protože mě děsně bolely prsa ( stejný příznak jako u prvního těhu ) a trochu se i zvětšily ( jakou já mám smůlu :wink: ) a jsem cítila podbřišek, tak jsem si už v pátek udělala test a byl tam "duch" ale byl..v sobotu a dnes další a čárka tloustne, takže snad se nemýlím..
3. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky,já mám termín porodu v květnu.Ale chci jen poradit.Já jsem objevila // na testu v sobotu a v úterý jsem byla 4+0tt u doktorky a na UZ nic neviděla.A když jsem pak byla u ní znovu v 6+2tt tak už krásně viděla i srdíčko.Takže je lepší si fakt počkat.Vím že to je hrozné čekání ale stojí to zato :slight_smile:
3. říj 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo1985: dnes jsem 33 den cyklu, takže předpokládám, že nějaké příznaky se dostaví už brzy:slight_smile:
3. říj 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jestli muzu tak se take pridam :wink: jsem po 2 ivf a mam to potvrzene z krve,dalsi kontrola me ceka 12.10 a doufam ze bude vse v poradku.priznaky mam akorad takove ze mam zvetsena citliva prsa a citim podbrisek
3. říj 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam se taky, jestli me berete :wink: jsem zatim jen 13DPO, ale test ukazuje krasne //, podle netu by melo byt mimco 13.6., pokud vsechno klapne dobre :wink:
3. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já bych dle netu měla mít termín 11.6. ale protože jsem předchozí MS nedostala ( měla být 5.9. ale já ji díky antikoncepci někdy nedostala vůbec, což byl i tento případ ) tak se budu muset spolehnout až na UTZ..už se k Mudr těším, ale je ještě čas, tak jsem jí ještě ani nevolala, ale jsem zvědavá jak dlouho to ještě vydržím :wink:
Trošku se i bojím neb jsem v době početí byla zrovna nemocná a brala léky ne úplně vhodné pro těhotné, ale snad bude vše v pořádku...doufááám, moc!
3. říj 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?já dnes objevila // v sobotu ještě nic, tak mám radost, zítra to samozřejmě zopakuju:slight_smile:
Ovšem minulý týden střevní jednodenní viróza a z toho se vyvinula hnisavá angína, no fuj, dnes jsem byla u Dr. a řešily jsme co za léky mně dát, penicil.ATB nemůžu , neb jsem alergická, tak moc výběr není.
3. říj 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka tak to je dost zapeklitá situace co? Co jste nakonec vymyslely? Nějaké atb pro těhotné, asi ne vhodné, ale aspoň přijatelné, snad existujou ne? Já zase řeším, že mám dneska zumbu a zda to je ok nebo bych neměla...ale půjdu, snad je vše dobře přichycené, nachystané a bude se držet :slight_smile: Jen bolavé kozénky moje budu muset pořádně upevnit ať moc nebolí :grinning:
3. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita ja vedela ovulaci, takze to vim presne, podle ms to bude o tri dny drive :wink: a nemocna jsem dokonce ted a jeste me i ceka rentgen, ale nejak to snad dopadne! A tobe taky!
3. říj 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je zapeklitá situace, říkala, že se v prvním trimestru dávájí penicil. ATB, jenže ty já jak naschvál nemůžu, takže mám stříkat jen Bioparox, klktání solí, Panthenol na cucání a ve středu jí mám zavolat, zda přišla menses nebo mám pozitiv. test. Já si ho totiž dělala, až dneska v poledne.
To seš odvážná na tu zumbu, hlavně aby se tam udrželo:slight_smile:hupy , hupy:slight_smile:
3. říj 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka nějaké antibiotika určitě jsou, já je brala v minulém těhu a vše bylo v pořádku :wink:
3. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie a ten rentgen je nutný?
3. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek ona mně tvrdila, že v prvním trimestru penic.TB a v dalších pak makrolid.ATB, no asi záleží jestli máš třeba horečku, to by mně nějaké musela dát.
3. říj 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem alergická na acilpirin a penicilin a dr našla něco co můžu :sunglasses:
3. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,já se dneska byla objednat k Mudr.objednal mě na 13.10.tak mooooc doufám,že to bude vše dobré.Jinak jsem dneska nevydržela a zašla si do nemocnice na krev.Na základě krevního rozboru mi těhu potvrdili a ještě mi řekli,že hodnota HCG je 722,tak doufám,že to není málo.Zítra začínáme 5tt.Moc bych si přála,aby vše bylo tak jak má být a aby jsme se v červnu už těšili z našeho mrňouska :grinning:
3. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka já měla čtyřicítky a vůbec to neklesalo, volala kvůli tomu až do Prahy na nějakoukliniku, ale nakonec neco vymysleli, jen si nepamatuji jak se to jmenovalo :confounded:
3. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek aha, já právě horečky nemám, jen ten prokletý krk:slight_smile:
3. říj 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka já byla úplně mrtvá, nechali mně asi čtyři dny a když to neklesalo, tak hledali nějaké možnosti :wink: Chodila jsem ještě i do práce, takže to bylo fakt supr :confounded: Nechtěla jsem nikomu říkat, že jsem těhu
3. říj 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak 32DC a ms stále nikde :grinning: , Počkám do středy, jinak testnu
3. říj 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek no, to je hrozný a zrovna v těhu, jak naschvál,že?
3. říj 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek