• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp tak snad ti tam dobře poradí
15. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevíte co je s vak? dlouho tu nebyla
15. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek hm to me nak nenapadlo se zeptat na vahu:slight_smile:) tak treba na tom 3D? To jdu na zacatku brezna to budu ve 25tt....
No prave ze nic nerika:slight_smile: tak doufam ze je to v poho:slight_smile: podle me ale az pujdu na dalsi kontrolu tak uz neco nahore mit budu...pac ted pomalinku brisko zacina rust :wink:
15. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 gratuluji k výsledkům...skvělé! :slight_smile:
@dahane držím palce ny vyšetření, at je vše v pohodě...

@karollinka já chovám normálně dítka. Dokonce obě. Staršího ne tak často a když už, tak si k tomu sedneme. ALe ani tak se nevyhnu tomu, že jeho 18 kilo někam přenáším, zvedám nebo tak. Mladšího(13kg) nosím, když jdeme na procházku a už nemůže. Je pravda, že jenom kousek,..
ale normálně je oba tahám na bobech..prostě se to jinak nedá..:slight_smile:

@evelp tak to je mi líto...ale zase bude líp! určitě!
15. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra no ja si rikam ze jak by to delali maminky ktere uz maji male deti...snima to proste jinak nejde:slight_smile: Neterinka ma cca 9 kg...tak snad si neudelam kylu no :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Jestli tě to uklidní, tak já zas tahám africký buben a ten má 8 kg :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karollinka na tom 3D určitě, možná i u tvého dr. záleží jestli ti dělá u každé prohlídky i utz nebo ne, ten můj totiž nedělá, tak jsem se ptala na tom screeningu. No ono se ještě posílá pak kolem 32tt taky na nějaký speciální utz, tak tam se myslím právě dělá i ten odhad, atd. :slight_smile: ale to je zatím ještě daleko :sweat_smile:
15. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já byla dnes u dr a váha miminka je 500g... jsem 21+2...........................
15. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes kontrola, a bylo to fakt něco :astonished: Mimiš je zdravý a pro nás dokonalý :grinning: Ale.. šlo užasně vidět, že má brouček odstávájící- docela dost- ušička :sweat_smile: , doktorka na to fakt hleděla, ptala se, po kom to má tak vyrazné- a hned na to se otočila na manžela a už se jen usmála, taky jsme po měření zjistili že má obzvlášt dlouhé nohy- zase se otočila na manžela a rozesmála se .. :grinning: Kluk na 1 000000 % Užasnej a náš ze vším všudy, bylo to lepší než autogram tvořitele .. :slight_smile: :slight_smile: Jsem zamilovaná až po uši do uší .., našeho malého :wink:
15. únor 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucifereeek neen pokazde taky ne...ted pred tydnem jsem prave byla na tom velkem screeningu,ale i tak me to nenapadlo se zeptat....ve 24tydnu jdu zase..to delat utz nebude,ale v tom tydnu se prave objednam na to 3D dela to muj doktor,tak se rovnou zeptam:slight_smile:)
15. únor 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,zapomněla jsem...odmítla jsem test na tu cukrovku a prej no problem.
15. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to je hezké,tak super,že je vše ok
15. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa tak to je dobré ,že no problem,udělám to samé :slight_smile:
15. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Jéje, a manžel věděl,... že jsi to s ním chtěla urovnat .. ?
15. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera u odborníka, mě přijali, vyplnily papiry na prohlídku ve 13 tt a chtěli 700 kč :cry:
Já překvapená, že plati přece tentokrát nic nemám, jestli nejde o nedorozumění .. ???
Tak nahlídly do průkajdy a zhrozily se, že nejsme ve 13 tt ale 21 tt :grinning: :angry: Prý kde máme břicho :sweat_smile:
Byli nadšení, že je brouček krásně vyditelný, když je hned po kůží, a divili se že se cpe až někde do bránice..
:sweat_smile: Fotečka 3D nám ale nevyšla.., malej se chytil za hlavu a inkoginito :grinning: :wink:
16. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jojo, věděl a sám původně chtěl, ale přes prcka prostě jít nechtěl- čemuž rozumím, z druhé strany bych to asi taky nezvládla...

to máme nějaký stydlíny ty naše prcky, že ksichtíky nechtěj ukázat :grinning:
16. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Hm.., je to takové smutné, ale třeba budeš mít štěstí na nějakého pořádného, hodného chlapa :wink: Občas se to dějě :wink: !!!!
Nynějšího Manžela jsem taky poznala během období rozvodu, a po 6 měsících si mě vzal i s 2 pro něj nevlastníma dětma- padli jsme si do oka, oba jsme v manželství už byli a věděli jsme co od dalšího vztahu očekáváme , a aby toho nebylo málo, je těm dvoum lepším otcem než jejich vlastní .. :sweat_smile:
A to jsem rozvodem stratila chut na chlapy a chtěla jsem být pár let jenom sama s dětma. Uběhly 3 roky a jsem zamilovaná, děti mají zázemí, čekám třetí, koupili jsme menší statek .. Překonali nezhoubnou rakovinu, mám novou rodinu ze strany manžela ...

Není ještě ničemu konec !!!
16. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je hezký, jak z pohádky :slight_smile: I když to před rozvodem jistě pohádka nebyla...
16. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 pět let manželství s milenka, lžima ... - spal i s míma kamarádkama :unamused: No hnus a já 2 malé capartíčky, žaludeční vředy .. anorexii a alkohol- zničil mě- řval po mě , nespal se mnou, když jsem měla jen např. plný močák a navážila víc jak 46 kg / 171 cm. Dlouho jsem se dávala do kupy a jediny co mě drželo nad vodou byli 2 děti .

Ted vím co to je být milována ..
A tak na to radši ani nemyslet... , lituji každé, která ho ještě potkala.
16. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Je to hnus, co někteří dovedou. Ale gratuluju k síle, že jsi to zvládla překonat, to taky umí málokdo. :slight_smile:
16. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 A tak 5 let jsem si říkala že je to v pořádku držet při svém muži (v dobrém i zlém) , a snažit se zasloužit si jeho lásku.., bojovat o ní. Ach to jsem byla hloupá...
Hlavně bych ráda, abych nebyla jediná, co se ji v životě vše obrátilo k lepšímu :wink:
16. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,jsem totálně nasra....koupila jsem tu od jedné maminky odsávačku mléka,psala použitá jen v porodnici,na faktuře je datum 2009 a byla celá hnusně špinavá ještě od zaschlého mléka a vypadala jak po 3 dětech ,hnus byt tou maminou stydím se strašně moc.Vše jsem jí napsala co si o tomj myslím a čekám na odpověd,Jestli mi to nevysvětlí,nebo nepošle peníze zpátky tak jí píšu to nejhorší hodnocení co jde
16. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Slušný no.. :unamused: Měla to i nafocený?
16. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tvoje včerejší a dnešní příspěvky jsou plné radosti, naděje a lásky!! Kráááásnýý... :slight_smile: A ty ušiska mne překvapily! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teda až na ten příspěvek o bývalém manželovi...
16. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jo měla a vypadalo to dobře
16. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Mít lásku k dítěti skrz jeho otce , je pro mě sice nové ( že se nejedná jen o tu mateřskou ) Ale určitě Vás tu je hodně , milujících maminek ! :slight_smile: :wink:
No a ušaté dítě budu mít asi jediná .. :sweat_smile: :wink:
Nebo máte nějaké Vaše postřehy z UL ??? :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No a byla to ona ta odsávačka, nebo jen stáhnuty obrázek? Často obchoduji na aukru, tak vím že je to ryziko .. :confounded: nakupovat takhle, hlavně hledět na komentáře k dotyčným a na spojojenost s obchodováními s němi :cry: ..
16. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
obrázek těžko říct,ale když někdo napíše ,že je jak nová tak asi není hnusná od zaschlého mléka,sem se málem poblila fuj.A paní co s ní obchodovala ji chválila
16. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jé to je jak z pohádky. Za peklo sis vysloužila ráj! :slight_smile:) Přeju ti to a hlavně i evelp, aby jí potkalo štěstí!! :slight_smile:
My jsme teď měli dva večery potichu. Nějak nás asi zavalila práce a jsme trošku vystreslí a asi to ventilujeme tak, že se trochu poštěkneme a pak už ani jeden nemluví :frowning2: Ideální to není a nevím co s tím. Jsem zvědavá na dnešek. Zítra mám promoci, tak snad to bude lepší a trochu si odpočineme a budeme v pohodě..
16. únor 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek