• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim to je fakt divný, že už tady tak dlouho nebyla vak.
16. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Děkuji :sweat_smile:
Tož to bude napětí kolem promocí, né? Uvidíš, jestli to po ních trochu opadne :wink: Držím palečky a blahopřejí .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane, taknevim Holky, taky jsme na vak myslela, a nic že??? Akorát včera zatrhla " To se mi líbi " a jinak žádná stopa .
16. únor 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no já jsem i dost vystreslá, protože jsem byla u dr. a zatrhla mi volně vycházky, mám teď jen 6 hodin.. ty jsi taky doma na nemocenské? Jak máš vycházky?
16. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak je dobrý, že tady alespoň byla :slight_smile: a bude v pořádku.
16. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Ne já jsem bez práce, dělala jsem aqua cvičitelku a aerobic, ale jelikož ted lidi na svou postavu dost prdí :grinning: , tak mě nemohla už paní podnikatelka platit a jsem ted do nastupu na mateřskou doma. :unamused: Takže dusno pokud je, tak z přiškrcených financí .. :angry:
16. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 hele a potěš mě, bývá v pohádce i dusno :wink: :grinning: No já se upřímně dost rozhoduju, že se vrátím do práce než půjdu na mateřskou. Občas tam stejně musím, mám teda dvě.. aby toho nebylo málo a pak něco zařídit to v těch 6 hodinách fakt nejde. Dneska jsem letěla na hoďku do práce a pak na černý most koupit něco na promoci na sebe a nechat vyčistit příteli oblek, na poštu, nakoupit a i s cestou jsem měla co dělat, abych to stihla :frowning2: Pak mě začalo píchat na boku, jak jsem kvaltovala :frowning2:
16. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Týjo, no tak to Ti lékaři víc ublížili, než pomohli, ne? Všechno stihat za 6 h a pak doma to bříško zase zklidnovat.., to bych fakt raděj do práce a zvolnila tempo.. :wink:
Teda, ted nevím co si mám myslet :grinning: , jo, dusno občas existuje a hlavně z dusna kolem.., ne? :confounded: :sweat_smile: :grinning:
16. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No asi fakt půjdu do práce. Navíc jsem teď zjistila, že jsem neukončila smlouvu o stavebním spoření při refinancování hypo a když to teď půjdu zrušit, tak mi naspořené peníze příjdou na konci června. To mám porod, bez těch peněz neuděláme podkroví, takže do té doby spíme s obýváku!!! Já jsem tak vytočená, ještě jsem se toho pitomýho fin. poradce ptala, zda je to ukončené a ok!!!!
16. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Jj, to naštve !
16. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to dneska asi bude ticho už potřetí, ještě nám do toho praskla ve vesnici voda, takže jsme bez vody. Kde já si jako umyju hlavu na tu promoci to nevím! Když se daří, tak se daří :-/
16. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane To bych asi nepřežila,... a že by sis ráno někde nechala udělat účes ? Ale to je asi moc narychlo, že? Já byla na údržbě vlasů :grinning: v útery.. Tak že bych Tě leda zastoupila :wink: :grinning:
16. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no to nestíhám, mám to do prahy do centra, tak hodinu a v devět tam mám být :frowning2: Tak snad to zapnou. Ještě jsem vymyslela, že při nejhorším ráno skočím k tetě, oni mají do baráku vodu ze studně, takže jim teče! :grinning:
16. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, zdravim ze zimni pohadky na Sumave, uz nam to tu pomalu konci. Jestli vam chybi snih, udelejte si dovcu, vic, nez je ho tady, uz za celou zimu nebude. Dneska ve sprse po podvecernich peti kilometrech na bezkach jsem prisla na rozpor, ktery me spis zajima, nez trapi: Uvadi se, ze by se tehotne nemely zadychavat, protoze pak se doatava do dechove tisne i plod. Ale, pokud ma matka krev plnou endorfinu, citi to dobre i dite. Tak co s tim? Kdyz jsem si tak svistela sama ve stope, byly krasne cervanky, bylo mi blaze a zevnitr jsem taky necitila zadne protesty. Rozhodne mi to prospelo, po dvou letech "hniti" doma s ditetem, kdy jsem se ke kloudnemu sportu nedostala, uplne citim, jak mi ozily zadove svaly.
Doufam, ze se vsechny mate dobre, musim jit spat, at nema Leuska moc velky naskok.
16. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila No vidiš. A my když byli na Šumavě od Vánoc do Silvestra, tak tam sněhu bylo dost poskrovnu :unamused: Ale jinak Ti to závidím, taky bych ještě chtěla na běžky. Jinak já se zadýchávám i když jdu do schodů a to v tom endorfiny určitě nejsou a stejně s tim nic neudělám. Takže určitě jsem pro si užít, ať už na běžkách, nebo jinak :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To je teda euforye !!! :grinning: :grinning: :grinning:
Krásně si to užijte i s Leuškou :wink:
Já s manželem drtíme synovi učivo do hlavinky, děláme rekonstrukci pokoje na studentský a přibíráme s Oliverkem na kg :angry: :grinning:
Pápá :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já funím,jen ty schody vidím,ani je nemusím šlapat :grinning:
17. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tenhle týden by měli zakázat. Kamaráda si nechali s třema trombózama v nemocnici po rutinní kontrole, na kterou jsem ho vezla do 25km vzdálené nemocnice. Od úterka nevím, kde mi hlava stojí, lítám z jednoho města do druhýho, do toho se ozývají kamarádi na kafe, nejvíc ti, co se potřebují vypovídat z životních problémů, dělám poradce po telefonu, už je toho na mě moc, tento víkend si ordinuji odpočinek a co nejvíce času doma... Už fakt nemůžu takhle blbnout, ten zápřah mi dává zabrat....
17. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee souhlasím, tenhle týden bych radši vymazala...
17. únor 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Už je ti líp?
17. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ani moc ne :frowning2: doufala jsem, že v té poradně mi dají nějaký směr, kudy teď mám jít, ale v podstatě mi paní řekla, že sama neví...
17. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prosime tebe a vsechyn zname o hlasek natalce pokud mas chvili diky moc:slight_smile: http://soutez.doma.nova.cz/ka-rollinka
17. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp no tak to nic moc. a jdeš tam znovu? Třeba na něco příjdete, hlavu vzhůru! :slight_smile:
18. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp víš, to je právě ta psychologie, nečekej, že ti poradí kudy kam, povedou tě k tomu, aby sis na pro tebe vhodné řešení přišla sama. Je fakt, že to ve finále bude tvoje řešení, takže pro tebe bude ideální a naprosto přirozené - nebudeš nad ním pochybovat. Někde hluboko v sobě víš přesně, co máš dělat, jen to vyšťourat na povrch a najít odvahu. Ale neboj, hlavu vzhůru, bude dobře :slight_smile:
18. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ahojky, jenom jsem chtěla podotkout k těm vycházkám. Od ledna je totiž změna v zákoně a lékaři smí psát vycházky jen na určitou dobu a to v rozmezí od 6 do 19 (teď si to přesně nepamatuji) max na 6 hodin myslím. Byla jsem na školení a paní ze sociálky nám to tam říkali, že se moc lidi diví proč nejsou neomezené vycházky, tak nám to tam osvětlovali, že je to kvůli bezdůvodně vystavovaným neschopenkách. Když už je člověk na neschopence tak je to z důvodů, že kvůli zdravotnímu stavu nemůže normálně "fungovat" chodit do práce, takže musí být doma a ne toulat se po venku. :wink:
18. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Jasně já to chápu, četla jsem to i na stránkách ČSSZ. Jen mě prostě to hledění na čas stresuje snad víc než chodit do práce :wink:
18. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Je ale taky ovšem pravda, že kontroly teď chodí spíše na anonimní vyzvání nebo na nemoci trvající více než 4 měsíce. Do té doby to nechávají být. Tedy alespoň u nás na Břeclavsku. :wink:
18. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Tak to je možná u Vás, ale já měla kontrolu zhruba po měsíci. Vím, že zaměstnavatel na mě kontrolu neposlal. Byla to iniciativa místní sociálky - střední čechy :slight_smile:
18. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Asi mají málo jiné práce :grinning: když chodí otravovat lidi domů :wink:
18. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi to každopádně :grinning:
18. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek