• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila já vím, že už bych se měla vyznat v obrázcích z utz, ale i při svém kolikrát brejlím a nevidím, co to vlastně je..:grinning:
takže...o kterou část princezny se jedná?
21. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Jééé a já konečně vidím s kým si píšu,konečně jsi dala fotečku to je tvůj hafan??
S tou cukrovkou je to tak,že tě píchnou do prstu pak ti ze žíly vezmou krev a vypiješ 1 hrnek sladké tekutiny ze začátku mi to nepřišlo tak hrozné,ale ty poslední loky už mi lezly i ušima:(((..můžu to přirovnat třeba ke carnitinu před cvičením jestli jsi ho někdy užívala na spalování tuku to ti stačí lžíce a je to strašně sladký,ale tak chemicky divně.(((...no nevím zda jsem ti to dostatečně popsala,ale když jsem na tom byla před 13 lety tak vím,že to bylo ještě hnusnější a zamíchané v čaji bleeee :confounded: a třeba ti to bude chutnat četla jsem tady od někoho,že mi to chutnalo tak uvidíš :slight_smile: ..
Pohyby mám taky jen příjemné a ani si nepamatuji v předešlém těhu,že by mne to někdy bolelo spíš si je fakt užívám.Jo a dnes jdu na 3D do gennetu známá odjíždí příští týden tak mi volala ať příjdu dnes :slight_smile: :slight_smile: moc se těším!!!!
S tím pálením žáhy jsem o mléku slyšela,ale já ho bohužel nesnáším mám nějaký komplex ze školky,kdy jsem ho musela před učitelkou vypít a pak ze z toho většinou pozvracela :confounded: ...dnes je to v poho,ale včera mi přišlo,že jsem to měla z toho nedobrého pití v nemocnici...píšeš vlasaté dítě,ale vidíš že toho na hlavě zas tolik nemám a manžel si holí hlavu páč by musel nosi přehazovačku a možná ani tu ne :grinning: :grinning:,ale když jsem ho poznala měl docela vlasů dost a krásné prstýnky no bohužel věkem mu nějak řídly a svádí to na můj první porod,kdy jsem mu je rvala při těch nej bolestech :grinning: :grinning: ....
Se spaní na bříšku je to špatný,už mi to ten balon nedovolí,ale mám ten dlouhý polštář tak si ho nějak vedle sebe dám a z části ležím na břiše pokud se to dá tak napsat :wink: ...
Večer dám fotečku jestli se povede a ty už jsi na jméně Natálka rozhodnutá stoprocentně :slight_smile: :slight_smile: ??Já teda určitě!!!
21. únor 2012 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxik00 Nebyla jsem ani u jednoho těhu je to asi věc názoru je pravda,že s tím dýcháním pokud ho tam učí je to asi dobré,ale já s tím problém neměla oni ti na sále řeknou co máš dělat hlavně je musíš poslouchat což při těch bolestech se moc nechce :confounded: :confounded: ...
21. únor 2012 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp je tam obličej, jedno očíčko je vidět jako tmavá koule s bílou čárkou uprostřed - jako zavřené oko, na druhém oku je malý křížek kurzoru. Pod tím má UFO pusinku :grinning:
21. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to naznačeno
21. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No mně zamítl ta 2 jména, ale já jemu taky 2, takže v tom jsem si kvit :slight_smile: Mně se všeobecně klučičí jména nelíbí skoro žádná, nebo ne tak, aby mě nadchla, že bych tak chtěla pojmenovat svý dítě. Naopak holek bych potřebovala asi 5, abych je udala všechny :slight_smile: No ale jak říkám, na holce jsme se shodli hned, ta je jasná. Ale s tím klukem to bude náročný. Asi to nakonec bude jedno z toho užšího výběru 3. (i když mám ke každému stejně trochu nějaké připomínky). Jen prostě vůbec nevím který.
21. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak naprosto souhlasím s @comra. Jména neříkat rodině dopředu. Taky jsem zastáncem toho říct je až po narození. Abych si něco vybrala, a pak několik měsíců poslouchala, že lepší by bylo něco jinýho... To ne.
21. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já jsem navrhla Emila, což se mi moc líbí (Podle Zdeňka Svěráka - od Strašidýlka Emílek přes všechny jeho autobiografické postavy) a on mi odpověděl, že Emil je debil, co se dva roky nemyl. Tak jsem ráda, že další vymýšlet nemusím... Ještě Erik by se mi líbil, to mi taky zamítl.
21. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No tak hlavně aby se na ultrazvuku nespletli :slight_smile: Ale nakonec taky nějaké musíte vybrat a napsat jako variantu do papírů ne?
21. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to jo, ale tam může klidně být ten Hugo :wink:
21. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jen aby pak na vás ale ten Hugo nevykoukl. Já bych to radši promyslela :grinning:
21. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, co to znamená bez BPA?
21. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Bisfenol A?
21. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 už jsem to našla...koukala jsem po různých dudlíkách a tak a i u odsavaček to psali..to je ta aféra s těma škodlivinama
21. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tu jsem asi nějak nepostřehla (tu aféru). Možná je to taky tim, že po těhle věcech vůbec ještě nekoukám (ale možná bych měla) :confused:
21. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ono to bylo nějak loni myslím....už ani sama nevím, akorát mi to teď říkala máma do telefonu (lékárnice), tak má alespoň někdo u nás v rodině přehled :grinning:
21. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukuč Našého kloučka :slight_smile:
21. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marki1904 ale zrovna ouška vidět nejsou, že? Jen očička a čelist jako u nás. A pěkně tvarovaná mozkovna :dizzy_face:
21. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Mozkovna skvělá , záruka na rozum ? Ušička jsou ted někde přilehlá :grinning: Tý jo, ale brzy jdeme ještě jednou přeměřit nějaké části mozečku, jestli jsou v limitu, výsledky byli nějak nejasně dobré, tak jsem nervozní... :frowning2: Ale slíbili mi 3D fotečku pusinky i s ušičkama, ještě záleží jestli bude tak ochotný i malej :angry:
Posledně se chytil za očička a čelíčko, nehodlal se pustit, což lékař nezvěčnoval :unamused:
21. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 symetrická mozkovna je dobrý základ :grinning: do šišaté hlavy se moc rozumu nevejde :wink:
21. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě včera přepadla ohromná chuť na zavařené meruňky. Otevřela jsem si jednu skleničku a za dobu od 17 do 19 jsem ji spapala (jen tak jsem "uzobávala"). No ale musím Vám říct, že o půl osmé jsem myslela, že už budu rodit. Od počátku tohoto roku mám problém se zácpou, doktorka mi doporučila úpravu jídelníčku (případně lactulozu) a dokonce i když jsem před tím jedla zavařeniny tak jsem stejně měla zácpy (ani si nepamatuju kdy jsem naposledy byla pořádně na záchodě). No ale včera se to ve mě nějak hnulo. Snad půl hodiny jsem měla křeče jak blázen a to v intervalu kontrakcí těsně před porodem. Měla jsem strach o mimíška, jestli se mu něco nestalo, ale nakonec jsem málem nestihla doběhnout na záchod. Doufám, že to miminko nijak neohrozilo, ale teď můžu říct, že po dlouhé době jsem netrpěla zácpou :wink: ale zavařeniny na čas vypustím ze svého jídelníčku :wink:
22. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi já jsem to pochopila tak, že tě to právě prohnalo, že bys našla nějaký "lék ":grinning: já zácpou trpím díky "sraženině" už cca 6 let, tak mi to teď ani nepřijde
22. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,tak tento týden už podruhé těstoviny s tvarohem z celého balíčku těstovin a běda tom,kdo mi kousek veme,fakt sem na tom závyslá :grinning: :grinning:
22. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já mám za sebou období okurkových salátů, to bylo něco podobného, denně jeden z celé okurky a dost nerada jsem se dělila. Teď už si ho dělám méně často. Pro změnu mám období gervais a porku (což se manželovi moc nezdá, protože ten porek ze mě pak strašně táhne :grinning: )
22. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky myslím,že mě to přejde :slight_smile:
22. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Meruňkový džus je jedna ze surovin na rozjetí porodu podle té staré porodní báby - že když se pohnou střeva, pohne to i dítětem, ale jen za předpokladu, že už je k porodu samo připravené. Jinak se z meruněk nerodí. :wink: (ještě v tom je frťan pálenky a ricinový olej, aby to fakt prohnalo)
22. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak včera na genetu.. myšičku jsem na ultrazvuku krásně viděla! Je celý tatínek! :grinning:
Každopádně jsem z toho rozpačitá, myslela jsem si, že mi dělali znovu test na genetiku a doktorka, že ne, že to už dělají pak jen na tromozomy, či co.. takže snad bude vše ok, protože takhle mám jen kontrolu z UTZ, ale jistá si, zda bude holčička zdravá bez vrozených vad nejsem :frowning2: Každopádně mám opravdu toho Leidena a musím se objednat na hematologii a asi si budu jako @taknevim píchat do břicha :frowning2:
23. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane nebud z toho smutná,to opravdu nic není,já si to pichám už druhé těhu,mám z toho někdy i modřiny když se trefím do žilky,ale ničem nevadí ,nebolí to a ani mi to už nepříjde divné že si to pichám sama
23. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim já se teď snažím zjistit kam půjdu. na mělníku to na hematologii nedělají a v praze na karláku je číslo pořád obsazené :frowning2: chci tam jít, co nejdřív, protože teď jsem se docela vystresovala, když jsem na netu četla, že potrat hrozí celé těhu a je spousta maminek, které díky tomu, že nevěděli, že Leidena mají potratili těsně před termínem porodu.
Ale ještě víc mě štve, že už se nezabývali tou genetikou.. já myslela, že jsme se domluvili, že mi udělají nový krevní test na tu genetiku, udělají UTZ a pak se dle výsledků zařídíme, že třeba půjdu i na tu plodovku, ale oni prostě to vzali tak, že jsem plodovku odmítla a je to můj problém. Ale ta dr. mi říkala, že ten Leiden asi právě může ty výsledky rizika zkreslit...
23. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak jsem se dovolala na karlák a tam mi řekli, že si mám zavolat na jinou linku zítra dopo.. to je bezvadný, tak to vidím, že budu objednaná někdy na červenec :frowning2:
23. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek