• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane neměj nervy zítra se dovoláš ,je toho na té hematolce asi moc ,já u nás s objednáním problém neměla,a divím se,že tě tě nevzalikdyž si v pokročilém stádiu těhu.zkusilas na tu linku zavolat dnes?
23. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane A jak prosim Tě na to Tobě přišli, že bys Leidena mohla mít?
23. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale fuška,je umýt sprchový kout :grinning: udýchaná sem jak kdybych oběhla celé Drslavice 3x :grinning: :grinning: :grinning: ta rýma mě taky dává zabrat,ale už je líp :slight_smile:
23. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No to dýchání je hrozný!!! Já to mám teď nejvíc tak 3 dny, kdy fakt pořád hrozně funim i v sedě v kanceláři, strašně špatně se mi dýchá, nemůžu se jakoby pořádně nadechnout. A břicho mě poslední dny dost pne a tak lehce pobolívá, tak jestli jsem v nějaký růstový fázi nebo co. No tenhle týden je dost nepříjemný.
23. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no mám to s tím dýcháním stejně,ale asi už dýl k tomu rýma... fuj už at to skončí
23. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No a to se bude zlepšovat až bude těď ten růstový sprint za mnou, nebo pořád stejný a horší? Nedovedu si představit, když teď se sotva nadechnu, jak to bude za 2-3 měsíce :confounded:
23. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jj přesně,taky si to nedovedu představit,dnes dělám velký uklid ,děti nejsou doma .Dřív bych to měla za 3 hodky i s podlahama a dnes od rána ještě nekončím musím každou chvilku odpočívat jinak bych to nedala :frowning2:
23. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám za sebou test na cukr a fuj fuj blé teda- ani to nebylo tak sladký, jakože to mělo takovou fuj pachuť.... ještě že je to hotový :grinning:

a zítra na 4D se ségrou, já se taaaaaak těším
23. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Mě cukr teprv čeká, tak se těšim :slight_smile: Tak pak přidej ze 4D fotku. Chvíli jsem taky uvažovala, že bych na to šla, ale přijde mi to hrozně drahý a nikde neni jistota, že to mrně nebude mít zrovna obličej vražený do placenty, nebo ručičky před obličejem nebo tak. No ale hlavně je to v Praze fakt drahý.
23. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no já to ma mza 800 i s fotkama, je to dost, ale pak si to nechám proplatit pojišťovnou :slight_smile: a při klasickém velkém utz se přesně takhle schovával prcek, tak mu musím ráno dát dobrou snídani, jak jsem mu slíbila, aby pak byl hodnej a spolupracoval :grinning:
23. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, větší hovado doktora jsem nezažila. Ještě, že tam už nemusím. Doktor mi z jedný strany mačkal břicho a z druhý rval sondu, malej kopal jako blázen jak během vyšetření, tak pak celý den až do večera. Takhle zle mi nebylo dlouho, bylo mi do breku, blbec jeden. Ještě do mě šťouchá a říká: "Vždyť vy nejste tak tlustá, ale vy jste tak špatně echolativní." - tím chtěl říct, že blbě vidí, nebo co. Zatím nejhorší zážitek, teď už snad jen lépe...
23. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee proboha, co to bylo zač?
23. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No tak v Praze to je přes 1000, myslím že tak za 1200 Kč se dá sehnat. To je ale dost na tak nejistý výdledek :unamused:
23. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp pan doktor Plzák - Ústí nad Labem. Už poprvé mi tohle udělal, ale to byl malej, ještě fakt maličkej, takže jsem to potom už neodnesla, ale tentokrát nám oběma teda fakt naložil. Nicméně na UTZ nic špatně, takže už tam znovu nemusím. Můj dr je zlatej - tohle byl typ starého pana profesora, kterého by člověk rozhodně nechtěl mít u zkoušek... Úplně jsem si vzpomněla na studia...
23. únor 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ,hotovo uklizeno,sem totalně KO.Manžel jel pro děti a zítra mužu nanovo :unamused:
23. únor 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak jsem pak volala do těch Hostivic a sestřička šla za doktorem, že jsem už ve 24 tt a jestli mě může někam nacpat. Tak jdu příští čtvrtek v 10 hod. Ale přístup 1000 a 1. Žádné odbytí, jako ta na karláku! :angry:
Dokonce říkala, že Jindřiška je krásné jméno, tak má přítel a tatík bod, jelikož Jindřišku chtějí - ale mě to nepřesvědčí! :grinning:
Takže už jsem to přečkat do čtvrtka a bude to ok! :slight_smile:
23. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Holka, já nevím. Byla jsem pozvaná na genet, že mám špatnou genetiku v druhém trimestru - odběr plodové vody mi nebyl z důvodu možného potratu doporučen, tak jsem šla na UTZ, kde to vypadalo dobře a ještě jednou mi vzali krev - myslela jsem, že mi budou dělat znovu test na genetiku. Když přišly výsledky, tak mi dr. volala, že mám Leidenskou mutaci, ať příjdu. Tu krev už mi nebrali na genetiku, ale právě na tyhle mutace.. tak já nevíííím. Nedozvěděla jsem se, jestli máme pořád riziko downa, ale jen toto.. jsem z toho docela rozpačitá. jen říkala, že toho s tím může souviset a mimi je dle UTZ v pořádku a vyvíjí se normálně, ale na zprávě z UTZ je napsáno, že UTZ nemůže odhalit všechny vady plodu..
23. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@terezka312 no já předevčírem myla okna a taky mě to teda celkem zmáhalo :grinning:
23. únor 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane tak to je super ,že tě vzali .Těd už jen at to dobře dopadne :slight_smile:
23. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jen jestli ti můžu říct, Leidenská mutace je porucha srážlivosti, budeš si pravděpodobně píchat Frxiparin nebo něco jiného, aby nedošlo právě k potratu a jiným komplikacím, byla jsem taky na těchto testech :wink:
23. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja jj, já vím, říkala mi to doktorka i taknevim, která si taky píchá :slight_smile:
23. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim máš nějaké jiné omezení v životě kromě píchání v těhu? třeba kdybys letěla letadlem a tak?
23. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Zdravím :slight_smile:. Koukám, že máš podobný lítání po Dr. jako já před třemi lety, když jsem čekala dceru. Já teda nemám Leidena, ale tenkrát mi asi v 17 tt zjistili mutaci MTHFR a1298c homozygot. A začala jsem si píchat Fragmin. Do té doby mě ani nenapadlo, že něco takového mám. Chodila jsem právě na ten Karlák do Trombocentra. Tam stačilo zavolat, říct, že jsem těhotná, mám tuhle mutaci a hned asi za týden mě objednali a hned jsem vyfásla injekce. Teď tam chodím taky, ale zatím si nepíchám, prý mám zatím výsledky z krve ok, že na injekce to není. I když jsem si myslela, že si to budu píchat preventivně... tak asi ne no... Jinak já jsem srab, nepíchla jsem si jedinou injekci sama, nedokážu to :wink:...
23. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane teda to nevím,nikdy sem letadlem neletěla :grinning: a ani se nechystám,ale myslím,že tě to neomezuje v ničem,jen třeba,kdybych šla na operaci něbo měla nějaké zdr.problémy tak bych to řekla doktorovi.Jinak mě to neomezuje v ničem
23. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtu holky, že taky zápasíte s nachlazením. Já jsem na tom stejně a taky se zadýchám jen co výjdu schody. A taky se mi v tomto počasí točí hlava. No už abych byla fit, je to blbé, že si nemůžu dát ani blbé kapky do nosu., používám Quixx s mořskou vodou a je to lepší než nic. Neví jestli jsem to sem už psala, na 3D se malá schovávala ručičkama a pupečníkem, takže máme jen jednu celkem pěknou fotku. Za 14 dní jdeme znovu, tak jsem zvědavá, jestli už půjde vidět. Jinak už dnes peru první várku oblečků, co jsme podostávali od rodiny. :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno..hurá, první ráno co se obešlo bez nepříjemného odhlenování a kašláni :slight_smile: Asi už jsem fit..

Jinak u Nás se zadýcháváním je do taky aktuální, ale spíše jen u zhýbání a dřepáni si.. Mno a jelikož jsem byla už 2x těhotná, musím říct, že ani před jedním porodem jsem nevypadalá tak těhotně jako ted- břušek krásný velky, ale už si málem ani ponožky nedám :sweat_smile: A to rodíme v červnu ! :fearful: Co budu tělat pak?

Vyprázdnováni je akční stejně jako u Vás, měla jsem nejakou zácpu asi týden, tak jsem začala popíjet stávu z řepy- to vždy funguje, stejně jako luštěniny, mno a výsledek, byl že jsem akutně seděla na WC a nadávala že po tom vyprázdněni budu zralá akorát tak na šití !!! :angry: :confounded: Mno hrůza ale pak supr uleva pro mne i Olivera :grinning:

@miribee Jinak kamarádka mi volala uplně zhroucená z vyšetření stdička UV- že má naprosto zhmožděné břicho, vyšetření ji udělali naprosto necitlivě, tlačili sondou a taky se ji snažili malého nějak otočit či co... :cry: Což bylo krajně nepříjemné a bolestivé... Takže se to dějě asi celkem často .. :cry: Já šla na vyšetření s možností že asi dopadnu stejně, ale bylo to užasné a v poho, měla jsem sebou manžela tak uvažuji zda by to dopadlo stejně i u těch .., co by tam nebyli samy .. :cry: Mno nevím
24. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já problém se zácpou nemám.Ale mám jiný,nic neobleču,už sem si musela dnes objednat i těhu trička,protože mám doma samé hezké,značkové a to břicho to celkem vytahuje,pak by to vypadalo strašně.Taky by mě zajímalo,jak budu vypadat před porodem ,ted sem jak tank a to sem přibrala jen 3 kila,no břicho mám takové,že vypadá na těch kil aspon 10
24. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosy ahoj byla jsi na tom ve Zlíně?
24. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám asi štěstí na doktorku, chodím k babě, co dělá i dětskou gynekologii, takže od ní je UZV jako pohlazení.
K těhu oblečení mám vyzkoušený tip: v C&A jsem si koupila jedny kalhoty vel. 38 a vsadila na to, že šijou pořád stejně, další C&A koupila přes mimibazar za 150Kč i s poštovným. Za těch pár měsíců s břichem do nich opravdu jedna baba neudělá dírky. Takže mám manšestráky a společenské, ještě si takhle najdu nějaké džíny na jaro a nehodlám do nich investovat víc, než dvě stovky :wink:
24. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek