• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila já taky nakoupila kalhoty na netu ,nechce se mi za ně dávat 700,jak píšeš po jednom těhu do nic díry snad nikdo neudělá
24. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem podarovala a popůjčovala značkové sportovní těhu šatičky se mi po letech dostanou nazpět, tak jsem děsně ráda, když už jsem za ně 6 let nazpět dala1200 ,- :angry: :wink:
@taknevim
24. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já vše rozdala,už sem třetí nechtěla ,no a ted vše kupuju znovu :unamused:
24. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim No však já také :grinning: :grinning: :grinning:
Proto se děsně divím, že se ty šaty ještě u někoho našly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já loni a předloni rozprodala úplně nový nový fusak, nový koupací kbelík, židličku pro mimi , oblečeni pro mimi atd, že ... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tys to aspon rozprodala,ale já vše darovala :angry: :angry: :angry:
24. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jj, za to jsem nakoupila opět věci pro děti.. :sweat_smile:
24. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tomu se říká PECH ... :angry:
24. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dnešní večeře,chleba ,máslo,šunka a na tom hoooooooodně vajíček uvačených na tvrdo.A u vás?
24. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes mě napadlo,berete si do porodnice svoje oblečenípro mimčo?Nebo si budete pujčovat to nemocniční?
24. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim nemocniční ti vyperou, tvoje ne.
Já dojídám zbytky jako čuník, honí mě mlsná na úplně všechno...
24. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já večeře, pohanková polévka s řasami, kuřecí salát s rýžovým chlebem a dýnový kompot.
Beru sebou věci pro miminko, ale jen ty na cestu na zpátek. Nejlepší zkušenost mám s používáním jejích obleček.. Kolikrat mi přinesli miminko po vyšetření opět převlečené.., a s vlastními oblečkami by to bylo akorát komplkovanější, včetně praní ..
25. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já měla 2 celozrnný rohlíky s krabí pomazánkou (ale teda domácí radši). Sice jsem se snažila se majoneze vyhýbat, ale ta od Helmanns je z pasterovaného žloutku, tak tam snad nic nehrozí. A už jsem na to měla strašnou chuť!
25. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož mám pocit, že jsem si vypěstovala nějakou alergii na intimky :frowning2: Používám jeden a ten sám typ (parfémované) cca půl roku, a najednou z ničeho nic problém :confounded: Jsem akorát tak zralá na léčení :cry: málem si nesednu . Chjo, at už je to ok .. :frowning2:
25. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že opravdu přibírám skoro půl kila za týden (už mám navrch 5 kilo). Ach jo, když mě teď všechno tak chutná (a bohužel nejvíc sladké) :unamused: okolo pupku už mám stovku a tak jak to vypadalo, že žádné pořádné bříško mít nebudu tak se to nějak rozrůstá.
25. únor 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 nakoukla jsem Vám sem holky :slight_smile: Musím s Tebou nesouhlasit, co se týče 4D ultrazvuku a Prahy. My byli s manželem minulý týden v Gennetu na Praze 7 a vzhledem k tomu, že měla malá ručky před obličejem, tak jsme platili jen 360,- a to máme fotky i video...tak cca 25 minut. :slight_smile: Příští týden to jdeme zkusit znovu a pokud se to bude opakovat, mám opět slíbeno jen těch 360,- ne 1200,- nebo 1500,- a to si myslím, že se dá :wink:
25. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixxinka To jo, ale když mně přijde hodně i těch 1200 Kč, když tam ty ručičky nemá. A 360 kč samozřejmě moc neni, ale pak tam zas jsou ty ručičky :slight_smile: Nevim no. Rozhodla jsem se investovat radši do profi focení, fotky těhotných maminek, když jsou fakt hezky a zajímavě udělaný (třeba i hezké akty, ne takový ty tuctový fotky) se mi nějak líbí víc než 3D fotky :slight_smile: Počkám si na 3D live :grinning:

@lidi Být tebou, jsem v klidu. Mně taky strašně chutná a nějak zastávám názor, že v těhotenství prostě budu jíst to, na co budu mít zrovna chuť (teda některé rizikové věci vynechávám, ale třeba sladkého se to netýká). Přibývám taky hrozně rychle a nárůst už mám teda o dost větší než ty. Takže v klidu:slight_smile: Kamarádka přibrala v těhotenství 32 kg!!! a 4,5 měsíce po porodu jí zbývají asi tak 3 kg navíc. I když je mi jasný, že každý to má jinak.
25. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jj mě taky přepadly chutě,a jaké bramburky bych mohla s čokoládou :grinning: a přes pupek mám 116
25. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to jste mě asi nepochopila... jakmile tam prostě není jasně vidět obličej, tak to stojí 360,- s ručičkama i bez :slight_smile:
25. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixxinka No to jsem právě pochopila. Ta cena 360 je dobrá, ale pak nejsou moc kvalitní fotky, protože není jasně vidět obličej. A když je, tak to stojí 1200 a to je pro mě prostě moc :slight_smile: Ale možná prostě jen nejsem pro 3D fotky tak nadšená. Nějak se asi bez nich obejdu. Zatím. Ale kdo ví, třeba ještě změním názor, věřím, že to je krásný zážitek :slight_smile:
25. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jo takhle... :slight_smile: Tak to jo. Pro nás to byl teda nádhernej zážitek... mohli jsme skoro hodinu pozorovat našeho Broučka a byli jsme z toho úplně paf :slight_smile:
25. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixxinka To naprosto chápu, asi bych byla taky. :slight_smile:
25. únor 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se tady stresuji, že Nám na kontrole srdíčka byla špatně zřetelná aorta či co.., a tak že jdeme znova, a ted mi tchíně připoměla že mají v rodině takovou zvláštnost.., a to pootočené srdce. ( má to manžel i jeho otec ..) :unamused:
Se pak můžu divit, že ji doktor hned nevidí na první pohled.. .. :angry: :grinning:
Mno, tak alespon víme na čem jsme :sweat_smile:
25. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty brdo,to je fakt zvláštnost,no aspon mužeš byt na jednu starnu klidná
já chytla depku jak kráva :cry: :cry:
25. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jak to depku ?
25. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se 3D uzv nelibi, jak jsou ty deti malicke, vypadaji jak ufonci. Takze ja na nej nejdu.
25. únor 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila mě to taky nic neříká .., nějak po tom netoužím :unamused:
25. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 nevím sem furt zavřená doma v baráku,všichni někde paří,já se na to taky těšila,že až mi El odroste tak budu taky a ted zase těhotná.Na mimčo se těším,ale už sem chtěla trošku začít žít taky.Vím sem sobecká
25. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Proč bys byla (???), akorát se Ti srovnávají pocity a hodnoty..Většinou příjde depka jak blázen, a až si jí člověk projde.., je mnohem vyrovnanější s lepším nadhledem. My to řešili také.., řeší to asi každý pár, či mamina- zda ji to tkz.. stojí za to, odepřít si pár věcí a (opět) se podvolit mateřství .. :unamused: Ale po zpátku je člověk rád za rozhodnutí která udělal :wink: Dáš občas pohlídat, a (o to víc) si to užiješ .. :angry:
25. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj asi máš pravdu,sem blbá
25. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jj, klub červnových blbek :grinning: :wink:
25. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek