• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Tyhle pocity jsou asi normální, u nás to došlo dokonce tak daleko, že při jedné z hádek mi manžel vytkl, že s ním nikdy nikam nejezdím. Moje argumenty, jak vypravit kamkoli dvouleté dítě na víkend, když se přespává u kamarádů nepadly na úrodnou půdu. Z posledního společného víkendu sešlo kvůli viróze a to by se zrovna spalo u švagrové, takže luxus největší - vlastní postel. (To mám z toho, že mám mladého muže, ještě má kámoše po privátech)
25. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem mám za sebou úklid půlky bytu, pak jsem odpadla. Než uklidím tu druhou, zase se to zaneřátí (hračky, drobky, vlasy - klasika). Jak mi svítilo slunce do oken, měla jsem silné nutkání je umýt, ale podlahy byly přednější...
25. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky:slight_smile: po mensi odmlce,byli jsme na horach na tyden...uz jsme zase zpet:slight_smile: Doufam ze jste vsichni v poradku a ze si uzivate klidny vikend :wink: Ja uz nejezdila pro jistotu..ale i tak to byl hezky vylet:slight_smile:
25. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ahoj mělas pravdu,dnes e líp :slight_smile:
26. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 @cervena_vila Jsem ráda, že co se týče 3D nejsem za jediného exota, co tam nepůjde :slight_smile: Díky za uklidnění :wink:
26. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Tak to jsem ráda :slight_smile: Jestli je u Vás sluníčko stejně jak tady, tak si jej užívej, mě to vždycky ohromně nabíjí (a pak je ze mě nezmar) :grinning:
26. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidim, u nás je zataženo a prší. Ale včera to sluníčko...
26. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mám za sebou na hokus pokus :confounded: Pochyběl chleb, manžel auto v práci- tak jsem po půl roce sedla s bříchem na kolo :grinning: Mno síla, více jsem funěla než šlapala- mám to do fest táhlého kopce .. :angry: Ale chleba je doma !!! :wink: Musím to zkoušet častěji .. :sweat_smile:
26. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, tady chumelí, koukala jsem na to jak blázen, včera to bylo na kafíčko venku a dneska...
@marki1904 a já myslela, že pečeš chleba
26. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tady prší a je škaredě,a jako to kolo :grinning: já bych na něj už ani nevysedla asi :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim :grinning: Tak tomu se nedá nesmát :grinning:
26. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Tak toho názoru že ani nenasednu jsem byla taky :grinning: Mno, ale co by pro hladovějící rodinu člověk neudělal, že .. :sweat_smile:
Jinak ráno sluníčko, a ted už tu taky zase cosi kyde !!!!!!!! :angry: :angry: Vrrrrrrr
Mno nevadí, s práci jsem hotová - teda s tou nejhorší jako je vytřít barák a pod :confounded:
26. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Fajné ... :slight_smile: :slight_smile: To by mě ale zajimalo kdo se směje, když ten psík chnapne dítěti po svačíně.. :wink:
26. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,tak máme vymalováno zařízený dětský pokojíček pro mimníška a jak říká manžel konečně zahnízděno :grinning: :grinning:....dva týdny docela záhul,ale stálo to za to myslím,že původní plán nechat vše na jaro, by nebyl zrovna reálný páč mi to bříško už teď docela překáželo....
Jinak jsem přidala fotku 3D Natálky mračila se na nás :slight_smile:,no a holčička opět potvrzena!!Byl i manžel a byli jsme tam opět hodinu a zkoumali každý detail nemohla jsem se vynadívat :slight_smile: :slight_smile: ..
26. únor 2012 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nevím jak to máte vy, ale já začínám v noci pěkně blbě spát, pořád se přetáčim, nevim, jak si lehnout. Břicho mi teď nabralo hroznou rychlost narůstání. Celou noc se točim ze zad na jeden bok, na druhý bok a zpět na záda. Jenže na těch bocích je mi to nepříjemný, protože to břicho mě pak nějak pobolívá, takže "pohodlný" je to jen na zádech, ale na těch vydržim jen chvíli. Takže celou noc rotuju (ještě navíc s hrozným úsilím) a pořád se budim :angry:
27. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já teď padala večer únavou po té naší rekonstrukci,takže usínala ještě než jsem se stačila přikrýt peřinou :grinning: .... před tím jsem měla taky problém,ale mám ten kojící polštář a je super,docela mi pomohl,různě si na něj pokládám nohy a tím,že ráda spím na břiše tak si ho tak nějak pod sebe našteluji a spím tak napůl na bříšku :slight_smile: .No myslím,že co se nám bude zvětšovat bříško bude to horší a horší holka :frowning2: :frowning2: ...
27. únor 2012 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Toho se trochu děsim. A pak se mrně narodí a zase se nevyspíme, takže teď je to vlastně takový trénink :slight_smile:
27. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,hlásím se k vám jako další mamina s červňátkem :slight_smile:
27. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 No to teda,už jsem to zažila dvakrát,ale to jsem byla o dost mladší....teď už jsem si zvykla na to své pohodlí,kdy mě děti nechají spát,takže se toho tak trochu obávám,ale věřím,že to prostě příjde ani nebudu vědět jak :wink: :wink: ...
27. únor 2012 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drexlerka Ahojky a jaký máš datum porodu??
27. únor 2012 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jich mám asi 5 :slight_smile: ale podle MS 12.6,ale pupek mám že bych mohla jít rodit už teď .-) ale je to tím,že čekáme už druhé mimi :slight_smile:
27. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@drexlerka ahoj, a to počky,až budeš čekat 3 jak já :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj já to mám uplně stejně nevydržím ani 5 minut v jedné poloze
27. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to už by se se mnou manžel rozvedl :slight_smile:Já mu vždycky říkám nebooj,když třettí tak jedině s jiným chlapem :slight_smile:Někdy mám pocit že příjdu do Bohnic s jedním,co pak se třema.... chi
27. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak A jaký kojící polštář máš? Nějaký obyčejný nebo něco vychytanějšího?
@taknevim Jsem ráda, že v tom nejsem sama, jak je to poprvé, tak ještě nevim, co je normální :slight_smile:
27. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já tam sama nebyla, měla jsem s sebou kamaráda - je po operaci kolene, tak spolu máme lékařské dny, většinou nám to vychází na úterý, tak je objíždíme spolu. I on z toho byl v šoku, na monitoru viděl vlny, jak malej kopal, kamarád jenom valil oči a utěšoval mě, že je dobře, že už tam nemusím... Jinde jsem to fakt nezažila - všechny ostatní vyšetření byly úplně v pohodě - žádný následky... Prostě doktor surovec.
27. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Canesten! Měla jsem dost podobný problém, po kontrole u lékaře jsme zjistili, že to byla prostě jenom mykóza, canesten se v těhu může, tak už ho mám doma i pohotovostně. Těhulky jsou prý k mykózám náchylnější, miminku to neublíží :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim , @marki1904 Depkování už mám taky za sebou, do teď jsem pracovala, studovala, zpívala ve třech kapelách, věčně pořádala nějaký akce, koncerty, festival, třikrát týdně zkoušky, o víkend koncerty. Pořád v jednom kole a neskutečně mi to vyhovovalo. Když se pak objevil volný víkend, tak jsem si ho užila (no, vlastně jsem dělala věci, který jsem jinak nestíhala) a teď už jsem od listopadu doma. Najednou si říkám: Co budu proboha dělat? Nejdřív jsem pořád spala - asi jsem doháněla posledních pět let :slight_smile:, pak přišlo na řadu uklízení ve velkém a pak deprese. Došla jsem k tomu, že se ničeho nevzdám, jen to nemůžu dělat v takové míře. Prostě musím zpomalit, abych to zvládala. Mímo je na prvním místě, pak zbytek, ale tak, abych se nesesypala. Teď mám za sebou víkend s kapelou na soustředění a mám pocit, že jsem se dobila tak zase na půl roku dopředu. Nechci za 10 let zjistit, že jsem se všeho vzdala kvůli dětem, zapomněla na koníčky, přátele, na život mimo rodinu. Je pak strašně těžký se k tomu vracet, nebo to znovu najít. Jakmile začnou být děti samostatnější, objeví se znovu volný čas (i když ne mnoho) a pak spousta ženských neví, co se sebou. Takových mám kolem sebe spoustu a je to asi jediná věc, která mě na mateřství vážně děsí. Ufff, to bylo dlouhý :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak sem holky sežrala celé pralinky,nechtěla sem ,ale nešlo tam nechat na pozdějc,ještě by mi to doma snědli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek