• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312
@vak Holky, jste mě inspirovali :grinning: Mám to ze spánkem přesně jak @vak, manžel se mi směje,že spím dřív než se přikryji. Ale poslední 2 noci byli jak u @terezka, bříško bolí, a hledám polohu.. :unamused: ( včera , na pravém boku se ozíval už i Oliver, vztekal se tak horlivě, že jsem musela zpět na záda) Ale určo bych zainvestovala do toho kojícího polštáře, čtu na něj chválu už po několikáte, hlavně co se spánku týče, asi se po něm začnu poohlížet .. :wink: Když to teda není marná investice , jinak jsem jej u kojeni nikdy nepotřebovala :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Canesten? Díky moc, řešit to potřebuji, je to lepší ale né uplně, a už bych se aj ráda byla schopná pomilovat s manžílkem.. :frowning2: Prosim tě, a je na předpis, nebo volně prodejny ? A nejsou to takové ty tablety na zavádění?
27. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kojící polštář pěji jen chválu, hlavně je super na psaní, podkládání, super. doufám, že ho využiji i při kojení. mám problémy se spánkem, ale jakmile se do polštáře zabořím, tak jsem k.o :grinning: mám polštář hoodně veliký, s tím, že část si dám mezi nožky, když ležím na bok ua na části ležím - takové velkééé céčko :slight_smile: doporučuji všem
27. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No tak já to mám podobně jako miribee...podnikám a nechci se toho vzdát,při prvním mimi jsem se nudila a vše to začalo,nemůžu taky sedět v klidu na zadku a nicnedělat :slight_smile:Jinak na sladkém ujíždím taky moc..hlavně zmrzlina :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Canesten je volně prodejný. Dá se koupit buď jako jednorázová tableta na vkládání, nebo jako krém. Jestli můžu radit, doporučuji krém, dá se mazat jak vniřně, tak v okolí pochvy. Tableta je jen dovnitř a budeš se tak minimálně 3 dny čistit - to na milování není. Krém je bezvadnej, jakmile cítím sebemenší potíř, máznu se a druhý den o ničem nevím :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim No tak to do mě zas zahučela studenstská pečeť. Je v Bille v akci, tak jsem si koupila už druhou. No vůbec teď strašně žeru sladký. Pak se nemám divit, že tak hrozně přibírám. Ale proč si nedopřát, když to tělo žádá. A nějaký to kilo navíc z jídla se teď u toho břicha ztratí. Hlavně doufám, že to pak půjde dolů :grinning:
27. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě by mě zajímalo: jak byste se tvářili na jméno, které končí na stejné písmeno jako začíná příjmení? Pořád nemůžem vybrat jméno pro kluka, teď se nám jedno líbí, ale je tam tenhle problém. Někde jsem četla, že by se to nemělo dávat, že se to špatně vyslovuje. Zpočátku se mi to asi fakt špatně říkalo, ale jak si to již několik dní opakuju, tak mi to nakonec ani tak hrozný nepřijde. Ale nevim...
27. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám za sebou taky jednu z bezesných nocí. Po dvou hodinách převalování jsem si otočila polštář k nohám a najednou jsem usnula. I když nevím jestli to spíš nebylo už únavou. :slight_smile:
Navíc od doby co máme venkovní roletu tak je to super, že mě ráno nebudí sluníčko, ale rychle se vydýchá vzduch a tak se musím během noci chodit nadýchat k otevřenému oknu do koupelny. :wink:
Kojící polštář mám, ale nenašla jsem způsob jak na něm ležet přijde mi hrozně veliký, i když myslím, že je plněný těmi kuličkami takže by se to mělo dát odsypat, ale zatím jsem se k tomu nedostala.
27. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Líbí se ti to? Zni ti to dobře? Tak se vykašli na nějaký mělo - nemělo :grinning:
27. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee No ani o to mělo nemělo nejde, spíš já jsem si na to, jak to zní už zvykla, ale nevím, jestli pro ostatní to fakt nebude těžký to říct. Navíc to písmeno je T.
27. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ostatní to budou chtít vyslovovat správně, takže si zopakují správnou artikulaci. A ti, co to neudělají jsou jelita, která ti mohou bíti ukradená :grinning: Ježíš, jaký jméno končí T? :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Jé, tak to bych vůbec neřešila - stejně mu všichni budou říkat Vítek a když se bude potřebovat někde úředně představit, tak žačne příjmením :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Ty jsi geniální. Normálně je Vítek jasnej, ale právě jsem si představovala, jak se bude někde představovat. Ale začít příjmením mě nenapadlo a přitom je to normální :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já podobný problém řešila u prvního syna. Je Tomáš Staněk. ALe na úřadě to říkám obráceně, nebo dám mezi jmény větší mezeru..Jiné jméno jsme fakty nemohli vymyslet..:slight_smile:
Takže bych se toho nebála. Nebo se může dát jméno i Vítek..
27. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Nad tím už jsem taky přemýšlela. Ale nějak k malýmu mimču a malýmu klukovi by mi to šlo, ale aby se pak dospělej chlap jmenoval oficiálně Vítek mi přijde, nevím proč, nějaký divný. Pak byla ještě varianta Vítězslav, ale já nějak ty -slavi a -míry nemusim, navíc by mu pak někdo mohl nedejbože říkat Slávku... :confounded:
27. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No tož mám problém spíše vnější.. než vnitřní (jsem ještě nezažila) :confounded: , takže jsem netušila co s tím,krom 3x denně spršky, ale je super že jej dělaj i v masti, zítra jej hned koupím. :sweat_smile: !!!
27. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dívam se na ty kojící polš. a mají na aukru v nabídce i krásný semišový .. :slight_smile: Jak myslíte že se bude udržovat ???
27. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já teď zas našla mini kojící polštář, ty 2 metrový hadice mi přijdou příšerný, tohle by bylo tak akorát pod břicho.
27. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jo a viděla jsem i bavlněný i fleecový. Dají se koupit se sundavacím pracím povlakem.
27. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já ho měla a nikdy sem ho nepoužila je fakt malinký,muj mi ho koupil a neodhadl pas tak sem ho nikdy neměla.Pošli sem odkaz,jestli je to stejný :slight_smile:
27. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Přišlo mi to dobrý prostě jen na spaní pod břicho, pak se to dá používat prostě jako malý polštářek.
27. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jj tak já měla něco jiného tohle vypadá fajn a navíc to de pak použít fakt jako polštář ,mě se ty kojící velké taky jaksi nelíbí
27. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Mně ty velký přijdou fajn jako ohrádka pro dítě nebo na to kojení, ale že bych s tim hadem chtěla spát v posteli to ne, navíc co s tím pak. Tyhle malý maj i hezkej design mi přijde. Ale nějak se nemůžu rozhodnout. Asi by mi to pod to břicho pomohlo, ale ta cena není nejmenší.
27. únor 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 kojici polstar je super, bez nej to sice taky jde, ale ta podkova je vyborny pomocnik. Mne ho zabavil manzel na spani, tak abych si poridila dalsi :grinning:
27. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila A jak velký máš? K mý výšce doporučují ten 2 metrový, ale jestli to neni hrozně moc, ještě mají ty normální 170 cm. I když pořád zvažuju ten malý.
27. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@terezka312
Mno s manželem jsme tedy vybrali tento: 195 cm, semiš, myslím že jej budeme postupně nakonec používat všichni :grinning: :wink:
27. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. únor 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je fleecový a dá se z něj sundat obal a vyprat
27. únor 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek