• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 já na kojení také ne ,ale ten co mám je od kamarádky a jsem za něj teď moc ráda fakt doporučuji..je vycpaný kuličkama a dá se pěkně tvarovat ....koukám,že řešíš canesten já mám právě teď taky problém doktor mi předepsal zaváděcí tablety,ale canesten krém je taky super jen nevím zda tě vyléčí úplně.Říkal,že je to v těhotenství normální :confounded: :confounded: hormony se nám pěkně plaší....
27. únor 2012 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 určitě nemá dva metry... Já jsem ho nepoužívala omotaný kolem těla, spíš na podložení mimča. Ale u tety jsem kojila omotaná tím dlouhým polštářem a to bylo výborné. Ještě byl hodně vycpaný. Ta kuličková výplň se postupně slehne a pak už to není tolik opora, jako výborný válecí společník :dizzy_face: Taky je dobré zavázat šňůrku na koncích, že to udělá hnízdečko pro miminko - vhodné pro ty mazlíky, co se nedají odložit z náruče (Moje Leuška byla taková a dodnes to je tulda-tulinka). Samozřejmě to odporuje doporučení, že v postýlce nemají být žádné polštáře a mimi má ležet na rovném, ale realita je prostě jiná...
27. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak mi dnes došli ty těhu trička a sou božíííííííí ,doporučuju,materiál uplně super a barvy taky.Jinak jako ráno vstanu a všude zase sníh :frowning2: .Už padat nemusel,když roztál :unamused:
28. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chřipka - fakt bezva, ani paralen se nedoporučuje. Zkusím to s vitamínama a postelí...
Jsem z toho fakt otrávená, hlavu mám ucpanou rýmou, oči oteklé, teplotku a malý řádí a kope a převaluje se - jemu se to snad líbí, nebo co?
28. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee když ti přeleze teplota přes 38, je lepší to srážet. Jeden paralen ti neublíží, problém je dlouhodobé braní. A taky mám zmatky v tom, co se v kterém trimestru smí, protože ibalgin se taky někdy může a někdy ne...
Určitě pošli chlapa pro šumivé kalcium, to podpoří imunitu, jen to nepij ve stejné době jako vitamín C, navzájem se ruší. Jedno ráno, jedno večer. Můžeš zkusit cibuli s medem, nebo něco z čerstvého zázvoru (nepřehánět).
28. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee to sem měla minulý týden,fuj hnus ,ale přešlo to
28. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i přes nějaké počáteční nejasnosti máme srdíčko naprosto krásné a v pořádku :slight_smile: A má ho po mne :grinning: !!!
Vůbec né pootečené jako u manžela či dědy, takže opravdu po mě, jinak pitlíka, nohy i uši jsou po manželovi :grinning: :wink:
V noci jsem usínala s těžkou hlavou z mých 5 kg navrchu :frowning2: Jsem jak lachtan :cry: Ale slova doktora: jejda vy jste ale hubená!!! mě docela rozchlamala ... :unamused:
28. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Já mít navrch 5 kg tak si výskám :slight_smile:
28. únor 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tož, vrrrrr :angry:
U dcery jsem přibrala za celé těhu 4 kg (možná díky kojení) , a ted jsem teprve v 6 měsící, a už jich je 5 kg .., nevýskám si :sweat_smile:
28. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jo jo ve Zíně v nemocnici.
28. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla na kontrole, mám v průkazce napsáno FDH 47 mm. Mám dojem že to bude mít něco společného s čípkem, ale nejsem si jistá. Nevíte některá?
28. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Děkuji, přidala jsem do seznamu i teploměr - ten, co máme doma (digitální), měří stále 35,6. Je úplně k ničemu. Ježíš, to je strašný, já nebyla nastydlá ani nepamatuju a v těhotenství se mi to teda vůbec nehodí...
28. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, kdo už máte děti. Jaké máte zkušenosti s odsávačkami?
28. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee mléka nebo hlenů? :grinning: Mléka jen obyčejnou podtlakovou z porodnice, moc mi to s ní nešlo, odsávala jsem jen v nouzi doma a vyšlo to skoro na stejno jako ruční odstříkání. Hlenů mám na vysavač a je to rychlé a šetrné - a rychle to vedlo k tomu, že se dcera naučila smrkat, aby se nemuselo odsávat :sweat_smile:
28. únor 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám navrch taky asi pět a vůbec to na sobě necítím, ani to zatím není vidět v obličeji.
28. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Mno , já to cítím na stehnech, prsou a bříšku, zbytek zatím v cajchu :unamused: :wink:
28. únor 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Mléka, řeším to kvůli koncertům, aby doma bylo připraveno a manžel měl co nejméně práce. Bavila jsem se o tom s kamarádkami a jedna říkala, že ruční je strašná, že to hodně bolí, druhá zase, že jedině ruční balónková, že nad ní není. Tak fakt nevím...
28. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem stále -1 kilo. Ale bříško mám obrovský (říkala ségra) :slight_smile: Ne fakt, už ho mám větší jak prsa (z boku) a cítím, jak se mi fest pne kůže zevnitř. Ještě před měsícem to na mě nebylo skoro vidět...
28. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee Já měla pákovou, a teda už nikdy :angry: Drbeš se s tím půl hodiny a vytáhne sotva pár kapek.. :confounded: Budu pořízovat el. odsávačku.. Nekoncertuji, ale měla jsem možnost odzkoušet jí a je to bomba :wink: Za 15 minutek půl litru čistého produktu :dizzy_face:
28. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vážila 47 kg, ale manžílek chtěl abych ještě před těhu nabrala na 50 kg, aby to to tělo mělo z čeho to miminko mít... Takže jsem ochotně už 3 měsíce předem byla na váze 50 kg, a nyní 55 kg :rolling_eyes:
28. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Jak píše @cervena_vila , výsledek ručního či pákového odstříkáváni vyjde nastejno, nebo dokonce to jde ručně lip ...
28. únor 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee -1!!!??? Tý jo, můj sen :slight_smile: Já mám +9, ale nějak mi přijde, že krom břicha to jinde nemám (nebo teda to na sobě nepozoruju) a břicho že by bylo nějaký obří to ne, i když je fakt, že za poslední týden se začlo zvětšovat slušně.
28. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Ahoj! Odsávačku mléka za sebe s své okolí vřele doporučuju tuto http://www.philips.cz/c/avent-dite-kojeni/scf300_20/prd/ :slight_smile: V porovnání je mnohem lepší než od Medela. Po dceři jsem ji velmi dobře prodala. Mají i elektrickou verzi, která se dá použít i jako mechanická, ale je cenově je taky jinde.

Odsávačku hlenů už doporučila cervena_vila. Ta na vysavač vede, rychlost nade vše i u novorozence :grinning:
28. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosy Já dnes byla taky koukám máme stejný termín porodu:slight_smile:)...podle toho co mi vysvětloval dělal vyšetření čípku,aby zjistil zda se nechystám se otevírat já mám 45mm a to je ok...
28. únor 2012 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ( teplé ) ráno přejí :slight_smile:
Včera jsme nečekaně objednali nové balkonové dveře, které chceme dát místo kuchyn. okna at mám výchot přímo k záhonkům a ke kočárku se spícím Oliveruškou...,a hádejte co těhuli v dohlednu čeká ..?
Ano sutiny, sutiny a sutiny ... :grinning:
29. únor 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ahoj,je je bourání vás čeká tak to ti nezávidím,mám to ještě v živé pměti,kdy jsem si vymyslela na terasu místo dveří velké posuvné přes celou stěnu jenže bydlíme ve staré vile po němcích a jsou tam strašně silné zdi,nedovedeš si přestavit toho bordelu po celém bytě,chtělo se mi brečet,ale teď jsem šťastná,že je mám nemá to chybu v létě :slight_smile: :slight_smile: a co teprve jak si budu vychutnávat letošní léto :slight_smile: :slight_smile: !!!!
29. únor 2012 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vak @No, my už od lonsk. jara rušili par zdí- taky těch poctivých půl metrových, takže přesně vím co mě zas čeká :frowning2: Ten prach je pak naprosto všude.. Ale určitě to bude stát za to :wink:
29. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a u nás na baráku začínají tento týden s kompletní rekonstrukcí: nová střecha, nová schodiště, nové balkony, zateplení - takže prach, hluk a lešení až do srpna :unamused:
29. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Jej, tak Vám to taky vyšlo.. :unamused:
29. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já jsem dnes vlezla na váhu, jelikož jste mě docela zaskočily tím vážením a mám 1 kilo nahoře. Bohužel to mám už od poslední kontroly u doktorky a za týden jdu zase, tak to si vyslechnu, proč nepřibírám.. :frowning2: Ale já měla do těhu hodně dobrý základ, tak mám asi z čeho čerpat. Jím pořád snad méně než před těhu, hlavně se tolik neláduju brambůrkama, ale někdy zase sním celý pytlík nějakých bombonů :sweat_smile:

@marki1904 No byla jsem taky docela překvapená, když jsem vylezla ven, přišlo mi, že je fakt teplo.. my teda pro jistotu nemáme teploměr, takže když si nesednu do auta, tak nevím, kolik je venku stupňů :slight_smile:
Bourání Vám vůbec nezávidím, ale my v tom jedeme pořád. Balkonovky na terasu sice máme, ale pro změnu zase nemáme pořád postavenou tu terasu! :grinning: A hlavně pořád není to podkroví, sice jsme se do toho pustili, ale přítele chytily záda, tak teď nemůže pracovat :frowning2:
29. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek