• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@amallie Já jdu na kontrolu 14.10. to budu 6 + 3 a už by prý mělo srdíčko taky být vidět. Tak se moc těšíme a doufáme, že dostaneme první fotku z UTZ :slight_smile:
11. říj 2011 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil já měla ovu 17DC, takže i týden i termín mám přepočítaný podle toho :wink: Ono asi i záleží, jaký má dr dobrý utz, ten můj nijak extra skvělou mašinu nemá, vidět tam samozřejmě bude, ale až za čas. Já taky četla, že 20. den od ovu už tluče, ale právě není na utz vidět

@tynka89 takže to budeš 7+2 a už ti řekla, že bude vše vidět? Já právě dřív jt nechci, nemám na to čas a nechci být pak nervózní, jestli srdíčko bude, či ne

řekli jste to někomu už???
11. říj 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv 6+3 bude vidět??? to ti řekla dr?
11. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie To máš pravdu, určitě záleží na druhu ultrazvuku. Ale myslím, že kolem toho 7.týdne už by srdíčko mělo být vidět.
U nás to ví jen manžel a moje sestra :slight_smile:
11. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie jojo, to mi řekla dr. prý to není na 100%, ale že by mohlo.

@iil - u nás to ví jen manžel, kamarádka a brácha :slight_smile:
11. říj 2011 v 11:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Presne tak,budu 7+2 a rekla mi presne,ze uvidime plod a uslysime srdicko v nejlepsim i uvidime :slight_smile:....jinak vedi to snad vsichni,jen pritelova rodina ne,tedy krome jeho sestry... je to sifak,takze jezdi a je mesic doma a mesic na lodi ( nic moc,je mi smutno a mrzi me ,ze ty zacatky neproziva semnou :frowning2: )...takze to planujeme oznamit az prijede,to je asi 31.10....ale nejsme z toho nadseny ani jeden...jeho maminka je takova jina no....to bude kecu okolo....ale jsem si 100% jista,ze nam to nikdo nevymluvi a nezkazi :slight_smile:))
11. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil tak já půjdu ten sedmý osmý týden tedy, prostě na konci měsíce :wink: nechci se tam táhnout zbytečně a pak bejt nervní co a jak :wink: u nás to ví jen manžel a jedna kamarádka, ta mi to taky řekla když počůrala test, jinak počkáme až po kontrole nebo možná až po NT

@tynka89 myslíš, že si to manželova rodina nebude přát???? proč? :frowning2:
11. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv tak to půjdu radši o týden dýl, při mý smůle by nebylo vidět
11. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 nedělej si s přítelovou maminkou hlavu! mně tchýně řekla ať s dítětem ještě tak 10 let počkáme (to mi bude 40 let :grinning:), že to by měla být už v důchodě a že hned po půl roce můžu jít zase pracovat, že ona se o malé postará :frowning2:
11. říj 2011 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se k vám přidávám holky, po ročním snažení konečně čekáme!!! ještě nemám ani průkaz, poslední MS 22.8. Dnes utz, prý pomalajší srdíčko a trochu menší vzrůst, ale do zprávy napsáno CRL 4,9 což se mi podle informací jeví jako normální. Jinak mi začaly ranní nevolnosti a prsa a bradavky mě teda bolí pekelně......
11. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv amallie To je sice hezky ta jeji snaha,ze ti pomuze,ale me se to tedy nelibi....po pul roce ?? vzdyt ta materska to je to nejhezci ?? kdyz vidis jak to tvoje stesti roste dela prvni krucky a vsechno a o to by te pripravila ?? to ja bych nedovolila teda :frowning2: ...jinak hlavu si z ni nedelam,to urcite ne ,ale uz ji uplne slysim,ze jsme oba mlady a ze jsme si nic neuzily a jsme spolu chvili a bla bla ....za to moje mamka mi dodava silu :slight_smile: je to moje curinka...ta zacala nakupovat uz tedka :grinning: takze vim,ze i kdyby to treba nedej boze skoncilo tak,ze by se muj pritel nechal zvrklat,ikdyz tomu teda vuuubec neverim,tak jsem si jista ,ze sama nezustanu,protoze mam jeste svoji rodinu,ktera mi vzdycky pomohla a vim ze vzdycky pomuze :slight_smile:) jezis holky me se z toho chce normlane brecet :grinning: spatne mi teda vubec neni,ale ta litostivost je silena :grinning:
11. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 já si z tchýně nic nedělám, je to kariéristka a myslí si, že když to tak udělala ona, tak že já taky... ale rozhodně nene :slight_smile:, chci vidět dítě jak se poprvé usměje, udělá krůčky, řekne první máma atd. zatím jsme to rodině neřekli, teda trochu ano, když se ptali, jestli nejsem těhu, tak jsem jim řekla, že jo, ale mysleli si že si dělám legraci :grinning:
11. říj 2011 v 11:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky... můžu se přidat? :slight_smile:.. Poslední MS 14.9., kontrola 19.10. a v neděli poztivní test (žádný duch, ale silná čárka) a včera večer test raději udělán podruhé a ještě silnější než v neděli ráno :grinning:
11. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to mám fakt ráda, když si tchýně myslí, že jim patří svět a kecají mladejm do života :angry: . Já úplně nesnášela,když jsme přišly s dcerou k tchánovcům na návštěvu a neslyšela jsem nic jinýho než, neměla bys ju přikrýt? Není jí zima? Neměla by mít čepičku? Podotýkám, že bylo léto a 30 stupňů......grrrr jak já to nesnášela.... :angry:
11. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já si zatím na svou tchýni nemůžu stěžovat, je to skvělá ženská. Snad to vydrží. Protože její syn je jedináček a bude to první vnouče :slight_smile: Ostatně i z mojí strany bude první a dokonce i pravnouče, takže to bude asi slávy. Každopádně jsme to zatím s přítelem neřekli vůbec nikomu. Ale opravdu s tím strašně bojuji :grinning:
11. říj 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy , o tchýni mi ani nemluvte, my máme tchýni labilní a na práškách, jediný, kdo si to neuvědomuje, že je mimo, je právě ona...před svatbou udělala takový výstup, že jsem se na 3dny odstěhovala k našim...ted k nám jezdí ob týden na víkend a i to je až až, i manžel to nezvládá, vše je v domě její, vše mi přestavuje, krade mi mé věci a vozí si je domů a jednou jsem přišla dom z práce a ona ležela v naší posteli v mé peřině..no já zírala, prý máme pohodlnější postel a to nemluvím o tom, že používá muj ručník i přesto, že jí vrazím vždy po příjezdu přímo čistý do ruky..minulý víkend jsem si ten můj odnesla i z koupelny do ložnice, přijedu z práce a ona si pro ten můj došla,aby se do něj mohla utřít...a představa, že by se měla dotknout našeho dítěte či ho nějak vychovávat...NEEXISTUJE, to jako budu klidně i hnusná!!ježíííš, jen si na ní vzpomenu, už jsem nasr...á :angry:
11. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 tak to je strasny :frowning2:(( vzdyt je to evidentne nemocnej clovek..?? proc se nejak neleci ?? no vlastne pokud si to ona sama neuvedomuje a nepripousti,tak vim z vlastnich zkusenosti,ze s takovymi lidmi je to celkem sloziteejsi :frowning2:( jezis marja tak preju pevny nervy teda :frowning2:
11. říj 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 uffff, tak to je tedy hrůza!
Jsem člověk, který moc neumí mlčet, když má a asi bych jí něco řekla a naprosto chápu, jak se cítíš, až se bude chtít příblížit k mimču :frowning2:
Tak já mám tchýni s tchánem naprosto v pohodě... sice někdy mi taky lezou na nervy, ale to asi všem, což? :slight_smile: Jinak naše mimčo bude druhým vnoučetem (první se jim narodí 4 měsíce před náma), tak to budou mít aspoň pěkně pohromadě :slight_smile:
11. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že ona si to nepřipouští a když ví, že už něco fakt přehnala, spadnou jí ramena a začne fňukat manželovi na jeho rameni..a co on může, nemůže nic..je to furt jeho matka, i když magor..takže všechny její návštěvy vždy přežíváme jen tak tak, manžel je splachovací, ale já jsem startovací, takže jsou to muka...ted mám neschopenku, jí jsme řekli, že mám težkou angínu, tak doufám, že sem nepoleze, abych jí třeba nenakazila..posledně, když jsem potratila, tak vím, že to bylo právě po její návštěvě, nechci nikoho vinit, ale jsem nervák a vím, že tehdá mi dala fakt zabrat, proto jí tu teď fakt nechci, manžel to ví a chce to samé, ale ona se vždy vcpe, takže, snad nám na tu angínu skočila.
11. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 no to je jak z hororu, buď je do tebe blázen :confounded: a nebo ti dělá vše naschvál :frowning2:
Já si na tchýni taky nemůžu stěžovat, vycházíme spolu super, dáme spolu kafe, pokecáme. Ale co se týče moji dcery, máme odlišný názor na výchovu a tím se kazí i můj vztah k ní. ALe jinak jsme naštěstí v pohodě :wink:
11. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do výchovy si kecat také nenechám, to teda budu hnusná, jen ať mi zkusí poradit nějaku hovadinu, hned jí odpálkuji...já vím, že by člověk měl mít ke starším úctu, ale to neznamená, že si nechám do všeho kecat.
11. říj 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to mám takhle s manželovou babičkou... a vidím to už na tom, jak se chová k našemu psovi (máme maličkého čivaváčka) a prostě nechceme z něj mít takového typického tlustého gaučového povaleče a ona ho furt ňuňá a dává mu čokoládu... a i když jí 100x řekneme že to nesmí, tak mu to stejně dá a manžel je její milující vnuk, tak se bojím, co teprve bude jakože jeho dítě... uffff
11. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 teda ta je krutá..skoro jako tchyně a uzený od Monyové... :sweat_smile: Tak to přeju pevné nervy a hned po angíně bych si "naordinovala" mononukleozu nebo rovnou žloutenku :grinning: :grinning: a do porodu máš klid :wink:
11. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akita :grinning: :grinning: no budu muset něco vymyslet, nejlépe nějakou slintavku apod.
@andrejka_86 o psovi mi také raději nemluv...ne mami!!!to nesmí, tohle mu nedávejte, mami, neučte ho to!!!!nespočetně krát jsem byla v noci na veterině jenom kvůli její idiotské představě, že pes může cokoliv a vše co mu dá, tak tím mu dělá dobře. Kolikrát bych ji přála, aby se cítila jako ten pes, jednou jsem ho domů přivezla na kapačkách a se slzama, že už mu moc nadějí nedávájí...co myslíte??? jakmile se na to trošku zapomnělo, už opět do něj cpe vše možné, od buřtů, přes vánočku, čokládu,VAŘENÝ KOLENO CELÝ!!! po něm se mi vždy poblinká(v lepším případě, v horším opět jedeme za strejdou veterinářem) bože, takový by měli rovnou zavírat na psychárnu do nejhlubších kopek!!!! (pán Bůh mi odpusť)
11. říj 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já se táááák nudím, co děláte Vy, kteří jste na PN?? V telce nic nedávájí, v posteli mi to nebaví, já snad opráším krabice s puzzle....ach jo.
11. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 teda ,ale ty tvy historky mi davaj zabrat....jako ja se nestacim divit :astonished:....jinak nudim se stejne jako ty...TV uz ani radsi nezapinam,filmy mam vsechny zkoukly a na netu uz moc smejdit taky nemuzu,to mam zase vykoukany oci az me z toho boli repa :grinning:....takze ted jsem sla varit cockovou polivku,protoze jsem na ni dostala neuveritelnou chut....:slight_smile:
11. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrý tchýně máte teda :confounded:
@kleopatra35 kráva je to tedy, čím bude krmit dítě???

já mám dvě, jedna je blázen, ale naštěstí je nestýkáme a druhá je fajn, není to moje povaha, tudíž nejlepší kamarádky z nás nejsou, ale vycházíme víc než dobře :wink:
11. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě také chytaj nesmyslné chutě, včera jsem stláskala tlačenku s cibulí, na to jsem si dala acído a banán...když jsem to pak řekla manželovi, tak se smál, ale dnes naopak mě honí sice taky chutě, ale otevřu lednici a v tu chvíli to přejde a zvedne se mi žaludek...něco bych ale zobkala, ale nevím co???
11. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 jejda... chudák hafík...
Jedině Ti popřát pevné nervy a nerozčilovat se! Mysli na mimčo!
11. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie jééé, těžká závist...nevyměníme si je?? Jako ona krmit naše dítě nebude ničím, to bych jí ty pařáty přelámala!!! ani se k němu nepřiblíží!! jinak jí roztrhnu!!
11. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek