• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
i já přeju hezké teplé ráno,,trošku šokující včera tu napadlo 10 cm sněhu přes noc roztála eště pršelo,tak plný potok a všude plno vody,ale už to opadlo naštěstí,mám v živé paměti lonskou menší povoden
29. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Vidím, všichni stavebně naladění :sweat_smile: Nás tlačí TP...., chceme mít to hlavní hotové :confounded:
29. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já jsem dnes vlezla na váhu, jelikož jste mě docela zaskočily tím vážením a mám 1 kilo nahoře. Bohužel to mám už od poslední kontroly u doktorky a za týden jdu zase, tak to si vyslechnu, proč nepřibírám.. :frowning2: Ale já měla do těhu hodně dobrý základ, tak mám asi z čeho čerpat. Jím pořád snad méně než před těhu, hlavně se tolik neláduju brambůrkama, ale někdy zase sním celý pytlík nějakých bombonů :sweat_smile:

@marki1904 No byla jsem taky docela překvapená, když jsem vylezla ven, přišlo mi, že je fakt teplo.. my teda pro jistotu nemáme teploměr, takže když si nesednu do auta, tak nevím, kolik je venku stupňů :slight_smile:
Bourání Vám vůbec nezávidím, ale my v tom jedeme pořád. Balkonovky na terasu sice máme, ale pro změnu zase nemáme pořád postavenou tu terasu! :grinning: A hlavně pořád není to podkroví, sice jsme se do toho pustili, ale přítele chytily záda, tak teď nemůže pracovat :frowning2:
29. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to všude aboslutně stejné. My už se potácíme s rekonstrukcí druhým rokem. Bohužel jsme odmítali půjčky od bank apod., takže jedeme od výplaty k výplatě. Už teď je mi zle z toho až bude doma na rodičáku. Docela mě děsí ta představa jak to zvládneme. Už teď vím, že si kočárek asi nekoupím protože na něj nebude a vytáhnu z hůry starý proutěný a budu doufat, že se nerozpadne.
Doufám, že se mi podaří sehnat nějakou práci na doma nebo na nějaký částečný úvazek, jinak nevím.

Zítra jdu na kontrolu k doktorce. Už se těším až mimíška uvidím. @dahane myslím, že já zase dostanu nadané, že bych mohla s přibíráním ubrat, ale já za to nemůžu, že přiberu už jenom z pohledu na sklenici vody :-/
29. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidiHmm, chudátko.. Musím tě uklidnit .. :wink: Taky jsme odmítli veškeré pujčky, takže uplně starou chalupu předělávame od výplaty k výplatě :grinning: Směji se tomu, ale zas tak veselé to v reálu není ..
Jo a koupi kočárku jsme taky právě odložili na tkzv. poslední chvíli ( jeho cenu potřebuji taky srazit ) , kdyby jsme např. ty balkonovky koupili o měsíc později, byli by už o 5 000 Kč drahší, takže logicky co jde odsouváme :unamused:
29. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Takže držím palečky!!!!!!!!!!!!!
29. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi No já jsem ráda, že zatím nepřibírám tolik, ono už to co na sobě nosím stačí :frowning2: A ještě nejsme u konce, abych pak ve finále nepřibrala nejvíc..
No my teda půjčku máme a naštěstí se nám to tak i seběhlo, že jsme refinancovali hypo a dostaneme stavební spoření, takže kočárek asi bude, podkroví taky a co zbyde schramstne fasáda.. Holky, my taky máme chalupu po prababi a pořád v rekonstrukci, je to tady jak po výbuchu, zrovna jsem říkala, že si nedovedu představit, jak se tím blátem na dvoře dostanu ven na procházku s kočárkem. Navíc ještě musíme dodělat verandu, vrata.. mám pokračovat :wink:
Nějaký hezký kočárek seženeš, vždyť nemusí být nový, neboj! :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se teď udělalo tak hrozně mdlo, že přemýšlím, komu napsat, aby mě když tak zkontroloval, kdybych tady sebou třískla :frowning2: Je mi pořád tak nějak šoufl..hladová nejsem, hodně jsem se napila, tak nevím. Přítelovi jsem psala, ale má asi už v Bratislavě schůzku, tak nereaguje.. no uvidíme. Stává se Vám to?
29. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jdi k sousedce na kafe. To může být tlakem - kafe pomůže a sousedka při nejhorším taky :slight_smile:
29. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 máš nějakou konkrétní značku?
29. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já jsem za to docela ráda. Mamka do mě pořád cpe, že ona přibrala při každém těhu přes 20 kilo a že určitě budu po ní - docela mi tím nakládá, asi si to ani neuvědomuje... Ale taky je pravda, že ona nejvíc nabrala až v posledních měsících, takže to ještě může přijít a já jí budu muset dát za pravdu... :wink:
29. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No to nevim, já jsem zas všude četla, že břicho se sice ke konci zvětšuje nejvíc a nejrychleji, ale že s kilama už to pak tak horký neni.
29. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane neměj nervy ,já se dnes už podruhé vyblila z podoby
29. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Ty jsi vtipná, my se se sousedama nesnášíme! :grinning: Ale je pravda, že když s nima něco řeším, tak mi jde tlak nahoru hodně rychle :grinning:
29. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim To si nedokážu představit, že ti je pořád takhle špatně i teď :frowning2:

@miribee Ale to kafe si uvařím, dobrý tip :slight_smile:
29. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no mě už to taky nebaví
29. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Tak konkrétní značku nemám, hlavně at je na el. Ale mě se zdá fajn tahle, pořídim ji i vzhledem k tomu, že budu chtít používat i jejich láhvičky na čajík a mlíčko .

@dahane At je bzro líp holka, muže to být fakt tím tlakem..!!! Ted jsou to s tím počasím takové výkyvy.. :unamused:
Já přes těhu kávu pijí tak max 1x do měsíce, no a po tom co jsem si ji náhodou včera v restauraci dala, mi bylo nečekaně děěěsně dobře- bylo to srovnatelně jako po sklenici vína. Energie, samy usměv , uvolněnost. Ani manžel mě něpoznával ... :wink: Písni jestli zabrala :wink:
29. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 když už jsi to tady nakousla, slyšela jsem, že bezkonkurenčně nejlepší lahvička je Calma od Medely: http://www.medela.cz/index.php?news=48 že opravdu funguje na kojeňátka, že jim nezleniví sací reflex, jako u jiných lahviček.
29. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Jj, fakt mi to pomohlo.. hold tlak na což já nejsem zvyklá :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Tak se třeba taky trefíme stejně. Teď spousta maminek rodí dřív, ještě chodím do práce a mám strach abych si stihla vše nachystat. :slight_smile: To tak letí!
29. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo holky, blbec vodafone mi vybrakoval učet :frowning2: Mají svolení k inkasu, a tak si jen tak sprostě stáhli fiktivní fakturu na celou částku co byl na účtu k dispozici. K navrácení mají 60 dní, no a jejich omluvou samozřejmě malému objedy ve škole nezaplatím. Hovádka jedni- ještě že jsem tam neměla našetřeno na kočár, bych si mohla chuchnout !!! :zipper_mouth:

Svoleni k inkasu jsem zrušila , ale na obědy abych si šla půjčit :angry:
1. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Jo jo taky ještě pracuji,ale už jen měsíc :slight_smile: :slight_smile: a říkám si jak mi to najednou letí vždyť ještě 3dny a máme to 99 dnů do porodu :grinning: :grinning: ...Nachystaná už celkem jsem jen ještě pořád řeším ty pleny chvíli si říkám,že jdu do látkových a pak zase papírovky tak pořád nevím :frowning2: ...
1. bře 2012 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to je smutné.A oni mají 60 dní a ty musíš všecko hned co?
1. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ahoj já mám plenky vyřešené jdu do papírovek a nikdo mě nepřesvědčí do látkovích,nevidím na nich nic co by mě přesvědčilo.počáteční náklady hruza,prášek,voda,čas,dítě má mezi nožkama haldu hader no fuj ,at si říká kdo chce co chce,a že jsem ta co to nezkusila,ale zkusila sem papírovky a jsem s něma max.spokojená
1. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim úplně s tebou souhlasím,mám už tak dost praní natož abych ještě prala a namáčela pleny...by mě trefilo....navíc mimi v létě by se mi v těch plínách beztak zapařilo a oprudilo....když někam jedeš,všude pak taháš posrané a pochcané plíny s sebou celý den :-/
1. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa prý sou pleny v kterých se nezapaří,ale jak píšeš plná taška v létě posraných plen,to ti mě ani nenapadlo :grinning:
1. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to je mi fuk...když se dítě vyčůrá na látku,bude mít mokrou prcinu....já bych to fakt nedala ... obdivuju maminy co do toho jdou,na začátku jenom namáčíš pereš a žehlíš...páč jinak bys asi neměla čím přebalovat.do toho prát ještě rodině,no nevím.... si tak otevřít prádelnu i s personálem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nějak nechci nikomu vyvracet jeho názor, ale moderní látkový pleny se ani nenamáčej ani nežehlej, prokázaný je, že dítě se spíš zapaří v papírových a pokud plánujete pak další děti, tak ty pleny použijete, a pak je u toho druhého investice do plen nulová. :slight_smile: Ale chápu, že každý na to má jiný názor.
1. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 šak v pohodě já taky nikom názor nevnucuju,ale viděla sem děti velice nehezky zapařené v těch látkových plenách,tak si myslím,že asi taková výhra to v létě taky nebude
1. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ono má každý svoje, když dítě včas přebalíš z látkový, je to ok, stejně tak je průser, když necháš dítě dlouho v papírových. No každý si může vybrat, co se mu víc líbí, od toho to je :slight_smile:
1. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek