• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Jsem to holky počitala - protože mě dnes neboleli jen nohy, ale i vazy kolem- třísel bříška + zadek..., týdně mi to dělá našlapaných 60 km :astonished: Kdyby alespon v 7 h ráno nemrzlo :angry: Až se oteplí bude teda líp. Je ale fakt, že když dofrčím domů.., tak mi pak ta snídaně mnohem víc chutná .. :grinning:
6. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 60 km? wow, ty jsi teda tuuurista :slight_smile: to tak lítáš s pesákama?
6. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp S děckma do školy a zpět :unamused:
6. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No my právě máme magora v pubertě čubu. Začne se nudit a všechno jí vadí. V zimě jsme jí zadělali vchody do boudy dekama a teď jsou roztrhané po celé zahradě, to samý s pelíškama :frowning2:
Truhlíky jsem měla poměrně vysoko, tak to dlouhou dobu šlo, ale pak se k nim stejně dostala a některé zničila a to do budoucna plánuju, že budu mít po celém balkonu květináče :frowning2:
Zahrada je prakticky rozdělená, ale zase ona tam má skvělý výhled na silnici a moc jí baví sedět na zahradě a na tu silnici čučet.. teď má zahradu teda zavřenou, protože přestala žrát a leží pořád u sousedovic plotu, na který nevidíme. Mám podezření, že jí dávají nějaký hnusy, které ta potvora samozřejmě žere! :frowning2: No a celý dopo kňučí, že tam chce :frowning2:
Minulý rok jsem dostala keříkovou růži a nevydržela ani půl dne, jen jí vyrvala a odnesla, tak jsem jí zasadila znovu a ona to udělala znovu a pak už ta růže byla na odpis, protože ležele přes den na sluníčku a chcípla :frowning2:
Myslíš, že se to nedá odnaučit? Pořád jsem měla nějakou naději.. :frowning2:
6. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Hele, zase to nepřeháněj radši, ne? :frowning2:
6. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 My máme školu a školu tak 100 metrů od domu :slight_smile: Ale zase nebudu nikdy v kondici jako ty :slight_smile:
6. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ahoj mi vedle školky bydlíme a sem za to fakt vděčná.Ještě někam běhat.Funím jen si vzpomenu,že bych měla někam jít :grinning: .
6. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Kurna já mám doma psa a to je taky ničitel první třídy.Hlavně ty pelíšky mě se.... a stěny ohryzává.Minule už dostal výprask .Jsem fakt nevydržela s nervama.Má vždycky takové období šílené kdy zlobí a neví co s roupama.
6. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty pohyby Honzíka sou boží a fakt už silné,kolikrát se až leknu jak to zabolí
6. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim hlavně do močáku,co :grinning:
6. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jj přesně a břicho se mi uplně vlní
6. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
;@dahane Zkusím pozjištovat, ale co dělám s problémovým psem - pokud pes dělá měco by neměl.., snažím se odvést jeho pozornost k jiné činnosti, zaměstnat ho tím co muže. Takže když mě to ucho chtělo napadnout, a byl utočivy, jednoduše jsem ho svižnýma procházkama utahala natolik, že byl rád že se ještě dobelhá do boudy, - s tím že jsem jím musela jakoby neustale opovrhovat, chovat se hooodně dominantně. Mno a je už Ok. Ale s tím ničením nyní nevím. Jinak si ještě mužeš pořídit skleník.. :wink:
6. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@tyrisa No já včera poprvé ucítila a uviděla pohyby i na povrchu bříška!! Byla jsem z toho paf, zatím jsem tu mojí pusinku cítila jen uvnitř :slight_smile: Ale zatím mě to teda vůbec nebolí naštěstí :slight_smile:
6. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no to nebolí,ale když se tam protahuje nebo boxuje nebo co tam dělá,tak to jde dost cítit
6. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to by byl skleník přes celou zahradu.:slight_smile: No mě ty procházky teď nebaví, funím za ní, příjdu domů zplavená a ona je pořád nevyřáděná, hrozně mě to demotivuje. Super to bylo do těhotenství, vzala jsem kolo a ona musela hodně makat, aby stačila tempu - neměla šanci utéct za zvěří, protože by byla pozadu a doma se svalila do pelechu a byl od ní klid, ale teď.. a s mimčem si na kole ještě chvíli taky nezajezdím :frowning2:
Ještě jsem četla něco o spreji, který jim vadí, postříkala bych ty truhlíky a třeba by to šlo, ale pochybuju, že takhle budu moct postříkat celou zahradu a záhonky :grinning:
6. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no já zatím pořád jen citím takové žbluňkání a slabé nárazy.. je to hold princezna a ne boxér! :sweat_smile:
6. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli budem vzpomínat na malé kopanečky :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=JKlPGzrrQZA&feature=related
6. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To bych taky potřebovala,ale už to vidím docela pozitivně co slezl sníh mám chuť také vyrazit a jak jsi napsal,že tě bolí zadek a třísla úplně se mi zastesklo po tom pocitu bolesti po cvičení jsem strašná masochistka :grinning: :grinning: ...,byla doba,kdy jsem každý den vyrazila alespoň na hoďku rychlou chůzí s hafanem a nevynechala jenže stejně jak tu píšete s problémy psů tak mi začal z ničeho nic napadat kolemjdoucí hafíky na vodítku,takže musím dávat pozor a pokud z dálky vidím,že se nějaký blíží šup s ním na vodítko,jenže někdy je rychlejší než já :angry: ..ne že by ublížil,ale štěká a má bojový postoj dovedeš si představit jak lidi začnou jančit a to je pro něj impuls být ještě ostřejší :confounded: podotýkám,že je to mírumilovný labrador,který má vícvik začal mi to dělat loni tak kolem jeho začínající puberty...nevím zda ho to přejde nebo s ním zajít na nějakou převýchovu jsou mu 3 roky,nemáš s tím zkušenosti??
6. bře 2012 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tak to je něco :grinning:
6. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ty jo! :fearful: Tohle už snad ani neni roztomilý :unamused:
6. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa to nás jako vážně čeká??? :frowning2:
6. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska na cukrovce. Naštěstí ji nemám, ale stejně po tom zážitku teď chvíli nechci sladký ani vidět. Prvních 200 ml to byl hnus, ale vypila jsem to rychle a řekla jsem si, že to zvládnu. Ale druhých 200 ml už nešlo, lepila se mi pusa, bylo to nechutný. Pak jsem seděla v čekárně a pořád to krkala a bála se, aby to ze mě nešlo. Ale po chvíli se to uklidnilo. Každopádně hnus. :confounded:
6. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 mě to vážně tak sladký nepřišlo, jen taková pachuť...a jinak ji mam taky nega
6. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane
@terezka312
@evelp Někdo může mít klidný miminko,ale moje břicho v 38tt tohle běžně dělalo.....Připadala jsem si jako ve filmu Vetřelec.Nejhorší to bylo v restauračce třeba....začátkem října ještě teplo,takže já jen v tričku a kratasech a lidi mi šokovaně čuměli na břicho a padali příbory.Prostě sranda :grinning:
6. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tyrisa :grinning: :grinning: no , vzhledem k tomu, jak ten můj boxér řádí už teď, tak asi mezi klidná mimča patřit nebude, tak to potěš koště :grinning:
6. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp njn,a to ho v létě těžko schováš pod bundou :grinning:
6. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa :grinning: jeeeej, to bude divadlo :grinning:
6. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj no mě se to taky nelíbí :unamused:
6. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 :grinning: já jdu k dr ted ve čtvrtek a určo mě odešle,já to ale odmítnu,chce se mi blít jen tu čtu jak ti po tom bylo zle :grinning:
6. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no já jsem fakt ráda, že to mám za sebou, ale zároveň pro klid jsem ráda, že jsem tam byla a že mi vyšly hodnoty v pohodě a zas můžu v klidu jíst sladký :slight_smile:
6. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek