• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak No, já dávám na jejích svědomi- on Ti chce dát najevo že Tě chráni -myslí si , že ti tim děla radost, že máš sebou hlídače..
Mě to psi dělávali ve velkém, ale už udělali natolik pokroku, že někdy žasnu.
Předvídám situaci tím, že dopředu psovi hlásím klidným hlasem : jde pán a nechej pána. Jak se ten člověk přibližuje, to opakuji ale přidávám na důrazu. Jakmile člověk projde a pes se na něj jen podívá ale nechal ho jen být, psa poklepu a řádně pochválím.
Když to uděláš pokaždé, časem pochopí v čem spočívá Tvá spokojenost :slight_smile:
6. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no tak to by u nás neprošlo, baruna miluje všechny lidi na světě a když někdo jde kolem nás musí ho očuchat a vyžaduje pohlazení, nemusím uvádět, že to každému nedělá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, řekli Vám před tím testem na cukrovku, že si máte přinést vlastní čaj?
6. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to si nejsem jistá, jestli ho to přejde, tomu našemu jelitu byly tři roky na konci ledna. Veškerý jeho zlobení pramení z nedostatku vycházek, čehož jsem si naprosto vědomá. Výhoda je , že mu fakt stačí dvouhodinovka a je mrtvý celý den. Řešíme to rybama s manželem, společným venčením s kamarády - jinak má smůlu, nejde o to, že by neposlouchal, ale táhne na vodítku, s čímž jsem ještě schopná si poradit, ale od té doby, co mě honila divoká svině, kterou z křoví vyštěkal, tak se jednoduše bojím... Jedinou radu bych měla - odvádět pozornost a ňamky - ty většinou fungujou na všechny... A každopádně vyjasnění si pozic - třeba na ty pejsky machruje, aby si tu svojí zvedl...
6. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane mě řekli, ale kdybych věděla do čeho jdu, tak si do něj dám citrón... :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Díky za radu :slight_smile: četla jsem o tom budu muset co nejdřív začít s kočárkem bude ta předvídavost dost složitá....no a o vítání hostů ani nemluvím miluje lidi na nás si už nedovolí skákat ví,že nesmí,ale jakmile vidí přízeň cizích lidí skáče jako blázen :angry: :angry: a je schopný člověka povalit...

@dahne ..vlastní čaj????Já dostala jakousi tekutinu žádný čaj.
6. bře 2012 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak to je přesně, jak u nás, na nás si skočit nedovolí, ale návštěvu by povalila. Když je velké bláto, žijeme ještě v rozestavěném, tak jí musím zavřít, protože bych mohla návštěvu rovnou vyprat :grinning:
No mě právě taky nic neřekli, ale dneska mi známá řekla, že jí bylo doporučeno, ať si vezme neslazený čaj a že to bylo mnohem lepší než když při prvním to dostala jen ve vodě..
Má to být asi půl litr.. tak si ho sebou pro sychr vezmu.
Chtěla jsem vědět, jaké máte zkušenosti.
6. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee myslíš, že by citrón nevadil?
6. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Jo jo vodítko byl taky problém,ale celkem se srovnal,ale jakmile jde kolem pes je schopný mi ho vytrhnout :angry: švagrovou ,která netušila jakou má sílu táhnul po silnici..chce to režim to je mi jasný :slight_smile: :slight_smile: začnu hned od zítra sníh a ledovka je pryč no a mě to jen prospěje :grinning: :grinning: páč se ze mě stává pecivál :angry: :angry: ....
6. bře 2012 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Přesně taky už jsem zjistila,že když není u vítání tak je pak, když už všichni sedí celkem v klidu...jinak je to ale miláček máme za sebou i první nachlazení nevěřila bych já holka z vesnice,že může mít pes rýmu a kašel :grinning: :grinning: ..no a měl a pěknou i s teplotou,byl jak dítě naprosto k sežrání tak klidného jsme ho zažili poprvé a za dva dny,kdy mu začalo být lépe opět naše zlobítko Danny :wink: :wink: ..
6. bře 2012 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes břicho 106 :confused: No to snad néééééé :rolling_eyes:
6. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a meris se v pase,nebo presne tam kde je pupik ?:slight_smile: ja jsem se ted na tvuj popud taky ze zevdavosti zmerila:slight_smile: a pres pupik mam 90,nedavno sem tady psala neco pres 80 uz nevim kolik...takze rostu :wink:
6. bře 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi No já v tom měla štěstí jak hrom, jsme převážně v zahraničí, ale sháněla jsem něco do ČR, až v zimě přijedem. Sehnala jsem slovy za STO Kč kočárek, kombinaci, velká, nafukovací kola, v dobrém stavu a ještě v dědině cca 3 km od manželovy babičky...!!! Přes Aukro... No náhoda... Jak se to jmenuje, to už nevím, ale stačí mi to bohatě. Koupila bych něco takového i jako hlavní kočár (i když to se mi víc líbil VIPER tuším od abz, ten měl i otočná kola...). Bohužel, tady v zahraničí nemají nic z toho, co bych potřebovala, nafukovací kola vůbec... A nebo takové zmetky neznačkové, co za nic nestojí...
No ale jinak jsem si naběhla s postýlkou, protože jsem si nevšimla, že nemá stahovací bočnice, jen polohovací dno :frowning2:
6. bře 2012 ve 23:26  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No mně manžel radil, ať si vezmu svoje pití, že tam dostanu jen trochu. Ale jsem v zahraničí, doktor měl v papírech napsáno, že tam odesílá jen v případě nějakoho podezření. tak když se o tom začal bavit, zeptala jsem se, jestli má na něco podezření, že mě tam posílá. Řekl, že nemá a že to sice běžně dělají, ale že tím, že nemám diabetes v anamnéze, dítě je průměrně velké a cukr v krvi je dobrý, tak tam nemusím :wink:
6. bře 2012 ve 23:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, kdosi tu psal, že už překročil 100 dnů do porodu. to já taky. Když jsem to manželovi říkala, že může stříhat metr, tak mi řekl, že on, na rozdíl ode mě, už metr stříhal a že ví, že má 150 cm a ne jen 100...
No jsem z toho nějaká rozhozená... On má dceru z 1. manželství... tak nevím, jestli jako on stříhal metr u 1. dítěte a u tohoto ho mám jako stříhat já nebo co... Tady žádný termín a žádných 100 dnů (natož 150...) neregistroval, což by mi nevadilo, kdyby to takhle nekomentoval...
Tak nějak žárlím, že u 1. dítěte to dělal a u "mého" to nedělá a ještě to takhle komentuje.... :frowning2: No zatím jsem mu to neřekla, že mě to štve, ale mrzí mě to... :frowning2: Ach jo, asi jsem nějaká přecitlivělá... :frowning2:
6. bře 2012 ve 23:32  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov Jestli tě uklidním tak já ho stříhám s dcerkou manžel na to taky moc není, co bych po něm taky mohla chtít,když už je to 3 mimčo :wink: :wink: ...Přecitlivělost je na místě já jen v tel. slyším maličko jiný ton z jeho hlasu a už se mi chce brečet :unamused: ,někdy má pochopení a někdy nechápe...má starosti v práci a já jsem těhotná to jsou kombinace :grinning: :grinning: !!!
7. bře 2012 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak s tím tonem hlasu to mám stejně :grinning: stačí malá změna a hned je mi z toho smutno :grinning:
7. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky, dnes mam jít na rehabku a nemůžu se ani hnout....zjistila jsem, že mám tenhle týden každý den něco, zítra jdeme na druhý pokus na 4D , ten poslední se nevyvedl...malý ukáže pinďulu, krásně nám s nim zacvičil :grinning: ale hlavičku schovává pod ruce...
7. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Hele, víš co, á si na žádném stříhání metru nelpím, vlastně jsem ani nečekala, že to bude DOOPRAVDY dělat. Mně chodí maily pro bříško, takže "odpočítávání" vidím tam, mě jen nas..., že se ochlubí, že to kdysi dělal, ale teď ne... Chápeš...?
Jo, taky furt bulím, jakželva. My se stěhovali přechodně do zahraničí, od začátku těhu je stres, bulím denně, furt je jaksi proč... Akorát mladomanžel si s tím absolutně neví rady... Nabalují se manželské problémy, nestíhají se řešit. Když jsem se sesypala před několika týdny tak, že nebýt těhotná, bych byla ochotná k antidepresivům (a to vím, co jsou to za svinstva a obecně lékům nefandím), tak mi řekl, že nevidí důvod, abych brečela. Nechal mě sedět na zemi a brečet a jel do práce (několikrát se mě zeptal, jestli se laskavě můžu zvednout a jít do postele, sil na to,aby mě odnesl, má dost...) :frowning2:
7. bře 2012 v 09:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Mně nic neřekli a rovnou mi to do čaje udělali sami, ale nevím, jestli to byla nějaká zásadní pomoc :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 v čaji se to prý líp rozpouští, říkala mi paní.
7. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Přes pupík....akorát minulý týden to bylo 103,tak proto takové šoky.Chlapi se prostě roztahujou už v břichu.Si musím zvykat.
7. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petraprostejov Holka máme doma holt tvrďáky :unamused: ,já když tu čtu jak manžel maže bříško tak je mi z toho taky smutno i ten můj je schopný prásknout dveřma a nechat mě tu bulet :frowning2: :frowning2: ...vždy si najdu jiná pozitiva přeci jen jsem s ním už 19let a vím co na něj platí...,ale holt to někdy hodně bolí já vím.
A kolik je ti smím li se zeptat,čekáš první asi že??
7. bře 2012 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov ty hele a není možný, že ten metr stříhal na vojně? Já nevím, kolik tvému muži je, jestli jí ještě absolvoval, ale možná ano. Hlavně si to moc neber. Když si mě teď dobírá můj manžel, tak je ze mě nešťastný, jelikož věcem, kterým bych se dřív zasmála, teď desetkrát otočím a hledám podstatu věci. Asi je to nějaká skrytá nejistota, jestli, to že jsem založila rodinu s tímhle chlapem bylo správný. Já vím, že jo, je skvělej a lepšího bych nikdy nikde nenašla, ale stejně mám potřebu rekapitulovat. Asi je to i trošku strach, jestli to všechno zvládnu, jestli budu dobá máma, jestli stihnem dostavět obývák, než se prcek narodí, nebo jestli strávíme dalšího půl roku v kuchyni i s miminem... Mám přirozenou tendenci myslet moc dopředu a to mě ubíjí. Krátkodobé cíle, nehledat v každý krávovině problém a bude dobře :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No je mi 29, je to 1. dítě. Manžel je voják a beran... Co je Tvůj za znamení...? :wink:
No mu když se náhodou chce, tak si s bříškem povídá atd., snaží se, jak umí, bohužel té bolesti je jaksi moc :frowning2: Vzhledem k tomu, jak líčil, ja četl dceři, když byla v bříšku (mně párkrát taky, to jo) a jak o mě bude pečovat atd., tak jsem si to prostě představovala jinak než každodenní stres kvůli hádkám ve vztahu... :frowning2: Na dnešek jsem spala 3 hodiny, protože jsem musela vstávat, každopádně to nebyla první probrečená noc :frowning2:
7. bře 2012 ve 13:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Proč na vojně? Bylo mu cca 25, když čekal 1. dítě...
U nás není problém jen ve mně, předevčírem se třeba urazil, protože jsme si dovolila podotknout, že písničku zpíval na jinou melodii. 2 roky mu vykládám, jak se mi líbí, když zpívá, ale jednou jsem si dovolila konstatovat tohle a byl z toho mazec. Nepomohla ani omluva, zvrhlo se to nakonec v hnusnou hádk. To není o mých hormonech..
7. bře 2012 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No my jsme spolu teprv 2 roky, bohužel, on beran, tvrďák, egoista, já ryba, ubrečená přecitlivělka, někdy nevím, jestli to byla dobrá kombinace...
Na druhou stranu je fakt, že mi hodně pomůže doma a že vím, že mi pomůže i s miminkem, ale nějaká taková psychická opora, to je složité :frowning2:
Nejhorší na tom je, že mě sbalil právě na to, že mě chápal,byl mi oporou, byl u pro mě atd. a teď je to najednou v pr, s koncem zamilovanosti to nějak odešlo a přijde mi, že mám doma úplně jiného člověka :frowning2:
7. bře 2012 ve 13:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi kamarádka dělala těhu fotky, tak jsem zvědavá... :slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:20  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov tak pak se koukej pochlubit :slight_smile:

neodolala jsem dámy a taky jsem si koupila metr :grinning:

a vypíglovala jsem skoro celý byt, tak jdu zaslouženě odpočívat a už mě ani nehne, to zas večer bude zkroucených ksichtíků bolestí...
7. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov No já jsem rak a manžel ryba celkem naše znamení k sobě jdou jen jak umí být miloučký strašně moc tak dokáže být pravý opak a to je mazec, není bohužel nic mezi buď tak a nebo tak.Neboj za ty leta,už bylo i období,kdy jsem myslela,že odejdu,ale vždy se to nějak urovnalo a hlavně jsem si říkala,že začátky s chlapem jsou vždycky krásné a pak jak jsou starosti a rozčarování je to všude stejné.Teď už jsem došla do fáze,kdy se snažím řešit vše v klidu,ale trvalo mi to docela dlouho je to o tom být tolerantní,ale k tomu musí každá dozrát v 25letech mi to fakt nešlo a ani dlouho potom,pozoruji na sobě změnu tak 4roky a myslím,že je to i věkem....každopádně v tuto chvíli mi hormony říkají naprosto něco jiného a ten můj je z toho taky dost přepadlej někdy chápe někdy šílí záleží na jeho náladě :angry: :angry: ...
Jo a koukám máme termín skoro stejně :slight_smile: já 11.6.
7. bře 2012 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek